Raport Oficial

CN Juniori II

league logo
Liga CN Juniori II Locatie  Patinoarul Olimpic Data  28.09.2012 Start  17:00  Spectatori  15  Nr. 
Gazde (A) ASC Corona Brasov 
# Nume Poz. L SOG
3 Iulian, Chitac F     0
5 Sergiu-Octavian, Burulea F     0
6 Hunor, Kelemen D     0
7 Sebastian-Ionuti, Anton F     0
9 David-Ionut, Oprean F     0
11 Andrei, Vasile F     0
16 George-Cristian, Filip D     0
17 Norbert, Fetes F     0
18 Andrei-Florian, Anton F     0
19 Andrei-Cristian, Haraga D     0
20 Andrei, Stancu F     0
21 Balazs, Gajdo F     0
22 Csongor, Csurulya F     0
26 Aristotel-Ionut, Aghapie F     0
29 Vlad-Alexandru, Grigorii F     0
30 Szabolcs, More GK     0
31 Rares, Bularca GK     0
38 Laszlo, Opra D     0
46 Cristian-Andrei, Popa D     0
71 Robert, Fetes F     0
76 Andrei, Prisacaru F     0
77 Balazs, Deme F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 0:44 7 71 11 ES              
2 1:18 26 71   ES              
3 1:54 20 18   ES              
4 14:01 21 19   ES              
5 15:12 17 20   ES              
6 17:37 26 71   ES              
7 21:45 71 20 26 ES              
8 21:49 7 11   ES              
9 33:19 11 7   ES              
10 36:28 77 76   ES              
11 42:42 26     ES              
12 44:06 22     ES              
13 54:55 21     ES              
14 56:10 17 16   ES              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
18:50 76 2 TINER 18:50 20:50
26:05 77 2 LOVCO 26:05 28:05
28:43 11 2 MMJPG 28:43 30:43
57:22 5 2 AT INC 57:22 59:22
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) CSM Suceava  
# Nume Poz. L SOG
1 Daniel, Istrati GK     0
3 Mihalache, Radu D     0
4 Danut, Pascu D     0
8 Matei, Nette D     0
9 Alexandru, Rusu F     0
14 Andrei, Caval F     0
17 Stefan, Afanasov F     0
19 Andrei, Nechita F     0
20 Gabriel, Danaila GK     0
23 Dragos, Gavril F     0
66 George, Lacatusu F     0
69 Andrei, Gafencu D     0
98 Bogdan, Vasiliu D     0
99 Tudor, Motcu F     0
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 23:08 17     ES              
2 31:10 3     ES              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
9:03 3 2 PIEDIC 9:03 11:03
26:35 14 2 AGATA 26:35 28:35
33:15 98 2 TINER 33:15 35:15
49:30 23 2 LOVCO 49:30 51:30
54:53 66 2 PIEDIC 54:53 56:53
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 6:0 6:0 2:2 0:0 0:0
2 4:2 4:2 4:4 0:0 0:0
3 4:0 4:0 2:4 0:0 0:0
TOTAL 14:2 0:0 8:10 0:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
30 31:45 2 1 60:00 14
31 28:15        
           
Start: 17:00 Sfarsit: 19:00
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
31:45 31  
     
     
     
     
Arbitru: Szilard,Siko Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Andrei,Motoroiu  Linesman: V.Lorand, L.Cristian  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: