Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Olimpic Brasov Data  18.03.2018 Start  18:30  Spectatori  Nr.  1
Gazde (A) ASC Corona Bra┼čov 
# Nume Poz. L SOG
3 SIROKOVS, Maksims F     5
9 WALLS, Braden F     9
11 Macmillan, Logan F     5
12 BORS, Huba D     1
13 MIHALY, Ede F     0
14 ZABLUDOVSKI, Denis F     0
18 SALUGA, Martin F     4
21 FILIP, Richard D     3
27 MOLNAR, Zsombor D     0
28 TRANCA, Daniel F     2
30 TOKE, Zoltan GK     0
33 POLC, Patrik GK     0
34 YEMELIANENKO, Yevgeny D     2
58 BIRO, Otto D     1
61 BIRO, Gergo D     4
65 CSIKI, Zoltan D     1
71 ZSOK, Levente F     3
83 Kirill, KNYAZEV F     3
87 ZSOLT, Peter F     3
88 NAGY, Istvan D     2
93 GLIGA, Roberto F     1
94 BIRO, Matyas D     2
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 21:24 83 18 28 PP1  318212833831316778892 
2 27:38 21 9 11 PP1  3911213393315558792 
3 34:35 9 93 11 ES  91121333493141555708792 
4 37:11 9     ES  3911333493267078879297 
5 40:58 28 3 18 ES  31828338388163171788892 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
8:56 58 2 JCRID 8:56 10:56
14:07 65 2 LOVCR 14:07 16:07
22:10 13 2 AT INC 22:10 24:10
23:15 3 2 LOVCR 23:15 24:25
26:58 58 2 DURIT 26:58 28:58
54:48 21 2 TINER 54:48 56:48
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: PENZES, Julius AAntrenor Secund: TRANDAFIR, Marius
Oaspeti (B) Progym Gheorgheni  
# Nume Poz. L SOG
3 GOGA, Attila D     2
11 NEAGOS, Bogdan F     0
13 BORYSENKO, Pavlo D     2
14 DARADICS, Csaba F     1
15 KIRICHENKO, Vitali F     4
16 SARA, Tibor F     2
17 BENEDEK, Roland F     0
26 KOZMA, Zsolt D     1
31 NOVAK, Vaclav F     2
39 SZABO, Laszlo GK     0
55 ALEKSYUK, Vladimir D     1
66 ELEKES .D, Hunor F     0
70 NIMENKO, Dmitri F     0
71 SZOCS, Attila D     1
77 BUTSENKO, Nikita F     1
78 JURAJ, Durkech D     0
79 NYERGES, Lajos F     0
87 CSERGO, Hunor F     0
88 FERENCZ CSIBI, Robert D     1
92 SZAKACS, Szabolcs GK     0
97 DANIL, Kaskov F     1
99 BARABAS, Sandor Laszlo F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 24:25 77 31 16 PP1  1316263177921833345883 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
1:25 13 2 AGATA 1:25 3:25
19:27 26 2 JUC PUC M 19:27 21:24
26:36 88 2 AGATA 26:36 27:38
26:58 78 2 DURIT 26:58 28:58
46:03 55 2 PIEDIC 46:03 48:03
48:08 14 2 PIEDIC 48:08 50:08
59:35 14 2 TINER 59:35 60:00
59:35 3 2 PIEDIC 59:35 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: CSABA, Benedek Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:0 17:7 4:4 0:0 0:0
2 4:1 26:6 6:4 2:1 0:0
3 1:0 8:6 2:8 0:0 0:0
TOTAL 5:1 51:19 12:16 2:1 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
7 0 0 17 0 0
5 0 0 22 0 0
6 0 0 7 0 0
18 0 0 46 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
33 60:00 1 92 60:00 5
           
           
Start: 18:30 Sfarsit: 18:00
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Scorekeeper,Default  Linesman: A.Attila, R.Botond  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: