Budweiser - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2011/2012)

Budweiser


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Selects 1 The Boys 2 Mon, Sep 19 11:00 pm final
Shockers 4 Shooters 3 Mon, Sep 19 11:00 pm final
Big Slick 2 The B-Team 0 Mon, Sep 19 11:15 pm final
Puck Bunnies 2 Jager Bombers 1 Tue, Sep 20 10:15 pm final
Roughnecks 2 Ninja Turtles 7 Tue, Sep 20 10:15 pm final
Blue Rangers 2 Knights of Columbus 4 Tue, Sep 20 11:00 pm final
Blizzards 11 Hockey School Dropouts 1 Tue, Sep 20 11:00 pm final
Ice Weasels 6 Gamblers 0 Tue, Sep 20 11:15 pm final
Individual Team West 1 Lick my Sakic 1 Wed, Sep 21 9:15 pm final SO
Bi-Polar Bears 1 Esprit de Corps Commandos 8 Wed, Sep 21 10:00 pm final
Cougars 0 Ottawa Capitals 7 Thu, Sep 22 10:00 pm final
Spitfires 2 The Jets 4 Thu, Sep 22 10:00 pm final
Shooters 4 Big Slick 1 Sun, Sep 25 10:00 pm final
The B-Team 1 pTeraMachtyls 8 Sun, Sep 25 11:00 pm final
Ottawa Oilers 4 Puck Bunnies 9 Mon, Sep 26 10:15 pm final
Ninja Turtles 4 Gamblers 1 Mon, Sep 26 11:15 pm final
Roughnecks 1 Ice Weasels 6 Tue, Sep 27 9:15 pm final
Red Necks 5 Blue Rangers 2 Tue, Sep 27 11:00 pm final
Saints 2 Selects 4 Tue, Sep 27 11:00 pm final
Lick my Sakic 2 Blizzards 3 Wed, Sep 28 9:15 pm final SO
Sheepskates 1 Bi-Polar Bears 4 Wed, Sep 28 11:00 pm final
Individual Team West 4 Shlebs 0 Wed, Sep 28 11:15 pm final
Ottawa Capitals 3 Autobots 0 Thu, Sep 29 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 4 The Jets 3 Thu, Sep 29 10:00 pm final SO
Shooters 3 Spartans 4 Mon, Oct 03 9:00 pm final
The B-Team 4 Shockers 3 Mon, Oct 03 10:00 pm final SO
Ottawa Oilers 1 Gamblers 6 Mon, Oct 03 11:00 pm final
Big Slick 3 pTeraMachtyls 6 Mon, Oct 03 11:15 pm final
Roughnecks 1 Jager Bombers 4 Tue, Oct 04 10:15 pm final
Bi-Polar Bears 3 The Jets 4 Tue, Oct 04 11:00 pm final SO
Puck Bunnies 3 Ice Weasels 4 Tue, Oct 04 11:15 pm final
Blue Rangers 0 The Boys 3 Wed, Oct 05 10:00 pm final
Red Necks 5 Selects 4 Wed, Oct 05 11:00 pm final
Blizzards 4 TigerBloods 0 Thu, Oct 06 10:00 pm final
Hockey School Dropouts 3 Individual Team West 5 Thu, Oct 06 10:15 pm final
Esprit de Corps Commandos 1 Mag 7 8 Thu, Oct 06 11:00 pm final
Ottawa Capitals 2 Perley Rideau Militia 1 Mon, Oct 10 11:00 pm final
Selects 2 Blue Rangers 1 Sun, Oct 16 8:30 pm final
Spartans 5 Big Slick 2 Sun, Oct 16 9:00 pm final
Roughnecks 3 Ottawa Oilers 1 Sun, Oct 16 10:00 pm final
Puck Bunnies 3 Ninja Turtles 7 Sun, Oct 16 11:00 pm final
Shooters 2 The B-Team 3 Sun, Oct 16 11:00 pm final SO
Jager Bombers 3 Gamblers 1 Sun, Oct 16 11:00 pm final
The Jets 1 Mag 7 3 Mon, Oct 17 10:00 pm final
Spitfires 3 Bi-Polar Bears 3 Mon, Oct 17 11:00 pm final SO
Sheepskates 3 Esprit de Corps Commandos 1 Mon, Oct 17 11:00 pm final
Ottawa Capitals 5 Convicts 2 Tue, Oct 18 10:00 pm final
Shlebs 2 Blizzards 1 Tue, Oct 18 10:00 pm final SO
TigerBloods 1 Individual Team West 5 Tue, Oct 18 11:00 pm final
Bi-Polar Bears 2 Ottawa Capitals 3 Mon, Oct 24 11:00 pm final
Selects 7 Esprit de Corps Commandos 3 Tue, Oct 25 10:00 pm final
The Jets 2 Blue Rangers 5 Tue, Oct 25 11:00 pm final
Puck Bunnies 1 Gamblers 3 Wed, Oct 26 11:00 pm final
Shooters 2 The B-Team 3 Thu, Oct 27 10:00 pm final
Roughnecks 2 Individual Team West 3 Thu, Oct 27 10:15 pm final
Blizzards 5 Big Slick 6 Thu, Oct 27 11:00 pm final
Blue Rangers 5 Ottawa Capitals 2 Tue, Nov 01 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 3 Bi-Polar Bears 4 Tue, Nov 01 11:00 pm final
The Jets 2 Selects 3 Tue, Nov 01 11:00 pm final
Big Slick 3 Roughnecks 4 Sun, Nov 06 9:15 pm final
The Jets 3 Esprit de Corps Commandos 0 Sun, Nov 06 9:30 pm final
Shooters 5 Gamblers 1 Sun, Nov 06 10:15 pm final
Individual Team West 3 Blizzards 6 Sun, Nov 06 11:00 pm final
The B-Team 1 Puck Bunnies 6 Sun, Nov 06 11:15 pm final
Bi-Polar Bears 4 Blue Rangers 3 Wed, Nov 09 10:00 pm final
Selects 2 Ottawa Capitals 0 Thu, Nov 10 10:00 pm final
Blizzards 4 Roughnecks 2 Sun, Nov 13 10:00 pm final
The Jets 7 Bi-Polar Bears 1 Sun, Nov 13 10:00 pm final
Shooters 2 Puck Bunnies 5 Sun, Nov 13 11:00 pm final
The B-Team 2 Gamblers 6 Mon, Nov 14 10:00 pm final
Selects 5 Blue Rangers 2 Mon, Nov 14 11:00 pm final
Big Slick 3 Individual Team West 2 Tue, Nov 15 11:00 pm final
Ottawa Capitals 3 Esprit de Corps Commandos 1 Sun, Nov 20 10:00 pm final
Shooters 4 Blizzards 3 Tue, Nov 22 9:15 pm final
The B-Team 4 Roughnecks 2 Tue, Nov 22 10:15 pm final
Individual Team West 1 Gamblers 5 Tue, Nov 22 11:00 pm final
Big Slick 5 Puck Bunnies 7 Tue, Nov 22 11:15 pm final
Esprit de Corps Commandos 6 Blue Rangers 4 Sun, Nov 27 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 2 Selects 3 Sun, Nov 27 10:00 pm final SO
Ottawa Capitals 7 The Jets 1 Sun, Nov 27 11:00 pm final
Big Slick 4 The B-Team 2 Thu, Dec 01 11:15 pm final
Ottawa Capitals 3 Bi-Polar Bears 6 Sun, Dec 04 4:00 pm final
Puck Bunnies 2 Roughnecks 5 Sun, Dec 04 8:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 0 Selects 4 Sun, Dec 04 9:00 pm final
Shooters 2 Individual Team West 2 Sun, Dec 04 9:15 pm final SO
Blue Rangers 1 The Jets 4 Sun, Dec 04 10:00 pm final
Blizzards 2 Gamblers 6 Sun, Dec 04 10:15 pm final
Bi-Polar Bears 6 Esprit de Corps Commandos 3 Sun, Dec 11 9:00 pm final
Ottawa Capitals 7 Blue Rangers 1 Sun, Dec 11 10:00 pm final
Shooters 2 Roughnecks 1 Sun, Dec 11 10:00 pm final
Big Slick 1 Gamblers 2 Sun, Dec 11 11:00 pm final SO
Selects 1 The Jets 1 Sun, Dec 11 11:00 pm final SO
Blizzards 5 Puck Bunnies 4 Mon, Dec 12 10:15 pm final
The B-Team 2 Individual Team West 1 Mon, Dec 12 11:15 pm final
Ottawa Capitals 0 Selects 3 Sun, Dec 18 8:30 pm final
Blue Rangers 4 Bi-Polar Bears 3 Sun, Dec 18 10:00 pm final SO
Esprit de Corps Commandos 3 The Jets 6 Sun, Dec 18 11:00 pm final
Individual Team West 1 Puck Bunnies 3 Tue, Dec 20 9:15 pm final
Roughnecks 2 Gamblers 5 Tue, Dec 20 10:15 pm final
The B-Team 3 Blizzards 1 Tue, Dec 20 11:00 pm final
Shooters 3 Big Slick 0 Tue, Dec 20 11:15 pm final
Bi-Polar Bears 5 The Jets 6 Sun, Jan 08 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 Ottawa Capitals 5 Sun, Jan 08 10:00 pm final
The B-Team 2 Shooters 0 Sun, Jan 08 10:00 pm final
Blue Rangers 2 Selects 6 Sun, Jan 08 11:00 pm final
Gamblers 2 Puck Bunnies 6 Sun, Jan 08 11:00 pm final
Big Slick 2 Blizzards 5 Sun, Jan 08 11:00 pm final
Individual Team West 3 Roughnecks 2 Mon, Jan 09 10:15 pm final
Blue Rangers 9 Esprit de Corps Commandos 4 Thu, Jan 12 10:00 pm final
Selects 4 Bi-Polar Bears 1 Sun, Jan 15 8:30 pm final
The Jets 1 Ottawa Capitals 2 Sun, Jan 15 9:30 pm final
Blizzards 0 Individual Team West 2 Tue, Jan 17 9:15 pm final
Roughnecks 1 Big Slick 0 Tue, Jan 17 10:15 pm final
Gamblers 1 Shooters 0 Tue, Jan 17 11:15 pm final
Puck Bunnies 0 The B-Team 1 Wed, Jan 18 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 0 Ottawa Capitals 2 Mon, Jan 23 10:00 pm final
The Jets 7 Blue Rangers 3 Mon, Jan 23 10:00 pm final
Selects 3 Esprit de Corps Commandos 1 Mon, Jan 23 11:00 pm final
Puck Bunnies 1 Shooters 4 Sun, Jan 29 4:00 pm final
Roughnecks 6 Blizzards 2 Sun, Jan 29 9:15 pm final
Gamblers 4 The B-Team 3 Sun, Jan 29 10:00 pm final
Individual Team West 3 Big Slick 5 Sun, Jan 29 11:00 pm final
Blue Rangers 4 Ottawa Capitals 3 Mon, Jan 30 10:00 pm final SO
Esprit de Corps Commandos 3 Bi-Polar Bears 5 Mon, Jan 30 11:00 pm final
The Jets 2 Selects 3 Mon, Jan 30 11:00 pm final
Roughnecks 4 The B-Team 2 Mon, Feb 06 10:00 pm final
Gamblers 6 Individual Team West 3 Mon, Feb 06 10:15 pm final
Puck Bunnies 5 Big Slick 3 Mon, Feb 06 11:00 pm final
Blizzards 1 Shooters 2 Mon, Feb 06 11:15 pm final
The Jets 4 Esprit de Corps Commandos 1 Thu, Feb 09 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 2 Blue Rangers 8 Thu, Feb 09 11:00 pm final
Selects 4 Ottawa Capitals 0 Thu, Feb 09 11:00 pm final
The B-Team 2 Big Slick 3 Tue, Feb 14 10:15 pm final
Roughnecks 2 Puck Bunnies 1 Tue, Feb 14 11:15 pm final
Individual Team West 1 Shooters 4 Wed, Feb 15 10:00 pm final
Gamblers 5 Blizzards 3 Wed, Feb 15 11:00 pm final
Selects 8 Blue Rangers 1 Thu, Feb 16 10:00 pm final
The Jets 5 Bi-Polar Bears 3 Thu, Feb 16 11:00 pm final
Ottawa Capitals 5 Esprit de Corps Commandos 2 Thu, Feb 16 11:00 pm final
Gamblers 5 Big Slick 2 Sun, Feb 26 9:00 pm final
Bi-Polar Bears 0 Selects 5 Sun, Feb 26 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 0 Blue Rangers 1 Sun, Feb 26 10:00 pm forfeit
Puck Bunnies 2 Blizzards 6 Sun, Feb 26 10:00 pm final
Ottawa Capitals 3 The Jets 1 Sun, Feb 26 11:00 pm final
Individual Team West 3 The B-Team 3 Sun, Feb 26 11:00 pm final SO
Roughnecks 1 Shooters 0 Sun, Feb 26 11:15 pm final
Puck Bunnies 1 Individual Team West 0 Sun, Mar 04 4:00 pm forfeit
Big Slick 3 Shooters 4 Sun, Mar 04 5:00 pm final SO
Gamblers 2 Roughnecks 4 Sun, Mar 04 9:00 pm final
Blizzards 4 The B-Team 8 Sun, Mar 04 11:00 pm final
Ottawa Capitals 2 Bi-Polar Bears 3 Mon, Mar 05 10:00 pm final SO
Blue Rangers 3 The Jets 4 Mon, Mar 05 10:00 pm final SO
Esprit de Corps Commandos 1 Selects 7 Mon, Mar 05 11:00 pm final
Roughnecks 3 Individual Team West 1 Sun, Mar 11 10:00 pm final
Shooters 6 The B-Team 1 Sun, Mar 11 10:00 pm final
Blizzards 4 Big Slick 3 Sun, Mar 11 11:00 pm final SO
Puck Bunnies 4 Gamblers 3 Sun, Mar 11 11:00 pm final
Shooters 7 Gamblers 0 Sun, Mar 18 9:00 pm final
The B-Team 4 Puck Bunnies 1 Sun, Mar 18 10:00 pm final
Individual Team West 6 Blizzards 4 Mon, Mar 19 9:15 pm final
Big Slick 2 Roughnecks 4 Mon, Mar 19 10:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -