Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Olimpic Brasov Data  06.04.2019 Start  18:30  Spectatori  Nr.  1
Gazde (A) ASC Corona Bra┼čov 
# Nume Poz. L SOG
2 DOROFEEV, Sergey D     5
4 TENDLER, Jereme F     2
7 CARLSON, Cody D     7
12 BORS, Huba D     2
17 BORYSENKO, Pavlo D     9
20 LIDHAMMAR, Mikael F     3
21 MIHALY, Ede F     0
22 MARK, LEE F     4
24 MIHALY, Arpad D     0
27 MOLNAR, Zsombor D     2
28 TRANCA, Daniel F     2
30 TOKE, Zoltan GK     0
33 POLC, Patrik GK     0
44 VASILE, Andrei F     0
58 BIRO, Otto D     2
61 BIRO, Gergo F     0
69 PETER, Balasz-Szabolcz F     3
71 ZSOK, Levente F     0
78 MOLNAR, Zoltan F     0
88 NAGY, Istvan D     1
93 GLIGA, Roberto F     4
94 BIRO, Matyas F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 44:01 4 20 88 ES  2420283388172233387291 
2 45:13 17 94 78 ES  17335861789452122365596 
3 54:11 22     ES  172224335871152022389192 
4 64:59 17 58 71 ES  1722335871 520212255 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
16:29 20 2 JCRID 16:29 18:29
19:56 7 2 BARCR 19:56 21:42
34:30 20 2 LOVCR 34:30 36:30
48:15 69 2 AGATA 48:15 49:08
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: PENZES, Julius AAntrenor Secund: TRANDAFIR, Marius
Oaspeti (B) SC Miercurea Ciuc  
# Nume Poz. L SOG
5 SULAKOV, Vitalij D     1
12 GYORFY, Tihamer F     0
15 FLINTA, Botond D     0
17 ANTAL, Zsombor F     3
20 BECZE, Tihamer F     3
21 1, 1 F     4
22 ONODI, Otto-Akos GK     0
27 TARATUKHIN, Andrei F     2
33 PAPP, Szabolcs Tibor D     0
36 ROKALY, Szilard F     4
38 CASANEANU, Eduard F     2
55 SALLO, Alpar D     2
62 VADIM, KRASNOSLOBODTSEV F     2
68 LASZLO, Arnold GK     0
71 EGYED, Robert F     0
72 Belov, Vyacheslav D     3
77 Laszlo, Horvath D     0
91 BIRO, Tamas-Aron F     2
92 FARKAS, Tamas F     0
96 ROKALY, Norbert F     3
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 4:03 96 55   ES  5212236559641727335893
2 21:42 21 36   PP1  52021223691227335861 
3 49:08 72 62 33 PP1  172227336272417223358 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
4:52 20 2 LOVCR 4:52 6:52
11:04 91 2 AGATA 11:04 13:04
16:51 33 2 OBSTJ 16:51 18:51
17:09 5 2 AGATA 17:09 19:09
56:02 20 2 OBSTJ 56:02 58:02
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund: HOZO, Levente
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:1 11:6 4:8 0:0 0:0
2 0:1 11:17 2:0 0:1 0:0
3 3:1 19:6 2:2 0:1 0:0
OT 1:0 5:2 0:0 0:0 0:0
TOTAL 4:3 46:31 8:10 0:2 0:0
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
5 0 0 11 0 0
16 0 0 11 0 0
5 0 0 16 0 0
2 0 0 4 0 0
28 0 0 42 0 0
           
# A MIN GA # B MIN GA
33 64:59 3 22 64:59 4
           
           
Start: 18:30 Sfarsit: 18:01
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.: VOICULESCU, Krista 
Secretar de joc: Scorekeeper,Default  Linesman: B.Csaba, D. Linesman  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: