ACS Sapientia U23 vs Sportul Studenţesc Bucuresti - ROM - CN Seniori - boxscore | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

CN Seniori 19-20
TABELA
CLASAMENT
LIDERI MARCATORI
LIDERI PORTARI
ECHIPE SPECIALE
TEAM STREAKS
SHOOTOUT / SUTURI
PROGRAM
TRANZACTII
SPECTATORI
STATISTICI TEXT

use the links to the left to share this


 Final Patinoarul Carta    19.10.2019 - 18:30 EST
ACS Sapientia U23 5 Sportul Studenţesc Bucuresti 1


Detaliile meciului
Marcatori SUTURI
  123
ACS Sapientia U230325
Sportul Studenţesc Bucuresti1001
 123
ACS Sapientia U23 13152250
Sportul Studenţesc Bucuresti 78318

Superioritati numerice
ACS Sapientia U23 3 - 9 : Sportul Studenţesc Bucuresti 0 - 3

Sumar al marcatorilor
Repriza 1
Sportul Studenţesc Bucuresti - FETES Robert (FETES Norbert, CORNEANU Iulian-Ovidiu) 2:29
Repriza 2
ACS Sapientia U23 - SZABO Zsolt Akos (superioritate numerica) (fara pasa) 1:58
ACS Sapientia U23 - GECSE Oliver (superioritate numerica) (SZOPOS Otto) 14:45
ACS Sapientia U23 - GECSE Oliver (superioritate numerica) (SZOPOS Otto, ILYES Tamas) 18:40
Repriza 3
ACS Sapientia U23 - SIMON Roland (NAGY-GALACZI Geza) 4:35
ACS Sapientia U23 - ILYES Tamas (SZOPOS Otto) 11:15

Penalizari
Repriza 1
Sportul Studenţesc Bucuresti - TAMAS Nandor - (Agatare ), 2 MIN, 5:02
Sportul Studenţesc Bucuresti - TANASE Daniel Ionel - (Lovire cu Crosa ), 2 MIN, 8:32
Repriza 2
Sportul Studenţesc Bucuresti - IORDACHE Dragos Gabriel - (Piedica ), 2 MIN, 0:54
ACS Sapientia U23 - BOLDIZSAR Cristian - (Joc cu crosa ridicata), 2 MIN, 10:36
Sportul Studenţesc Bucuresti - VARGA Andras - (Lovire cu Crosa ), 2 MIN, 13:17
Sportul Studenţesc Bucuresti - SZENNES Hunor - (Obstructie (asupra jucatorului) ), 2 MIN, 17:56
Sportul Studenţesc Bucuresti - KOLOZSI Lorant - (Late Hit), 2 MIN, 19:19
Repriza 3
ACS Sapientia U23 - BOLDIZSAR Cristian - (Izbire de Mantinela ), 2 MIN, 13:50
ACS Sapientia U23 - BOLDIZSAR Cristian - (Misconduct) (Misconduct), 10 MIN, 13:50
Sportul Studenţesc Bucuresti - BALINT Attila - (Tinere ), 2 MIN, 14:06
Sportul Studenţesc Bucuresti - BALINT Attila - (Duritati excesive ), 2 MIN, 14:06
Sportul Studenţesc Bucuresti - BALINT Attila - (Misconduct) (Misconduct), 10 MIN, 14:06
ACS Sapientia U23 - SIMON Roland - (Lovire cu Crosa ), 2 MIN, 19:32

 ACS Sapientia U23  Sportul Studenţesc Bucuresti
# Nume G A PTS +/-S PIM
8 Tamas, ILYES 1 1 2 +17 0
10 Ervin, SALAMON 0 0 0 +13 0
11 Csaba, VIZOLI 0 0 0 -14 0
13 Eduard, TAMIRJAN 0 0 0 01 0
17 Geza, NAGY-GALACZI 0 1 1 +14 0
19 Csaba, TODOR 0 0 0 03 0
21 Hunor, LASZLO 0 0 0 +10 0
22 Elod, SIMON 0 0 0 03 0
23 Roland, SIMON 1 0 1 +12 2
27 Zsolt Akos, SZABO 1 0 1 +14 0
30 Adolf, BALINT 0 0 0 +10 0
33 Arnold, DEMETER 0 0 0 00 0
52 Oliver, GECSE 2 0 2 +14 0
58 Balazs, BAROTI 0 0 0 01 0
63 Robert, MARK 0 0 0 +11 0
66 Cristian, BOLDIZSAR 0 0 0 -12 14
69 Otto, SZOPOS 0 3 3 +14 0
71 Szilard, SZENTES 0 0 0 -10 0
77 Roland, IVACSONY 0 0 0 +11 0
81 Huba, SILLO 0 0 0 -11 0
87 Zoltan, ROTH 0 0 0 00 0
91 Hunor, ANTAL 0 0 0 -15 0
# Nume G A PTS +/-S PIM
1 Tamas, RAJS 0 0 0 00 0
2 Hunor, SZENNES 0 0 0 -10 2
3 Andrei Bogdan, STEFAN 0 0 0 00 0
4 Gabriel Alexandru, BARBU 0 0 0 01 0
11 Daniel Ionel, TANASE 0 0 0 -13 2
12 Stefanita, BUCATOS 0 0 0 00 0
13 Dragos Gabriel, IORDACHE 0 0 0 01 2
15 ANDREI, GHETAU 0 0 0 00 0
16 Andras, VARGA 0 0 0 01 2
21 Gabriel, CAVAL 0 0 0 00 0
24 Nandor, TAMAS 0 0 0 -11 2
26 Iulian-Ovidiu, CORNEANU 0 1 1 03 0
27 Norbert, KOVACS 0 0 0 -12 0
28 Robert, FETES 1 0 1 01 0
29 Norbert, FETES 0 1 1 02 0
31 Szilard, BERES 0 0 0 -10 0
37 Alexandru Valeriu, PANAIT 0 0 0 00 0
66 Liviu, MORARU 0 0 0 00 0
67 Attila, BALINT 0 0 0 03 14
76 Lorant, KOLOZSI 0 0 0 -10 2
77 Hunor, SZOCS 0 0 0 00 0
87 Marius, HABA 0 0 0 00 0
 GOALIES
Nume   MIN SUTURI Suturi Aparate
30 BALINT Adolf W 60:00 18 17
33 DEMETER Arnold (B)    
Nume   MIN SUTURI Suturi Aparate
31 BERES Szilard L 60:00 50 45
1 RAJS Tamas (B)    

Penalizari totale
ACS Sapientia U23 16 minutes on 4 Infractiuni Sportul Studenţesc Bucuresti 26 minutes on 9 Infractiuni

Antrenor: Martin, IOAN
AAntrenor Secund: Ghita, MARIAN

OTHER FACTS
Game Length: 23:19
Arbitru: Csata Attila
Arbitru de linie 1: Andre Attila
Arbitru de linie 2 : Varda Lorand
Secretar de joc: Demeter Robert