Raport Oficial

CN Juniori II

league logo
Liga CN Juniori II Locatie  Vakar Lajos Data  12.04.2017 Start  17:30  Spectatori  50  Nr.  FM1667
Gazde (A) CSS Miercurea Ciuc 
# Nume Poz. L SOG
1 ROTH, Nandor GK     0
4 KURKO, Botond F     1
5 FARKAS, Istvan Tamas F     1
8 BORBAT, Mark D     0
10 GORBEA, Tivadar F     8
11 SALAMON, Ervin F     2
12 FERENCZ, Botond D     0
15 KARDA, Elod Marton D     5
16 ANTAL, Laszlo F     1
21 LASZLO, Hunor F     1
24 ANTAL, Ervin F     0
26 BENEDEK, Tamas F     0
31 BENEDEK, Gabor D     1
33 DEMETER, Arnold GK     0
37 NAGY-GALACZI, Geza F     1
40 SILLO, Huba F     5
44 TAMAS, Tihamer F     3
69 CSÍSZER, Adam F     3
71 KOVACS, Peter D     3
76 KRISTO, Csongor D     1
89 BENEDEK, Gergo F     1
96 FERENCZ, Laszlo D     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 6:26 40 89   PP2  1515407189792675  
2 10:11 10 16   ES  11016212476101221267475 
3 10:49 11 26   ES  11126376996789192677 
4 16:00 15     ES  1101516717671021267477 
5 45:04 10 16   ES  11016212476101221267475 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
0:26 40 2 DURIT 0:26 2:26
20:57 89 2 LOVCR 20:57 22:57
26:05 15 2 DURIT 26:05 28:05
33:32 4 2 OBSTJ 33:32 35:32
39:33 5 2 IZBIRE 39:33 41:33
53:19 10 2 DURIT 53:19 55:19
59:29 40 2 DURIT 59:29 60:00
59:29 89 2 DURIT 59:29 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: GYORGYPAL, Tamas AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) CSM Dunarea Galaţi  
# Nume Poz. L SOG
7 GHEORGHE, Remus F     4
8 MAFTEI, Raul F     0
9 BRADCENCO, Macar D     1
10 FLOREA, Victor F     1
12 CIOBANU, Anton F     0
13 TRUSAN, Călin F     0
18 IORDACHE, Gabriel F     0
19 MLADIN, Florin Claudiu F     4
21 OLENICI, Alexandru Adrian D     1
26 ANDRISOI, Ionut Cristian GK     0
33 BOBU, Bianca Mariana GK     0
65 BOSNA, Edward Andrei F     0
69 BALABAN, Robert D     0
74 SMIZ, Eduard F     2
75 DIACONU, Alexandru D     2
77 DIACONU, Denis Petre D     7
99 PETROVICI, Oliver F     0
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 28:28 21 10   ES  10122126747511126376996
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
0:26 7 2 DURIT 0:26 2:26
3:25 19 2 INTJO 3:25 5:25
4:28 77 2 PIEDIC 4:28 6:26
5:45 19 2 AGATA 5:45 7:45
29:12 19 2 BARCR 29:12 31:12
46:18 7 2 IZBIRE 46:18 48:18
53:19 19 2 AGATA 53:19 55:19
53:19 77 2 AT INC 53:19 55:19
59:29 7 2 DURIT 59:29 60:00
59:29 9 2 DURIT 59:29 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 4:0 13:6 2:8 1:0 0:0
2 0:1 9:9 8:2 0:0 0:0
3 1:0 15:7 6:10 0:0 0:0
TOTAL 5:1 37:22 16:20 1:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
6 0 0 9 0 0
8 0 0 9 0 0
7 0 0 14 0 0
21 0 0 32 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
1 60:00 1 26 60:00 5
           
           
Start: 17:30 Sfarsit: 19:30
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Botond,Redai Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Gyula,Kopacz  Linesman: D.Gellert, A.Attila  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: