Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Vakar Lajos Data  11.04.2019 Start  18:30  Spectatori  Nr.  3
Gazde (A) SC Miercurea Ciuc 
# Nume Poz. L SOG
5 SULAKOV, Vitalij D     0
12 GYORFY, Tihamer F     0
15 FLINTA, Botond D     1
17 ANTAL, Zsombor F     2
20 BECZE, Tihamer F     3
21 1, 1 F     5
22 ONODI, Otto-Akos GK     0
27 TARATUKHIN, Andrei F     2
33 PAPP, Szabolcs Tibor D     0
36 ROKALY, Szilard F     4
38 CASANEANU, Eduard F     1
55 SALLO, Alpar D     2
62 VADIM, KRASNOSLOBODTSEV F     4
68 LASZLO, Arnold GK     0
71 EGYED, Robert F     0
72 Belov, Vyacheslav D     1
77 Laszlo, Horvath D     0
91 BIRO, Tamas-Aron F     3
92 FARKAS, Tamas F     1
96 ROKALY, Norbert F     0
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 16:22 91 92   SH1  1521229192 71217242733 
2 19:27 72 27   PP1  172227336272217283369 
3 22:01 21     ES  5172122559141217283393 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
14:35 20 2 LOVCR 14:35 16:35
19:04 20 2 DURIT 19:04 21:04
56:58 36 2 AGATA 56:58 58:50
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund: HOZO, Levente
Oaspeti (B) ASC Corona Bra┼čov  
# Nume Poz. L SOG
2 DOROFEEV, Sergey D     2
4 TENDLER, Jereme F     3
7 CARLSON, Cody D     5
12 BORS, Huba D     3
17 BORYSENKO, Pavlo D     1
20 LIDHAMMAR, Mikael F     3
21 MIHALY, Ede F     0
22 MARK, LEE F     1
24 MIHALY, Arpad D     4
27 MOLNAR, Zsombor D     1
28 TRANCA, Daniel F     3
30 TOKE, Zoltan GK     0
33 POLC, Patrik GK     0
58 BIRO, Otto D     0
61 BIRO, Gergo F     1
69 PETER, Balasz-Szabolcz F     3
71 ZSOK, Levente F     1
78 MOLNAR, Zoltan F     2
88 NAGY, Istvan D     0
93 GLIGA, Roberto F     1
94 BIRO, Matyas F     1
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 4:48 4 20   ES  471220339352122365591
2 27:20 94 61 22 ES  172230586194121517223877
3 49:34 2 22 24 ES  21722242730121722387792
4 58:50 69 28   PP1  21728306971521225591 
5 59:37 4     ENEA  4712203093202127336272
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
19:04 20 2 AGATA 19:04 19:27
19:04 20 2 DURIT 19:27 21:27
20:00 12 2 JCRID 20:00 22:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: PENZES, Julius AAntrenor Secund: TRANDAFIR, Marius
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 2:1 10:16 4:6 1:0 1:0
2 1:1 9:6 0:0 0:0 0:0
3 0:3 10:13 2:0 0:1 0:0
TOTAL 3:5 29:35 6:6 1:1 1:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
15 0 0 8 0 0
5 0 0 2 6 0
10 0 0 0 10 0
30 0 0 10 16 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
22 59:30 4 33 23:37 3
      30 36:23  
           
Start: 18:30 Sfarsit: 17:16
Timeout A: 58:50 Timeout B:
 
TIME PA PB
23:37   30
59:37 22  
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.: BACHNER, Istvan 
Secretar de joc: Gyula,Kopacz  Linesman: D. Linesman, R.Botond  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: