Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Olimpic Brasov Data  08.04.2019 Start  18:30  Spectatori  Nr.  2
Gazde (A) ASC Corona Bra┼čov 
# Nume Poz. L SOG
2 DOROFEEV, Sergey D     5
3 GAJDO, Balasz F     0
4 TENDLER, Jereme F     4
7 CARLSON, Cody D     12
12 BORS, Huba D     3
17 BORYSENKO, Pavlo D     6
20 LIDHAMMAR, Mikael F     2
21 MIHALY, Ede F     0
22 MARK, LEE F     1
24 MIHALY, Arpad D     4
27 MOLNAR, Zsombor D     1
28 TRANCA, Daniel F     3
30 TOKE, Zoltan GK     0
33 POLC, Patrik GK     0
58 BIRO, Otto D     2
61 BIRO, Gergo F     1
69 PETER, Balasz-Szabolcz F     1
71 ZSOK, Levente F     2
78 MOLNAR, Zoltan F     0
88 NAGY, Istvan D     1
93 GLIGA, Roberto F     6
94 BIRO, Matyas F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 13:08 28 17   ES  172427283388152022389192 
2 26:36 7 4 20 PP1  4712203393522275562 
3 56:31 17 69 93 ES  41733697193121521223677 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
8:58 17 2 AGATA 8:58 10:58
56:31 22 2 DURIT 56:31 58:31
63:01 22 2 AGATA 63:01 63:44
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: PENZES, Julius AAntrenor Secund: TRANDAFIR, Marius
Oaspeti (B) SC Miercurea Ciuc  
# Nume Poz. L SOG
5 SULAKOV, Vitalij D     1
12 GYORFY, Tihamer F     1
15 FLINTA, Botond D     1
17 ANTAL, Zsombor F     1
20 BECZE, Tihamer F     5
21 1, 1 F     2
22 ONODI, Otto-Akos GK     0
27 TARATUKHIN, Andrei F     4
32 Zsolt-Akod, Szabo F     0
33 PAPP, Szabolcs Tibor D     0
36 ROKALY, Szilard F     2
38 CASANEANU, Eduard F     1
55 SALLO, Alpar D     2
62 VADIM, KRASNOSLOBODTSEV F     7
68 LASZLO, Arnold GK     0
71 EGYED, Robert F     0
72 Belov, Vyacheslav D     0
77 Laszlo, Horvath D     0
91 BIRO, Tamas-Aron F     2
92 FARKAS, Tamas F     0
96 ROKALY, Norbert F     0
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 15:34 27 33 20 ES  12202227336241720338893
2 24:49 21 36 96 ES  52122365596172833586971
3 47:39 20 21   ES  15202122919622224273388
4 63:44 27 62   PP1  2227336272 2172033  
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
8:02 20 2 JCRID 8:02 10:02
25:55 72 2 OBSTJ 25:55 26:36
27:30 36 2 OBSTJ 27:30 29:30
31:50 33 2 JCRID 31:50 33:50
32:49 91 2 AGATA 32:49 34:49
37:35 5 2 AT INC 37:35 39:35
56:31 91 2 DURIT 56:31 58:31
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund: HOZO, Levente
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 1:1 19:12 2:2 0:0 0:0
2 1:1 18:11 0:10 1:0 0:0
3 1:1 17:4 2:2 0:0 0:0
OT 0:1 0:2 2:0 0:0 0:0
TOTAL 3:4 54:29 6:14 1:1 0:0
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
11 0 0 18 0 0
10 0 0 17 0 0
3 0 0 16 0 0
1 0 0 0 0 0
25 0 0 51 0 0
           
# A MIN GA # B MIN GA
33 63:44 4 22 63:44 3
           
           
Start: 18:30 Sfarsit: 17:56
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.: VOICULESCU, Krista 
Secretar de joc: Scorekeeper,Default  Linesman: D. Linesman, B.Csaba  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: