Raport Oficial

CN Juniori II

league logo
Liga CN Juniori II Locatie  Targu Secuiesc Data  21.12.2012 Start  14:00  Spectatori  50  Nr. 
Gazde (A) ASC Corona Brasov 
# Nume Poz. L SOG
10 Szabolcs, More GK     0
11 Nicola-Cosmin, Agapie GK     0
13 Cristian-Andrei, Popa D     0
14 George-Cristian, Filip D     0
15 Iulian, Chitac F     0
16 Andries, Gheorghies D     0
17 Norbert, Fetes F     0
18 Hunor, Kelemen D     0
19 Andrei, Vasile F     0
20 Balazs, Deme F     0
21 Balazs, Gajdo F     0
22 Sebastian-Ionuti, Anton F     0
23 Andrei, Prisacaru F     0
24 Andrei, Stancu F     0
25 Andrei-Florian, Anton F     0
26 Robert, Fetes F     0
27 Andrei-Cristian, Haraga D     0
28 Laszlo, Opra D     0
29 Vlad-Alexandru, Grigorii F     0
30 Csongor, Csurulya F     0
31 David-Ionut, Oprean F     0
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 4:50 19 24   PP1              
2 7:30 17     ES              
3 25:24 15 28   ES              
4 45:04 19 24   ES              
5 58:11 17     ES              
6 59:13 21     ES              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
10:59 23 2 TINER 10:59 12:59
22:04 21 2 ATSPA 22:04 24:04
22:04 21 10 ATSPA 24:04 34:04
27:16 16 2 OBSTJ 27:16 29:16
31:14 25 2 PIEDIC 31:14 31:53
34:09 29 2 TINER 34:09 35:41
56:16 16 2 AT INC 56:16 57:34
59:05 22 2 DURIT 59:05 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) CSM Suceava  
# Nume Poz. L SOG
1 Daniel, Istrati GK     0
3 Tudor, Motcu F     0
4 Danut, Pascu D     0
8 Andrei, Gafencu D     0
9 Alexandru, Rusu F     0
15 Andrei, Caval F     0
17 Stefan, Afanasov F     0
20 Gabriel, Danaila GK     0
20 Andrei, Nechita F     0
23 Dragos, Gavril F     0
66 George, Lacatusu F     0
69 Matei, Nette D     0
98 Bogdan, Vasiliu D     0
99 Eduard, Davidel F     0
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 31:53 9     PP1              
2 35:41 20     PP1              
3 57:34 23 9   PP1              
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
4:34 8 2 PIEDIC 4:34 4:50
14:29 98 2 LOVCO 14:29 16:29
49:38 8 2 TINER 49:38 51:38
54:11 8 2 PIEDIC 54:11 56:11
54:11 99 10 Misconduct 54:11 60:00
59:05 8 2 DURIT 59:05 60:00
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 2:0 2:0 2:4 1:0 0:0
2 1:2 1:2 18:0 0:2 0:0
3 3:1 3:1 4:16 0:1 0:0
TOTAL 6:3 0:0 24:20 1:3 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
10 40:00 2 1 60:00 6
11 20:00 1      
           
Start: 14:00 Sfarsit: 16:10
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Imre,Feher Arbitru 2: Szilard,Siko Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Erika,Sandor  Linesman:   Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: