Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Summer 2011)

Molson Canadian


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
AB Sports Proshop 4 Team Wild 9 Tue, May 03 9:45 pm final
Filthy Tip 5 Raiders 11 Tue, May 03 10:00 pm final
Big Hawks 0 Pat Burns Mustache Experience 1 Tue, May 03 10:30 pm forfeit
Labortek 2 Rock Welding 6 Tue, May 03 11:00 pm final
Fidlers 4 Ghost Dusters 3 Wed, May 04 8:00 pm final
Greely Grizzlies 3 Here for Beer 4 Wed, May 04 9:00 pm final SO
Defectors 2 Peter North Stars 7 Wed, May 04 11:00 pm final
Mustangs 1 The Stepfathers 6 Thu, May 05 8:00 pm final
Capitals 3 Bytown Barnmuckers 4 Sun, May 08 11:00 pm final
Team Wild 2 Tigol Bitties 4 Tue, May 10 8:00 pm final
CC Babes 6 Rock Welding 2 Tue, May 10 8:00 pm final
The Stepfathers 3 Peter North Stars 6 Tue, May 10 8:45 pm final
Filthy Tip 5 Labortek 1 Tue, May 10 9:00 pm final
Top Guns 6 Best Friends 5 Tue, May 10 9:30 pm final
Big Hawks 5 Cumberland Blackhawks 7 Wed, May 11 10:00 pm final
Fidlers 6 Greely Grizzlies 2 Wed, May 11 11:00 pm final
Ghost Dusters 2 Ched Farm Team 4 Thu, May 12 8:00 pm final
Trains and Airplanes 2 Top Guns 4 Thu, May 12 11:00 pm final
Whiskey Dicks 1 Bytown Barnmuckers 17 Sun, May 15 7:30 pm final
Ched Farm Team 3 Here for Beer 5 Sun, May 15 8:00 pm final
Team Wild 11 Bardown Bandits 2 Mon, May 16 8:45 pm final
Ottawa Waterfront.ca 5 Rock Welding 2 Mon, May 16 9:00 pm final
Raiders 7 Labortek 4 Mon, May 16 9:00 pm final
CC Babes 8 Filthy Tip 5 Mon, May 16 10:00 pm final
The Blades 1 The Stepfathers 2 Tue, May 17 6:00 pm final
Peter North Stars 7 Dragon Slayers 2 Tue, May 17 7:00 pm final
Soft Hands 7 Big Hawks 6 Wed, May 18 9:00 pm final
Top Cheese Cartel 0 Top Guns 6 Thu, May 19 9:00 pm final
Rock Welding 2 lumberJACKED 7 Thu, May 19 9:00 pm final
The Hawks 7 Team Wild 6 Mon, May 23 8:45 pm final SO
Ottawa Waterfront.ca 3 Filthy Tip 2 Mon, May 23 10:00 pm final
The Stepfathers 6 Dragon Slayers 1 Mon, May 23 10:45 pm final
lumberJACKED 0 Labortek 4 Mon, May 23 11:00 pm final
Peter North Stars 4 D-League Danglers 6 Tue, May 24 7:00 pm final
Blue Bombers 1 Bytown Barnmuckers 10 Tue, May 24 9:00 pm final
Ched Farm Team 9 Fidlers 3 Tue, May 24 11:00 pm final
The Blades 5 Peter North Stars 4 Sun, May 29 6:30 pm final
Top Guns 7 The Broken Rubbers 1 Sun, May 29 7:30 pm final
The Stepfathers 2 Filthy Tip 6 Sun, May 29 7:30 pm final
Lorenzos Rebels 2 Big Hawks 5 Sun, May 29 8:00 pm final
Team Wild 5 Revolution 1 Sun, May 29 9:30 pm final
Labortek 5 Rock Welding 3 Sun, May 29 9:45 pm final
Here for Beer 3 Fidlers 2 Sun, May 29 10:00 pm final
Bytown Barnmuckers 12 Blue Rangers 1 Mon, May 30 10:00 pm final
The Mighty Kalibs 4 Bytown Barnmuckers 9 Tue, May 31 10:00 pm final
Here for Beer 8 Ghost Dusters 5 Wed, Jun 01 7:00 pm final
Greely Grizzlies 7 Ched Farm Team 4 Wed, Jun 01 10:30 pm final
Filthy Tip 6 Team Wild 5 Thu, Jun 02 10:30 pm final
Peter North Stars 2 Rock Welding 4 Sun, Jun 05 6:30 pm final
Top Guns 3 Big Hawks 3 Sun, Jun 05 7:30 pm final SO
The Stepfathers 5 Labortek 2 Sun, Jun 05 7:30 pm final
Here for Beer 4 Ched Farm Team 6 Sun, Jun 05 9:30 pm final
Fidlers 7 Greely Grizzlies 7 Sun, Jun 05 10:30 pm final SO
Ched Farm Team 9 Big Hawks 4 Mon, Jun 06 7:30 pm final
Fidlers 3 Top Guns 2 Mon, Jun 06 8:30 pm final SO
The Broken Rubbers 7 Bytown Barnmuckers 6 Mon, Jun 06 10:30 pm final
Greely Grizzlies 3 Here for Beer 6 Mon, Jun 06 10:30 pm final
Filthy Tip 1 Labortek 4 Thu, Jun 09 8:45 pm final
Peter North Stars 3 The Stepfathers 2 Thu, Jun 09 9:30 pm final
Team Wild 8 Rock Welding 4 Thu, Jun 09 11:00 pm final
Bytown Barnmuckers 1 Top Guns 4 Sun, Jun 12 7:30 pm final
Here for Beer 8 Big Hawks 7 Sun, Jun 12 7:30 pm final SO
Ched Farm Team 6 Fidlers 1 Sun, Jun 12 8:30 pm final
Big Hawks 4 Fidlers 5 Wed, Jun 15 7:00 pm final SO
Bytown Barnmuckers 3 Ched Farm Team 12 Wed, Jun 15 8:00 pm final
Top Guns 5 Here for Beer 5 Wed, Jun 15 10:30 pm final SO
Labortek 4 Team Wild 9 Wed, Jun 15 10:30 pm final
Rock Welding 1 The Stepfathers 2 Thu, Jun 16 9:00 pm final
Filthy Tip 4 Peter North Stars 5 Thu, Jun 16 10:30 pm final SO
Here for Beer 2 Fidlers 10 Mon, Jun 20 10:00 pm final
Top Guns 4 Ched Farm Team 9 Mon, Jun 20 11:00 pm final
Big Hawks 5 Bytown Barnmuckers 1 Tue, Jun 21 8:30 pm final
Team Wild 10 The Stepfathers 4 Wed, Jun 22 9:00 pm final
Labortek 4 Peter North Stars 3 Wed, Jun 22 9:30 pm final
Rock Welding 0 Filthy Tip 4 Wed, Jun 22 11:00 pm final
Ched Farm Team 1 Here for Beer 7 Sun, Jun 26 8:00 pm final
Bytown Barnmuckers 4 Fidlers 7 Sun, Jun 26 9:00 pm final
Big Hawks 5 Top Guns 6 Sun, Jun 26 10:00 pm final SO
Filthy Tip 4 The Stepfathers 9 Tue, Jun 28 9:00 pm final
Peter North Stars 3 Team Wild 6 Tue, Jun 28 10:00 pm final
Rock Welding 6 Labortek 5 Tue, Jun 28 10:00 pm final SO
Here for Beer 6 Bytown Barnmuckers 4 Thu, Jun 30 10:30 pm final
Big Hawks 3 Ched Farm Team 7 Sun, Jul 03 5:30 pm final
Top Guns 5 Fidlers 3 Sun, Jul 03 6:30 pm final
Team Wild 4 Filthy Tip 2 Sun, Jul 03 9:00 pm final
Rock Welding 2 Peter North Stars 4 Mon, Jul 04 10:00 pm final
Labortek 3 The Stepfathers 4 Mon, Jul 04 11:00 pm final
Big Hawks 8 Here for Beer 6 Tue, Jul 05 10:00 pm final
Top Guns 6 Bytown Barnmuckers 0 Tue, Jul 05 11:00 pm final
Fidlers 3 Ched Farm Team 6 Wed, Jul 06 8:30 pm final
Here for Beer 10 Top Guns 3 Sun, Jul 10 11:00 pm final
Labortek 6 Filthy Tip 3 Mon, Jul 11 7:00 pm final
Fidlers 4 Big Hawks 3 Mon, Jul 11 8:30 pm final
Ched Farm Team 5 Bytown Barnmuckers 6 Mon, Jul 11 9:30 pm final
Rock Welding 1 Team Wild 4 Mon, Jul 11 10:45 pm final
The Stepfathers 3 Peter North Stars 4 Tue, Jul 12 8:00 pm final SO
Fidlers 1 Here for Beer 7 Wed, Jul 13 10:00 pm final
The Stepfathers 7 Rock Welding 1 Sun, Jul 17 7:45 pm final
Bytown Barnmuckers 5 Big Hawks 6 Sun, Jul 17 8:00 pm final
Team Wild 8 Labortek 0 Sun, Jul 17 9:30 pm final
Peter North Stars 1 Filthy Tip 2 Mon, Jul 18 7:00 pm final
Bytown Barnmuckers 11 Fidlers 3 Mon, Jul 18 9:00 pm final
Big Hawks 3 Top Guns 7 Mon, Jul 18 10:00 pm final
Ched Farm Team 5 Here for Beer 1 Mon, Jul 18 10:30 pm final
The Stepfathers 8 Team Wild 3 Thu, Jul 21 7:00 pm final
Peter North Stars 6 Labortek 5 Thu, Jul 21 8:00 pm final SO
Filthy Tip 2 Rock Welding 8 Thu, Jul 21 9:00 pm final
Big Hawks 5 Ched Farm Team 7 Sun, Jul 24 7:30 pm final
Top Guns 2 Fidlers 5 Sun, Jul 24 8:30 pm final
Here for Beer 6 Bytown Barnmuckers 4 Sun, Jul 24 10:30 pm final
Peter North Stars 4 Team Wild 5 Mon, Jul 25 8:00 pm final
Filthy Tip 1 The Stepfathers 4 Mon, Jul 25 9:00 pm final
Rock Welding 2 Labortek 5 Mon, Jul 25 10:00 pm final
Top Guns 4 Ched Farm Team 7 Tue, Jul 26 7:00 pm final
Team Wild 12 Filthy Tip 4 Mon, Aug 01 7:00 pm final
Labortek 6 The Stepfathers 3 Mon, Aug 01 9:00 pm final
Rock Welding 4 Peter North Stars 3 Tue, Aug 02 8:00 pm final SO

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -