Molson Export - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2011/2012)

Molson Export


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
East Side Battalions 1 FBS Hammers 3 Sun, Sep 18 10:00 pm final
Sir John A Pub 0 Boom Town 4 Sun, Sep 18 11:00 pm final
Jackeyes 7 Les Chiefs 4 Sun, Sep 18 11:00 pm final
Forty Creek Bandits 4 The Scoregasms 0 Sun, Sep 18 11:00 pm final
Tiger-cats 1 Van Buren Boys 3 Mon, Sep 19 9:15 pm final
Gordon Bombays 3 Mega Man Star Force 1 Mon, Sep 19 10:00 pm final
St. Louis Grillers 0 Stonecutters 10 Mon, Sep 19 10:00 pm final
Vikings Hockey 2 Westend Warriors 6 Mon, Sep 19 10:15 pm final
Red Light District 7 Capitals 2 Tue, Sep 20 10:00 pm final
Orleans Sign 5 Swayze Express 3 Tue, Sep 20 11:00 pm final
Cleveland Steamers 4 Boom Town 2 Thu, Sep 22 9:00 pm final
Flying Hellfish 6 Sir John A Pub 2 Thu, Sep 22 10:00 pm final
The Scoregasms 0 East Side Battalions 6 Thu, Sep 22 11:00 pm final
FBS Hammers 5 Van Buren Boys 1 Sun, Sep 25 9:15 pm final
Les Chiefs 3 Avengers 9 Sun, Sep 25 10:00 pm final
Forty Creek Bandits 3 Tiger-cats 0 Sun, Sep 25 10:15 pm final
M.H. Hawks 3 Westend Warriors 4 Sun, Sep 25 11:15 pm final
Mega Man Star Force 4 Blades of Steely Dan 1 Mon, Sep 26 11:00 pm final
Orleans Sign 11 The High Fours 0 Mon, Sep 26 11:00 pm final
Stonecutters 5 MJF Gladiators 3 Tue, Sep 27 10:00 pm final
Gordon Bombays 3 Ice Hawks 4 Tue, Sep 27 10:00 pm final
Swayze Express 3 Red Light District 5 Tue, Sep 27 11:00 pm final
Pirates 5 Sir John A Pub 3 Sun, Oct 02 9:00 pm final
Les Chiefs 1 The Wheels 6 Sun, Oct 02 10:30 pm final
Barons 2 Westend Warriors 2 Sun, Oct 02 11:00 pm final SO
East Side Battalions 1 Van Buren Boys 1 Sun, Oct 02 11:00 pm final SO
FBS Hammers 9 Forty Creek Bandits 2 Sun, Oct 02 11:00 pm final
Beaver Blasters 4 Boom Town 3 Sun, Oct 02 11:15 pm final SO
Stonecutters 2 Spades 1 Mon, Oct 03 11:00 pm final
Mega Man Star Force 5 Ice Hawks 4 Tue, Oct 04 10:00 pm final SO
Bytown Bulldogs 1 Gordon Bombays 3 Tue, Oct 04 10:00 pm final
Capitals 1 Orleans Sign 5 Tue, Oct 04 11:00 pm final
Red Light District 9 The Chiefs 2 Tue, Oct 04 11:00 pm final
Mega Man Star Force 0 Bytown Bulldogs 4 Tue, Oct 11 11:00 pm final
Les Chiefs 1 Hunt Clubbers 9 Thu, Oct 13 10:00 pm final
Sir John A Pub 4 Beaver Blasters 7 Thu, Oct 13 10:00 pm final
Boom Town 1 Flying Hellfish 6 Thu, Oct 13 11:00 pm final
Tiger-cats 1 East Side Battalions 1 Thu, Oct 13 11:15 pm final SO
Van Buren Boys 4 Forty Creek Bandits 4 Sun, Oct 16 4:00 pm final SO
The High Fours 3 Red Light District 4 Sun, Oct 16 10:00 pm final
The Chiefs 1 Orleans Sign 7 Sun, Oct 16 11:00 pm final
Norsemen 6 Gordon Bombays 3 Sun, Oct 16 11:00 pm final
Westend Warriors 6 Charging Icehawks 3 Sun, Oct 16 11:15 pm final
Stonecutters 2 Whiskey Dicks 2 Tue, Oct 18 11:00 pm final SO
East Side Battalions 7 Forty Creek Bandits 1 Sun, Oct 23 10:00 pm final
Van Buren Boys 2 Sir John A Pub 1 Sun, Oct 23 10:00 pm final
K6 Wraptors 2 Red Light District 1 Sun, Oct 23 10:00 pm final SO
Stonecutters 2 Les Chiefs 5 Sun, Oct 23 10:00 pm final
Orleans Sign 9 Mega Man Star Force 3 Sun, Oct 23 11:00 pm final
Gordon Bombays 0 Bytown Bulldogs 9 Sun, Oct 23 11:00 pm final
Boom Town 0 Westend Warriors 2 Sun, Oct 23 11:00 pm final
Stonecutters 5 Orleans Sign 4 Sun, Oct 30 8:30 pm final
Mega Man Star Force 1 K6 Wraptors 5 Sun, Oct 30 10:00 pm final
Les Chiefs 3 Red Light District 7 Sun, Oct 30 11:00 pm final
Gordon Bombays 1 Mustard Tigers 10 Sun, Oct 30 11:00 pm final
Van Buren Boys 0 Boom Town 2 Tue, Nov 01 9:15 pm final
Westend Warriors 2 East Side Battalions 0 Tue, Nov 01 10:00 pm final
Sir John A Pub 7 Forty Creek Bandits 5 Tue, Nov 01 11:00 pm final
Orleans Sign 2 Red Light District 6 Sun, Nov 06 10:30 pm final
Stonecutters 3 Mega Man Star Force 5 Sun, Nov 06 11:00 pm final
K6 Wraptors 8 Les Chiefs 3 Mon, Nov 07 10:00 pm final
East Side Battalions 2 Sir John A Pub 1 Tue, Nov 08 11:15 pm final SO
Van Buren Boys 2 Westend Warriors 4 Wed, Nov 09 10:00 pm final
Boom Town 0 Forty Creek Bandits 3 Wed, Nov 09 11:00 pm final
Stonecutters 3 Gordon Bombays 0 Sun, Nov 13 10:00 pm final
Orleans Sign 2 Les Chiefs 7 Mon, Nov 14 11:00 pm final
Red Light District 6 Mega Man Star Force 3 Tue, Nov 15 10:00 pm final
Forty Creek Bandits 1 Westend Warriors 4 Sun, Nov 20 9:15 pm final
Van Buren Boys 1 East Side Battalions 9 Sun, Nov 20 10:00 pm final
Boom Town 3 Sir John A Pub 5 Sun, Nov 20 11:00 pm final
Gordon Bombays 3 Orleans Sign 7 Tue, Nov 22 10:00 pm final
Mega Man Star Force 2 Les Chiefs 4 Tue, Nov 22 10:00 pm final
Red Light District 8 Stonecutters 2 Tue, Nov 22 11:00 pm final
East Side Battalions 2 Boom Town 1 Sun, Nov 27 10:15 pm final
Les Chiefs 5 Stonecutters 4 Sun, Nov 27 11:00 pm final
Westend Warriors 4 Sir John A Pub 1 Mon, Nov 28 10:00 pm final
Forty Creek Bandits 4 Van Buren Boys 6 Mon, Nov 28 11:15 pm final
Mega Man Star Force 4 Orleans Sign 6 Tue, Nov 29 10:00 pm final
Red Light District 8 Gordon Bombays 3 Tue, Nov 29 11:00 pm final
Orleans Sign 1 Stonecutters 3 Sun, Dec 04 5:00 pm final
Gordon Bombays 5 Mega Man Star Force 4 Tue, Dec 06 10:00 pm final SO
Red Light District 7 Les Chiefs 1 Tue, Dec 06 11:00 pm final
Westend Warriors 1 Boom Town 0 Thu, Dec 08 10:15 pm final
Forty Creek Bandits 1 East Side Battalions 4 Thu, Dec 08 11:00 pm final
Sir John A Pub 2 Van Buren Boys 0 Thu, Dec 08 11:15 pm final
Les Chiefs 2 Gordon Bombays 4 Tue, Dec 13 10:00 pm final
Red Light District 2 Orleans Sign 4 Wed, Dec 14 10:00 pm final
East Side Battalions 3 Westend Warriors 1 Sun, Dec 18 8:00 pm final
Forty Creek Bandits 2 Sir John A Pub 3 Sun, Dec 18 9:00 pm final
Boom Town 0 Van Buren Boys 2 Sun, Dec 18 10:00 pm final
Mega Man Star Force 6 Stonecutters 5 Sun, Dec 18 11:00 pm final SO
Gordon Bombays 5 Stonecutters 3 Tue, Jan 03 10:00 pm final
Mega Man Star Force 1 Red Light District 5 Wed, Jan 04 10:00 pm final
Les Chiefs 7 Orleans Sign 3 Wed, Jan 04 11:00 pm final
Westend Warriors 4 Van Buren Boys 1 Thu, Jan 05 10:15 pm final
Sir John A Pub 6 East Side Battalions 4 Thu, Jan 05 11:00 pm final
Forty Creek Bandits 2 Boom Town 3 Thu, Jan 05 11:15 pm final SO
Les Chiefs 3 Mega Man Star Force 4 Thu, Jan 12 11:00 pm final SO
Orleans Sign 2 Gordon Bombays 3 Thu, Jan 12 11:00 pm final
Sir John A Pub 5 Boom Town 6 Sun, Jan 15 9:00 pm final
Westend Warriors 3 Forty Creek Bandits 0 Sun, Jan 15 10:00 pm final
Stonecutters 1 Red Light District 5 Sun, Jan 15 10:30 pm final
East Side Battalions 3 Van Buren Boys 1 Sun, Jan 15 11:15 pm final
Stonecutters 1 Les Chiefs 3 Sun, Jan 22 9:00 pm final
Gordon Bombays 3 Red Light District 6 Sun, Jan 22 10:00 pm final
Orleans Sign 8 Mega Man Star Force 3 Sun, Jan 22 11:00 pm final
Van Buren Boys 3 Forty Creek Bandits 4 Mon, Jan 23 10:00 pm final SO
Sir John A Pub 4 Westend Warriors 4 Mon, Jan 23 11:00 pm final SO
Boom Town 5 East Side Battalions 0 Mon, Jan 23 11:15 pm final
Mega Man Star Force 6 Gordon Bombays 0 Sun, Jan 29 9:00 pm final
Stonecutters 3 Orleans Sign 6 Sun, Jan 29 10:00 pm final
Les Chiefs 1 Red Light District 4 Sun, Jan 29 11:00 pm final
East Side Battalions 4 Forty Creek Bandits 2 Wed, Feb 01 11:00 pm final
Boom Town 4 Westend Warriors 3 Thu, Feb 02 10:00 pm final SO
Van Buren Boys 1 Sir John A Pub 4 Thu, Feb 02 11:00 pm final
Stonecutters 1 Mega Man Star Force 6 Sun, Feb 05 11:00 pm final
Gordon Bombays 4 Les Chiefs 2 Mon, Feb 06 11:00 pm final
Orleans Sign 1 Red Light District 6 Tue, Feb 07 10:00 pm final
Westend Warriors 4 East Side Battalions 1 Sun, Feb 12 10:00 pm final
Van Buren Boys 2 Boom Town 1 Sun, Feb 12 10:00 pm final
Sir John A Pub 4 Forty Creek Bandits 3 Sun, Feb 12 11:00 pm final SO
Stonecutters 5 Gordon Bombays 6 Sun, Feb 12 11:00 pm final SO
Orleans Sign 2 Les Chiefs 4 Mon, Feb 13 10:00 pm final
Red Light District 10 Mega Man Star Force 4 Mon, Feb 13 11:00 pm final
Gordon Bombays 4 Orleans Sign 7 Sun, Feb 19 10:00 pm final
Red Light District 2 Stonecutters 0 Sun, Feb 19 11:00 pm final
Boom Town 1 Forty Creek Bandits 2 Tue, Feb 21 9:15 pm final SO
East Side Battalions 1 Sir John A Pub 0 Tue, Feb 21 10:00 pm final
Mega Man Star Force 2 Les Chiefs 4 Tue, Feb 21 10:00 pm final
Van Buren Boys 1 Westend Warriors 8 Tue, Feb 21 11:00 pm final
Mega Man Star Force 4 Orleans Sign 5 Thu, Mar 01 10:00 pm final SO
Van Buren Boys 0 East Side Battalions 4 Thu, Mar 01 10:00 pm final
Forty Creek Bandits 1 Westend Warriors 6 Thu, Mar 01 10:15 pm final
Red Light District 6 Gordon Bombays 3 Thu, Mar 01 11:00 pm final
Boom Town 7 Sir John A Pub 2 Thu, Mar 01 11:00 pm final
Les Chiefs 4 Stonecutters 2 Sun, Mar 04 11:00 pm final
Gordon Bombays 5 A.M. Lumber 2 Tue, Mar 06 10:00 pm final
East Side Battalions 3 Boom Town 2 Sun, Mar 11 4:00 pm final
Forty Creek Bandits 2 Van Buren Boys 1 Sun, Mar 11 5:00 pm final
Westend Warriors 8 Sir John A Pub 2 Sun, Mar 11 9:00 pm final
Westend Warriors 1 Boom Town 5 Mon, Mar 12 11:15 pm final
Sir John A Pub 5 Van Buren Boys 4 Thu, Mar 15 10:15 pm final
Forty Creek Bandits 2 East Side Battalions 0 Thu, Mar 15 11:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -