Raport Oficial

CN Juniori I

league logo
Liga CN Juniori I Locatie  Vakar Lajos Data  20.04.2019 Start  13:00  Spectatori  40  Nr.  1
Gazde (A) CSS Miercurea Ciuc 
# Nume Poz. L SOG
1 DEMETER, Arnold GK     0
2 David Ors, MAG D     0
4 SZELYES ORS, BARTALIS F     3
9 SALAMON, Ervin F     2
10 CSISZER, Adam F     2
15 KARDA, Elod-Marton D     3
16 LASZLO, ANTAL F     6
17 NAGY-GALACZI, Geza D     2
19 Csongor, KRISTO D     5
20 SILLO, Huba F     5
21 LASZLO, Hunor F     1
22 Benedek, Gabor F     1
24 ANTAL, Ervin F     4
25 Levente, BANCEANU D     1
26 TAMAS, Tihamer F     4
32 Kalman, KOSZEGI D     0
34 BENEDEK, Gergo F     6
38 GYORFFI, Szilard F     11
45 BENEDEK, Tamas F     2
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 3:26 20 9   ES  1915172034101824293032 
2 8:56 20 15   PP1EA  151720253845610152430 
3 14:39 26 19   ES  1151619252661018242930 
4 22:14 16 4 24 ES  141619212461525293032 
5 26:29 4 24 16 PP1EA  41619202124615183032 
6 31:37 38 16 26 ES  1161922263861112183032 
7 36:24 26 38   ES  1162226384561112223032 
8 50:19 16 26   ES  21624263245101118253032 
9 51:10 22 45   ES  2222526324561011122230 
10 54:07 24 16 4 ES  241624254511015253338 
11 54:17 38 45   ES  2222532384511112293238 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
7:39 19 2 TINER 7:39 9:39
14:39 10 2 LOVCR 14:39 16:39
14:39 10 5 DURIT 14:39 19:39
14:39 10 20 Gm Misc 14:39 60:00
51:47 15 5 DURIT 51:47 56:47
51:47 15 20 Gm Misc 51:47 60:00
55:09 32 2 JCRID 55:09 56:39
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: GYORGYPAL, Tamas AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) ACS Steaua Rangers  
# Nume Poz. L SOG
1 Emil-Decebal, Giurgiu GK     0
2 Bucur, Eduard-Mihai D     0
6 David, Denis -Florin D     2
10 David, Igor-Simon F     1
11 Cristache, Andrei-Eduard F     5
12 Neacsu, Bogdan -Mihai F     1
15 Niculae, Radu- Mihai F     0
18 D Andrei, Filip D     7
19 Dinu, Andrei D     0
22 Lewithin, Adrian-Gabriel F     1
24 Vlad, Cretu D     0
25 Palea, Matei-Nicolae F     2
29 Rares, Nedelcu D     0
30 Enache, Bogdan-Cristian GK     0
32 Ioan, Tudor F     7
33 Constantin, Mihail-Gabriel D     4
38 Cezar-Florian, Radu F     1
44 Petre, David-Cristian F     1
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 40:52 18 15   ES  615182530322915172034
2 56:39 25     PP1  11019222533216192124 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
4:58 24 2 AT INC 4:58 6:58
7:04 33 2 AGATA 7:04 8:56
7:39 18 2 DURIT 7:39 9:39
8:56 6 2 AGATA 8:56 10:56
14:39 24 5 DURIT 14:39 19:39
14:39 24 20 Gm Misc 14:39 60:00
14:39 44 2 DURIT 14:39 16:39
14:39 44 2 DURIT 16:39 18:39
14:39 44 20 Gm Misc 14:39 60:00
26:07 33 2 LH 26:07 26:29
26:29 18 2 PIEDIC 26:29 28:29
42:43 25 2 AT INC 42:43 44:43
51:47 18 5 DURIT 51:47 56:47
51:47 18 20 Gm Misc 51:47 60:00
54:07 6 10 ATNSP 54:07 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund: Lupascu, Razvan
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 3:0 20:14 29:57 1:0 0:0
2 4:0 24:8 0:4 1:0 0:0
3 4:2 14:10 27:37 0:1 0:0
TOTAL 11:2 58:32 56:98 2:1 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
14 0 0 17 0 0
8 0 0 20 0 0
0 8 0 4 6 0
22 8 0 41 6 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
1 39:41 0 30 51:10 9
2 20:00 2 1 8:50 2
           
Start: 13:00 Sfarsit: 12:22
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
26:29 1  
51:10   1
     
     
     
Arbitru: Attila,Csata Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Sandor,Erika  Linesman: B.Redai, D.Gellert  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: