Division B - Sasktel Centre Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Sasktel Centre Hockey League
306-380-1756
use the links to the left to share this


SCHL (Winter 2017/18)

Division B


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
Home Away Date Time Rink/GS GT
Redeyes 4 Poly Plus Beavers 14 Mon, Sep 18 6:00 pm final
Hustlers 5 A.M. Lumber 4 Mon, Sep 18 7:15 pm final SO
Flyers 1 Timberwolves 3 Mon, Sep 18 11:00 pm final
Poly Plus Beavers 0 Chizzlers 7 Wed, Sep 20 7:15 pm final
Timberwolves 6 Hustlers 1 Wed, Sep 20 8:30 pm final
Redeyes 4 Flyers 5 Wed, Sep 20 9:45 pm final SO
A.M. Lumber 4 Fury 2 Wed, Sep 20 11:00 pm final
Chizzlers 2 Redeyes 5 Sun, Sep 24 4:30 pm final
A.M. Lumber 3 Flyers 8 Sun, Sep 24 9:30 pm final
Poly Plus Beavers 7 Hustlers 2 Thu, Sep 28 7:15 pm final
Timberwolves 6 Bell and Whistle Bombers 5 Thu, Sep 28 8:30 pm final
Timberwolves 12 A.M. Lumber 1 Tue, Oct 03 6:00 pm final
Flyers 6 Poly Plus Beavers 8 Tue, Oct 03 7:15 pm final
Hustlers 5 Redeyes 4 Tue, Oct 03 11:00 pm final SO
Flyers 1 Chizzlers 3 Mon, Oct 09 6:00 pm final
Timberwolves 8 Whiteridge Whalers 5 Mon, Oct 09 11:00 pm final
A.M. Lumber 2 Redeyes 7 Tue, Oct 10 8:14 pm final
Hustlers 6 Chizzlers 5 Wed, Oct 11 8:30 pm final
Flyers 7 Hustlers 6 Sun, Oct 15 6:45 pm final
A.M. Lumber 9 Bell and Whistle Bombers 5 Sun, Oct 15 8:00 pm final
Chizzlers 2 Timberwolves 1 Sun, Oct 15 9:15 pm final
Redeyes 5 Chizzlers 4 Mon, Oct 16 7:15 pm final
Timberwolves 3 Fury 5 Mon, Oct 16 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 4 Hustlers 9 Mon, Oct 16 9:45 pm final
Flyers 3 A.M. Lumber 6 Mon, Oct 16 11:00 pm final
Chizzlers 4 Hustlers 5 Wed, Oct 25 6:00 pm final
Poly Plus Beavers 12 Timberwolves 2 Wed, Oct 25 11:00 pm final
Whiteridge Whalers 6 A.M. Lumber 9 Thu, Oct 26 8:30 pm final
Flyers 4 Redeyes 3 Fri, Oct 27 7:15 pm final SO
Poly Plus Beavers 2 Chizzlers 8 Fri, Oct 27 8:30 pm final
Redeyes 5 Timberwolves 4 Mon, Oct 30 6:00 pm final SO
Poly Plus Beavers 15 Flyers 2 Tue, Oct 31 6:00 pm final
A.M. Lumber 2 Chizzlers 11 Tue, Oct 31 8:30 pm final
Flyers 6 Chizzlers 9 Wed, Nov 01 7:45 pm final
Timberwolves 2 Hustlers 3 Wed, Nov 01 10:15 pm final
Poly Plus Beavers 5 Redeyes 7 Thu, Nov 02 6:30 pm final
Thirsty Dozen 4 A.M. Lumber 3 Thu, Nov 02 10:15 pm final SO
Hustlers 5 Poly Plus Beavers 8 Sat, Nov 04 6:45 pm final
A.M. Lumber 0 Redeyes 1 Sat, Nov 04 9:15 pm forfeit
Timberwolves 6 Poly Plus Beavers 10 Sun, Nov 05 5:30 pm final
A.M. Lumber 4 Hustlers 7 Sun, Nov 05 6:45 pm final
Flyers 6 Bell and Whistle Bombers 7 Sun, Nov 05 8:00 pm final SO
Redeyes 5 Poly Plus Beavers 2 Tue, Nov 07 6:00 pm final
Timberwolves 8 Flyers 5 Tue, Nov 07 9:45 pm final
Redeyes 4 Chizzlers 5 Thu, Nov 09 7:28 pm final
Flyers 5 Hustlers 7 Thu, Nov 09 9:00 pm final
Fury 3 A.M. Lumber 7 Tue, Nov 14 9:00 pm final
Thirsty Dozen 4 Hustlers 8 Tue, Nov 14 10:15 pm final
Chizzlers 5 Poly Plus Beavers 9 Thu, Nov 16 7:33 pm final
Flyers 7 Redeyes 6 Thu, Nov 16 8:41 pm final
Timberwolves 4 Dazed and Confused 13 Thu, Nov 16 10:15 pm final
Chizzlers 5 Hustlers 6 Sun, Nov 19 8:00 pm final
A.M. Lumber 1 The Short Bus 3 Mon, Nov 20 6:30 pm final
Flyers 5 Thirsty Dozen 6 Mon, Nov 20 7:45 pm final SO
Poly Plus Beavers 12 Dazed and Confused 9 Mon, Nov 20 9:00 pm final
Redeyes 6 Poly Plus Beavers 4 Wed, Nov 22 6:30 pm final
Dazed and Confused 4 Chizzlers 14 Wed, Nov 22 7:45 pm final
Hustlers 3 A.M. Lumber 4 Wed, Nov 22 9:00 pm final
Timberwolves 6 Flyers 5 Wed, Nov 22 10:15 pm final SO
Dazed and Confused 5 Hustlers 10 Wed, Dec 06 6:00 pm final
Poly Plus Beavers 8 Timberwolves 6 Wed, Dec 06 7:15 pm final
A.M. Lumber 4 Bell and Whistle Bombers 3 Wed, Dec 06 11:00 pm final
Flyers 5 The Short Bus 3 Fri, Dec 08 7:15 pm final
Chizzlers 4 Redeyes 6 Fri, Dec 08 8:30 pm final
A.M. Lumber 1 Timberwolves 5 Fri, Dec 08 9:45 pm final
Flyers 4 Dazed and Confused 10 Mon, Dec 11 7:15 pm final
Hustlers 5 Redeyes 6 Mon, Dec 11 8:30 pm final
Chizzlers 4 Poly Plus Beavers 10 Mon, Dec 11 11:00 pm final
A.M. Lumber 6 Thirsty Dozen 4 Wed, Dec 13 6:00 pm final
Timberwolves 5 Fury 8 Wed, Dec 13 8:30 pm final
Timberwolves 3 Redeyes 8 Mon, Dec 18 6:00 pm final
A.M. Lumber 6 Dazed and Confused 9 Mon, Dec 18 7:15 pm final
Poly Plus Beavers 11 Flyers 4 Mon, Dec 18 8:30 pm final
Chizzlers 5 Hustlers 4 Mon, Dec 18 9:45 pm final
Redeyes 1 Chizzlers 2 Wed, Jan 03 7:45 pm final
Poly Plus Beavers 8 Dazed and Confused 13 Wed, Jan 03 9:00 pm final
Hustlers 7 Timberwolves 3 Wed, Jan 03 10:15 pm final
Flyers 10 Bell and Whistle Bombers 4 Thu, Jan 04 7:45 pm final
A.M. Lumber 7 Fury 10 Thu, Jan 04 9:00 pm final
Hustlers 10 Flyers 2 Sun, Jan 07 6:45 pm final
Dazed and Confused 3 Redeyes 6 Sun, Jan 07 9:15 pm final
Timberwolves 4 Thirsty Dozen 7 Mon, Jan 08 6:30 pm final
A.M. Lumber 7 The Short Bus 1 Mon, Jan 08 7:45 pm final
Chizzlers 4 Poly Plus Beavers 7 Tue, Jan 09 6:30 pm final
Hustlers 11 Dazed and Confused 8 Thu, Jan 11 6:30 pm final
Timberwolves 3 Chizzlers 10 Thu, Jan 11 9:00 pm final
Poly Plus Beavers 6 Redeyes 14 Thu, Jan 11 10:15 pm final
Redeyes 13 Dazed and Confused 3 Sat, Jan 13 6:45 pm final
A.M. Lumber 0 Flyers 1 Sat, Jan 13 8:00 pm forfeit
Dazed and Confused 10 Chizzlers 7 Sun, Jan 14 8:00 pm final
Hustlers 7 Poly Plus Beavers 6 Sun, Jan 14 9:15 pm final SO
