Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Dunarea Galati Data  14.09.2014 Start  18:00  Spectatori  Nr.  7
Gazde (A) Sport Club Miercurea Ciuc 
# Nume Poz. L SOG
1 ADORJAN, Attila GK     0
7 MOLNAR, Zoltan F     0
10 ROKALY, Norbert F     0
12 BORS, Huba D     0
14 CURILLA, Marek F     0
15 PAL, Zsombor D     0
17 SALLO, Alpar D     0
20 HILDEBRAND, Szabolcs F     0
21 MIHALY, Ede F     2
23 BIRO, Matyas F     0
24 MOLNAR, Zsombor F     0
27 SJOLUND, Niklas F     0
28 TRANCA, Daniel F     0
29 RUCZUJ, Gellert GK     0
33 PAPP, Szabolcs D     0
71 BIRO, Otto F     0
88 NAGY, Istvan D     0
91 BIRO, Tamas F     0
92 FARKAS, Tamas F     0
95 GECSE, Hugo D     0
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 28:51 21 92 33 ES  212933719295112943718594 
2 65:00 88 14   ES  121417212988112943718594 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
23:46 29 2 INTJO 23:46 25:46
25:53 88 2 AGATA 25:53 27:53
31:23 21 2 BARCR 31:23 33:23
46:47 28 2 AGATA 46:47 48:47
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) ASC Corona Bra┼čov  
# Nume Poz. L SOG
7 MOLNAR, Zsolt F     0
10 FODOR, Csanad F     0
11 PETER, Robert F     0
17 ANTAL, Zsombor F     0
18 SALUGA, Martin F     0
21 FILIP, Richard D     0
23 PYSARENKO, Ievgen D     0
24 MIHALY, Arpad F     1
25 IMECS, Attila F     0
29 FULOP, Rajmond GK     0
31 BERES, Szilard GK     0
43 OBSUT, Jaroslav D     0
52 JANOS, Imre D     0
63 KLOUDA, Peter F     0
71 ZSOK, Levente F     0
73 BALINT, Zsolt F     0
77 VIRAG, Csanad F     0
84 NAGY, Csaba D     0
85 PETRES, Tivadar F     0
88 MARTON, Hunor F     0
94 HIETAMAKI, Juhamati D     0
96 MATYAS, Zsolt D     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 26:11 24 18   ES  1824294384 1224282933 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
25:53 77 2 MMJPG 25:53 27:53
35:39 18 2 PIEDIC 35:39 37:39
46:01 18 2 OBSTJ 46:01 48:01
52:52 21 2 DURIT 52:52 54:52
58:53 84 2 INTJO 58:53 60:53
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
2 1:1 1:1 6:4 0:0 0:0
3 0:0 0:0 2:6 0:0 0:0
OT 1:0 1:0 0:0 0:0 0:0
TOTAL 2:1 0:0 8:10 0:0 0:0
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
# A MIN GA # B MIN GA
29 65:00 1 29 65:00 2
           
           
Start: 18:00 Sfarsit: 21:04
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Valentin,Lascar Arbitru 2: Lehel,Gergely Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Dinu,Elena  Linesman: T.Cosmin Adrian, M.Istvan  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: