Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
G# | Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
1 | | Lake Forest Academy 4 |
| Bishops College School 3 |
Fri, Nov 01 |
9:00 am |
final OT |
|
2 | | Shady Side Academy 6 |
| Rice Memorial 5 |
Fri, Nov 01 |
11:15 am |
final SO |
|
3 | | St. Francis High School 3 |
| Rothesay Netherwood School 4 |
Fri, Nov 01 |
1:30 pm |
final SO |
|
4 | | Gilmour Academy 3 |
| Ridley College 4 |
Fri, Nov 01 |
3:45 pm |
final |
|
5 | | Gilmour Academy 4 |
| Bishops College School 5 |
Sat, Nov 02 |
9:15 am |
final |
|
6 | | Shady Side Academy 1 |
| Rothesay Netherwood School 4 |
Sat, Nov 02 |
9:45 am |
final |
|
7 | | St. Francis High School 1 |
| Rice Memorial 3 |
Sat, Nov 02 |
11:30 am |
final |
|
8 | | Lake Forest Academy 3 |
| Ridley College 4 |
Sat, Nov 02 |
1:45 pm |
final |
|
9 | | Rothesay Netherwood School 3 |
| Gilmour Academy 4 |
Sat, Nov 02 |
5:20 pm |
final |
|
10 | | Bishops College School 5 |
| Shady Side Academy 4 |
Sat, Nov 02 |
6:15 pm |
final SO |
|
11 | | Ridley College 2 |
| St. Francis High School 1 |
Sat, Nov 02 |
7:45 pm |
final SO |
|
12 | | Rice Memorial 3 |
| Lake Forest Academy 4 |
Sat, Nov 02 |
8:30 pm |
final OT |
|
13 | | Rothesay Netherwood School 1 |
| Lake Forest Academy 3 |
Sun, Nov 03 |
8:20 am |
final |
|
14 | | Ridley College 8 |
| Shady Side Academy 3 |
Sun, Nov 03 |
9:30 am |
final |
|
15 | | Rice Memorial 4 |
| Gilmour Academy 5 |
Sun, Nov 03 |
10:35 am |
final OT |
|
16 | | Bishops College School 1 |
| St. Francis High School 4 |
Sun, Nov 03 |
11:45 am |
final |
|
17 | | Gilmour Academy 3 |
| Shady Side Academy 4 |
Sat, Dec 07 |
8:26 am |
final OT |
|
19 | | Lake Forest Academy 3 |
| St. Francis High School 1 |
Sat, Dec 07 |
12:27 pm |
final |
|
21 | | Lake Forest Academy 5 |
| Shady Side Academy 6 |
Sat, Dec 07 |
5:29 pm |
final |
|
23 | | St. Francis High School 1 |
| Gilmour Academy 8 |
Sat, Dec 07 |
8:22 pm |
final |
|
25 | | St. Francis High School 3 |
| Shady Side Academy 4 |
Sun, Dec 08 |
9:33 am |
final |
|
27 | | Gilmour Academy 4 |
| Lake Forest Academy 2 |
Sun, Dec 08 |
12:15 pm |
final |
|
29 | | Lake Forest Academy 3 |
| Ridley College 2 |
Fri, Jan 10 |
11:46 am |
final SO |
|
30 | | St. Francis High School 0 |
| Bishops College School 5 |
Fri, Jan 10 |
2:15 pm |
final |
|
31 | | Shady Side Academy 5 |
| Rothesay Netherwood School 4 |
Fri, Jan 10 |
5:00 pm |
final |
|
32 | | Gilmour Academy 3 |
| Rice Memorial 4 |
Fri, Jan 10 |
7:15 pm |
final SO |
|
33 | | Bishops College School 6 |
| Shady Side Academy 1 |
Sat, Jan 11 |
8:13 am |
final |
|
34 | | Ridley College 4 |
| Gilmour Academy 3 |
Sat, Jan 11 |
10:33 am |
final OT |
|
35 | | Rice Memorial 4 |
| St. Francis High School 2 |
Sat, Jan 11 |
11:30 am |
final |
|
36 | | Rothesay Netherwood School 2 |
| Lake Forest Academy 3 |
Sat, Jan 11 |
12:57 pm |
final OT |
|
37 | | Bishops College School 6 |
| Gilmour Academy 4 |
Sat, Jan 11 |
3:09 pm |
final |
|
38 | | Ridley College 3 |
| Shady Side Academy 7 |
Sat, Jan 11 |
5:45 pm |
final |
|
39 | | Rice Memorial 7 |
| Lake Forest Academy 6 |
Sat, Jan 11 |
7:23 pm |
final |
|
40 | | Rothesay Netherwood School 6 |
| St. Francis High School 5 |
Sat, Jan 11 |
8:00 pm |
final OT |
|
41 | | Shady Side Academy 4 |
| Rice Memorial 3 |
Sun, Jan 12 |
9:00 am |
final OT |
|
42 | | Gilmour Academy 4 |
| Rothesay Netherwood School 3 |
Sun, Jan 12 |
9:10 am |
final |
|
43 | | Lake Forest Academy 2 |
| Bishops College School 7 |
Sun, Jan 12 |
11:15 am |
final |
|
44 | | St. Francis High School 5 |
| Ridley College 6 |
Sun, Jan 12 |
11:21 am |
final |
|
47 | | St. Francis High School 2 |
| Shady Side Academy 6 |
Fri, Jan 24 |
5:30 pm |
final |
|
48 | | Lake Forest Academy 1 |
| Gilmour Academy 4 |
Fri, Jan 24 |
8:00 pm |
final |
|
52 | | Shady Side Academy 7 |
| Gilmour Academy 3 |
Sat, Jan 25 |
1:11 pm |
final |
|
53 | | St. Francis High School 2 |
| Lake Forest Academy 6 |
Sat, Jan 25 |
4:30 pm |
final |
|
55 | | Lake Forest Academy 2 |
| Shady Side Academy 4 |
Sun, Jan 26 |
10:00 am |
final |
|
56 | | Gilmour Academy 7 |
| St. Francis High School 0 |
Sun, Jan 26 |
12:00 pm |
final |
|
57 | | Shady Side Academy 4 |
| Rothesay Netherwood School 5 |
Fri, Feb 14 |
11:00 am |
final OT |
|
58 | | Ridley College 6 |
| St. Francis High School 0 |
Fri, Feb 14 |
1:30 pm |
final |
|
59 | | Bishops College School 4 |
| Lake Forest Academy 1 |
Fri, Feb 14 |
4:00 pm |
final |
|
60 | | Rice Memorial 2 |
| Gilmour Academy 6 |
Fri, Feb 14 |
5:45 pm |
final |
|
62 | | Bishops College School 3 |
| Gilmour Academy 2 |
Sat, Feb 15 |
12:30 pm |
final OT |
|
63 | | Shady Side Academy 2 |
| St. Francis High School 3 |
Sat, Feb 15 |
3:00 pm |
final SO |
|
64 | | Rice Memorial 2 |
| Lake Forest Academy 1 |
Sat, Feb 15 |
5:30 pm |
final |
|
65 | | Gilmour Academy 0 |
| Rothesay Netherwood School 6 |
Sun, Feb 16 |
8:00 am |
final |
|
66 | | Shady Side Academy 3 |
| Lake Forest Academy 1 |
Sun, Feb 16 |
8:05 am |
final |
|
67 | | Rice Memorial 3 |
| St. Francis High School 7 |
Sun, Feb 16 |
10:45 am |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|