Redeyes 10 Timberwolves 2 Mon, Jan 15 6:30 pm final
Chizzlers 3 Flyers 6 Mon, Jan 15 9:00 pm final
Poly Plus Beavers 9 Dazed and Confused 6 Tue, Jan 16 9:45 pm final
Redeyes 4 Hustlers 3 Wed, Jan 17 7:15 pm final SO
Timberwolves 4 Dazed and Confused 8 Mon, Jan 22 8:30 pm final
Chizzlers 1 Hustlers 7 Mon, Jan 22 9:45 pm final
Bell and Whistle Bombers 1 A.M. Lumber 5 Tue, Jan 23 6:55 pm final
Redeyes 6 Flyers 3 Tue, Jan 23 10:41 pm final
Timberwolves 5 Puck Dynasty 9 Wed, Jan 24 6:00 pm final
Thirsty Dozen 3 Redeyes 6 Thu, Jan 25 6:00 pm final
A.M. Lumber 2 Hustlers 7 Thu, Jan 25 7:15 pm final
Poly Plus Beavers 3 Chizzlers 5 Thu, Jan 25 11:00 pm final
Fury 1 Flyers 12 Sun, Jan 28 12:30 pm final
Thirsty Dozen 6 Dazed and Confused 10 Sun, Jan 28 1:45 pm final
A.M. Lumber 8 Timberwolves 10 Sun, Jan 28 3:00 pm final
Chizzlers 1 Redeyes 7 Sun, Jan 28 4:15 pm final
Puck Dynasty 2 Flyers 4 Mon, Jan 29 8:30 pm final
Hustlers 9 Poly Plus Beavers 5 Mon, Jan 29 9:45 pm final
Dazed and Confused 10 A.M. Lumber 4 Tue, Jan 30 6:59 pm final
Timberwolves 5 Fury 3 Tue, Jan 30 10:36 pm final
Flyers 6 Poly Plus Beavers 9 Thu, Feb 01 6:00 pm final
Chizzlers 6 Thirsty Dozen 1 Thu, Feb 01 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 8 Redeyes 5 Wed, Feb 07 7:15 pm final
Flyers 5 A.M. Lumber 9 Wed, Feb 07 8:30 pm final
Timberwolves 5 Chizzlers 6 Wed, Feb 07 9:45 pm final SO
Dazed and Confused 0 Hustlers 1 Wed, Feb 07 11:00 pm forfeit
Hustlers 4 Chizzlers 3 Tue, Feb 20 6:00 pm final SO
Timberwolves 3 Redeyes 6 Tue, Feb 20 9:45 pm final
A.M. Lumber 2 Thirsty Dozen 6 Wed, Feb 21 6:00 pm final
Timberwolves 2 Hustlers 6 Thu, Feb 22 7:15 pm final
Redeyes 8 Thirsty Dozen 6 Thu, Feb 22 8:30 pm final
Chizzlers 3 Poly Plus Beavers 6 Thu, Feb 22 11:00 pm final
Flyers 10 Dazed and Confused 5 Sun, Feb 25 7:00 pm final
Poly Plus Beavers 6 Thirsty Dozen 14 Sun, Feb 25 9:30 pm final
Puck Dynasty 2 A.M. Lumber 0 Sun, Feb 25 10:45 pm final
A.M. Lumber 13 The Whalers 4 Mon, Feb 26 7:15 pm final
Hustlers 2 Redeyes 6 Tue, Feb 27 7:15 pm final
Dazed and Confused 7 Poly Plus Beavers 9 Tue, Feb 27 8:30 pm final
Chizzlers 2 Flyers 4 Tue, Feb 27 9:45 pm final
Timberwolves 2 Thirsty Dozen 4 Tue, Feb 27 11:00 pm final
A.M. Lumber 6 Poly Plus Beavers 4 Thu, Mar 01 7:15 pm final
Redeyes 5 Chizzlers 1 Thu, Mar 01 8:30 pm final
Timberwolves 1 Dazed and Confused 0 Thu, Mar 01 9:45 pm forfeit
Fury 3 Flyers 4 Thu, Mar 01 11:00 pm final
Hustlers 8 Thirsty Dozen 6 Sun, Mar 04 4:15 pm final
Dazed and Confused Redeyes Sun, Mar 04 5:30 pm data pending

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -