Molson Export (East) - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Summer 2007)

 

Molson Export (East)


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Aylmer Aces 0 The Pirates 6 Mon, Apr 30 9:00 pm final
MicroWorks Danglers 2 Ottawa Selects 5 Tue, May 01 10:00 pm final
Ice Hawks 3 Wild colts 1 Sun, May 06 8:30 pm final
Wilds 4 The 420 Mafia 5 Mon, May 07 10:30 pm final OT
Ice Hawks 3 Mr. Ts A-Team 5 Tue, May 08 9:00 pm final
Controlled Chaos 5 MicroWorks Danglers 4 Tue, May 08 9:30 pm final OT
Banditos 4 Chicos Bowl 3 Tue, May 08 11:00 pm final
The Jets 6 Aylmer Aces 3 Thu, May 10 7:00 pm final
The Broken Rubbers 8 Wilds 5 Thu, May 10 9:00 pm final
Chicos Bowl 4 Wild colts 2 Thu, May 10 9:30 pm final
Banditos 2 Mr. Ts A-Team 10 Sun, May 13 5:30 pm final
Ottawa Selects 3 Bloodsport 4 Sun, May 13 6:30 pm final
Gamblers 7 Wilds 4 Sun, May 13 9:00 pm final
MicroWorks Danglers 1 Casselman Colts 8 Sun, May 13 10:30 pm final
Chicos Bowl 5 Ice Hawks 3 Mon, May 14 7:30 pm final
Mr. Ts A-Team 6 Wild colts 5 Mon, May 14 8:30 pm final
Gamblers 8 Ottawa Selects 1 Tue, May 15 8:30 pm final
Banditos 2 Ice Hawks 2 Wed, May 16 8:30 pm final OT
Aylmer Aces 4 Chicos Bowl 5 Wed, May 16 9:30 pm final
Banditos 5 Wild colts 1 Thu, May 17 7:30 pm final
Aylmer Aces 3 Ottawa Selects 2 Thu, May 17 10:00 pm final
Mr. Ts A-Team 7 MicroWorks Danglers 3 Tue, May 22 10:00 pm final
Wild colts 6 Ice Dogs 3 Sun, May 27 10:00 pm final
Play it Again Sports 6 Ottawa Selects 3 Thu, May 31 9:30 pm final
MicroWorks Danglers 3 Banditos 5 Thu, May 31 9:30 pm final
Top Guns 8 Wilds 7 Thu, May 31 10:00 pm final OT
Aylmer Aces 3 Ice Hawks 1 Thu, May 31 10:30 pm final
Wilds 4 Bloodsport 5 Sun, Jun 03 7:00 pm final
MicroWorks Danglers 2 Ice Hawks 3 Sun, Jun 03 8:30 pm final OT
Banditos 1 Ottawa Selects 5 Sun, Jun 03 9:00 pm final
Play it Again Sports 3 Aylmer Aces 0 Sun, Jun 03 9:30 pm final
Wild colts 3 Saints 6 Tue, Jun 05 7:00 pm final
Ottawa Selects 2 Banditos 2 Tue, Jun 05 10:00 pm final OT
Play it Again Sports 6 Ice Hawks 0 Wed, Jun 06 8:30 pm final
MicroWorks Danglers 3 Aylmer Aces 5 Wed, Jun 06 9:30 pm final
Wild colts 5 Ice Dogs 0 Sun, Jun 10 7:30 pm final
Wilds 4 Banditos 2 Sun, Jun 10 9:00 pm final
Ice Hawks 1 Aylmer Aces 3 Sun, Jun 10 9:30 pm final
Ottawa Selects 1 MicroWorks Danglers 4 Sun, Jun 10 10:30 pm final
Wilds 4 Bloodsport 3 Mon, Jun 11 10:30 pm final
Wild colts 12 Carver Communications 2 Wed, Jun 13 8:00 pm final
Ottawa Selects 2 Aylmer Aces 5 Wed, Jun 13 9:30 pm final
Ice Hawks 4 Banditos 5 Wed, Jun 13 10:30 pm final OT
Wilds 4 MicroWorks Danglers 5 Thu, Jun 14 10:30 pm final OT
Wilds 4 Aylmer Aces 2 Sun, Jun 17 6:30 pm final
Wild colts 7 Red Devils 2 Sun, Jun 17 7:00 pm final
Ice Hawks 3 Ottawa Selects 1 Sun, Jun 17 8:30 pm final
MicroWorks Danglers 0 Banditos 3 Sun, Jun 17 9:30 pm final
Aylmer Aces 3 Banditos 6 Tue, Jun 19 10:00 pm final
Ice Hawks 0 MicroWorks Danglers 1 Tue, Jun 19 11:00 pm final
Wild colts 7 Canadian Tire Orleans 0 Wed, Jun 20 8:00 pm final
Ottawa Selects 4 Wilds 5 Wed, Jun 20 8:30 pm final
Top Guns 6 Wilds 4 Mon, Jun 25 7:30 pm final
Mr. Ts A-Team 4 Wilds 5 Wed, Jun 27 8:30 pm final
Saints 1 Wild colts 3 Wed, Jun 27 9:00 pm final
Aylmer Aces 5 MicroWorks Danglers 2 Wed, Jul 04 8:30 pm final
Ice Hawks 3 Wilds 1 Wed, Jul 04 9:30 pm final
Ice Dogs 1 Wild colts 2 Wed, Jul 04 10:00 pm final
Banditos 2 Ottawa Selects 3 Wed, Jul 04 10:30 pm final
Ottawa Selects 3 Predators 6 Mon, Jul 09 7:30 pm final
CMC Coyotes 6 Banditos 4 Mon, Jul 09 7:30 pm final
Aylmer Aces 4 Capes Crusaders 0 Mon, Jul 09 8:30 pm final
Garys Old Town Tavern 5 MicroWorks Danglers 2 Mon, Jul 09 9:30 pm final
The Amazing Jets 1 Wilds 6 Mon, Jul 09 9:30 pm final
Ice Hawks 3 GGFG Guards 2 Mon, Jul 09 9:30 pm final
Wilds 5 Wild colts 6 Tue, Jul 10 10:00 pm final OT
Banditos 2 Wild colts 7 Sun, Jul 15 10:00 pm final
MicroWorks Danglers 2 Ottawa Selects 5 Tue, Jul 17 11:00 pm final
Aylmer Aces 5 Ice Hawks 2 Wed, Jul 18 8:30 pm final
Aylmer Aces 1 Ottawa Selects 3 Mon, Jul 23 7:30 pm final
MicroWorks Danglers 3 Wilds 8 Mon, Jul 23 8:30 pm final
Banditos 3 Ice Hawks 2 Mon, Jul 23 10:30 pm final OT
Banditos 4 MicroWorks Danglers 1 Sun, Jul 29 6:00 pm final
Aylmer Aces 8 Wilds 1 Sun, Jul 29 7:00 pm final
Wild colts 2 Ice Hawks 1 Sun, Jul 29 9:30 pm final OT
Wild colts 5 Banditos 1 Wed, Aug 01 9:30 pm final
Ice Hawks 2 Ottawa Selects 3 Wed, Aug 01 10:30 pm final OT
Aylmer Aces 2 MicroWorks Danglers 5 Thu, Aug 02 10:30 pm final
Ottawa Selects 5 Wild colts 6 Thu, Aug 02 11:00 pm final OT

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -