Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Dunarea Galati Data  12.09.2014 Start  19:30  Spectatori  400  Nr.  6
Gazde (A) ASC Corona Bra┼čov 
# Nume Poz. L SOG
7 MOLNAR, Zsolt F     0
10 FODOR, Csanad F     0
11 PETER, Robert F     1
17 ANTAL, Zsombor F     0
18 SALUGA, Martin F     0
21 FILIP, Richard D     0
23 PYSARENKO, Ievgen D     0
24 MIHALY, Arpad F     0
25 IMECS, Attila F     0
29 FULOP, Rajmond GK     0
31 BERES, Szilard GK     0
43 OBSUT, Jaroslav D     0
52 JANOS, Imre D     0
63 KLOUDA, Peter F     1
71 ZSOK, Levente F     0
73 BALINT, Zsolt F     0
77 VIRAG, Csanad F     1
84 NAGY, Csaba D     0
85 PETRES, Tivadar F     0
88 MARTON, Hunor F     0
94 JUHAMATTI, HIETAMAKI       0
96 MATYAS, Zsolt D     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 1:33 11 63   ES  1123296371941513254368 
2 16:11 77 18   ES  718232952771513254368 
3 57:09 63 11 43 PP1  11212429436315131643 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
7:14 24 2 AGATA 7:14 9:14
16:44 21 2 INTJO 16:44 18:44
23:17 23 2 DURIT 23:17 25:17
27:27 23 2 JCRID 27:27 29:27
33:54 52 2 MMJPG 33:54 35:54
35:12 7 2 OBSTJ 35:12 37:12
39:29 10 2 PIEDIC 39:29 41:29
42:30 85 2 TINER 42:30 44:30
46:46 17 2 OBSTJ 46:46 48:46
58:19 25 2 DURIT 58:19 60:00
58:19 7 2 INTJO 58:19 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) Steaua Bucure┼čti  
# Nume Poz. L SOG
1 CATRINOI, Adrian GK     0
5 AKIMOV, Pavlo D     0
6 SOTIR, Andrei F     0
7 LUSNEAC, Nicusor D     0
9 BOCU, Florian F     0
10 BERDILA, Catalin D     0
11 MARCUS, Marius F     0
12 NICOLESCU, Viorel F     0
13 ZABLUDOVSKYI, Denys F     0
14 KOSTANDI, Andras D     0
15 VALENTINCIK, Aron GK     0
16 TIMARU, Ioan F     0
17 MUNTEANU, Alexandru F     0
18 PASCARU, Leonard D     0
22 GEORGESCU, Mihail F     0
25 BUTOCHNOV, Andriy F     0
43 IEMELIANENKO, Ievgen D     0
55 TAPU, Ciprian D     0
68 CONSTANTIN, Mircea F     0
90 STEFAN, Bogdan F     0
97 CREANGA, Florin D     0
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
9:50 14 2 OBSTJ 9:50 11:50
13:28 14 2 LOVCR 13:28 15:28
21:10 17 2 DURIT 21:10 23:10
31:04 18 2 LOVCR 31:04 33:04
32:46 7 2 TINER 32:46 34:46
41:31 25 2 PIEDIC 41:31 43:31
42:30 97 2 TINER 42:30 44:30
49:33 55 2 OBSTJ 49:33 51:33
55:06 5 2 AGATA 55:06 57:06
55:59 11 2 TINER 55:59 57:59
58:19 22 2 DURIT 58:19 60:00
58:19 22 2 LOVCR 58:19 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 2:0 2:0 4:4 0:0 0:0
2 0:0 0:0 10:6 0:0 0:0
3 1:0 1:0 8:14 1:0 0:0
TOTAL 3:0 0:0 22:24 1:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
29 60:00 0 15 60:00 3
           
           
Start: 19:30 Sfarsit: 21:50
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Lehel,Gergely Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Dinu,Elena  Linesman: M.Istvan, R.Botond  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: