Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Carta Data  31.03.2019 Start  11:00  Spectatori  Nr.  4
Gazde (A) CSHC Marton Aron 
# Nume Poz. L SOG
8 ILYES, Tamas F     5
10 Zsolt-Andras, Reszegh F     8
11 VIZOLI, Csaba D     1
13 TAMIRJAN, Eduard D     0
15 ALBERT, Adrian F     1
17 Rajmond, GYORGY D     7
18 DOSA, Csaba F     1
19 TODOR, Csaba F     7
21 MAGYAR, Aron F     0
23 SIMON, Roland F     2
27 SZABO, Zsolt-Akos D     3
30 BALINT, Adolf GK     0
50 SALLO, Zsombor F     0
58 BAROTI, Balazs F     1
63 MARK, Robert D     1
66 BOLDIZSAR, Cristian D     2
71 GECSE, Oliver F     5
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 0:29 10 66   ES  8102730667111125336776 
2 14:40 19 23 58 ES  131719233058146141619 
3 17:28 17 58   ES  111517213058146141667 
4 34:45 10 71 17 ES  810111730711218222729 
5 54:19 23 63   ES  171819233063111422306776 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
10:01 71 2 LOVCR 10:01 12:01
19:45 66 2 SCH LOV 19:45 21:45
28:41 19 2 AGATA 28:41 30:41
47:30 63 2 JCRID 47:30 49:30
50:48 10 2 TIN CR 50:48 52:48
55:49 17 2 AGATA 55:49 55:49
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: PARIKKA, Eemeli AAntrenor Secund: LAJOS, Tamas
Oaspeti (B) Sportul StudenĊ£esc  
# Nume Poz. L SOG
1 TAMAS, RAJZ GK     0
2 Hunor, Szennes D     0
4 BARBU, Alexandru F     1
5 KONCZ, Vicentio D     0
6 JUGURICA, Iani Dan F     1
7 HABA, Marius F     0
11 TANASE, Daniel F     5
14 HABA, Cristian Aron D     0
16 ANDRAS, VARCA F     1
17 Daniel, Dinca D     0
18 DUMITRU, Andrei F     1
19 STANESCU, Stefan D     0
22 Attila, Kanya F     0
23 CASMOIU, Razvan D     0
25 PASCARU, Leonard D     6
26 DINU, Ionut D     0
27 Norbert, KOVACS F     4
29 Hunor, Szocs D     1
30 BULARCA, Rares GK     0
33 STADLER, Jurgen Ferdinand D     1
67 Attila, BALINT F     0
76 Lorant, KOLOZSI D     5
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 33:42 11 14   ES  111425306776111517213058
2 36:49 25 76   ES  111425306776131521305863
3 43:14 11 19   ES  61116193033111517305871
4 49:01 25     ES  218253033 1117193071 
5 55:49 11 6   ES  61114306776171819233063
6 56:20 27 18   ES  2182527303381027306671
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
8:59 1 2 PIEDIC 8:59 10:59
8:59 1 10 ATNSP 10:59 20:59
19:45 18 2 SCH LOV 19:45 21:45
19:45 4 2 SCH LOV 19:45 21:45
19:45 4 2 SCH LOV 21:45 23:45
19:45 4 20 Gm Misc 19:45 60:00
39:25 25 2 LOVCR 39:25 41:25
44:10 27 2 JCRID 44:10 46:10
47:30 11 2 DURIT 47:30 49:30
49:47 19 2 LOVGE 49:47 51:47
49:47 19 10 ATNSP 51:47 60:00
50:48 76 2 AGATA 50:48 52:48
52:00 22 2 AGATA 52:00 54:00
57:41 76 2 OBSTJ 57:41 59:41
59:48 76 2 PIEDIC 59:48 60:00
60:00 11 10 ATNSP 60:00 60:00
60:00 11 20 Gm Misc 60:00 60:00
60:00 6 10 ATNSP 60:00 60:00
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: MARTIN, Ioan AAntrenor Secund: GHITA, Marian
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 3:0 14:5 4:38 0:0 0:0
2 1:2 15:11 2:2 0:0 0:0
3 1:4 15:10 6:64 0:0 0:0
TOTAL 5:6 44:26 12:104 0:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
5 0 0 11 0 0
9 0 0 0 14 0
6 0 0 0 14 0
20 0 0 11 28 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
30 59:14 6 1 20:00 3
      30 40:00 2
           
Start: 11:00 Sfarsit: 10:45
Timeout A: 57:41 Timeout B:
 
TIME PA PB
59:35 30  
     
     
     
     
Arbitru: Levente,Siko Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Erika,Sandor  Linesman: S.Szabolcs, M.Paul  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: