CJBC (Broomball Champ 2007) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Wed, Mar 21
Girls Debden Roadrunners 1 Les Pantheres 2 7:54 am final OT
Girls SD&G Flames 0 Eastern Thunder 2 8:00 am final
Girls Team Manitoba All Stars 0 Seaway Valley Devils 4 8:55 am final
Boys (Red) Estevan Raiders 2 Ice Dogs 3 9:16 am final
Boys (Blu) Odessa Bandits 8 Team Manitoba 0 9:54 am final
Boys (Red) Alberta Loaf of Bread 0 College Stanislas 2 10:17 am final
Boys (Blu) Sphinx L Assomption 3 Balgonie Clippers 1 10:49 am final
Girls Eastern Thunder 2 Odessa Flames 4 1:45 pm final OT
Girls Team Manitoba All Stars 0 Les Pantheres 5 3:10 pm final
Girls Seaway Valley Devils 3 SD&G Flames 1 3:27 pm final OT
Boys (Red) College Stanislas 4 Bruno Jr Axemen 1 4:07 pm final
Boys (Blu) Team Manitoba 1 Balgonie Clippers 2 4:16 pm final
Boys (Blu) Seaforth Hitmen 4 Odessa Bandits 5 5:19 pm final OT
Boys (Red) Estevan Raiders 1 Alberta Loaf of Bread 0 5:22 pm final 2OT
Girls SD&G Flames 1 Les Pantheres 2 6:34 pm final
Girls Odessa Flames 1 Seaway Valley Devils 2 7:10 pm final
Girls Eastern Thunder 2 Debden Roadrunners 1 8:20 pm final
Thu, Mar 22
Girls Les Pantheres 0 Seaway Valley Devils 4 7:37 am final
Girls Odessa Flames 0 SD&G Flames 2 9:05 am final
Girls Team Manitoba All Stars 0 Debden Roadrunners 1 9:06 am final
Boys (Blu) Sphinx L Assomption 2 Seaforth Hitmen 1 10:05 am final
Boys (Red) Ice Dogs 6 Alberta Loaf of Bread 0 10:07 am final
Boys (Blu) Balgonie Clippers 0 Odessa Bandits 6 11:08 am final
Boys (Red) Bruno Jr Axemen 4 Estevan Raiders 1 11:20 am final
Girls SD&G Flames 3 Team Manitoba All Stars 1 12:54 pm final
Girls Les Pantheres 0 Eastern Thunder 1 1:56 pm final
Girls Debden Roadrunners 3 Odessa Flames 2 1:56 pm final OT
Boys (Red) Ice Dogs 2 College Stanislas 1 3:07 pm final
Boys (Blu) Team Manitoba 0 Sphinx L Assomption 8 3:28 pm final
Boys (Red) Bruno Jr Axemen 3 Alberta Loaf of Bread 0 4:20 pm final
Boys (Blu) Balgonie Clippers 1 Seaforth Hitmen 3 4:20 pm final
Girls Debden Roadrunners 3 SD&G Flames 1 5:57 pm final
Girls Team Manitoba All Stars 0 Odessa Flames 2 6:10 pm final
Girls Seaway Valley Devils 2 Eastern Thunder 0 7:12 pm final OT
Fri, Mar 23
Girls Seaway Valley Devils 3 Debden Roadrunners 0 7:22 am final
Girls Odessa Flames 1 Les Pantheres 0 8:27 am final
Girls Eastern Thunder 3 Team Manitoba All Stars 0 8:34 am final
Boys (Red) Ice Dogs 6 Bruno Jr Axemen 0 9:37 am final
Boys (Blu) Seaforth Hitmen 7 Team Manitoba 0 9:40 am final
Boys (Blu) Sphinx L Assomption 0 Odessa Bandits 2 10:32 am final
Boys (Red) College Stanislas 4 Estevan Raiders 1 10:52 am final
Girls Seaway Valley Devils 3 Debden Roadrunners 1 12:48 pm final
Girls SD&G Flames 2 Team Manitoba All Stars 0 1:54 pm final
Girls Eastern Thunder 1 Odessa Flames 0 1:57 pm final
Boys (Red) Ice Dogs 3 Sphinx L Assomption 4 3:01 pm final OT
Boys (Red) Bruno Jr Axemen 3 Balgonie Clippers 4 3:04 pm final 2OT
Boys (Blu) Odessa Bandits 2 College Stanislas 3 4:17 pm final OT
Boys (Blu) Seaforth Hitmen 3 Estevan Raiders 0 4:30 pm final
Sat, Mar 24
Boys (Blu) Team Manitoba 3 Alberta Loaf of Bread 2 7:53 am final OT
Boys (Red) Estevan Raiders 5 Bruno Jr Axemen 3 9:01 am final
Girls Les Pantheres 1 SD&G Flames 0 10:14 am final
Boys (Blu) Seaforth Hitmen 4 Balgonie Clippers 0 11:14 am final
Girls Odessa Flames 4 Debden Roadrunners 0 12:38 pm final
Boys (Blu) Odessa Bandits 3 Ice Dogs 0 2:05 pm final
Girls Seaway Valley Devils 1 Eastern Thunder 0 3:16 pm final OT
Boys (Red) College Stanislas 0 Sphinx L Assomption 1 4:27 pm final
Wed, Dec 10
Girls Eastern Thunder 1 Debden Roadrunners 1 9:37 am final 2OT

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -