Budweiser - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2013/2014)

Budweiser


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Canadian Gladiators 2 Spitfires 0 Sun, Sep 15 9:00 pm final
Cougars 2 The Mules 0 Sun, Sep 15 10:00 pm final
Sheepskates 1 Bi-Polar Bears 3 Sun, Sep 15 11:00 pm final
Gamblers 7 Coffey Curve 100 Flex 4 Mon, Sep 16 9:00 pm final
Accrual Joke 3 Jagr Bombers 7 Mon, Sep 16 10:00 pm final
District 5 0 Richmond Rubbies 2 Mon, Sep 16 10:15 pm final
The Crown 4 Newbs 1 Mon, Sep 16 10:15 pm final
The B-Team 4 Roughnecks 8 Mon, Sep 16 11:00 pm final
Knights Templar 4 Shlebs 3 Tue, Sep 17 11:00 pm final SO
The Danglers 2 District 5 1 Thu, Sep 19 10:15 pm final
The Crown 2 Ninja Turtles 4 Sun, Sep 22 9:15 pm final
Ice Dawgz 4 The Never Nudes 5 Sun, Sep 22 9:30 pm final SO
Roughnecks 1 Coffey Curve 100 Flex 3 Sun, Sep 22 10:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 1 Shlebs 8 Sun, Sep 22 10:00 pm final
Saints 2 Spades 6 Sun, Sep 22 10:30 pm final
Steve Irwin Stingrays 1 Knights Templar 2 Sun, Sep 22 11:00 pm final
Jagr Bombers 2 The B-Team 4 Mon, Sep 23 9:15 pm final
Autobots 1 Spitfires 6 Mon, Sep 23 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 3 Canadian Gladiators 3 Mon, Sep 23 11:00 pm final
Perley Rideau Militia 1 Cougars 4 Mon, Sep 23 11:00 pm final
Sharks 1 Shlebs 4 Thu, Sep 26 9:00 pm final
The B-Team 11 Coffey Curve 100 Flex 2 Thu, Sep 26 10:00 pm final
Roughnecks 1 Show Stoppers 5 Thu, Sep 26 11:00 pm final
Aristocrats 5 District 5 1 Thu, Sep 26 11:15 pm final
Nepean Ballet 0 The Crown 0 Sun, Sep 29 9:15 pm final SO
Jagr Bombers 4 Knights Templar 0 Sun, Sep 29 10:15 pm final
Ottawa Capitals 5 Ice Dawgz 3 Sun, Sep 29 11:00 pm final
Vaporizers 4 Saints 1 Mon, Sep 30 10:00 pm final
Canadian Gladiators 3 Mag 7 7 Tue, Oct 01 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 3 Spitfires 2 Tue, Oct 01 10:00 pm final
Cougars 3 Whiskey Jacks 6 Tue, Oct 01 11:00 pm final
Saints 2 Construction Crew 5 Sun, Oct 06 9:00 pm final
Knights Templar 9 The B-Team 3 Sun, Oct 06 9:00 pm final
Ice Dawgz 3 Ottawa Capitals 2 Sun, Oct 06 10:00 pm final SO
Coffey Curve 100 Flex 2 Show Stoppers 3 Sun, Oct 06 10:00 pm final
Shlebs 4 Steve Irwin Stingrays 0 Sun, Oct 06 10:15 pm final
District 5 3 Gordon Bombays All Stars 6 Sun, Oct 06 11:00 pm final
Jagr Bombers 3 Roughnecks 0 Sun, Oct 06 11:00 pm final
Aristocrats 3 The Crown 0 Sun, Oct 06 11:00 pm final
Saints 0 Vanier Wildcats 6 Wed, Oct 09 10:00 pm final
Roughnecks 5 Pub Crawlers 2 Thu, Oct 10 10:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 4 The Four King Iceholes 2 Thu, Oct 10 10:15 pm final
Construction Crew 6 Ice Dawgz 3 Thu, Oct 10 11:00 pm final
Jagr Bombers 4 Knights Templar 6 Thu, Oct 10 11:00 pm final
The B-Team 1 Show Stoppers 5 Thu, Oct 10 11:15 pm final
Whiskey Jacks 4 Canadian Gladiators 5 Tue, Oct 15 9:30 pm final SO
Hawks 2.0 2 Bi-Polar Bears 8 Tue, Oct 15 10:00 pm final
Cougars 5 Mag 7 4 Tue, Oct 15 11:00 pm final SO
Spitfires 1 Saints 4 Tue, Oct 15 11:00 pm final
Shlebs 3 District 5 4 Sun, Oct 20 9:00 pm final
Roughnecks 2 Coffey Curve 100 Flex 5 Mon, Oct 21 10:00 pm final
Jagr Bombers 4 The B-Team 1 Mon, Oct 21 11:00 pm final
Knights Templar 3 The Crown 2 Tue, Oct 22 10:00 pm final SO
District 5 4 Shlebs 3 Tue, Oct 22 11:00 pm final
Bi-Polar Bears 3 Mag 7 0 Tue, Oct 22 11:00 pm final
Whiskey Jacks 4 Cougars 3 Tue, Oct 22 11:00 pm final SO
Saints 3 Spitfires 1 Wed, Oct 23 10:00 pm final
Ice Dawgz 5 Canadian Gladiators 3 Wed, Oct 23 11:00 pm final
Construction Crew 7 Bi-Polar Bears 0 Mon, Oct 28 11:00 pm final
Canadian Gladiators 2 Whiskey Jacks 7 Tue, Oct 29 10:00 pm final
Spitfires 1 Cougars 0 Wed, Oct 30 10:00 pm final
The Crown 1 District 5 0 Wed, Oct 30 11:00 pm final
Saints 1 Ice Dawgz 5 Wed, Oct 30 11:00 pm final
Knights Templar 3 Jagr Bombers 4 Thu, Oct 31 10:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 1 Shlebs 6 Thu, Oct 31 10:15 pm final
The B-Team 0 Roughnecks 2 Thu, Oct 31 11:00 pm final
Saints 1 Canadian Gladiators 6 Tue, Nov 05 9:30 pm final
Bi-Polar Bears 4 Spitfires 2 Tue, Nov 05 11:00 pm final
Ice Dawgz 8 Cougars 4 Wed, Nov 06 10:00 pm final
Jagr Bombers 2 District 5 3 Thu, Nov 07 10:00 pm final SO
The B-Team 1 Shlebs 6 Thu, Nov 07 10:15 pm final
Coffey Curve 100 Flex 2 Knights Templar 3 Thu, Nov 07 11:00 pm final SO
The Crown 2 Roughnecks 1 Thu, Nov 07 11:15 pm final
Cougars 6 Canadian Gladiators 4 Tue, Nov 12 9:30 pm final
Saints 3 Bi-Polar Bears 2 Tue, Nov 12 10:00 pm final
Ice Dawgz 8 Spitfires 0 Tue, Nov 12 11:00 pm final
Roughnecks 1 Jagr Bombers 6 Sun, Nov 17 9:00 pm final
District 5 6 The B-Team 2 Sun, Nov 17 10:00 pm final
Shlebs 1 Knights Templar 3 Sun, Nov 17 10:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 0 The Crown 3 Sun, Nov 17 11:00 pm final
Canadian Gladiators 2 Spitfires 1 Tue, Nov 19 11:00 pm final
Bi-Polar Bears 6 Ice Dawgz 7 Tue, Nov 19 11:00 pm final SO
Cougars 5 Saints 3 Wed, Nov 20 10:00 pm final
Shlebs 3 Jagr Bombers 2 Sun, Nov 24 10:00 pm final
The B-Team 0 The Crown 5 Sun, Nov 24 11:00 pm final
Knights Templar 2 Roughnecks 3 Sun, Nov 24 11:00 pm final
District 5 2 Coffey Curve 100 Flex 5 Mon, Nov 25 9:00 pm final
Spitfires 6 Saints 5 Mon, Nov 25 11:00 pm final
Canadian Gladiators 1 Ice Dawgz 2 Tue, Nov 26 10:00 pm final
Cougars 2 Bi-Polar Bears 3 Tue, Nov 26 11:00 pm final SO
Ice Dawgz 5 Saints 3 Mon, Dec 02 10:00 pm final
Shlebs 5 Roughnecks 2 Mon, Dec 02 11:15 pm final
Cougars 4 Spitfires 2 Tue, Dec 03 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 3 Canadian Gladiators 2 Tue, Dec 03 11:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 7 The B-Team 1 Thu, Dec 05 10:15 pm final
The Crown 3 Jagr Bombers 5 Thu, Dec 05 11:00 pm final
District 5 2 Knights Templar 3 Thu, Dec 05 11:15 pm final SO
Spitfires 3 Bi-Polar Bears 3 Mon, Dec 09 11:00 pm final SO
Cougars 4 Ice Dawgz 10 Tue, Dec 10 10:00 pm final
Canadian Gladiators 2 Saints 6 Wed, Dec 11 10:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 3 Roughnecks 0 Wed, Dec 11 11:00 pm final
Shlebs 1 District 5 6 Thu, Dec 12 10:15 pm final
The Crown 3 Knights Templar 1 Thu, Dec 12 11:00 pm final
The B-Team 1 Jagr Bombers 3 Sun, Dec 15 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 3 Saints 0 Sun, Dec 15 10:30 pm final
Spitfires 4 Ice Dawgz 1 Mon, Dec 16 10:00 pm final
Canadian Gladiators 6 Cougars 4 Mon, Dec 16 11:00 pm final
Shlebs 3 Coffey Curve 100 Flex 5 Sun, Dec 22 7:15 pm final
Roughnecks 5 The B-Team 0 Sun, Dec 22 8:15 pm final
Spitfires 2 Canadian Gladiators 10 Sun, Dec 22 10:00 pm final
Ice Dawgz 0 Bi-Polar Bears 1 Sun, Dec 22 10:00 pm forfeit
District 5 3 The Crown 6 Sun, Dec 22 10:00 pm final
Saints 1 Cougars 4 Sun, Dec 22 11:00 pm final
Jagr Bombers 6 Knights Templar 2 Sun, Dec 22 11:00 pm final
Bi-Polar Bears 5 Canadian Gladiators 4 Tue, Jan 07 10:00 pm final SO
Ice Dawgz 7 Spitfires 1 Wed, Jan 08 10:00 pm final
Cougars 3 Saints 4 Wed, Jan 08 11:00 pm final SO
The Crown 1 District 5 2 Thu, Jan 09 10:15 pm final
Coffey Curve 100 Flex 2 Jagr Bombers 2 Thu, Jan 09 11:15 pm final SO
Knights Templar 3 Roughnecks 2 Sun, Jan 12 10:00 pm final SO
Shlebs 2 The B-Team 4 Sun, Jan 12 11:00 pm final
Ice Dawgz 4 Bi-Polar Bears 4 Tue, Jan 14 10:00 pm final SO
Canadian Gladiators 7 Cougars 3 Tue, Jan 14 11:00 pm final
Spitfires 1 Saints 6 Wed, Jan 15 11:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 5 Knights Templar 1 Mon, Jan 20 9:00 pm final
The Crown 0 Jagr Bombers 3 Mon, Jan 20 10:00 pm final
The B-Team 0 Roughnecks 7 Mon, Jan 20 10:15 pm final
Saints 3 Ice Dawgz 2 Mon, Jan 20 11:00 pm final SO
Shlebs 1 District 5 0 Mon, Jan 20 11:15 pm final
Canadian Gladiators 3 Spitfires 6 Tue, Jan 21 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 3 Cougars 3 Tue, Jan 21 10:00 pm final SO
Bi-Polar Bears 4 Saints 2 Mon, Jan 27 10:00 pm final
Canadian Gladiators 1 Ice Dawgz 5 Mon, Jan 27 11:00 pm final
Shlebs 2 The Crown 5 Tue, Jan 28 9:15 pm final
Roughnecks 1 District 5 0 Tue, Jan 28 10:00 pm final
Jagr Bombers 2 Knights Templar 1 Tue, Jan 28 10:15 pm final
Coffey Curve 100 Flex 9 The B-Team 2 Tue, Jan 28 11:00 pm final
Cougars 3 Spitfires 1 Tue, Jan 28 11:00 pm final
Ice Dawgz 3 Cougars 5 Mon, Feb 03 10:00 pm final
Bi-Polar Bears 4 Spitfires 3 Tue, Feb 04 11:00 pm final
Saints 1 Canadian Gladiators 3 Wed, Feb 05 11:00 pm final
Knights Templar 6 The B-Team 2 Thu, Feb 06 10:00 pm final
The Crown 4 Roughnecks 1 Thu, Feb 06 10:15 pm final
Shlebs 3 Jagr Bombers 6 Thu, Feb 06 11:00 pm final
District 5 8 Coffey Curve 100 Flex 4 Thu, Feb 06 11:15 pm final
Ice Dawgz 7 Spitfires 1 Mon, Feb 10 10:00 pm final
Cougars 6 Saints 4 Mon, Feb 10 11:00 pm final
Bi-Polar Bears 1 Canadian Gladiators 6 Mon, Feb 10 11:00 pm final
District 5 6 Knights Templar 4 Sun, Feb 16 9:00 pm final
Jagr Bombers 8 The B-Team 0 Sun, Feb 16 10:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 1 The Crown 1 Sun, Feb 16 10:00 pm final SO
Roughnecks 2 Shlebs 3 Sun, Feb 16 11:00 pm final SO
Roughnecks 2 Jagr Bombers 5 Sun, Feb 23 9:15 pm final
The B-Team 1 District 5 14 Sun, Feb 23 10:00 pm final
Shlebs 1 Coffey Curve 100 Flex 5 Sun, Feb 23 11:15 pm final
The Crown 8 Knights Templar 3 Mon, Feb 24 9:00 pm final
Coffey Curve 100 Flex 6 Roughnecks 3 Sun, Mar 02 10:00 pm final
The B-Team 1 The Crown 9 Sun, Mar 02 11:00 pm final
Jagr Bombers 7 District 5 0 Sun, Mar 02 11:00 pm final
Knights Templar 2 Shlebs 1 Mon, Mar 03 9:15 pm final
The Crown 4 The B-Team 5 Sun, Mar 09 11:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -