Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Vakar Lajos Data  12.04.2019 Start  16:55  Spectatori  Nr.  4
Gazde (A) SC Miercurea Ciuc 
# Nume Poz. L SOG
5 SULAKOV, Vitalij D     2
7 BORS, Imre Arnold D     0
8 SANDOR, Zoltan F     3
12 GYORFY, Tihamer F     0
15 FLINTA, Botond D     2
17 ANTAL, Zsombor F     0
20 BECZE, Tihamer F     1
21 1, 1 F     3
22 ONODI, Otto-Akos GK     0
27 TARATUKHIN, Andrei F     2
33 PAPP, Szabolcs Tibor D     3
36 ROKALY, Szilard F     2
38 CASANEANU, Eduard F     0
55 SALLO, Alpar D     2
62 VADIM, KRASNOSLOBODTSEV F     5
68 LASZLO, Arnold GK     0
71 EGYED, Robert F     0
72 Belov, Vyacheslav D     0
77 Laszlo, Horvath D     3
91 BIRO, Tamas-Aron F     0
92 FARKAS, Tamas F     0
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 2:43 15     ES  81527627277172430616978 
2 30:49 77     ES  8152272779271227283078 
3 43:41 77 21   ES  512152122772720222730 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
13:47 92 2 DURIT 13:47 15:47
15:20 5 2 OBSTJ 15:20 17:20
35:25 55 2 AGATA 35:25 37:25
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund: HOZO, Levente
Oaspeti (B) ASC Corona Bra┼čov  
# Nume Poz. L SOG
2 DOROFEEV, Sergey D     7
4 TENDLER, Jereme F     4
5 PERETIAGIN, Sergei D     1
7 CARLSON, Cody D     4
12 BORS, Huba D     3
17 BORYSENKO, Pavlo D     1
20 LIDHAMMAR, Mikael F     2
21 MIHALY, Ede F     2
22 MARK, LEE F     4
24 MIHALY, Arpad D     0
27 MOLNAR, Zsombor D     1
28 TRANCA, Daniel F     3
30 TOKE, Zoltan GK     0
33 POLC, Patrik GK     0
44 VASILE, Andrei F     0
58 BIRO, Otto D     0
61 BIRO, Gergo F     0
69 PETER, Balasz-Szabolcz F     0
71 ZSOK, Levente F     0
78 MOLNAR, Zoltan F     0
93 GLIGA, Roberto F     3
94 BIRO, Matyas F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 20:23 12 93   ES  4712203093222733366272
2 26:55 2 69   ES  2212830697181215227792
3 44:46 28 4   ES  451722283052236627291
4 57:42 4 2   SH1  2473093 52021225591
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
13:47 20 2 DURIT 13:47 15:47
57:28 17 2 PIEDIC 57:28 59:28
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: PENZES, Julius AAntrenor Secund: TRANDAFIR, Marius
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 1:0 11:11 4:2 0:0 0:0
2 1:2 9:12 2:0 0:0 0:0
3 1:2 8:12 0:2 0:0 0:1
TOTAL 3:4 28:35 6:4 0:0 0:1
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
11 0 0 10 0 0
10 0 0 8 0 0
10 0 0 7 0 0
31 0 0 25 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
22 58:04 4 30 60:00 3
           
           
Start: 16:55 Sfarsit: 16:55
Timeout A: Timeout B: 59:23
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: Maksin,Razhkou Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Eva,T.Laday  Linesman: D. Linesman, S.Martin  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: