Raport Oficial

CN Juniori II

league logo
Liga CN Juniori II Locatie  Vakar Lajos Data  09.03.2013 Start  14:10  Spectatori  20  Nr. 
Gazde (A) ASC Corona Brasov 
# Nume Poz. L SOG
1 Nicola-Cosmin, Agapie GK     0
2 Andries, Gheorghies D     0
5 Aristotel-Ionut, Aghapie F     0
6 Hunor, Kelemen D     0
7 Sebastian-Ionuti, Anton F     0
10 Andrei-Florian, Anton F     0
11 Vasile, Andrei F     0
16 George-Cristian, Filip D     0
17 Robert, Fetes F     0
18 Balazs, Deme F     0
19 Andrei, Stancu F     0
20 Norbert, Fetes F     0
21 Balazs, Milinte F     0
25 Csongor, Csurulya F     0
30 Szabolcs, More GK     0
31 Laszlo, Opra D     0
32 Balazs, Gajdo F     0
46 David-Ionut, Oprean D     0
73 Andrei, Prisacaru F     0
77 Andrei-Cristian, Haraga D     0
84 Cristian-Andrei, Popa D     0
96 Iulian, Chitac F     0
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 6:32 96 46   ES              
2 20:48 11     ES              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
9:03 7 2 DURIT 9:03 11:03
11:47 77 2 IZBIRE 11:47 13:47
17:14 7 2 LOVCR 17:14 19:14
60:00 6 5 DURIT 60:00 60:00
60:00 6 20 Gm Misc 60:00 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) CSS Gheorgheni CS Delhegy  
# Nume Poz. L SOG
2 Norbert, Laszlo D     0
7 Jozsef Attila, Portik Hegyi F     0
11 Lajos-Rajmond, Gyorgy F     0
12 Tihamer, Gyorffy D     0
13 Csaba, Bege F     0
17 Zalan, Baroti D     0
18 Elod, Saska D     0
19 Lorand, Kollo F     0
20 Elod, Antal D     0
22 Adorjan, Simon GK     0
30 Emil, Sandor F     0
33 Szilamer, Janosi GK     0
40 Istvan, Kecseti D     0
66 Zsolt, Peter F     0
72 Krisztian, Szekeres F     0
78 Balazs, Baroti F     0
88 Robert, Ferenc Csibi D     0
97 Nandor, Csiki F     0
98 Szilard, Rokaly F     0
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 22:12 19     ES              
2 47:56 98 20   ES              
3 59:17 98     ES              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
7:32 12 2 PIEDIC 7:32 9:32
9:03 20 2 DURIT 9:03 11:03
16:36 13 2 DURIT 16:36 18:36
23:27 7 2 AT INC 23:27 25:27
26:20 97 2 PIEDIC 26:20 28:20
60:00 19 25 DURIT 60:00 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 1:0 1:0 6:6 0:0 0:0
2 1:1 1:1 0:4 0:0 0:0
3 0:2 0:2 25:25 0:0 0:0
TOTAL 2:3 0:0 31:35 0:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
30 59:41 3 22 60:00 2
           
           
Start: 14:10 Sfarsit: 16:10
Timeout A: 59:17 Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Botond,Redai Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Erika,Sandor  Linesman: A.Attila, S.Szilard  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: