Raport Oficial

CN Juniori I

league logo
Liga CN Juniori I Locatie  Carta Data  22.02.2015 Start  08:30  Spectatori  20  Nr.  J1827
Gazde (A) ACS Steaua Rangers 
# Nume Poz. L SOG
1 URUC, Daniel GK     0
4 GAVRILĂ, Ștefan F     0
6 ȘERBAN, Silviu Albert F     0
11 SAMOILĂ, Antonie F     1
12 ENACHE, Catalin Andrei F     0
14 IVAN, Tudor Andrei D     0
15 FILIP, Andrei O F     0
16 TIMARU, Robert F     1
18 MIRCEA, Marian David D     0
19 RADU, Claudiu F     0
21 OANCEA, Nicolae F     1
22 ZAHARIA, Cristian Ionuț F     2
23 CREANGĂ, Florin D     2
29 DARADICS, Matyas D     0
30 RĂDULESCU, Mihai Adrian D     0
32 COLOBICHIO, Fabio Alessandro F     0
33 ȘTEFAN, Gabriel Zaharia D     0
41 VOICU, George Adrian F     0
90 MAIOREANU, Ștefan Daniel F     0
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 3:37 21 11   PP1  1611212333414151872 
2 4:21 23     ES  1161922232961214171866 
3 12:10 11 23   SH1  16112123 121415181972 
4 13:54 23 22   ES  116181922234610145898 
5 42:31 22 19   ES  116192223292415181966 
6 45:15 22 16   ES  116192223292615667298 
7 59:35 16 23   ES  116192223332710121519 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
9:56 11 2 DURIT 9:56 11:56
10:18 33 2 BARCR 10:18 12:18
21:17 16 2 PIEDIC 21:17 23:17
27:45 23 2 AGATA 27:45 29:45
29:50 33 2 AGATA 29:50 31:50
35:45 23 2 LOVGE 35:45 37:45
39:46 18 2 AGATA 39:46 41:46
44:40 11 10 Misconduct 44:40 54:40
49:19 16 2 AGATA 49:19 51:19
54:24 32 2 AT INC 54:24 56:24
54:24 32 10 Misconduct 56:24 60:00
54:24 32 20 Gm Misc 54:24 60:00
54:29 19 2 LOVCR 54:29 56:29
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) CSS Gheorgheni  
# Nume Poz. L SOG
2 LACZKO, Gaspar GK     0
4 SASKA, Elod D     0
5 TODOR, Csaba Rajmond F     0
6 BAROTI, Zalan D     0
7 FERENCZ, Arnold D     0
10 GYORGY, Lajos Rajmond F     0
12 FERENC CSIBI, Robert D     2
14 SIMON, Adorjan GK     0
15 IVACSON, Rolland F     0
17 IVACSON, Alfonz F     0
18 BORSOS, Barna F     0
19 KOLLO, Lorand F     1
58 BAROTI, Balazs F     0
61 PORTIK SZAJDA, Szabolcs F     1
66 PETER, Zsolt F     0
72 SZEKERES, Krisztian D     0
98 LAZAR, Kain F     0
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 44:15 19     ES  241012195811619222329
2 47:34 12 19   ES  24710121911619222329
3 57:36 61 6 98 ES  2461861981611212333
4 59:13 12 19   ES  26712151911619212333
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
3:20 12 2 IZBIRE 3:20 3:37
23:15 19 2 AGATA 23:15 25:15
54:29 4 2 DURIT 54:29 56:29
59:35 19 10 Misconduct 59:35 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 4:0 4:0 4:2 1:0 1:0
2 0:0 0:0 10:2 0:0 0:0
3 3:4 3:4 46:12 0:0 0:0
TOTAL 7:4 0:0 60:16 1:0 1:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
1 60:00 4 14 20:00 4
      2 40:00 3
           
Start: 08:30 Sfarsit: 10:40
Timeout A: 58:11 Timeout B: 59:13
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Kalina,ONDREJ Arbitru 2: Attila,Csata Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Robert,Demeter  Linesman: I.Mathe, D. Linesman  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: