Raport Oficial

CN Juniori II

league logo
Liga CN Juniori II Locatie  Sf Gheorghe Data  30.11.2019 Start  15:00  Spectatori  20  Nr.  7
Gazde (A) ACS Kiralypingvinek 
# Nume Poz. L SOG
1 Maxim, MIDONE D     3
5 Arthur, JOZSA D     3
10 Norbert, FULOP F     5
13 Bence Norbert, PAL GK     0
14 Daniel, TRONCIU F     3
15 David, BOKOR F     3
24 Valter, MORE D     0
34 Erik, NAGY GK     0
36 Barna, SUTO F     6
37 Kristof Csaba, CZINE D     1
38 Mark, HAIM BRASSAI F     1
40 Aron, ANGHEL KISS F     1
72 Gergo, DEMETER F     2
76 Dario, TAGHAVI F     2
77 Maxim, SECRIERI F     5
80 Zsombor, BODI D     0
87 Tamas, NAGY F     1
90 Mate, KERNASZT F     2
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 4:24 14     ES  1013142440871210131819 
2 8:32 1 10   ES  11013248790148151723 
3 10:06 14 1   ES  1101314249012781319 
4 13:23 90 10 1 ES  110137787901213171819 
5 14:09 40 13   ES  131424363740179131823 
6 14:19 72     ES  51315387280148151723 
7 19:19 10     ES  1101377879021013171920 
8 20:35 10 77 90 ES  1101377879021013171920 
9 26:02 36     ES  133637407687789182023 
10 27:35 13 76   ES  1314373872764817182023 
11 35:45 10 1   ES  11013767790789182023 
12 38:29 15     ES  13141538728021315171820 
13 51:40 5     ES  5131536387217891823 
14 56:26 77 72   ES  115343672771910131723 
15 56:33 10     ES  1102434779017891823 
16 57:01 77     ES  1102434779017891823 
17 59:00 36 80   ES  141534368087128101723 
18 59:28 15     ES  51534367276148151723 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
33:39 72 PS PIEDIC - -
36:11 36 2 BARCR 36:11 38:11
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) ACS Viitorul Hocheist Bucuresti  
# Nume Poz. L SOG
1 Alesia, BOJAN GK     0
2 Luca, BOLGIU F     2
4 Danila, RAETCHI F     1
6 Alin, TOPA F     0
7 Dragos, DICU F     0
8 Alexandru, STOICA D     4
9 Alexandru, DONA F     3
10 Max, CRACIUN D     1
13 Ioan Flavius, PETRESCU D     1
15 Nectarie, RADU F     2
17 Calin, LUPASCU F     5
18 Rares, STANCIU F     0
19 Cezar, GHEORGHE F     4
20 Ghiorfi, SILAMER GK     0
23 David, TEODORESCU D     0
69 Daniel, DIACONU D     0
         
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 5:57 2 17   ES  128171923101324778790
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
16:16 10 2 PIEDIC 16:16 18:16
38:52 2 2 AT INC 38:52 40:52
59:58 10 2 PIEDIC 59:58 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 7:1 13:8 0:2 0:0 0:0
2 5:0 13:12 2:2 0:0 0:0
3 6:0 13:3 0:2 0:0 0:0
TOTAL 18:1 39:23 2:6 0:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
7 0 0 6 0 0
12 0 0 0 8 0
0 3 0 2 5 0
19 3 0 8 13 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
13 50:49 1 1 32:55 12
34 9:11   20 27:05 6
           
Start: 15:00 Sfarsit: 17:30
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
50:49 34  
41:24   1
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Scorekeeper,Default  Linesman: B.Csaba, A.Attila  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: