Florida Cup (2004 Finals Jul 9-11) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Fri, Jul 09
14u Hellstorm 0 Tour Tritons 8 3:30 pm final
17u Tampa Wolfpack 5 Team Igloo 1 4:10 pm final
8u Gulf Coast Storm 4 Rink Rats 5 4:50 pm final
10u Gulf Coast Storm 0 Tour Tritons 8 5:30 pm final
12u Gold Southwest FL Bulldogs 7 Team Sport Zone 2 4 6:10 pm final
14u Hellstorm 4 Skate Zone Sun Devils 3 6:50 pm final
8u Rink Rats 4 MC Blades 6 7:30 pm final
10u Skate Zone Sun Devils 1 Gulf Coast Storm 2 8:11 pm final
12u Silver Team Phat Tape 7 Tampa Wolfpack 3 9:10 pm final
12u Silver South FL Venom 5 Gulf Coast Storm 4 10:10 pm final
17u Pines Thunder 4 Tampa Wolfpack 2 10:10 pm final
14u Skate Zone Sun Devils 3 Tour Tritons 3 10:50 pm final
17u Team Igloo 2 Pines Thunder 2 11:30 pm final
Sat, Jul 10
8u MC Blades 10 Gulf Coast Storm 2 6:06 am final
10u Tour Tritons 9 Skate Zone Sun Devils 1 6:44 am final
12u Gold Florida Fire 3 Wizards 91 1 7:20 am final
12u Gold Palm Beach Nailers 6 Southwest FL Bulldogs 1 8:00 am final
8u Rink Rats 7 Gulf Coast Storm 4 8:40 am final
12u Silver Tampa Wolfpack 0 South FL Venom 8 9:25 am final
12u Silver Gulf Coast Storm 7 Orlando Outlaws 2 9:56 am final
14u Roller Rebels 3 Skate Zone Sun Devils 1 10:34 am final
10u Skate Zone Sun Devils 1 Orlando Outlaws 7 11:11 am final
8u Gulf Coast Storm 3 MC Blades 8 11:54 am final
12u Gold Wizards 91 2 Palm Beach Nailers 4 12:58 pm final
12u Gold Team Sport Zone 2 4 Florida Fire 5 1:16 pm final
17u Pines Thunder 7 Team Projoy 1 2:00 pm final
14u Roller Rebels 4 Hellstorm 1 2:38 pm final
12u Silver Orlando Outlaws 2 Team Phat Tape 5 3:12 pm final
17u Team Projoy 4 Tampa Wolfpack 3 3:53 pm final
10u Orlando Outlaws 9 Gulf Coast Storm 1 4:28 pm final
Sun, Jul 11
10u Skate Zone Sun Devils 5 Gulf Coast Storm 1 7:47 am final
12u Gold Wizards 91 4 Team Sport Zone 2 1 7:58 am final
12u Gold Florida Fire 3 Southwest FL Bulldogs 4 8:29 am final
14u Tour Tritons 4 Roller Rebels 4 9:14 am final
8u MC Blades 5 Rink Rats 4 9:55 am final
10u Orlando Outlaws 5 Tour Tritons 2 11:43 am final
17u Team Igloo 3 Team Projoy 6 12:28 pm final
12u Silver Orlando Outlaws 5 Tampa Wolfpack 3 1:10 pm final
8u MC Blades 5 Rink Rats 2 1:53 pm final
14u Hellstorm 3 Skate Zone Sun Devils 4 2:38 pm final 2OT
14u Roller Rebels 4 Tour Tritons 1 3:26 pm final
12u Silver South FL Venom 9 Orlando Outlaws 1 4:27 pm final
12u Gold Palm Beach Nailers 5 Wizards 91 2 4:44 pm final
12u Silver Team Phat Tape 1 Gulf Coast Storm 2 5:31 pm final
10u Orlando Outlaws 6 Tour Tritons 2 6:14 pm final
17u Pines Thunder 3 Team Projoy 7 6:57 pm final
12u Gold Palm Beach Nailers 6 Southwest FL Bulldogs 2 7:39 pm final
12u Silver South FL Venom 4 Gulf Coast Storm 0 8:27 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -