Official Gamesheet

Skoda Jaahoki Meistriliiga

league logo
League SkodaJM Location  Premia Main KUUPÄEV  20.03.2013 Start  16:30  Publik  400 
KODUS (A) Tallinn Viiking Sport 
nr NIMI Pos. L SOG
1 Sizov, Anton VV     0
3 Švarõgin, Filipp K     0
9 Saprõkin, Aleksandr R     0
10 Ivanov, Maksim (C) R     0
13 Ivanov, Sergei R     0
14 Levkovitš, Anton K     0
16 Borovikov, Maksim (A) R     0
17 Gut, Martin K     0
18 Razumovski, Roman R     0
21 Ponomarjov, Ilja R     0
24 Novikov, Sergei R     0
31 Sumihhin, Roman VV     0
33 Rumjantsev, Artjom (A) R     0
34 Fancovic, Pavol K     0
39 Sokolov, Sergei K     0
56 Strayer, Ryan R     0
71 Karpuhhin, Pavel R     0
88 Gristsenko, Konstantin R     0
95 Urušev, Ilja K     0
         
         
         
         
         
väravad
# AEG V S1 S2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 26:47 71 13 34 ES              
2 43:50 88 14 16 PP1              
3 46:53 13 71 95 PP1              
4 53:29 71     SH1              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
rünnakud
AEG nr min K Start End
33:40 14 2 Tripping 34:00 36:00
37:24 14 2 Holding 37:24 39:24
51:04 10 2 High Stick 51:04 53:04
52:19 3 2 High Stick 52:19 54:19
59:56 88 2 Hold Stick 59:56 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: treener: Asst. Coach:
VÕÕRSIL (B) Tartu Kalev Välk  
nr NIMI Pos. L SOG
4 Agnevstsikov, Aleksandr K     0
10 Nekrassov, Anton R     0
11 Jastrebov, Anton R     0
12 Sinikas, Mihkel R     0
14 Dubkov, Jevgeni R     0
16 Janchenko, Sergei R     0
17 Jakovlev, Anatoli K     0
21 Rõbuškin, Maksim K     0
22 Urlihh, Maksim R     0
24 Terna, Martin K     0
25 Tihhomirov, Andrei R     0
30 Bugaj, Roland VV     0
33 Dubkov, Anatoli VV     0
41 Petrovits, Aleksei K     0
77 Titarenko, Vassili R     0
78 Loginov, Ivan R     0
91 Semjonov, Maksim R     0
97 Aland, Karel R     0
         
         
         
         
         
         
väravad
# AEG V S1 S2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 7:53 25 22 4 ES              
2 35:01 21 10 91 PP1              
3 54:15 77 17   PP1              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
rünnakud
AEG nr min K Start End
13:25 41 2 Tripping 13:25 15:25
18:10 77 2 Slashing 18:10 20:10
23:08 91 2 Interference 23:08 25:08
42:49 16 2 Hooking 42:49 44:49
46:20 17 2 High Stick 46:20 48:20
51:04 17 2 Interference 51:04 53:04
59:56 21 2 Roughing 59:56 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: treener: Asst. Coach:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
KOLMANDIK V-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:1 17:7 0:4 0:0 0:0
2 1:1 18:12 4:2 0:1 0:0
3 3:1 11:8 6:8 2:1 1:0
KOKKU 4:3 46:27 10:14 2:2 1:0
           
GKA1 GKA2 NTA GKB1 GKB2 NTB
4 2 0 17 0 0
11 0 0 17 0 0
7 0 0 8 0 0
22 2 0 42 0 0
           
           
nr A MIN V nr B MIN V
31 53:12 2 33 60:00 4
1 6:48 1      
           
Game Start: 16:30 Game End: 18:36
Timeout A: Timeout B: 56:26
 
AEG GKA GKB
     
     
     
     
     
kohtunik: Tšernõšov,Igor kohtunik 2: Semjonov,Anton Goal Judge:   Dr.:  
sekretär: Bobrova,Marina  joonekohtunik: K.Parvei, T.Tilku  Obs. Official:   Time Keeper:  
Sign TEAM A:   Sign TEAM B:   Sign sekretär:   Sign kohtunik: