Sleemans - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Summer 2010)

Sleemans


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
O-dubs 7 The Hockey Club 7 Sun, May 02 9:45 pm final SO
Raiders 4 Power Rangers 6 Mon, May 03 8:00 pm final
Barefax Splashers 3 lumberJACKED 5 Mon, May 03 9:00 pm final
Black Aces 2 Tigol Bitties 1 Mon, May 03 10:00 pm final
Habibs 2 Stittsville Sting 5 Mon, May 03 11:00 pm final
Cumberland Blackhawks 1 The Rusty Blades 5 Wed, May 05 8:00 pm final
The Creasers 10 Here for Beer 2 Wed, May 05 9:00 pm final
Canadian Valley Boys 11 Hooleygans 2 Thu, May 06 11:00 pm final
O-dubs 3 Power Rangers 5 Sun, May 09 7:45 pm final
Ottawa Puppy Litter 5 Rebels 1 Sun, May 09 8:00 pm final
Raiders 3 Rock Welding 2 Sun, May 09 9:45 pm final
Sauce Slingers 6 The Hopeless Bromantics 1 Mon, May 10 9:30 pm final
Shamrocks Hockey 4 Bar Deezy 4 Mon, May 10 10:30 pm final SO
Hunt Clubbers 6 The Creasers 7 Tue, May 11 7:00 pm final
Stittsville Sting 0 lumberJACKED 4 Tue, May 11 9:45 pm final
The Rusty Blades 6 Here for Beer 3 Tue, May 11 10:00 pm final
Habibs 3 Barefax Splashers 2 Wed, May 12 8:45 pm final
Team Wild 6 Black Aces 5 Wed, May 12 9:45 pm final
Hooleygans 6 CJs 7 Sun, May 16 7:00 pm final
Sauce Slingers 3 Rebels 2 Sun, May 16 11:00 pm final
Bar Deezy 9 The Hopeless Bromantics 3 Mon, May 17 9:30 pm final
Shamrocks Hockey 4 Ottawa Puppy Litter 2 Mon, May 17 10:00 pm final
Muck-n-Grind 3 The Creasers 5 Mon, May 17 11:00 pm final
lumberJACKED 0 The Hockey Club 5 Mon, May 17 11:00 pm final
Hooleygans 5 Power Rangers 9 Tue, May 18 9:00 pm final
O-dubs 9 Raiders 5 Tue, May 18 10:00 pm final
Hunt Clubbers 0 The Rusty Blades 1 Tue, May 18 10:30 pm final
Bar Deezy 6 Ottawa Puppy Litter 7 Wed, May 19 8:00 pm final
Shamrocks Hockey 3 Sauce Slingers 3 Wed, May 19 10:00 pm final SO
Stittsville Sting 3 Black Aces 6 Mon, May 24 6:45 pm final
Team Wild 5 Habibs 10 Mon, May 24 11:00 pm final
O-dubs 8 Rock Welding 0 Tue, May 25 7:45 pm final
Hooleygans 8 lumberJACKED 2 Tue, May 25 8:45 pm final
The Hockey Club 10 Raiders 7 Tue, May 25 10:45 pm final
The Creasers 8 Bar Deezy 6 Wed, May 26 8:00 pm final
The Rusty Blades 7 Shamrocks Hockey 6 Wed, May 26 9:00 pm final SO
Sauce Slingers 4 Ottawa Puppy Litter 1 Thu, May 27 9:30 pm final
The Rusty Blades 5 The Creasers 15 Sun, May 30 8:30 pm final
Black Aces 5 Stittsville Sting 3 Sun, May 30 9:30 pm final
Ottawa Puppy Litter 6 Sauce Slingers 3 Sun, May 30 9:30 pm final
Habibs 7 Team Wild 3 Sun, May 30 9:45 pm final
Bar Deezy 8 Shamrocks Hockey 6 Sun, May 30 11:00 pm final
Black Aces 5 O-dubs 2 Sun, Jun 06 6:30 pm final
Habibs 4 lumberJACKED 5 Sun, Jun 06 7:30 pm final SO
Hooleygans 4 Raiders 5 Sun, Jun 06 9:30 pm final SO
Shamrocks Hockey 2 Ottawa Puppy Litter 3 Wed, Jun 09 8:00 pm final
Sauce Slingers 5 The Creasers 9 Wed, Jun 09 9:00 pm final
Bar Deezy 9 The Rusty Blades 4 Wed, Jun 09 10:00 pm final
O-dubs 6 Raiders 8 Mon, Jun 14 7:30 pm final
Habibs 4 Hooleygans 3 Mon, Jun 14 8:30 pm final
Ottawa Puppy Litter 4 The Creasers 2 Mon, Jun 14 8:30 pm final
Shamrocks Hockey 2 The Rusty Blades 5 Mon, Jun 14 9:30 pm final
Sauce Slingers 6 Bar Deezy 7 Mon, Jun 14 10:30 pm final SO
lumberJACKED 2 Black Aces 3 Mon, Jun 14 10:45 pm final
The Rusty Blades 0 Ottawa Puppy Litter 1 Sun, Jun 20 5:30 pm forfeit
The Creasers 7 Bar Deezy 8 Sun, Jun 20 6:30 pm final SO
Shamrocks Hockey 6 Sauce Slingers 1 Sun, Jun 20 8:30 pm final
Black Aces 3 Raiders 6 Sun, Jun 20 8:45 pm final
lumberJACKED 6 Hooleygans 9 Sun, Jun 20 9:45 pm final
O-dubs 6 Habibs 4 Sun, Jun 20 10:45 pm final
Ottawa Puppy Litter 5 Bar Deezy 6 Mon, Jun 21 7:30 pm final
The Rusty Blades 4 Sauce Slingers 2 Thu, Jun 24 10:30 pm final
Hooleygans 3 Black Aces 1 Thu, Jun 24 10:30 pm final
Raiders 6 Habibs 3 Sun, Jun 27 6:30 pm final
lumberJACKED 4 O-dubs 6 Sun, Jun 27 7:30 pm final
Sauce Slingers 6 Ottawa Puppy Litter 4 Mon, Jun 28 9:30 pm final
Shamrocks Hockey 4 Bar Deezy 2 Mon, Jun 28 10:00 pm final
The Creasers 7 The Rusty Blades 4 Mon, Jun 28 11:00 pm final
Black Aces 3 Habibs 4 Tue, Jun 29 10:00 pm final
Hooleygans 5 O-dubs 4 Tue, Jun 29 11:00 pm final SO
Raiders 5 lumberJACKED 4 Wed, Jun 30 8:00 pm final SO
Ottawa Puppy Litter 1 Shamrocks Hockey 2 Sun, Jul 04 8:00 pm final
The Creasers 5 Sauce Slingers 4 Sun, Jul 04 9:00 pm final SO
The Rusty Blades 6 Bar Deezy 5 Sun, Jul 04 10:00 pm final
The Creasers 6 Ottawa Puppy Litter 5 Thu, Jul 08 9:30 pm final SO
Bar Deezy 7 Sauce Slingers 3 Thu, Jul 08 10:00 pm final
Hooleygans 6 Habibs 3 Sun, Jul 11 9:30 pm final
Black Aces 6 lumberJACKED 2 Sun, Jul 11 10:00 pm final
Raiders 8 O-dubs 6 Sun, Jul 11 11:00 pm final
Ottawa Puppy Litter 5 The Rusty Blades 4 Mon, Jul 12 10:00 pm final
Bar Deezy 6 The Creasers 6 Mon, Jul 12 11:00 pm final SO
Sauce Slingers 2 Shamrocks Hockey 6 Tue, Jul 13 8:30 pm final
Habibs 3 O-dubs 10 Wed, Jul 14 8:45 pm final
Raiders 5 Black Aces 1 Wed, Jul 14 10:00 pm final
Hooleygans 6 lumberJACKED 4 Wed, Jul 14 11:00 pm final
Shamrocks Hockey 2 The Creasers 7 Sun, Jul 18 8:00 pm final
Bar Deezy 7 Ottawa Puppy Litter 10 Sun, Jul 18 9:00 pm final
Habibs 6 Raiders 3 Sun, Jul 18 9:30 pm final
Sauce Slingers 4 The Rusty Blades 5 Sun, Jul 18 9:30 pm final
O-dubs 7 lumberJACKED 4 Sun, Jul 18 10:30 pm final
Black Aces 4 Hooleygans 3 Sun, Jul 18 11:00 pm final SO
Ottawa Puppy Litter 5 Sauce Slingers 3 Wed, Jul 21 8:00 pm final
Bar Deezy 7 Shamrocks Hockey 8 Wed, Jul 21 9:00 pm final SO
The Rusty Blades 5 The Creasers 10 Wed, Jul 21 10:00 pm final
Habibs 4 Black Aces 1 Thu, Jul 22 7:00 pm final
O-dubs 9 Hooleygans 4 Thu, Jul 22 8:00 pm final
lumberJACKED 8 Raiders 7 Thu, Jul 22 9:00 pm final SO
Hooleygans 7 Raiders 4 Mon, Jul 26 6:45 pm final
Shamrocks Hockey 4 Ottawa Puppy Litter 2 Mon, Jul 26 7:30 pm final
Sauce Slingers 4 The Creasers 3 Mon, Jul 26 8:30 pm final
Bar Deezy 10 The Rusty Blades 2 Mon, Jul 26 9:30 pm final
Black Aces 5 O-dubs 8 Mon, Jul 26 9:45 pm final
Habibs 4 lumberJACKED 3 Mon, Jul 26 10:45 pm final SO
The Creasers 4 Shamrocks Hockey 14 Tue, Jul 27 7:00 pm final
The Rusty Blades 6 Shamrocks Hockey 5 Wed, Jul 28 8:30 pm final SO
lumberJACKED 5 Black Aces 3 Mon, Aug 02 7:30 pm final
O-dubs 6 Raiders 7 Mon, Aug 02 8:30 pm final
Habibs 0 Hooleygans 6 Mon, Aug 02 9:30 pm final
lumberJACKED 2 Habibs 2 Tue, Aug 03 8:00 pm final SO
Raiders 1 Hooleygans 9 Tue, Aug 03 10:00 pm final
O-dubs 9 Black Aces 2 Wed, Aug 04 8:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -