Raport Oficial

ROM - CN Sperante

league logo
Liga CN Sperante Locatie  Vakar Lajos Data  11.03.2012 Start  13:50  Spectatori  Nr. 
Gazde (A) ASC Corona Brasov 
# Nume Poz. L SOG
1 Nicola Cosmin, Agapie GK     0
2 Marian Costel, Miron D     0
3 David Ionut, Oprean D     0
4 Norbert, Raduly D     0
5 Sergiu Octavian, Burulea F     0
6 Csongor, Csurulya F     0
7 Balazs, Milinte F     0
8 Andrei Cristian, Popa F     0
9 Balazs, Gajdo F     1
10 Andrei, Stanciu F     0
11 Andrei, Vasile F     1
14 George Cristian, Filip D     0
15 Andrei Cristian, Haraga D     1
16 Robert Daniel, Bica F     0
17 Ciprian Vasile, Arnaut F     0
21 Rares Nicolae, Bularca GK     0
22 Dan, Motrescu D     0
23 Andrei Mihai, Prisacaru F     0
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 GT P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
1 33:56 15 14   ES  814          
2 47:13 11 14   PP1  1114          
3 50:33 9 11 3 ES  3911         
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
8:05 23 2 LOVCO : :
31:17 9 2 LOVCR : :
36:50 22 2 AT INC : :
39:39 23 2 LOVGE : :
41:49 23 2 PIEDIC : :
58:59 8 2 LOVCO : :
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Oaspeti (B) Olimpia Ploiesti  
# Nume Poz. L SOG
1 Alexandru, Barbu GK     0
3 Bogdan-Teodor, Dumitrache F     0
4 Andrei, Zvirid D     0
7 Alexandru-Stefan, Fabian D     0
11 Stefan, Tubac F     0
15 Radu, Paunoiu D     0
18 Vlad, Alexandru D     0
20 Traian-Andrei, Todorut F     0
23 Alexandru-Mares, Grigore F     0
26 Antonie, Samoila F     0
30 Ana, Voicu F     0
31 Alexandru, Magras F     0
32 Marian-David, Mircea D     0
37 Victor-Ioan, Popescu F     0
44 Claudiu-Alexandru, Roman F     0
45 Victor-Vivian, Pascaru GK     0
         
         
         
         
         
         
         
         
Goluri
# TIME G A1 A2 P1 P2 P3 P4 P5 P6 M1 M2 M3 M4 M5 M6
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
                                   
Offenses
TIME # Min P Start Sfarsit
7:05 26 2 LOVCR : :
42:56 26 2 LOVCR : :
42:56 26 2 DURIT : :
45:41 23 2 AT INC : :
45:41 44 2 TINER : :
48:32 30 2 TIN CR : :
52:32 30 2 IZBIRE : :
55:13 23 2 TINER : :
56:50 26 2 AT INC : :
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Manager: Antrenor: AAntrenor Secund:
Game Summary Saves  Goalie Summary Goalie Changes
Repriza G-A:B SA -A:B PIM-A:B PP-A:B SH-A:B
1 0:0 0:0 2:2 0:0 0:0
2 1:0 1:0 6:0 0:0 0:0
3 2:0 2:0 4:16 1:0 0:0
TOTAL 3:0 0:0 12:18 1:0 0:0
           
PA1 PA2 NTA PB1 PB2 NTB
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
           
           
# A MIN GA # B MIN GA
1 60:00 0 45 60:00 3
           
           
Start: 13:50 Sfarsit: 15:30
Timeout A: Timeout B:
 
TIME PA PB
     
     
     
     
     
Arbitru: Referee,Default Arbitru 2: , Arbitru de gol:   Dr.:  
Secretar de joc: Scorekeeper,Default  Linesman: D. Linesman, .  Observator:   Cronometror:  
Semnatura TEAM A:   Semnatura TEAM B:   Semnatura Secretar de joc:   Semnatura Arbitru: