Pointstreak.com

WSHL 2014/2015
SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
SPECIAL TEAMS
TEAM STREAKS
SHOOTOUT/SHOTS
SCHEDULE
TRANSACTIONS
ATTENDANCE
TEXT STATS

If you have any questions or problems with the league statistics contact:
League Admin
• 714 502-9029
use the links to the left to share this



All Times Local
GN AWAY HOME DATE TIME SCORE BOXSCORE GS
Wichita Jr. Thunder 5Dallas Snipers 6Mon, Mar 02 8:30 AM 5 - 6 OT Final
Oklahoma City Blazers 1El Paso Rhinos 5Sun, Mar 01 4:30 PM 1 - 5 Final
Butte Cobras 8Lake Tahoe Blue 6Sun, Mar 01 2:00 PM 8 - 6 Final
Missoula Maulers 6Seattle Totems 4Sun, Mar 01 2:00 PM 6 - 4 Final
Phoenix Knights 1Valencia Flyers 5Sun, Mar 01 1:00 PM 1 - 5 Final
Casper Coyotes 4Salt Lake City Moose 5Sun, Mar 0112:05 PM 4 - 5 2OT Final
Colorado Evolution 0Colorado Eagles 15Sun, Mar 0112:00 PM 0 - 15 Final
Ontario Avalanche 10Arizona Redhawks 1Sun, Mar 0111:25 AM 10 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 5Dallas Snipers 8Sun, Mar 0111:00 AM 5 - 8 Final
Springfield Express 10Tulsa Jr. Oilers 3Sun, Mar 0110:30 AM 10 - 3 Final
San Diego Gulls 3Long Beach Bombers 9Sat, Feb 28 7:45 PM 3 - 9 Final
Colorado Eagles 8Cheyenne Stampede 1Sat, Feb 28 7:35 PM 8 - 1 Final
Butte Cobras 4Lake Tahoe Blue 0Sat, Feb 28 7:30 PM 4 - 0 Final
Oklahoma City Blazers 5El Paso Rhinos 4Sat, Feb 28 7:30 PM 5 - 4 Final
Colorado RoughRiders 9Colorado Evolution 2Sat, Feb 28 7:30 PM 9 - 2 Final
Casper Coyotes 2Ogden Mustangs 6Sat, Feb 28 7:30 PM 2 - 6 Final
Idaho Junior Steelheads 5Southern Oregon Spartans 4Sat, Feb 28 7:30 PM 5 - 4 Final
Missoula Maulers 10Seattle Totems 2Sat, Feb 28 7:15 PM 10 - 2 Final
Phoenix Knights 2Valencia Flyers 3Sat, Feb 28 7:15 PM 2 - 3 Final
Wichita Jr. Thunder 4Dallas Snipers 3Sat, Feb 28 7:00 PM 4 - 3 Final
Ontario Avalanche 10Arizona Redhawks 1Sat, Feb 28 6:45 PM 10 - 1 Final
Springfield Express 4Tulsa Jr. Oilers 0Sat, Feb 28 6:00 PM 4 - 0 Final
Las Vegas Storm 1Fresno Monsters 14Sat, Feb 28 5:30 PM 1 - 14 Final
Cheyenne Stampede 1Colorado Eagles 3Fri, Feb 27 8:15 PM 1 - 3 Final
Long Beach Bombers 5San Diego Gulls 2Fri, Feb 27 8:00 PM 5 - 2 Final
Whitefish Wolverines 2Missoula Maulers 11Fri, Feb 27 7:30 PM 2 - 11 Final
Idaho Junior Steelheads 1Southern Oregon Spartans 4Fri, Feb 27 7:30 PM 1 - 4 Final
Oklahoma City Blazers 2El Paso Rhinos 3Fri, Feb 27 7:30 PM 2 - 3 Final
Butte Cobras 9Lake Tahoe Blue 7Fri, Feb 27 7:30 PM 9 - 7 Final
Phoenix Knights 3Valencia Flyers 7Fri, Feb 27 7:15 PM 3 - 7 Final
Casper Coyotes 1Salt Lake City Moose 4Fri, Feb 27 7:05 PM 1 - 4 Final
Colorado Evolution 0Colorado RoughRiders 12Fri, Feb 27 7:00 PM 0 - 12 Final
Ontario Avalanche 3Arizona Redhawks 0Fri, Feb 27 6:45 PM 3 - 0 Final
Springfield Express 9Tulsa Jr. Oilers 0Fri, Feb 27 6:00 PM 9 - 0 Final
Las Vegas Storm 3Fresno Monsters 7Fri, Feb 27 5:30 PM 3 - 7 Final
Las Vegas Storm 0Fresno Monsters 11Thu, Feb 26 7:45 PM 0 - 11 Final
Dallas Snipers 2El Paso Rhinos 10Sun, Feb 22 4:30 PM 2 - 10 Final
Seattle Totems 1Butte Cobras 7Sun, Feb 22 2:00 PM 1 - 7 Final
Oklahoma City Blazers 6Springfield Express 5Sun, Feb 22 2:00 PM 6 - 5 SO Final
Lake Tahoe Blue 0Idaho Junior Steelheads 5Sun, Feb 22 2:00 PM 0 - 5 Final
Whitefish Wolverines 2Southern Oregon Spartans 10Sun, Feb 22 1:30 PM 2 - 10 Final
Ogden Mustangs 14Colorado Evolution 1Sun, Feb 2212:45 PM 14 - 1 Final
Salt Lake City Moose 5Colorado RoughRiders 0Sun, Feb 2212:00 PM 5 - 0 Final
Fresno Monsters 6San Diego Gulls 1Sun, Feb 2212:00 PM 6 - 1 Final
Long Beach Bombers 9Arizona Redhawks 2Sun, Feb 2211:45 AM 9 - 2 Final
Tulsa Jr. Oilers 0Wichita Jr. Thunder 9Sun, Feb 2211:00 AM 0 - 9 Final
Casper Coyotes 9Cheyenne Stampede 1Sat, Feb 21 7:35 PM 9 - 1 Final
Salt Lake City Moose 6Colorado Evolution 3Sat, Feb 21 7:30 PM 6 - 3 Final
Dallas Snipers 2El Paso Rhinos 8Sat, Feb 21 7:30 PM 2 - 8 Final
Whitefish Wolverines 1Southern Oregon Spartans 9Sat, Feb 21 7:30 PM 1 - 9 Final
Fresno Monsters 7San Diego Gulls 4Sat, Feb 21 7:30 PM 7 - 4 Final
Ontario Avalanche 4Valencia Flyers 3Sat, Feb 21 7:15 PM 4 - 3 2OT Final
Oklahoma City Blazers 3Springfield Express 2Sat, Feb 21 7:00 PM 3 - 2 Final
Phoenix Knights 8Las Vegas Storm 5Sat, Feb 21 7:00 PM 8 - 5 Final
Lake Tahoe Blue 1Idaho Junior Steelheads 7Sat, Feb 21 7:00 PM 1 - 7 Final
Ogden Mustangs 8Colorado RoughRiders 5Sat, Feb 21 7:00 PM 8 - 5 Final
Seattle Totems 6Butte Cobras 5Sat, Feb 21 7:00 PM 6 - 5 OT Final
Tulsa Jr. Oilers 1Wichita Jr. Thunder 8Sat, Feb 21 7:00 PM 1 - 8 Final
Long Beach Bombers 4Arizona Redhawks 2Sat, Feb 21 6:45 PM 4 - 2 Final
Valencia Flyers 8Ontario Avalanche 4Fri, Feb 20 8:45 PM 8 - 4 Final
Fresno Monsters 2San Diego Gulls 3Fri, Feb 20 8:00 PM 2 - 3 Final
Casper Coyotes 3Cheyenne Stampede 2Fri, Feb 20 7:35 PM 3 - 2 SO Final
Whitefish Wolverines 0Southern Oregon Spartans 4Fri, Feb 20 7:30 PM 0 - 4 Final
Phoenix Knights 4Las Vegas Storm 7Fri, Feb 20 7:30 PM 4 - 7 Final
Ogden Mustangs 9Colorado Evolution 0Fri, Feb 20 7:30 PM 9 - 0 Final
Dallas Snipers 1El Paso Rhinos 8Fri, Feb 20 7:30 PM 1 - 8 Final
Lake Tahoe Blue 1Idaho Junior Steelheads 7Fri, Feb 20 7:00 PM 1 - 7 Final
Salt Lake City Moose 2Colorado RoughRiders 8Fri, Feb 20 7:00 PM 2 - 8 Final
Tulsa Jr. Oilers 2Wichita Jr. Thunder 16Fri, Feb 20 7:00 PM 2 - 16 Final
Oklahoma City Blazers 5Springfield Express 6Fri, Feb 20 7:00 PM 5 - 6 Final
Seattle Totems 3Butte Cobras 4Fri, Feb 20 7:00 PM 3 - 4 SO Final
Long Beach Bombers 5Arizona Redhawks 2Fri, Feb 20 6:45 PM 5 - 2 Final
Phoenix Knights 4Las Vegas Storm 6Thu, Feb 19 6:00 PM 4 - 6 Final
Whitefish Wolverines 0Idaho Junior Steelheads 4Sun, Feb 15 7:00 PM 0 - 4 Final
Wichita Jr. Thunder 2Springfield Express 7Sun, Feb 15 2:00 PM 2 - 7 Final
Arizona Redhawks 2Valencia Flyers 6Sun, Feb 15 1:00 PM 2 - 6 Final
San Diego Gulls 4Phoenix Knights 6Sun, Feb 15 1:00 PM 4 - 6 Final
Las Vegas Storm 2Long Beach Bombers 8Sun, Feb 1512:35 PM 2 - 8 Final
El Paso Rhinos 4Oklahoma City Blazers 2Sun, Feb 1511:00 AM 4 - 2 Final
Las Vegas Storm 2Long Beach Bombers 3Sat, Feb 14 7:45 PM 2 - 3 OT Final
Colorado Evolution 2Cheyenne Stampede 10Sat, Feb 14 7:35 PM 2 - 10 Final
Seattle Totems 3Missoula Maulers 12Sat, Feb 14 7:30 PM 3 - 12 Final
Southern Oregon Spartans 7Lake Tahoe Blue 0Sun, Feb 15 7:30 PM 7 - 0 Final
Colorado RoughRiders 3Colorado Eagles 6Sat, Feb 14 7:30 PM 3 - 6 Final
Salt Lake City Moose 5Casper Coyotes 2Sat, Feb 14 7:30 PM 5 - 2 Final
Southern Oregon Spartans 14Lake Tahoe Blue 4Sat, Feb 14 7:30 PM 14 - 4 Final
Arizona Redhawks 1Valencia Flyers 12Sat, Feb 14 7:15 PM 1 - 12 Final
Whitefish Wolverines 0Idaho Junior Steelheads 7Sat, Feb 14 7:00 PM 0 - 7 Final
Wichita Jr. Thunder 5Springfield Express 6Sat, Feb 14 7:00 PM 5 - 6 OT Final
San Diego Gulls 4Phoenix Knights 3Sat, Feb 14 6:30 PM 4 - 3 Final
Ontario Avalanche 0Fresno Monsters 8Sat, Feb 14 5:30 PM 0 - 8 Final
El Paso Rhinos 4Oklahoma City Blazers 6Sat, Feb 14 5:00 PM 4 - 6 Final
El Paso Rhinos 3Oklahoma City Blazers 0Fri, Feb 13 8:30 PM 3 - 0 Final
Colorado RoughRiders 3Colorado Eagles 1Fri, Feb 13 8:15 PM 3 - 1 Final
Las Vegas Storm 4Long Beach Bombers 13Fri, Feb 13 7:45 PM 4 - 13 Final
Colorado Evolution 4Cheyenne Stampede 9Fri, Feb 13 7:35 PM 4 - 9 Final
Southern Oregon Spartans 2Lake Tahoe Blue 5Fri, Feb 13 7:30 PM 2 - 5 Final
Seattle Totems 1Missoula Maulers 7Fri, Feb 13 7:30 PM 1 - 7 Final
Salt Lake City Moose 1Casper Coyotes 3Fri, Feb 13 7:30 PM 1 - 3 Final
Arizona Redhawks 2Valencia Flyers 7Fri, Feb 13 7:15 PM 2 - 7 Final
San Diego Gulls 0Phoenix Knights 4Fri, Feb 13 7:00 PM 0 - 4 Final
Wichita Jr. Thunder 3Springfield Express 4Fri, Feb 13 7:00 PM 3 - 4 Final
Whitefish Wolverines 6Idaho Junior Steelheads 1Fri, Feb 13 7:00 PM 6 - 1 Final
Ontario Avalanche 1Fresno Monsters 6Fri, Feb 13 5:30 PM 1 - 6 Final
Dallas Snipers 6Tulsa Jr. Oilers 0Fri, Feb 1310:30 AM 6 - 0 Final
Ontario Avalanche 2Fresno Monsters 7Thu, Feb 12 7:45 PM 2 - 7 Final
Colorado Eagles 3Colorado RoughRiders 1Thu, Feb 12 7:00 PM 3 - 1 Final
Dallas Snipers 5Tulsa Jr. Oilers 0Thu, Feb 12 6:15 PM 5 - 0 Final
Dallas Snipers 2Tulsa Jr. Oilers 0Wed, Feb 11 6:15 PM 2 - 0 Final
Idaho Junior Steelheads 13Butte Cobras 2Sun, Feb 08 5:00 PM 13 - 2 Final
Tulsa Jr. Oilers 0El Paso Rhinos 16Sun, Feb 08 4:30 PM 0 - 16 Final
Southern Oregon Spartans 2Missoula Maulers 5Sun, Feb 08 2:30 PM 2 - 5 Final
Lake Tahoe Blue 4Seattle Totems 10Sun, Feb 08 2:00 PM 4 - 10 Final
Valencia Flyers 5Long Beach Bombers 1Sun, Feb 0812:35 PM 5 - 1 Final
Colorado Eagles 3Salt Lake City Moose 4Sun, Feb 0812:05 PM 3 - 4 Final
Cheyenne Stampede 1Ogden Mustangs 4Sun, Feb 0812:00 PM 1 - 4 Final
Long Beach Bombers 3San Diego Gulls 2Sat, Feb 07 7:30 PM 3 - 2 SO Final
Tulsa Jr. Oilers 0El Paso Rhinos 5Sat, Feb 07 7:30 PM 0 - 5 Final
Southern Oregon Spartans 0Missoula Maulers 5Sat, Feb 07 7:30 PM 0 - 5 Final
Colorado Eagles 2Ogden Mustangs 5Sat, Feb 07 7:30 PM 2 - 5 Final
Lake Tahoe Blue 4Seattle Totems 7Sat, Feb 07 7:15 PM 4 - 7 Final
Idaho Junior Steelheads 6Butte Cobras 2Sat, Feb 07 7:00 PM 6 - 2 Final
Colorado Evolution 2Colorado RoughRiders 7Sat, Feb 07 7:00 PM 2 - 7 Final
Phoenix Knights 1Arizona Redhawks 5Sat, Feb 07 6:45 PM 1 - 5 Final
Cheyenne Stampede 5Salt Lake City Moose 4Sat, Feb 07 6:35 PM 5 - 4 2OT Final
Springfield Express 4Oklahoma City Blazers 5Sat, Feb 07 5:00 PM 4 - 5 Final
Springfield Express 3Oklahoma City Blazers 4Fri, Feb 06 8:30 PM 3 - 4 Final
Valencia Flyers 5San Diego Gulls 1Fri, Feb 06 8:00 PM 5 - 1 Final
Cheyenne Stampede 3Ogden Mustangs 7Fri, Feb 06 7:30 PM 3 - 7 Final
Southern Oregon Spartans 4Missoula Maulers 1Fri, Feb 06 7:30 PM 4 - 1 Final
Tulsa Jr. Oilers 1El Paso Rhinos 7Fri, Feb 06 7:30 PM 1 - 7 Final
Lake Tahoe Blue 4Seattle Totems 5Fri, Feb 06 7:15 PM 4 - 5 SO Final
Colorado Eagles 5Salt Lake City Moose 2Fri, Feb 06 7:05 PM 5 - 2 Final
Idaho Junior Steelheads 11Butte Cobras 3Fri, Feb 06 7:00 PM 11 - 3 Final
Colorado Evolution 1Colorado RoughRiders 3Fri, Feb 06 7:00 PM 1 - 3 Final
Arizona Redhawks 2Phoenix Knights 3Fri, Feb 06 7:00 PM 2 - 3 Final
Springfield Express 0Oklahoma City Blazers 3Thu, Feb 05 7:00 PM 0 - 3 Final
Lake Tahoe Blue 1Whitefish Wolverines 5Sun, Feb 01 5:05 PM 1 - 5 Final
Valencia Flyers 4Phoenix Knights 2Sun, Feb 01 1:00 PM 4 - 2 Final
Ogden Mustangs 2Casper Coyotes 4Sun, Feb 0112:00 PM 2 - 4 Final
Wichita Jr. Thunder 3Oklahoma City Blazers 5Sun, Feb 0111:00 AM 3 - 5 Final
El Paso Rhinos 10Tulsa Jr. Oilers 2Sun, Feb 0110:30 AM 10 - 2 Final
Ontario Avalanche 2Long Beach Bombers 1Sat, Jan 31 7:45 PM 2 - 1 Final
Seattle Totems 3Southern Oregon Spartans 11Sat, Jan 31 7:30 PM 3 - 11 Final
Butte Cobras 1Missoula Maulers 4Sat, Jan 31 7:30 PM 1 - 4 Final
Colorado Evolution 0Colorado Eagles 8Sat, Jan 31 7:30 PM 0 - 8 Final
Ogden Mustangs 1Casper Coyotes 3Sat, Jan 31 7:30 PM 1 - 3 Final
Lake Tahoe Blue 6Whitefish Wolverines 4Sat, Jan 31 7:05 PM 6 - 4 Final
San Diego Gulls 2Las Vegas Storm 5Sat, Jan 31 7:00 PM 2 - 5 Final
Cheyenne Stampede 0Colorado RoughRiders 8Sat, Jan 31 7:00 PM 0 - 8 Final
Valencia Flyers 5Phoenix Knights 2Sat, Jan 31 6:30 PM 5 - 2 Final
El Paso Rhinos 7Tulsa Jr. Oilers 1Sat, Jan 31 6:00 PM 7 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 0Oklahoma City Blazers 8Sat, Jan 31 5:00 PM 0 - 8 Final
Long Beach Bombers 4Ontario Avalanche 3Fri, Jan 30 8:45 PM 4 - 3 SO Final
Wichita Jr. Thunder 2Oklahoma City Blazers 4Fri, Jan 30 8:30 PM 2 - 4 Final
Seattle Totems 2Southern Oregon Spartans 10Fri, Jan 30 7:30 PM 2 - 10 Final
San Diego Gulls 4Las Vegas Storm 3Fri, Jan 30 7:30 PM 4 - 3 Final
Colorado Eagles 4Colorado Evolution 1Fri, Jan 30 7:30 PM 4 - 1 Final
Cheyenne Stampede 3Casper Coyotes 6Fri, Jan 30 7:30 PM 3 - 6 Final
Lake Tahoe Blue 3Whitefish Wolverines 5Fri, Jan 30 7:05 PM 3 - 5 Final
Valencia Flyers 7Phoenix Knights 5Fri, Jan 30 7:00 PM 7 - 5 Final
Missoula Maulers 11Butte Cobras 1Fri, Jan 30 7:00 PM 11 - 1 Final
El Paso Rhinos 6Tulsa Jr. Oilers 0Fri, Jan 30 6:00 PM 6 - 0 Final
Colorado RoughRiders 2Colorado Eagles 1Thu, Jan 29 8:15 PM 2 - 1 Final
Seattle Totems 2Southern Oregon Spartans 9Thu, Jan 29 7:00 PM 2 - 9 Final
San Diego Gulls 4Las Vegas Storm 5Thu, Jan 29 6:00 PM 4 - 5 SO Final
Springfield Express 1El Paso Rhinos 6Sun, Jan 25 4:30 PM 1 - 6 Final
Missoula Maulers 7Lake Tahoe Blue 1Sun, Jan 25 2:00 PM 7 - 1 Final
Ontario Avalanche 1Phoenix Knights 2Sun, Jan 25 1:00 PM 1 - 2 Final
Fresno Monsters 3Valencia Flyers 5Sun, Jan 25 1:00 PM 3 - 5 Final
Arizona Redhawks 1San Diego Gulls 4Sun, Jan 2512:00 PM 1 - 4 Final
Oklahoma City Blazers 5Dallas Snipers 1Sun, Jan 2512:00 PM 5 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 4Tulsa Jr. Oilers 3Sun, Jan 2510:30 AM 4 - 3 Final
Cheyenne Stampede 2Colorado Eagles 5Sat, Jan 24 7:30 PM 2 - 5 Final
Missoula Maulers 8Lake Tahoe Blue 0Sat, Jan 24 7:30 PM 8 - 0 Final
Arizona Redhawks 4San Diego Gulls 2Sat, Jan 24 7:30 PM 4 - 2 Final
Springfield Express 2El Paso Rhinos 7Sat, Jan 24 7:30 PM 2 - 7 Final
Fresno Monsters 3Valencia Flyers 4Sat, Jan 24 7:15 PM 3 - 4 Final
Butte Cobras 0Whitefish Wolverines 7Sat, Jan 24 7:05 PM 0 - 7 Final
Seattle Totems 1Idaho Junior Steelheads 6Sat, Jan 24 7:00 PM 1 - 6 Final
Oklahoma City Blazers 5Dallas Snipers 2Sat, Jan 24 7:00 PM 5 - 2 Final
Ontario Avalanche 5Phoenix Knights 2Sat, Jan 24 6:30 PM 5 - 2 Final
Wichita Jr. Thunder 11Tulsa Jr. Oilers 2Sat, Jan 24 6:30 PM 11 - 2 Final
Seattle Totems 2Idaho Junior Steelheads 6Fri, Jan 23 9:00 PM 2 - 6 Final
Arizona Redhawks 1San Diego Gulls 5Fri, Jan 23 8:00 PM 1 - 5 Final
Colorado Eagles 2Cheyenne Stampede 5Fri, Jan 23 7:35 PM 2 - 5 Final
Springfield Express 0El Paso Rhinos 5Fri, Jan 23 7:30 PM 0 - 5 Final
Oklahoma City Blazers 8Dallas Snipers 6Fri, Jan 23 7:30 PM 8 - 6 Final
Missoula Maulers 6Lake Tahoe Blue 2Fri, Jan 23 7:30 PM 6 - 2 Final
Salt Lake City Moose 4Ogden Mustangs 5Fri, Jan 23 7:30 PM 4 - 5 SO Final
Fresno Monsters 5Valencia Flyers 0Fri, Jan 23 7:15 PM 5 - 0 Final
Ontario Avalanche 10Phoenix Knights 2Fri, Jan 23 7:00 PM 10 - 2 Final
Whitefish Wolverines 2Butte Cobras 1Fri, Jan 23 7:00 PM 2 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 6Tulsa Jr. Oilers 3Fri, Jan 23 6:00 PM 6 - 3 Final
Butte Cobras 3Idaho Junior Steelheads 9Sun, Jan 18 7:00 PM 3 - 9 Final
Las Vegas Storm 3Ontario Avalanche 4Sun, Jan 18 2:15 PM 3 - 4 Final
Phoenix Knights 4Long Beach Bombers 7Sun, Jan 1812:35 PM 4 - 7 Final
El Paso Rhinos 6Wichita Jr. Thunder 5Sun, Jan 1812:00 PM 6 - 5 OT Final
Oklahoma City Blazers 8Tulsa Jr. Oilers 6Sun, Jan 1810:30 AM 8 - 6 Final
Las Vegas Storm 0Ontario Avalanche 11Sat, Jan 17 8:15 PM 0 - 11 Final
Phoenix Knights 3Long Beach Bombers 6Sat, Jan 17 7:45 PM 3 - 6 Final
Ogden Mustangs 2Casper Coyotes 4Sat, Jan 17 7:30 PM 2 - 4 Final
Cheyenne Stampede 7Colorado Evolution 2Sat, Jan 17 7:30 PM 7 - 2 Final
Butte Cobras 1Idaho Junior Steelheads 8Sat, Jan 17 7:00 PM 1 - 8 Final
El Paso Rhinos 5Wichita Jr. Thunder 0Sat, Jan 17 7:00 PM 5 - 0 Final
Colorado Eagles 3Colorado RoughRiders 2Sat, Jan 17 7:00 PM 3 - 2 Final
Arizona Redhawks 1Fresno Monsters 11Sat, Jan 17 5:30 PM 1 - 11 Final
Tulsa Jr. Oilers 0Oklahoma City Blazers 7Sat, Jan 17 5:00 PM 0 - 7 Final
Las Vegas Storm 3Ontario Avalanche 5Fri, Jan 16 8:45 PM 3 - 5 Final
Phoenix Knights 2Long Beach Bombers 5Fri, Jan 16 7:45 PM 2 - 5 Final
Ogden Mustangs 2Casper Coyotes 3Fri, Jan 16 7:30 PM 2 - 3 2OT Final
Missoula Maulers 8Whitefish Wolverines 1Fri, Jan 16 7:05 PM 8 - 1 Final
El Paso Rhinos 2Wichita Jr. Thunder 5Fri, Jan 16 7:00 PM 2 - 5 Final
Cheyenne Stampede 2Colorado RoughRiders 8Fri, Jan 16 7:00 PM 2 - 8 Final
Butte Cobras 1Idaho Junior Steelheads 7Fri, Jan 16 7:00 PM 1 - 7 Final
Arizona Redhawks 2Fresno Monsters 5Fri, Jan 16 5:30 PM 2 - 5 Final
Arizona Redhawks 1Fresno Monsters 7Thu, Jan 15 7:45 PM 1 - 7 Final
Whitefish Wolverines 0Missoula Maulers 3Thu, Jan 15 7:30 PM 0 - 3 Final
Arizona Redhawks 0Ontario Avalanche 8Sun, Jan 11 2:15 PM 0 - 8 Final
Idaho Junior Steelheads 9Seattle Totems 3Sun, Jan 11 2:00 PM 9 - 3 Final
Dallas Snipers 4Springfield Express 5Sun, Jan 11 2:00 PM 4 - 5 OT Final
Oklahoma City Blazers 8Tulsa Jr. Oilers 2Sun, Jan 1110:30 AM 8 - 2 Final
Valencia Flyers 5Las Vegas Storm 4Sun, Jan 1110:30 AM 5 - 4 OT Final
Arizona Redhawks 1Ontario Avalanche 4Sat, Jan 10 8:15 PM 1 - 4 Final
San Diego Gulls 1Long Beach Bombers 5Sat, Jan 10 7:45 PM 1 - 5 Final
Colorado RoughRiders 4Cheyenne Stampede 3Sat, Jan 10 7:35 PM 4 - 3 OT Final
Lake Tahoe Blue 2Southern Oregon Spartans 3Sat, Jan 10 7:30 PM 2 - 3 Final
Colorado Eagles 11Colorado Evolution 1Sat, Jan 10 7:30 PM 11 - 1 Final
Idaho Junior Steelheads 9Seattle Totems 1Sat, Jan 10 7:15 PM 9 - 1 Final
Dallas Snipers 4Springfield Express 2Sat, Jan 10 7:00 PM 4 - 2 Final
Valencia Flyers 12Las Vegas Storm 1Sat, Jan 10 7:00 PM 12 - 1 Final
Ogden Mustangs 4Salt Lake City Moose 2Sat, Jan 10 6:35 PM 4 - 2 Final
Tulsa Jr. Oilers 2Oklahoma City Blazers 7Sat, Jan 10 5:00 PM 2 - 7 Final
Arizona Redhawks 0Ontario Avalanche 3Fri, Jan 09 8:45 PM 0 - 3 Final
Long Beach Bombers 2San Diego Gulls 3Fri, Jan 09 8:00 PM 2 - 3 Final
Lake Tahoe Blue 0Southern Oregon Spartans 4Fri, Jan 09 7:30 PM 0 - 4 Final
Whitefish Wolverines 0Missoula Maulers 3Fri, Jan 09 7:30 PM 0 - 3 Final
Cheyenne Stampede 4Colorado Evolution 2Fri, Jan 09 7:30 PM 4 - 2 Final
Idaho Junior Steelheads 4Seattle Totems 1Fri, Jan 09 7:15 PM 4 - 1 Final
Ogden Mustangs 8Salt Lake City Moose 1Fri, Jan 09 7:05 PM 8 - 1 Final
Valencia Flyers 6Las Vegas Storm 3Fri, Jan 09 7:00 PM 6 - 3 Final
Colorado Eagles 7Colorado RoughRiders 0Fri, Jan 09 7:00 PM 7 - 0 Final
Dallas Snipers 7Springfield Express 5Fri, Jan 09 7:00 PM 7 - 5 Final
Ogden Mustangs 9Cheyenne Stampede 3Sun, Jan 04 1:00 PM 9 - 3 Final
Salt Lake City Moose 1Colorado Eagles 5Sun, Jan 0412:00 PM 1 - 5 Final
Salt Lake City Moose 7Cheyenne Stampede 2Sat, Jan 03 7:35 PM 7 - 2 Final
Ogden Mustangs 1Colorado Eagles 0Sat, Jan 03 7:30 PM 1 - 0 Final
Colorado RoughRiders 3Colorado Evolution 2Sat, Jan 03 7:30 PM 3 - 2 Final
Missoula Maulers 9Butte Cobras 4Sat, Jan 03 7:00 PM 9 - 4 Final
Salt Lake City Moose 2Colorado Eagles 6Fri, Jan 02 8:15 PM 2 - 6 Final
Ogden Mustangs 9Cheyenne Stampede 0Fri, Jan 02 7:35 PM 9 - 0 Final
Butte Cobras 4Missoula Maulers 6Fri, Jan 02 7:30 PM 4 - 6 Final
Colorado RoughRiders 5Colorado Evolution 3Fri, Jan 02 7:30 PM 5 - 3 Final
Colorado Eagles 7Colorado RoughRiders 1Wed, Dec 31 7:00 PM 7 - 1 Final
Casper Coyotes 0Idaho Junior Steelheads 3Sat, Dec 20 2:30 PM 0 - 3 Final
Long Beach Bombers 3Salt Lake City Moose 4Sat, Dec 2012:15 PM 3 - 4 Final
Fresno Monsters 6Oklahoma City Blazers 1Sat, Dec 2010:00 AM 6 - 1 Final
Colorado Eagles 3Las Vegas Storm 1Sat, Dec 2010:00 AM 3 - 1 Final
Whitefish Wolverines 5Cheyenne Stampede 2Sat, Dec 20 8:30 AM 5 - 2 Final
Dallas Snipers 6Arizona Redhawks 3Sat, Dec 20 7:45 AM 6 - 3 Final
Tulsa Jr. Oilers 2Colorado Evolution 4Sat, Dec 20 7:45 AM 2 - 4 Final
Oklahoma City Blazers 4Valencia Flyers 8Fri, Dec 19 7:00 PM 4 - 8 Final
Butte Cobras 4San Diego Gulls 3Fri, Dec 19 5:15 PM 4 - 3 Final
Casper Coyotes 3Missoula Maulers 2Fri, Dec 19 4:45 PM 3 - 2 Final
Ontario Avalanche 4Colorado Eagles 2Fri, Dec 19 3:00 PM 4 - 2 Final
Tulsa Jr. Oilers 5Phoenix Knights 3Fri, Dec 19 2:30 PM 5 - 3 Final
El Paso Rhinos 4Idaho Junior Steelheads 3Fri, Dec 19 2:30 PM 4 - 3 2OT Final
Colorado RoughRiders 2Springfield Express 3Fri, Dec 1912:45 PM 2 - 3 Final
Colorado Evolution 8Arizona Redhawks 4Fri, Dec 1912:15 PM 8 - 4 Final
Southern Oregon Spartans 0Long Beach Bombers 4Fri, Dec 1912:15 PM 0 - 4 Final
Ogden Mustangs 7Fresno Monsters 3Fri, Dec 1910:30 AM 7 - 3 Final
Lake Tahoe Blue 2Dallas Snipers 7Fri, Dec 1910:00 AM 2 - 7 Final
Salt Lake City Moose 4Las Vegas Storm 2Fri, Dec 1910:00 AM 4 - 2 Final
Wichita Jr. Thunder 3Whitefish Wolverines 4Fri, Dec 19 8:15 AM 3 - 4 Final
Cheyenne Stampede 5Seattle Totems 0Fri, Dec 19 7:45 AM 5 - 0 Final
Southern Oregon Spartans 2Salt Lake City Moose 5Thu, Dec 18 7:15 PM 2 - 5 Final
Arizona Redhawks 0Butte Cobras 3Thu, Dec 18 7:00 PM 0 - 3 Final
Idaho Junior Steelheads 4Oklahoma City Blazers 1Thu, Dec 18 5:00 PM 4 - 1 Final
Seattle Totems 1Tulsa Jr. Oilers 2Thu, Dec 18 4:45 PM 1 - 2 Final
Springfield Express 2Long Beach Bombers 7Thu, Dec 18 2:45 PM 2 - 7 Final
Lake Tahoe Blue 3Colorado Evolution 6Thu, Dec 18 2:30 PM 3 - 6 Final
Whitefish Wolverines 4Colorado Eagles 5Thu, Dec 18 1:00 PM 4 - 5 Final
San Diego Gulls 1Wichita Jr. Thunder 5Thu, Dec 1812:30 PM 1 - 5 Final
Fresno Monsters 3Casper Coyotes 2Thu, Dec 1812:15 PM 3 - 2 OT Final
Valencia Flyers 2Missoula Maulers 3Thu, Dec 1810:45 AM 2 - 3 OT Final
Dallas Snipers 6Phoenix Knights 7Thu, Dec 1810:15 AM 6 - 7 2OT Final
Ontario Avalanche 1Cheyenne Stampede 4Thu, Dec 1810:00 AM 1 - 4 Final
El Paso Rhinos 3Ogden Mustangs 2Thu, Dec 18 8:30 AM 3 - 2 Final
Las Vegas Storm 4Colorado RoughRiders 6Thu, Dec 18 8:00 AM 4 - 6 Final
Idaho Junior Steelheads 2Fresno Monsters 1Wed, Dec 17 7:15 PM 2 - 1 Final
Arizona Redhawks 2Lake Tahoe Blue 6Wed, Dec 17 7:00 PM 2 - 6 Final
Colorado Eagles 4Southern Oregon Spartans 2Wed, Dec 17 5:00 PM 4 - 2 Final
Salt Lake City Moose 4Ontario Avalanche 2Wed, Dec 17 4:45 PM 4 - 2 Final
Long Beach Bombers 1Colorado RoughRiders 5Wed, Dec 17 2:45 PM 1 - 5 Final
Phoenix Knights 3Whitefish Wolverines 4Wed, Dec 17 2:30 PM 3 - 4 Final
Seattle Totems 1Wichita Jr. Thunder 2Wed, Dec 17 1:00 PM 1 - 2 Final
Butte Cobras 7Tulsa Jr. Oilers 0Wed, Dec 1712:30 PM 7 - 0 Final
Valencia Flyers 1El Paso Rhinos 2Wed, Dec 1712:15 PM 1 - 2 Final
Oklahoma City Blazers 5Casper Coyotes 3Wed, Dec 1710:45 AM 5 - 3 Final
Missoula Maulers 3Ogden Mustangs 2Wed, Dec 1710:15 AM 3 - 2 Final
Las Vegas Storm 1Springfield Express 4Wed, Dec 1710:00 AM 1 - 4 Final
Cheyenne Stampede 6San Diego Gulls 1Wed, Dec 17 8:00 AM 6 - 1 Final
Colorado Evolution 0Dallas Snipers 3Wed, Dec 17 7:45 AM 0 - 3 Final
Missoula Maulers 2El Paso Rhinos 4Tue, Dec 16 6:00 PM 2 - 4 Final
Lake Tahoe Blue 2Wichita Jr. Thunder 3Tue, Dec 16 5:45 PM 2 - 3 OT Final
Colorado RoughRiders 3Ontario Avalanche 5Tue, Dec 16 4:15 PM 3 - 5 Final
Phoenix Knights 3Butte Cobras 4Tue, Dec 16 3:45 PM 3 - 4 Final
San Diego Gulls 4Seattle Totems 3Tue, Dec 16 3:30 PM 4 - 3 Final
Southern Oregon Spartans 6Springfield Express 3Tue, Dec 16 2:00 PM 6 - 3 Final
Valencia Flyers 1Ogden Mustangs 4Tue, Dec 16 1:30 PM 1 - 4 Final
Springfield Express 3El Paso Rhinos 6Sun, Dec 14 4:30 PM 3 - 6 Final
San Diego Gulls 0Ontario Avalanche 12Sun, Dec 14 2:15 PM 0 - 12 Final
Seattle Totems 2Southern Oregon Spartans 7Sun, Dec 14 1:30 PM 2 - 7 Final
Idaho Junior Steelheads 3Missoula Maulers 2Sun, Dec 1412:00 PM 3 - 2 Final
Valencia Flyers 9Arizona Redhawks 0Sun, Dec 1411:25 AM 9 - 0 Final
Colorado Evolution 3Cheyenne Stampede 7Sat, Dec 13 7:35 PM 3 - 7 Final
Springfield Express 1El Paso Rhinos 9Sat, Dec 13 7:30 PM 1 - 9 Final
Seattle Totems 1Southern Oregon Spartans 8Sat, Dec 13 7:30 PM 1 - 8 Final
Idaho Junior Steelheads 5Missoula Maulers 4Sat, Dec 13 7:30 PM 5 - 4 2OT Final
Butte Cobras 2Whitefish Wolverines 1Sat, Dec 13 7:05 PM 2 - 1 Final
Valencia Flyers 8Arizona Redhawks 0Sat, Dec 13 6:55 PM 8 - 0 Final
Colorado RoughRiders 3Colorado Eagles 5Fri, Dec 12 8:15 PM 3 - 5 Final
Valencia Flyers 4Arizona Redhawks 3Fri, Dec 12 7:55 PM 4 - 3 Final
San Diego Gulls 5Long Beach Bombers 7Fri, Dec 12 7:45 PM 5 - 7 Final
Idaho Junior Steelheads 7Missoula Maulers 4Fri, Dec 12 7:30 PM 7 - 4 Final
Salt Lake City Moose 2Ogden Mustangs 6Fri, Dec 12 7:30 PM 2 - 6 Final
Seattle Totems 3Southern Oregon Spartans 7Fri, Dec 12 7:30 PM 3 - 7 Final
Springfield Express 2El Paso Rhinos 6Fri, Dec 12 7:30 PM 2 - 6 Final
Butte Cobras 3Whitefish Wolverines 4Fri, Dec 12 7:05 PM 3 - 4 2OT Final
Tulsa Jr. Oilers 1Springfield Express 8Wed, Dec 10 7:00 PM 1 - 8 Final
Long Beach Bombers 2Ontario Avalanche 1Sun, Dec 07 2:15 PM 2 - 1 Final
El Paso Rhinos 14Wichita Jr. Thunder 4Sun, Dec 0711:00 AM 14 - 4 Final
Dallas Snipers 1Oklahoma City Blazers 3Sun, Dec 0711:00 AM 1 - 3 Final
Arizona Redhawks 5Las Vegas Storm 8Sun, Dec 0710:30 AM 5 - 8 Final
Casper Coyotes 5Salt Lake City Moose 2Sat, Dec 06 8:45 PM 5 - 2 Final
Ontario Avalanche 5Long Beach Bombers 1Sat, Dec 06 7:45 PM 5 - 1 Final
Colorado Evolution 2Colorado Eagles 8Sat, Dec 06 7:30 PM 2 - 8 Final
Missoula Maulers 4Butte Cobras 3Sat, Dec 06 7:30 PM 4 - 3 Final
Southern Oregon Spartans 4Lake Tahoe Blue 3Sat, Dec 06 7:30 PM 4 - 3 Final
El Paso Rhinos 8Wichita Jr. Thunder 3Sat, Dec 06 7:00 PM 8 - 3 Final
Cheyenne Stampede 1Colorado RoughRiders 2Sat, Dec 06 7:00 PM 1 - 2 2OT Final
Arizona Redhawks 3Las Vegas Storm 6Sat, Dec 06 7:00 PM 3 - 6 Final
Valencia Flyers 3Fresno Monsters 5Sat, Dec 06 5:30 PM 3 - 5 Final
Dallas Snipers 5Oklahoma City Blazers 2Sat, Dec 06 5:00 PM 5 - 2 Final
Dallas Snipers 8Oklahoma City Blazers 5Fri, Dec 05 8:30 PM 8 - 5 Final
Ontario Avalanche 6San Diego Gulls 5Fri, Dec 05 8:00 PM 6 - 5 Final
Colorado RoughRiders 5Cheyenne Stampede 8Fri, Dec 05 7:35 PM 5 - 8 Final
Butte Cobras 2Missoula Maulers 5Fri, Dec 05 7:30 PM 2 - 5 Final
Colorado Eagles 7Colorado Evolution 1Fri, Dec 05 7:30 PM 7 - 1 Final
Southern Oregon Spartans 8Lake Tahoe Blue 4Fri, Dec 05 7:30 PM 8 - 4 Final
Casper Coyotes 4Salt Lake City Moose 3Fri, Dec 05 7:05 PM 4 - 3 OT Final
Arizona Redhawks 2Las Vegas Storm 4Fri, Dec 05 7:00 PM 2 - 4 Final
El Paso Rhinos 5Wichita Jr. Thunder 2Fri, Dec 05 7:00 PM 5 - 2 Final
Valencia Flyers 2Fresno Monsters 4Fri, Dec 05 5:30 PM 2 - 4 Final
Valencia Flyers 3Fresno Monsters 1Thu, Dec 04 7:45 PM 3 - 1 Final
Colorado Eagles 5Casper Coyotes 4Sun, Nov 3012:00 PM 5 - 4 OT Final
Tulsa Jr. Oilers 2Oklahoma City Blazers 3Sun, Nov 3011:00 AM 2 - 3 Final
Phoenix Knights 1Fresno Monsters 11Sun, Nov 3010:30 AM 1 - 11 Final
San Diego Gulls 3Ontario Avalanche 2Sat, Nov 29 8:15 PM 3 - 2 Final
Valencia Flyers 0Long Beach Bombers 1Sat, Nov 29 7:45 PM 0 - 1 Final
Colorado Eagles 4Casper Coyotes 5Sat, Nov 29 7:30 PM 4 - 5 2OT Final
Cheyenne Stampede 4Colorado Evolution 3Sat, Nov 29 7:30 PM 4 - 3 Final
Whitefish Wolverines 2Butte Cobras 1Sat, Nov 29 7:00 PM 2 - 1 2OT Final
Phoenix Knights 1Fresno Monsters 12Sat, Nov 29 5:30 PM 1 - 12 Final
Tulsa Jr. Oilers 3Oklahoma City Blazers 10Sat, Nov 29 5:00 PM 3 - 10 Final
Valencia Flyers 5Ontario Avalanche 0Fri, Nov 28 8:45 PM 5 - 0 Final
Tulsa Jr. Oilers 4Oklahoma City Blazers 5Fri, Nov 28 8:30 PM 4 - 5 Final
Colorado Eagles 2Casper Coyotes 4Fri, Nov 28 7:30 PM 2 - 4 Final
Cheyenne Stampede 6Colorado Evolution 0Fri, Nov 28 7:30 PM 6 - 0 Final
Whitefish Wolverines 5Butte Cobras 3Fri, Nov 28 7:00 PM 5 - 3 Final
Phoenix Knights 0Fresno Monsters 10Fri, Nov 28 5:30 PM 0 - 10 Final
Long Beach Bombers 1Valencia Flyers 3Wed, Nov 26 7:15 PM 1 - 3 Final
Phoenix Knights 3Arizona Redhawks 4Sun, Nov 23 4:55 PM 3 - 4 OT Final
Oklahoma City Blazers 1El Paso Rhinos 7Sun, Nov 23 4:30 PM 1 - 7 Final
Casper Coyotes 3Colorado RoughRiders 2Sun, Nov 2312:00 PM 3 - 2 Final
Tulsa Jr. Oilers 3Wichita Jr. Thunder 4Sun, Nov 2311:00 AM 3 - 4 OT Final
Springfield Express 6Dallas Snipers 4Sun, Nov 2311:00 AM 6 - 4 Final
Ontario Avalanche 0Las Vegas Storm 2Sun, Nov 2310:00 AM 0 - 2 Final
Oklahoma City Blazers 2El Paso Rhinos 6Sat, Nov 22 7:30 PM 2 - 6 Final
Lake Tahoe Blue 1Southern Oregon Spartans 10Sat, Nov 22 7:30 PM 1 - 10 Final
Cheyenne Stampede 2Colorado Eagles 6Sat, Nov 22 7:30 PM 2 - 6 Final
San Diego Gulls 4Valencia Flyers 7Sat, Nov 22 7:15 PM 4 - 7 Final
Missoula Maulers 5Whitefish Wolverines 1Sat, Nov 22 7:05 PM 5 - 1 Final
Springfield Express 1Dallas Snipers 8Sat, Nov 22 7:00 PM 1 - 8 Final
Casper Coyotes 3Colorado RoughRiders 2Sat, Nov 22 7:00 PM 3 - 2 Final
Seattle Totems 2Idaho Junior Steelheads 8Sat, Nov 22 7:00 PM 2 - 8 Final
Tulsa Jr. Oilers 6Wichita Jr. Thunder 4Sat, Nov 22 7:00 PM 6 - 4 Final
Ontario Avalanche 3Las Vegas Storm 4Sat, Nov 22 7:00 PM 3 - 4 Final
Ogden Mustangs 7Salt Lake City Moose 4Sat, Nov 22 6:35 PM 7 - 4 Final
Long Beach Bombers 3Fresno Monsters 2Sat, Nov 22 5:30 PM 3 - 2 Final
Colorado Evolution 0Cheyenne Stampede 8Fri, Nov 21 7:35 PM 0 - 8 Final
Lake Tahoe Blue 3Southern Oregon Spartans 5Fri, Nov 21 7:30 PM 3 - 5 Final
Springfield Express 5Dallas Snipers 4Fri, Nov 21 7:30 PM 5 - 4 Final
Oklahoma City Blazers 5El Paso Rhinos 2Fri, Nov 21 7:30 PM 5 - 2 Final
Ontario Avalanche 3Las Vegas Storm 4Fri, Nov 21 7:30 PM 3 - 4 OT Final
San Diego Gulls 3Valencia Flyers 7Fri, Nov 21 7:15 PM 3 - 7 Final
Missoula Maulers 6Whitefish Wolverines 1Fri, Nov 21 7:05 PM 6 - 1 Final
Arizona Redhawks 2Phoenix Knights 3Fri, Nov 21 7:00 PM 2 - 3 SO Final
Tulsa Jr. Oilers 3Wichita Jr. Thunder 5Fri, Nov 21 7:00 PM 3 - 5 Final
Casper Coyotes 1Colorado RoughRiders 5Fri, Nov 21 7:00 PM 1 - 5 Final
Seattle Totems 0Idaho Junior Steelheads 8Fri, Nov 21 7:00 PM 0 - 8 Final
Long Beach Bombers 1Fresno Monsters 3Fri, Nov 21 5:30 PM 1 - 3 Final
Long Beach Bombers 1Fresno Monsters 10Thu, Nov 20 7:45 PM 1 - 10 Final
Idaho Junior Steelheads 7Lake Tahoe Blue 1Sun, Nov 16 2:00 PM 7 - 1 Final
Southern Oregon Spartans 4Seattle Totems 2Sun, Nov 16 2:00 PM 4 - 2 Final
Colorado RoughRiders 1Salt Lake City Moose 8Sun, Nov 1612:05 PM 1 - 8 Final
Colorado Evolution 1Ogden Mustangs 6Sun, Nov 1612:00 PM 1 - 6 Final
El Paso Rhinos 9Dallas Snipers 4Sun, Nov 1612:00 PM 9 - 4 Final
Springfield Express 6Tulsa Jr. Oilers 0Sun, Nov 1610:30 AM 6 - 0 Final
Fresno Monsters 6Las Vegas Storm 3Sat, Nov 15 8:00 PM 6 - 3 Final
Valencia Flyers 9Long Beach Bombers 3Sat, Nov 15 7:45 PM 9 - 3 Final
Ontario Avalanche 3San Diego Gulls 0Sat, Nov 15 7:30 PM 3 - 0 Final
Colorado RoughRiders 3Ogden Mustangs 4Sat, Nov 15 7:30 PM 3 - 4 Final
Idaho Junior Steelheads 3Lake Tahoe Blue 0Sat, Nov 15 7:30 PM 3 - 0 Final
Southern Oregon Spartans 6Seattle Totems 3Sat, Nov 15 7:15 PM 6 - 3 Final
El Paso Rhinos 5Dallas Snipers 2Sat, Nov 15 7:00 PM 5 - 2 Final
Arizona Redhawks 2Phoenix Knights 5Sat, Nov 15 7:00 PM 2 - 5 Final
Colorado Evolution 1Salt Lake City Moose 5Sat, Nov 15 6:35 PM 1 - 5 Final
Springfield Express 6Tulsa Jr. Oilers 4Sat, Nov 15 6:00 PM 6 - 4 Final
San Diego Gulls 3Ontario Avalanche 5Fri, Nov 14 8:45 PM 3 - 5 Final
Fresno Monsters 5Las Vegas Storm 1Fri, Nov 14 8:00 PM 5 - 1 Final
Phoenix Knights 8Arizona Redhawks 0Fri, Nov 14 7:55 PM 8 - 0 Final
Casper Coyotes 5Cheyenne Stampede 3Fri, Nov 14 7:35 PM 5 - 3 Final
Idaho Junior Steelheads 6Lake Tahoe Blue 1Fri, Nov 14 7:30 PM 6 - 1 Final
El Paso Rhinos 5Dallas Snipers 3Fri, Nov 14 7:30 PM 5 - 3 Final
Colorado Evolution 0Ogden Mustangs 10Fri, Nov 14 7:30 PM 0 - 10 Final
Long Beach Bombers 5Valencia Flyers 3Fri, Nov 14 7:15 PM 5 - 3 Final
Southern Oregon Spartans 6Seattle Totems 3Fri, Nov 14 7:15 PM 6 - 3 Final
Colorado RoughRiders 3Salt Lake City Moose 7Fri, Nov 14 7:05 PM 3 - 7 Final
Springfield Express 4Tulsa Jr. Oilers 1Fri, Nov 14 6:00 PM 4 - 1 Final
Whitefish Wolverines 5Butte Cobras 7Fri, Nov 14 6:00 PM 5 - 7 Final
Whitefish Wolverines 1Missoula Maulers 8Thu, Nov 13 7:30 PM 1 - 8 Final
Fresno Monsters 8Las Vegas Storm 3Thu, Nov 13 7:00 PM 8 - 3 Final
Fresno Monsters 4Ontario Avalanche 2Sun, Nov 09 2:15 PM 4 - 2 Final
Oklahoma City Blazers 4Springfield Express 3Sun, Nov 09 2:00 PM 4 - 3 2OT Final
Lake Tahoe Blue 1Idaho Junior Steelheads 8Sun, Nov 09 2:00 PM 1 - 8 Final
Arizona Redhawks 2Long Beach Bombers 10Sun, Nov 0912:35 PM 2 - 10 Final
Salt Lake City Moose 2Casper Coyotes 3Sun, Nov 0912:00 PM 2 - 3 Final
Dallas Snipers 4Tulsa Jr. Oilers 5Sun, Nov 0910:30 AM 4 - 5 Final
Fresno Monsters 2Ontario Avalanche 1Sat, Nov 08 8:15 PM 2 - 1 OT Final
Arizona Redhawks 1Long Beach Bombers 10Sat, Nov 08 7:45 PM 1 - 10 Final
Colorado RoughRiders 3Cheyenne Stampede 6Sat, Nov 08 7:35 PM 3 - 6 Final
Seattle Totems 0Missoula Maulers 6Sat, Nov 08 7:30 PM 0 - 6 Final
Salt Lake City Moose 1Casper Coyotes 4Sat, Nov 08 7:30 PM 1 - 4 Final
San Diego Gulls 3Valencia Flyers 4Sat, Nov 08 7:15 PM 3 - 4 Final
Butte Cobras 5Whitefish Wolverines 6Sat, Nov 08 7:05 PM 5 - 6 Final
Oklahoma City Blazers 6Springfield Express 3Sat, Nov 08 7:00 PM 6 - 3 Final
Lake Tahoe Blue 1Idaho Junior Steelheads 9Sat, Nov 08 7:00 PM 1 - 9 Final
Dallas Snipers 2Tulsa Jr. Oilers 5Sat, Nov 08 6:00 PM 2 - 5 Final
Fresno Monsters 4Ontario Avalanche 3Fri, Nov 07 8:45 PM 4 - 3 OT Final
Valencia Flyers 2San Diego Gulls 1Fri, Nov 07 8:00 PM 2 - 1 Final
Arizona Redhawks 0Long Beach Bombers 4Fri, Nov 07 7:45 PM 0 - 4 Final
Colorado Eagles 4Cheyenne Stampede 5Fri, Nov 07 7:35 PM 4 - 5 Final
Salt Lake City Moose 4Casper Coyotes 3Fri, Nov 07 7:30 PM 4 - 3 Final
Seattle Totems 5Missoula Maulers 8Fri, Nov 07 7:30 PM 5 - 8 Final
Butte Cobras 1Whitefish Wolverines 5Fri, Nov 07 7:05 PM 1 - 5 Final
Oklahoma City Blazers 4Springfield Express 2Fri, Nov 07 7:00 PM 4 - 2 Final
Lake Tahoe Blue 1Idaho Junior Steelheads 6Fri, Nov 07 7:00 PM 1 - 6 Final
Dallas Snipers 3Tulsa Jr. Oilers 4Fri, Nov 07 6:00 PM 3 - 4 2OT Final
Fresno Monsters 10Phoenix Knights 4Sun, Nov 02 1:00 PM 10 - 4 Final
Casper Coyotes 1Ogden Mustangs 3Sun, Nov 0212:00 PM 1 - 3 Final
Springfield Express 5Wichita Jr. Thunder 2Sun, Nov 0211:00 AM 5 - 2 Final
Long Beach Bombers 5Las Vegas Storm 6Sun, Nov 0210:15 AM 5 - 6 Final
Colorado Evolution 0Colorado Eagles 10Sat, Nov 01 7:30 PM 0 - 10 Final
Valencia Flyers 5San Diego Gulls 1Sat, Nov 01 7:30 PM 5 - 1 Final
Cheyenne Stampede 3Colorado RoughRiders 4Sat, Nov 01 7:00 PM 3 - 4 2OT Final
Long Beach Bombers 5Las Vegas Storm 3Sat, Nov 01 7:00 PM 5 - 3 Final
Missoula Maulers 6Butte Cobras 4Sat, Nov 01 7:00 PM 6 - 4 Final
Springfield Express 3Wichita Jr. Thunder 2Sat, Nov 01 7:00 PM 3 - 2 Final
Ogden Mustangs 1Salt Lake City Moose 4Sat, Nov 01 6:35 PM 1 - 4 Final
Fresno Monsters 7Phoenix Knights 3Sat, Nov 01 6:30 PM 7 - 3 Final
Tulsa Jr. Oilers 4Oklahoma City Blazers 9Sat, Nov 01 5:00 PM 4 - 9 Final
Idaho Junior Steelheads 4Southern Oregon Spartans 1Sat, Nov 01 7:30 PM 4 - 1 Final
Salt Lake City Moose 2Ogden Mustangs 5Fri, Oct 31 7:30 PM 2 - 5 Final
Idaho Junior Steelheads 11Southern Oregon Spartans 0Fri, Oct 31 7:30 PM 11 - 0 Final
Ontario Avalanche 1Valencia Flyers 2Fri, Oct 31 7:15 PM 1 - 2 OT Final
Colorado Evolution 1Colorado RoughRiders 6Fri, Oct 31 7:00 PM 1 - 6 Final
Fresno Monsters 4Phoenix Knights 3Fri, Oct 31 7:00 PM 4 - 3 2OT Final
Springfield Express 7Wichita Jr. Thunder 5Fri, Oct 31 7:00 PM 7 - 5 Final
Oklahoma City Blazers 11Tulsa Jr. Oilers 1Fri, Oct 31 6:00 PM 11 - 1 Final
Long Beach Bombers 5Las Vegas Storm 4Fri, Oct 31 4:00 PM 5 - 4 OT Final
Cheyenne Stampede 2Colorado Eagles 6Wed, Oct 29 8:30 PM 2 - 6 Final
Long Beach Bombers 6Ontario Avalanche 4Sun, Oct 26 6:00 PM 6 - 4 Final
Wichita Jr. Thunder 1El Paso Rhinos 10Sun, Oct 26 4:30 PM 1 - 10 Final
Seattle Totems 3Lake Tahoe Blue 5Sun, Oct 26 2:00 PM 3 - 5 Final
Salt Lake City Moose 6Cheyenne Stampede 4Sun, Oct 26 1:00 PM 6 - 4 Final
Colorado Evolution 2Casper Coyotes 8Sun, Oct 2612:00 PM 2 - 8 Final
Ogden Mustangs 5Colorado Eagles 3Sun, Oct 2612:00 PM 5 - 3 Final
Phoenix Knights 5San Diego Gulls 7Sun, Oct 2612:00 PM 5 - 7 Final
Las Vegas Storm 9Arizona Redhawks 3Sun, Oct 2611:45 AM 9 - 3 Final
Dallas Snipers 5Oklahoma City Blazers 7Sun, Oct 2611:00 AM 5 - 7 Final
Ogden Mustangs 5Cheyenne Stampede 3Sat, Oct 25 7:35 PM 5 - 3 Final
Colorado Evolution 4Casper Coyotes 8Sat, Oct 25 7:30 PM 4 - 8 Final
Wichita Jr. Thunder 2El Paso Rhinos 5Sat, Oct 25 7:30 PM 2 - 5 Final
Phoenix Knights 6San Diego Gulls 8Sat, Oct 25 7:30 PM 6 - 8 Final
Seattle Totems 3Lake Tahoe Blue 7Sat, Oct 25 7:30 PM 3 - 7 Final
Salt Lake City Moose 3Colorado Eagles 4Sat, Oct 25 7:30 PM 3 - 4 OT Final
Missoula Maulers 10Whitefish Wolverines 1Sat, Oct 25 7:05 PM 10 - 1 Final
Tulsa Jr. Oilers 2Springfield Express 3Sat, Oct 25 7:00 PM 2 - 3 Final
Las Vegas Storm 6Arizona Redhawks 4Sat, Oct 25 6:55 PM 6 - 4 Final
Dallas Snipers 3Oklahoma City Blazers 8Sat, Oct 25 6:00 PM 3 - 8 Final
Ogden Mustangs 2Colorado Eagles 5Fri, Oct 24 8:15 PM 2 - 5 Final
Phoenix Knights 3San Diego Gulls 12Fri, Oct 24 8:00 PM 3 - 12 Final
Las Vegas Storm 6Arizona Redhawks 1Fri, Oct 24 7:55 PM 6 - 1 Final
Ontario Avalanche 1Long Beach Bombers 6Fri, Oct 24 7:45 PM 1 - 6 Final
Salt Lake City Moose 7Cheyenne Stampede 5Fri, Oct 24 7:35 PM 7 - 5 Final
Wichita Jr. Thunder 0El Paso Rhinos 5Fri, Oct 24 7:30 PM 0 - 5 Final
Colorado Evolution 0Casper Coyotes 7Fri, Oct 24 7:30 PM 0 - 7 Final
Seattle Totems 2Lake Tahoe Blue 7Fri, Oct 24 7:30 PM 2 - 7 Final
Missoula Maulers 6Whitefish Wolverines 0Fri, Oct 24 7:05 PM 6 - 0 Final
Tulsa Jr. Oilers 3Springfield Express 4Fri, Oct 24 7:00 PM 3 - 4 Final
Dallas Snipers 4Oklahoma City Blazers 8Fri, Oct 24 7:00 PM 4 - 8 Final
Whitefish Wolverines 3Seattle Totems 1Sun, Oct 19 2:00 PM 3 - 1 Final
Lake Tahoe Blue 4Butte Cobras 5Sun, Oct 19 2:00 PM 4 - 5 OT Final
Long Beach Bombers 7Phoenix Knights 2Sun, Oct 19 1:00 PM 7 - 2 Final
Las Vegas Storm 1Valencia Flyers 5Sun, Oct 19 1:00 PM 1 - 5 Final
Casper Coyotes 4Ogden Mustangs 3Sun, Oct 1912:00 PM 4 - 3 Final
Oklahoma City Blazers 4Wichita Jr. Thunder 3Sun, Oct 1911:00 AM 4 - 3 Final
Tulsa Jr. Oilers 5Dallas Snipers 3Sun, Oct 1911:00 AM 5 - 3 Final
Colorado RoughRiders 5Cheyenne Stampede 3Sat, Oct 18 7:35 PM 5 - 3 Final
Casper Coyotes 3Ogden Mustangs 2Sat, Oct 18 7:30 PM 3 - 2 Final
Colorado Eagles 2Colorado Evolution 8Sat, Oct 18 7:30 PM 2 - 8 Final
Las Vegas Storm 2Valencia Flyers 5Sat, Oct 18 7:15 PM 2 - 5 Final
Whitefish Wolverines 3Seattle Totems 5Sat, Oct 18 7:15 PM 3 - 5 Final
Oklahoma City Blazers 5Wichita Jr. Thunder 1Sat, Oct 18 7:00 PM 5 - 1 Final
Lake Tahoe Blue 5Butte Cobras 7Sat, Oct 18 7:00 PM 5 - 7 Final
Southern Oregon Spartans 1Idaho Junior Steelheads 2Sat, Oct 18 7:00 PM 1 - 2 Final
Tulsa Jr. Oilers 5Dallas Snipers 8Sat, Oct 18 7:00 PM 5 - 8 Final
Long Beach Bombers 7Phoenix Knights 5Sat, Oct 18 6:30 PM 7 - 5 Final
San Diego Gulls 3Fresno Monsters 8Sat, Oct 18 5:30 PM 3 - 8 Final
Colorado Eagles 3Cheyenne Stampede 4Fri, Oct 17 7:35 PM 3 - 4 2OT Final
Colorado RoughRiders 10Colorado Evolution 1Fri, Oct 17 7:30 PM 10 - 1 Final
Casper Coyotes 5Ogden Mustangs 3Fri, Oct 17 7:30 PM 5 - 3 Final
Tulsa Jr. Oilers 3Dallas Snipers 8Fri, Oct 17 7:30 PM 3 - 8 Final
Whitefish Wolverines 2Seattle Totems 3Fri, Oct 17 7:15 PM 2 - 3 2OT Final
Las Vegas Storm 0Valencia Flyers 6Fri, Oct 17 7:15 PM 0 - 6 Final
Long Beach Bombers 8Phoenix Knights 1Fri, Oct 17 7:00 PM 8 - 1 Final
Oklahoma City Blazers 4Wichita Jr. Thunder 3Fri, Oct 17 7:00 PM 4 - 3 Final
Lake Tahoe Blue 4Butte Cobras 7Fri, Oct 17 7:00 PM 4 - 7 Final
Southern Oregon Spartans 3Idaho Junior Steelheads 6Fri, Oct 17 7:00 PM 3 - 6 Final
San Diego Gulls 1Fresno Monsters 9Fri, Oct 17 5:30 PM 1 - 9 Final
San Diego Gulls 4Fresno Monsters 6Thu, Oct 16 7:45 PM 4 - 6 Final
Seattle Totems 2Whitefish Wolverines 7Sun, Oct 12 5:05 PM 2 - 7 Final
El Paso Rhinos 10Springfield Express 2Sun, Oct 12 2:00 PM 10 - 2 Final
Lake Tahoe Blue 4Missoula Maulers 9Sun, Oct 12 2:00 PM 4 - 9 Final
Salt Lake City Moose 4Colorado Evolution 2Sun, Oct 1212:45 PM 4 - 2 Final
Ogden Mustangs 3Colorado RoughRiders 2Sun, Oct 1212:00 PM 3 - 2 Final
Fresno Monsters 17Arizona Redhawks 0Sun, Oct 1211:30 AM 17 - 0 Final
Dallas Snipers 5Wichita Jr. Thunder 6Sun, Oct 1211:00 AM 5 - 6 2OT Final
Lake Tahoe Blue 3Missoula Maulers 6Sat, Oct 11 7:30 PM 3 - 6 Final
Ontario Avalanche 4San Diego Gulls 3Sat, Oct 11 7:30 PM 4 - 3 Final
Cheyenne Stampede 1Casper Coyotes 3Sat, Oct 11 7:30 PM 1 - 3 Final
Ogden Mustangs 4Colorado Evolution 2Sat, Oct 11 7:30 PM 4 - 2 Final
Seattle Totems 3Whitefish Wolverines 2Sat, Oct 11 7:05 PM 3 - 2 Final
Dallas Snipers 3Wichita Jr. Thunder 8Sat, Oct 11 7:00 PM 3 - 8 Final
Southern Oregon Spartans 5Butte Cobras 1Sat, Oct 11 7:00 PM 5 - 1 Final
Salt Lake City Moose 4Colorado RoughRiders 5Sat, Oct 11 7:00 PM 4 - 5 2OT Final
El Paso Rhinos 4Springfield Express 2Sat, Oct 11 7:00 PM 4 - 2 Final
Fresno Monsters 14Arizona Redhawks 1Sat, Oct 11 6:45 PM 14 - 1 Final
Las Vegas Storm 6Phoenix Knights 3Sat, Oct 11 6:30 PM 6 - 3 Final
Las Vegas Storm 1Phoenix Knights 6Sun, Oct 12 6:30 PM 1 - 6 Final
Fresno Monsters 11Arizona Redhawks 0Fri, Oct 10 7:55 PM 11 - 0 Final
Lake Tahoe Blue 2Missoula Maulers 6Fri, Oct 10 7:30 PM 2 - 6 Final
Long Beach Bombers 5Valencia Flyers 2Fri, Oct 10 7:30 PM 5 - 2 Final
Salt Lake City Moose 6Colorado Evolution 4Fri, Oct 10 7:30 PM 6 - 4 Final
Cheyenne Stampede 2Casper Coyotes 4Fri, Oct 10 7:30 PM 2 - 4 Final
Seattle Totems 6Whitefish Wolverines 5Fri, Oct 10 7:05 PM 6 - 5 Final
Dallas Snipers 5Wichita Jr. Thunder 2Fri, Oct 10 7:00 PM 5 - 2 Final
Las Vegas Storm 5Phoenix Knights 4Fri, Oct 10 7:00 PM 5 - 4 OT Final
Ogden Mustangs 1Colorado RoughRiders 3Fri, Oct 10 7:00 PM 1 - 3 Final
El Paso Rhinos 3Springfield Express 4Fri, Oct 10 7:00 PM 3 - 4 Final
Southern Oregon Spartans 4Butte Cobras 1Fri, Oct 10 7:00 PM 4 - 1 Final
Southern Oregon Spartans 5Butte Cobras 2Thu, Oct 09 7:00 PM 5 - 2 Final
Southern Oregon Spartans 5Whitefish Wolverines 1Sun, Oct 05 5:05 PM 5 - 1 Final
Casper Coyotes 11Colorado Evolution 1Sun, Oct 0512:45 PM 11 - 1 Final
Fresno Monsters 8Long Beach Bombers 2Sun, Oct 0512:35 PM 8 - 2 Final
Cheyenne Stampede 4Salt Lake City Moose 6Sun, Oct 0512:05 PM 4 - 6 Final
Colorado Eagles 3Ogden Mustangs 4Sun, Oct 0512:00 PM 3 - 4 OT Final
San Diego Gulls 4Arizona Redhawks 0Sun, Oct 0511:25 AM 4 - 0 Final
Wichita Jr. Thunder 8Dallas Snipers 9Sun, Oct 0511:00 AM 8 - 9 Final
Valencia Flyers 3Ontario Avalanche 5Sat, Oct 04 8:15 PM 3 - 5 Final
Fresno Monsters 1Long Beach Bombers 2Sat, Oct 04 7:45 PM 1 - 2 SO Final
Casper Coyotes 6Colorado Evolution 1Sat, Oct 04 7:30 PM 6 - 1 Final
Cheyenne Stampede 2Ogden Mustangs 4Sat, Oct 04 7:30 PM 2 - 4 Final
Idaho Junior Steelheads 8Seattle Totems 2Sat, Oct 04 7:15 PM 8 - 2 Final
Southern Oregon Spartans 9Whitefish Wolverines 1Sat, Oct 04 7:05 PM 9 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 3Dallas Snipers 2Sat, Oct 04 7:00 PM 3 - 2 Final
Missoula Maulers 8Butte Cobras 2Sat, Oct 04 7:00 PM 8 - 2 Final
San Diego Gulls 6Arizona Redhawks 3Sat, Oct 04 6:45 PM 6 - 3 Final
Colorado Eagles 2Salt Lake City Moose 1Sat, Oct 04 6:35 PM 2 - 1 Final
San Diego Gulls 3Arizona Redhawks 2Fri, Oct 03 7:55 PM 3 - 2 Final
Fresno Monsters 4Long Beach Bombers 3Fri, Oct 03 7:45 PM 4 - 3 Final
Wichita Jr. Thunder 5Dallas Snipers 3Fri, Oct 03 7:30 PM 5 - 3 Final
Casper Coyotes 5Colorado Evolution 1Fri, Oct 03 7:30 PM 5 - 1 Final
Butte Cobras 2Missoula Maulers 4Fri, Oct 03 7:30 PM 2 - 4 Final
Colorado Eagles 1Ogden Mustangs 5Fri, Oct 03 7:30 PM 1 - 5 Final
Idaho Junior Steelheads 13Seattle Totems 1Fri, Oct 03 7:15 PM 13 - 1 Final
Ontario Avalanche 5Valencia Flyers 6Fri, Oct 03 7:15 PM 5 - 6 SO Final
Southern Oregon Spartans 4Whitefish Wolverines 1Fri, Oct 03 7:05 PM 4 - 1 Final
Cheyenne Stampede 2Salt Lake City Moose 5Fri, Oct 03 7:05 PM 2 - 5 Final
Missoula Maulers 1Idaho Junior Steelheads 7Sun, Sep 28 2:30 PM 1 - 7 Final
Phoenix Knights 5Ontario Avalanche 10Sun, Sep 28 2:15 PM 5 - 10 Final
Whitefish Wolverines 5Lake Tahoe Blue 1Sun, Sep 28 2:00 PM 5 - 1 Final
Butte Cobras 1Southern Oregon Spartans 2Sun, Sep 28 1:30 PM 1 - 2 Final
Colorado Evolution 3Salt Lake City Moose 2Sun, Sep 2812:05 PM 3 - 2 Final
Colorado RoughRiders 2Ogden Mustangs 1Sun, Sep 2812:00 PM 2 - 1 2OT Final
Las Vegas Storm 2San Diego Gulls 5Sun, Sep 2812:00 PM 2 - 5 Final
Casper Coyotes 2Colorado Eagles 4Sun, Sep 2812:00 PM 2 - 4 Final
El Paso Rhinos 4Dallas Snipers 1Sun, Sep 2811:00 AM 4 - 1 Final
Phoenix Knights 5Ontario Avalanche 7Sat, Sep 27 8:15 PM 5 - 7 Final
Butte Cobras 5Southern Oregon Spartans 7Sat, Sep 27 7:30 PM 5 - 7 Final
Colorado Evolution 2Ogden Mustangs 13Sat, Sep 27 7:30 PM 2 - 13 Final
Whitefish Wolverines 4Lake Tahoe Blue 1Sat, Sep 27 7:30 PM 4 - 1 Final
Casper Coyotes 3Colorado Eagles 2Sat, Sep 27 7:30 PM 3 - 2 Final
Las Vegas Storm 3San Diego Gulls 2Sat, Sep 27 7:30 PM 3 - 2 Final
Missoula Maulers 1Idaho Junior Steelheads 6Sat, Sep 27 7:00 PM 1 - 6 Final
El Paso Rhinos 6Dallas Snipers 3Sat, Sep 27 7:00 PM 6 - 3 Final
Colorado RoughRiders 4Salt Lake City Moose 3Sat, Sep 27 6:35 PM 4 - 3 OT Final
Phoenix Knights 3Ontario Avalanche 8Fri, Sep 26 8:45 PM 3 - 8 Final
Casper Coyotes 3Colorado Eagles 2Fri, Sep 26 8:15 PM 3 - 2 OT Final
Las Vegas Storm 3San Diego Gulls 2Fri, Sep 26 8:00 PM 3 - 2 Final
Butte Cobras 0Southern Oregon Spartans 2Fri, Sep 26 7:30 PM 0 - 2 Final
Colorado RoughRiders 4Ogden Mustangs 3Fri, Sep 26 7:30 PM 4 - 3 Final
Whitefish Wolverines 1Lake Tahoe Blue 7Fri, Sep 26 7:30 PM 1 - 7 Final
El Paso Rhinos 6Dallas Snipers 2Fri, Sep 26 7:30 PM 6 - 2 Final
Colorado Evolution 1Salt Lake City Moose 4Fri, Sep 26 7:05 PM 1 - 4 Final
Missoula Maulers 3Idaho Junior Steelheads 2Fri, Sep 26 7:00 PM 3 - 2 OT Final
Idaho Junior Steelheads 7Whitefish Wolverines 1Sun, Sep 21 5:05 PM 7 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 2Springfield Express 9Sun, Sep 21 2:00 PM 2 - 9 Final
Butte Cobras 3Seattle Totems 5Sun, Sep 21 2:00 PM 3 - 5 Final
Missoula Maulers 1Southern Oregon Spartans 2Sun, Sep 21 1:30 PM 1 - 2 Final
Colorado RoughRiders 4Casper Coyotes 2Sun, Sep 2112:00 PM 4 - 2 Final
Colorado RoughRiders 2Casper Coyotes 3Sat, Sep 20 8:00 PM 2 - 3 Final
Missoula Maulers 4Southern Oregon Spartans 3Sat, Sep 20 7:30 PM 4 - 3 2OT Final
Butte Cobras 5Seattle Totems 4Sat, Sep 20 7:15 PM 5 - 4 OT Final
Idaho Junior Steelheads 3Whitefish Wolverines 1Sat, Sep 20 7:05 PM 3 - 1 Final
Wichita Jr. Thunder 1Springfield Express 6Sat, Sep 20 7:00 PM 1 - 6 Final
Ogden Mustangs 2Salt Lake City Moose 9Sat, Sep 20 6:35 PM 2 - 9 Final
Colorado RoughRiders 3Casper Coyotes 2Fri, Sep 19 8:00 PM 3 - 2 Final
Salt Lake City Moose 2Ogden Mustangs 5Fri, Sep 19 7:30 PM 2 - 5 Final
Missoula Maulers 0Southern Oregon Spartans 4Fri, Sep 19 7:30 PM 0 - 4 Final
Butte Cobras 3Seattle Totems 5Fri, Sep 19 7:15 PM 3 - 5 Final
Idaho Junior Steelheads 14Whitefish Wolverines 0Fri, Sep 19 7:05 PM 14 - 0 Final
Wichita Jr. Thunder 3Springfield Express 5Fri, Sep 19 7:00 PM 3 - 5 Final