Raport Oficial

CN Juniori I

league logo
Liga CN Juniori I Locatie  Gheorgheni Data  21.02.2015 Start  12:00  Spectatori  50  Nr.  J1826
Gazde (A) CSS Gheorgheni 
# Nume Poz. L SOG
2 LACZKO, Gaspar GK     0
4 SASKA, Elod D     0
5 TODOR, Csaba Rajmond F     0
6 BAROTI, Zalan D     0
7 BACS, Alex D     0
10 GYORGY, Lajos Rajmond F     1
12 FERENC CSIBI, Robert D     1
14 SIMON, Adorjan GK     0
15 IVACSON, Rolland F     1
17 IVACSON, Alfonz F     1
18 BORSOS, Barna F     0
19 KOLLO, Lorand F     1
58 BAROTI, Balazs F     3
61 PORTIK SZAJDA, Szabolcs F     0
66 PETER, Zsolt F     0
72 SZEKERES, Krisztian D     0
98 LAZAR, Kain F     1
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 2:47 19     PP1  101214195872111182133 
2 4:27 58 19   ES  6101214195811619222329 
3 20:23 58 4   PP1  41012141958116192329 
4 37:03 58 19   PP1  61012141958118192333 
5 38:19 12 18 61 ES  6121417186111618192133 
6 38:39 98 66   ES  414156672981611232932 
7 39:40 15 58 19 ES  4121415195811215183341 
8 43:18 10 19   PP1  6101214195816183233 
9 47:33 17 12   ES  71214176698146121415 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
8:34 19 2 DURIT 8:34 10:34
23:04 66 2 AT INC 23:04 25:04
24:41 12 2 LOVCO 24:41 26:41
27:47 12 2 LOVGE 27:47 29:47
31:56 10 2 DURIT 31:56 33:27
43:18 98 2 IZBIRE 43:18 45:18
45:33 18 2 DURIT 45:33 47:33
47:56 12 2 PIEDIC 47:56 49:56
51:38 17 5 IMPLC 51:38 56:38
51:38 17 20 IMPLC 56:38 60:00
53:10 6 2 AGATA 53:10 55:10
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) ACS Steaua Rangers  
# Nume Poz. L SOG
1 URUC, Daniel GK     0
4 GAVRILĂ, Ștefan F     0
6 ȘERBAN, Silviu Albert F     0
11 SAMOILĂ, Antonie F     0
12 ENACHE, Catalin Andrei F     0
14 IVAN, Tudor Andrei D     0
15 FILIP, Andrei O F     0
16 TIMARU, Robert F     0
18 MIRCEA, Marian David D     0
19 RADU, Claudiu F     1
21 OANCEA, Nicolae F     0
22 ZAHARIA, Cristian Ionuț F     0
23 CREANGĂ, Florin D     0
29 DARADICS, Matyas D     0
30 RĂDULESCU, Mihai Adrian D     0
32 COLOBICHIO, Fabio Alessandro F     0
33 ȘTEFAN, Gabriel Zaharia D     0
41 VOICU, George Adrian F     0
90 MAIOREANU, Ștefan Daniel F     0
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 33:27 19     PP1  16141923291012141819 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
1:56 16 2 BARCR 1:56 2:47
8:34 6 2 DURIT 8:34 10:34
14:16 21 2 AGATA 14:16 16:16
17:59 22 5 LOVGE 17:59 22:59
17:59 22 20 LOVGE 22:59 60:00
26:00 32 2 JCRID 26:00 28:00
28:52 19 2 AT INC 28:52 30:52
31:14 19 2 DURIT 31:14 33:14
36:50 29 2 TINER 36:50 37:03
42:46 23 2 PIEDIC 42:46 43:18
45:33 29 2 LOVCR 45:33 47:33
53:10 21 2 LOVCR 53:10 55:10
55:50 33 2 LOVCO 55:50 57:50
57:27 18 2 LOVCR 57:27 59:27
58:45 29 2 LOVGE 58:45 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 2:0 2:0 2:31 1:0 0:0
2 5:1 5:1 8:8 2:1 0:0
3 2:0 2:0 33:12 1:0 0:0
TOTAL 9:1 0:0 43:51 4:1 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
14 55:36 1 1 60:00 9
2 4:24        
           
Start: 12:00 Sfarsit: 14:10
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
55:36 2  
     
     
     
     
Arbitru: Kalina,ONDREJ Arbitru 2: Butucel,Mihai Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Demeter,Robert  Linesman: B.Jura, P.Vilmos  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: