OWHA (Provincials 2016) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

G# Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Fri, Mar 18
Int A Etobicoke Dolphins 0 Saugeen-Maitland Lightning 3 1:00 pm final
Int A Guelph Jr. Gryphons 0 Stoney Creek Sabres 1 1:00 pm final
Int A Whitby Wolves 4 Kitchener Lady Rangers 0 2:15 pm final
Int A Mississauga Chiefs 1 Brampton Canadettes 2 2:15 pm final
Int A North York Storm 6 Hamilton Hawks 5 2:30 pm final
Int A Cambridge Roadrunners 3 Peterborough Ice Kats 1 3:45 pm final
Int B Barrie Sharks 3 Ennismore Eagles 9 3:45 pm final
Int B Markdale Shooting Stars 5 Timmins Eagles 3 4:00 pm final
Int A St. Catharines Brock Jr. Badgers 5 Guelph Jr. Gryphons 0 5:00 pm final
Int A Sudbury Lady Wolves 0 Etobicoke Dolphins 2 5:15 pm final
Int A Whitby Wolves 1 Brampton Canadettes 2 6:30 pm final
Int A Kitchener Lady Rangers 2 Mississauga Chiefs 4 6:45 pm final
Int A Cambridge Roadrunners 3 Hamilton Hawks 2 7:45 pm final
Int A Peterborough Ice Kats 4 North York Storm 0 8:00 pm final
Int A Stoney Creek Sabres 0 St. Catharines Brock Jr. Badgers 3 9:00 pm final
Int A Saugeen-Maitland Lightning 1 Sudbury Lady Wolves 2 9:15 pm final
Sat, Mar 19
Int B Markdale Shooting Stars 0 Ennismore Eagles 0 10:00 am final
Int B Timmins Eagles 6 Barrie Sharks 3 10:15 am final
Int A Mississauga Chiefs 2 Whitby Wolves 3 11:15 am final
Int A Brampton Canadettes 1 Kitchener Lady Rangers 0 11:30 am final
Int A North York Storm 0 Cambridge Roadrunners 5 12:30 pm final
Int A Hamilton Hawks 0 Peterborough Ice Kats 2 12:45 pm final
23 Int A Stoney Creek Sabres 1 Etobicoke Dolphins 2 1:45 pm final SO
24 Int A Sudbury Lady Wolves 4 Guelph Jr. Gryphons 2 2:00 pm final
Int B Barrie Sharks 2 Markdale Shooting Stars 4 4:00 pm final
Int B Ennismore Eagles 2 Timmins Eagles 1 4:15 pm final
27 Int A St. Catharines Brock Jr. Badgers 1 Whitby Wolves 0 5:30 pm final
28 Int A Saugeen-Maitland Lightning 0 Peterborough Ice Kats 1 5:45 pm final SO
29 Int A Brampton Canadettes 0 Etobicoke Dolphins 4 7:00 pm final
30 Int A Cambridge Roadrunners 0 Sudbury Lady Wolves 1 7:15 pm final
Sun, Mar 20
31 Int A St. Catharines Brock Jr. Badgers 3 Peterborough Ice Kats 0 8:00 am final
32 Int A Etobicoke Dolphins 3 Sudbury Lady Wolves 1 8:15 am final
Int B Ennismore Eagles 2 Markdale Shooting Stars 1 9:30 am final
Int B Timmins Eagles 3 Barrie Sharks 2 9:45 am final
35 Int A St. Catharines Brock Jr. Badgers 2 Etobicoke Dolphins 1 12:30 pm final
36 Int A Peterborough Ice Kats 0 Sudbury Lady Wolves 2 12:45 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -