Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Olimpic Brasov Data  19.12.2014 Start  20:00  Spectatori  379  Nr.  CR5
Gazde (A) ASC Corona Bra┼čov 
# Nume Poz. L SOG
7 MOLNAR, Zsolt F     0
10 FODOR, Csanad F     0
17 ANTAL, Zsombor F     0
18 SALUGA, Martin F     2
21 FILIP, Richard D     2
24 MIHALY, Arpad F     1
25 IMECS, Attila F     0
29 FULOP, Rajmond GK     0
31 BERES, Szilard GK     0
43 OBSUT, Jaroslav D     1
52 JANOS, Imre D     0
63 KLOUDA, Peter F     1
71 ZSOK, Levente F     1
73 BALINT, Zsolt F     0
77 VIRAG, Csanad F     0
84 NAGY, Csaba D     0
85 PETRES, Tivadar F     0
87 PETER, Zsolt F     0
88 MARTON, Hunor F     0
94 HIETAMAKI, Juhamati D     0
96 MATYAS, Zsolt D     0
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 15:57 63 84 18 SH1  1825296384 1613161722 
2 18:01 21 63 71 PP1  18212943637117131618 
3 20:31 18 63 10 ES  1018296384941413253344 
4 27:32 18 21   ES  1718212529851411151733 
5 29:15 71 94 84 ES  17297184859411015173355 
6 38:38 24 94   ES  724252977941713182544 
7 39:58 43 18 88 ES  1825294363881711131822 
8 49:55 21 43 63 PP1  18212943637116111622 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
14:34 94 2 LOVCO 14:34 16:34
20:00 43 10 Misconduct 20:00 30:00
23:08 63 2 DURIT 23:08 25:08
31:32 7 2 AGATA 31:32 32:40
34:19 77 2 BARCR 34:19 36:19
36:31 94 2 AGATA 36:31 38:31
42:19 63 2 AGATA 42:19 44:19
53:06 21 2 PIEDIC 53:06 55:06
59:02 71 2 DURIT 59:02 60:00
59:02 52 5 DURIT 59:02 60:00
59:02 52 20 DURIT 59:02 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) Steaua Bucure┼čti  
# Nume Poz. L SOG
1 CATRINOI, Adrian GK     0
4 SVYRYDOV, Ruslan D     0
6 BOCU, Florian F     0
7 LUSNEAC, Nicusor D     0
10 BERDILA, Catalin D     0
11 MARCUS, Marius F     1
13 BORYSENKO, Pavlo F     0
14 KOSTANDI, Andras D     0
15 BUTOCHNOV, Anton F     0
16 TIMARU, Ioan F     0
17 MUNTEANU, Alexandru F     0
18 PASCARU, Leonard D     0
22 GEORGESCU, Mihail F     0
25 BUTOCHNOV, Andriy F     0
29 VALENTINCIK, Aron GK     0
33 IEMELIANENKO, Ievgen D     0
44 ZABLUDOVSKYI, Denys F     1
55 TAPU, Ciprian D     0
68 CONSTANTIN, Mircea F     1
90 STEFAN, Bogdan F     0
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 10:22 68     ES  1716182268101829436384
2 20:48 11 15   ES  11011151755172125297185
3 32:40 44     PP1  113182533441821294363 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
3:33 10 2 PIEDIC 3:33 5:33
13:56 13 2 TINER 13:56 15:56
17:47 68 2 MMJPG 17:47 18:01
24:07 25 2 MMJPG 24:07 26:07
25:14 18 2 MMJPG 25:14 27:14
33:24 16 2 DURIT 33:24 35:24
48:11 10 2 TINER 48:11 49:55
52:34 17 2 IZBIRE 52:34 54:34
54:03 33 2 PIEDIC 54:03 56:03
59:02 4 5 DURIT 59:02 60:00
59:02 4 20 DURIT 59:02 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 2:1 2:1 12:6 1:0 1:0
2 5:2 5:2 8:6 0:1 0:0
3 1:0 1:0 31:31 1:0 0:0
TOTAL 8:3 0:0 51:43 2:1 1:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
29 60:00 3 1 60:00 8
           
           
Start: 20:00 Sfarsit: 22:25
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Lehel,Gergely Arbitru 2: Kalina,ONDREJ Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Alpar,Tarcsi  Linesman: B.Alexandru, R.Botond  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: