Raport Oficial

ROM - CN Seniori

league logo
Liga CN Seniori Locatie  Patinoarul Dunarea Galati Data  10.09.2014 Start  19:30  Spectatori  Nr.  1
Gazde (A) CSM Dunărea Galaţi 
# Nume Poz. L SOG
1 RADU, Viorel GK     0
4 SYVASALMI, Kai D     0
5 ADORJAN, Jozsef D     0
6 CSATA SZEKELY, Levente D     0
9 GERU, Catalin F     0
10 VLASE, Valentin F     0
12 JOKILA, Janne F     0
13 SPIRIDON, Gabriel F     0
14 GOGA, Attila D     0
15 FLINTA, Botond D     0
16 IRIMIA, Adrian F     1
17 RUSU, Alin D     0
22 ONODI, Otto GK     0
23 POPA, Anton Cristian F     0
26 NEAGOȘ, Bogdan Ovidiu F     0
27 SZOCS, Szabolcs F     0
29 BALINT, Attila F     0
55 LAKOS, Andre D     0
63 LORINCZ, Levente F     0
66 SETZINGER, Oliver F     0
96 NISKAKANGAS, Arttu F     1
99 NECULA, Mircea F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 23:09 16 6   ES  91215162263282933348895 
2 42:50 96 66   ES  52227556696282933349295 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
22:15 55 2 PIEDIC 22:15 24:15
22:15 22 2 AGATA 23:34 25:34
23:34 12 2 DURIT 25:34 27:34
23:34 12 2 DURIT 27:34 29:34
30:15 26 2 DURIT 30:15 32:15
44:02 66 2 TINER 44:02 46:02
44:43 66 2 AGATA 44:43 46:43
46:18 66 2 AGATA 46:18 48:18
48:06 27 2 OBSTJ 48:06 50:06
50:43 15 2 AGATA 50:43 52:43
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) Sport Club Miercurea Ciuc  
# Nume Poz. L SOG
1 ADORJAN, Attila GK     0
7 MOLNAR, Zoltan F     0
10 ROKALY, Norbert F     0
12 BORS, Huba D     0
15 PAL, Zsombor D     0
17 SALLO, Alpar D     0
18 BIRO, Gergo F     0
20 HILDEBRAND, Szabolcs F     0
21 MIHALY, Ede F     1
24 MOLNAR, Zsombor F     1
25 BIRO, Matyas F     0
27 SJOLUND, Niklas F     2
28 TRANCA, Daniel F     1
29 RUCZUJ, Gellert GK     0
31 CURILLA, Marek F     0
33 PAPP, Szabolcs D     0
34 BIRO, Otto F     1
50 SPADY, Erik D     0
88 NAGY, Istvan D     0
91 BIRO, Tamas F     1
92 FARKAS, Tamas F     0
95 GECSE, Hugo D     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 3:15 27     ES  2427282933951427556696
2 9:33 21 20   ES  17202129929511415162399
3 15:25 91 34 50 ES  2934508891921910155596
4 19:05 28 27   ES  1224272829501427556696
5 24:04 24 50 28 PP1  12242728295049222766 
6 25:07 34 12 31 PP1  122931333492415225566 
7 46:46 27 28   PP1  122427282950422275596 
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
4:43 31 2 BARCR 4:43 6:43
10:04 50 2 OBSTJ 10:04 12:04
10:04 50 10 Misconduct 10:04 20:04
23:34 17 2 DURIT 23:34 25:34
28:58 1 2 ATNSP 28:58 30:58
30:15 15 2 DURIT 30:15 32:15
31:29 33 2 JCRID 31:29 33:29
31:29 33 2 JCRID 33:29 35:29
33:55 88 2 AGATA 33:55 35:55
41:50 92 2 AGATA 41:50 43:50
47:58 18 2 LOVCR 47:58 49:58
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:4 0:4 0:14 0:0 0:0
2 1:2 1:2 10:12 0:2 0:0
3 1:1 1:1 10:4 0:1 0:0
TOTAL 2:7 0:0 20:30 0:3 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
1 60:00 7 29 60:00 2
           
           
Start: 19:30 Sfarsit: 21:30
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Valentin,Lascar Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Dinu,Elena  Linesman: T.Cosmin Adrian, M.Istvan  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: