League Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
G# | Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
| Sun, Sep 13 |
1-1 | SMHC |
Team Barker 2 |
Team Radford 3 |
6:10 pm |
final SO |
|
1-2 | SMHC |
Team Adams 2 |
Team McFarlane 3 |
7:20 pm |
final |
|
1-3 | SMHC |
Team Gagnon 3 |
Team Koh 4 |
8:30 pm |
final SO |
|
1-4 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Clapp 6 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Sep 20 |
2-1 | SMHC |
Team Gagnon 7 |
Team McFarlane 5 |
6:10 pm |
final |
|
2-2 | SMHC |
Team Koh 6 |
Team Madruga 4 |
7:20 pm |
final |
|
2-3 | SMHC |
Team Clapp 2 |
Team Radford 3 |
8:30 pm |
final SO |
|
2-4 | SMHC |
Team Barker 0 |
Team Adams 3 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Sep 27 |
3-1 | SMHC |
Team McFarlane 5 |
Team Koh 3 |
6:10 pm |
final |
|
3-2 | SMHC |
Team Radford 4 |
Team Adams 1 |
7:20 pm |
final |
|
3-3 | SMHC |
Team Barker 3 |
Team Madruga 2 |
8:30 pm |
final |
|
3-4 | SMHC |
Team Clapp 6 |
Team Gagnon 4 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Oct 04 |
4-1 | SMHC |
Team Barker 6 |
Team Clapp 5 |
6:10 pm |
final SO |
|
4-2 | SMHC |
Team Koh 4 |
Team Adams 3 |
7:20 pm |
final SO |
|
4-3 | SMHC |
Team McFarlane 5 |
Team Radford 1 |
8:30 pm |
final |
|
4-4 | SMHC |
Team Madruga 3 |
Team Gagnon 6 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Oct 11 |
5-1 | SMHC |
Team Madruga 1 |
Team McFarlane 7 |
6:10 pm |
final |
|
5-2 | SMHC |
Team Adams 3 |
Team Clapp 1 |
7:20 pm |
final |
|
5-3 | SMHC |
Team Gagnon 11 |
Team Barker 3 |
8:30 pm |
final |
|
5-4 | SMHC |
Team Koh 1 |
Team Radford 2 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Oct 18 |
6-1 | SMHC |
Team Adams 2 |
Team Gagnon 7 |
6:45 pm |
final |
|
6-2 | SMHC |
Team Radford 6 |
Team Madruga 2 |
7:55 pm |
final |
|
6-3 | SMHC |
Team Clapp 3 |
Team Koh 2 |
9:05 pm |
final |
|
6-4 | SMHC |
Team McFarlane 4 |
Team Barker 2 |
10:15 pm |
final |
|
Sun, Oct 25 |
7-1 | SMHC |
Team McFarlane 5 |
Team Clapp 4 |
6:10 pm |
final SO |
|
7-2 | SMHC |
Team Gagnon 3 |
Team Radford 2 |
7:20 pm |
final SO |
|
7-3 | SMHC |
Team Adams 2 |
Team Madruga 1 |
8:30 pm |
final SO |
|
7-4 | SMHC |
Team Koh 3 |
Team Barker 2 |
9:40 pm |
final SO |
|
Sun, Nov 01 |
8-1 | SMHC |
Team Clapp 5 |
Team Madruga 1 |
6:10 pm |
final |
|
8-2 | SMHC |
Team Radford 5 |
Team Barker 1 |
7:20 pm |
final |
|
8-3 | SMHC |
Team Koh 5 |
Team Gagnon 4 |
8:30 pm |
final SO |
|
8-4 | SMHC |
Team McFarlane 2 |
Team Adams 3 |
9:40 pm |
final SO |
|
Sun, Nov 08 |
9-1 | SMHC |
Team Adams 5 |
Team Barker 2 |
6:10 pm |
final |
|
9-2 | SMHC |
Team McFarlane 3 |
Team Gagnon 4 |
7:20 pm |
final |
|
9-3 | SMHC |
Team Radford 2 |
Team Clapp 3 |
8:30 pm |
final SO |
|
9-4 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Koh 8 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Nov 15 |
10-1 | SMHC |
Team Madruga 3 |
Team Barker 2 |
6:10 pm |
final |
|
10-2 | SMHC |
Team Adams 2 |
Team Radford 3 |
7:20 pm |
final SO |
|
10-3 | SMHC |
Team Gagnon 8 |
Team Clapp 7 |
8:30 pm |
final |
|
10-4 | SMHC |
Team Koh 4 |
Team McFarlane 5 |
9:40 pm |
final SO |
|
Sun, Nov 29 |
11-1 | SMHC |
Team Radford 2 |
Team McFarlane 7 |
6:10 pm |
final |
|
11-2 | SMHC |
Team Adams 6 |
Team Koh 3 |
7:20 pm |
final |
|
11-3 | SMHC |
Team Clapp 3 |
Team Barker 4 |
8:30 pm |
final |
|
11-4 | SMHC |
Team Gagnon 9 |
Team Madruga 3 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Dec 06 |
12-1 | SMHC |
Team Barker 4 |
Team Gagnon 5 |
6:10 pm |
final SO |
|
12-2 | SMHC |
Team Radford 4 |
Team Koh 5 |
7:20 pm |
final |
|
12-3 | SMHC |
Team McFarlane 8 |
Team Madruga 2 |
8:30 pm |
final |
|
12-4 | SMHC |
Team Clapp 2 |
Team Adams 3 |
9:40 pm |
final SO |
|
Sun, Dec 13 |
13-1 | SMHC |
Team Gagnon 7 |
Team Adams 6 |
6:10 pm |
final |
|
13-2 | SMHC |
Team Koh 4 |
Team Clapp 2 |
7:20 pm |
final |
|
13-3 | SMHC |
Team Barker 3 |
Team McFarlane 5 |
8:30 pm |
final |
|
13-4 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Radford 6 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Dec 20 |
14-1 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Adams 4 |
7:00 pm |
final |
|
14-2 | SMHC |
Team Clapp 6 |
Team McFarlane 3 |
8:10 pm |
final |
|
14-3 | SMHC |
Team Barker 5 |
Team Koh 6 |
9:20 pm |
final |
|
14-4 | SMHC |
Team Radford 0 |
Team Gagnon 10 |
10:30 pm |
final |
|
Sun, Dec 27 |
15-1 | SMHC |
Team Radford 2 |
Team Adams 0 |
6:10 pm |
final |
|
15-2 | SMHC |
Team Koh 1 |
Team Clapp 4 |
7:20 pm |
final |
|
15-3 | SMHC |
Team Gagnon 8 |
Team Radford 6 |
8:30 pm |
final |
|
15-4 | SMHC |
Team Clapp 6 |
Team McFarlane 3 |
9:40 pm |
final |
|
Tue, Dec 29 |
Champ | SMHC |
Team Gagnon 3 |
Team Clapp 6 |
7:50 pm |
final |
|
Sun, Jan 03 |
1-1 | SMHC |
Team Barker 5 |
Team Radford 2 |
6:10 pm |
final |
|
1-2 | SMHC |
Team Gagnon 4 |
Team Koh 1 |
7:20 pm |
final |
|
1-3 | SMHC |
Team Adams 3 |
Team McFarlane 2 |
8:30 pm |
final |
|
1-4 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Clapp 1 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Jan 10 |
2-1 | SMHC |
Team Koh 4 |
Team Madruga 6 |
6:10 pm |
final |
|
2-2 | SMHC |
Team Clapp 8 |
Team Radford 1 |
7:20 pm |
final |
|
2-3 | SMHC |
Team Gagnon 3 |
Team McFarlane 4 |
8:30 pm |
final SO |
|
2-4 | SMHC |
Team Barker 2 |
Team Adams 4 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Jan 17 |
3-1 | SMHC |
Team McFarlane 1 |
Team Koh 8 |
6:10 pm |
final |
|
3-2 | SMHC |
Team Clapp 0 |
Team Gagnon 3 |
7:20 pm |
final |
|
3-3 | SMHC |
Team Barker 3 |
Team Madruga 2 |
8:30 pm |
final |
|
3-4 | SMHC |
Team Radford 3 |
Team Adams 4 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Jan 24 |
4-1 | SMHC |
Team Madruga 3 |
Team Gagnon 5 |
6:30 pm |
final |
|
4-2 | SMHC |
Team Koh 3 |
Team Adams 4 |
7:40 pm |
final |
|
4-3 | SMHC |
Team McFarlane 5 |
Team Radford 7 |
8:50 pm |
final |
|
4-4 | SMHC |
Team Barker 7 |
Team Clapp 3 |
10:00 pm |
final |
|
Sun, Jan 31 |
5-1 | SMHC |
Team Madruga 0 |
Team McFarlane 2 |
6:10 pm |
final |
|
5-2 | SMHC |
Team Koh 1 |
Team Radford 5 |
7:20 pm |
final |
|
5-3 | SMHC |
Team Gagnon 0 |
Team Barker 7 |
8:30 pm |
final |
|
5-4 | SMHC |
Team Adams 1 |
Team Clapp 3 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Feb 07 |
6-1 | SMHC |
Team Adams 3 |
Team Gagnon 1 |
6:10 pm |
final |
|
6-2 | SMHC |
Team Radford 2 |
Team Madruga 0 |
7:20 pm |
final |
|
6-3 | SMHC |
Team Clapp 4 |
Team Koh 5 |
8:30 pm |
final SO |
|
6-4 | SMHC |
Team McFarlane 4 |
Team Barker 1 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Feb 14 |
7-1 | SMHC |
Team McFarlane 4 |
Team Clapp 0 |
6:10 pm |
final |
|
7-2 | SMHC |
Team Adams 5 |
Team Madruga 4 |
7:20 pm |
final |
|
7-3 | SMHC |
Team Gagnon 6 |
Team Radford 8 |
8:30 pm |
final |
|
7-4 | SMHC |
Team Koh 8 |
Team Barker 1 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Feb 21 |
8-1 | SMHC |
Team Radford 7 |
Team Barker 4 |
6:10 pm |
final |
|
8-2 | SMHC |
Team McFarlane 3 |
Team Adams 4 |
7:20 pm |
final SO |
|
8-3 | SMHC |
Team Clapp 3 |
Team Madruga 2 |
8:30 pm |
final |
|
8-4 | SMHC |
Team Koh 3 |
Team Gagnon 6 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Feb 28 |
9-1 | SMHC |
Team Adams 10 |
Team Barker 6 |
6:10 pm |
final |
|
9-2 | SMHC |
Team McFarlane 2 |
Team Gagnon 6 |
7:20 pm |
final |
|
9-3 | SMHC |
Team Radford 5 |
Team Clapp 4 |
8:30 pm |
final |
|
9-4 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Koh 4 |
9:40 pm |
final |
|
Sun, Mar 06 |
10-1 | SMHC |
Team Adams 2 |
Team Radford 6 |
6:10 pm |
final |
|
10-2 | SMHC |
Team Madruga 2 |
Team Barker 7 |
7:20 pm |
final |
|
10-3 | SMHC |
Team Gagnon 4 |
Team Clapp 3 |
8:30 pm |
final |
|
10-4 | SMHC |
Team Koh 5 |
Team McFarlane 4 |
9:40 pm |
final SO |
|
Sun, Mar 13 |
11-1 | SMHC |
Team Clapp 2 |
Team Barker 5 |
5:00 pm |
final |
|
11-2 | SMHC |
Team Adams 3 |
Team Koh 2 |
6:10 pm |
final SO |
|
11-3 | SMHC |
Team Gagnon 4 |
Team Madruga 1 |
7:20 pm |
final |
|
11-4 | SMHC |
Team Radford 0 |
Team McFarlane 4 |
8:30 pm |
final |
|
Sun, Mar 20 |
12-1 | SMHC |
Team McFarlane 9 |
Team Madruga 1 |
5:00 pm |
final |
|
12-2 | SMHC |
Team Radford 3 |
Team Koh 4 |
6:10 pm |
final |
|
12-3 | SMHC |
Team Clapp 2 |
Team Adams 3 |
7:20 pm |
final |
|
12-4 | SMHC |
Team Barker 2 |
Team Gagnon 4 |
8:30 pm |
final |
|
Sun, Mar 27 |
13-1 | SMHC |
Team Koh 1 |
Team Clapp 6 |
5:00 pm |
final |
|
13-2 | SMHC |
Team Barker 6 |
Team McFarlane 2 |
6:10 pm |
final |
|
13-3 | SMHC |
Team Gagnon 5 |
Team Adams 4 |
7:20 pm |
final |
|
13-4 | SMHC |
Team Madruga 5 |
Team Radford 3 |
8:30 pm |
final |
|
Sun, Apr 03 |
14-1 | SMHC |
Team Madruga 1 |
Team Adams 2 |
5:00 pm |
final |
|
14-2 | SMHC |
Team Clapp 2 |
Team McFarlane 8 |
6:10 pm |
final |
|
14-3 | SMHC |
Team Barker 4 |
Team Koh 5 |
7:20 pm |
final |
|
14-4 | SMHC |
Team Radford 5 |
Team Gagnon 2 |
8:30 pm |
final |
|
Sun, Apr 10 |
15-1 | SMHC |
Team McFarlane 4 |
Team Koh 3 |
5:00 pm |
final SO |
|
15-2 | SMHC |
Team Radford 0 |
Team Barker 5 |
6:10 pm |
final |
|
15-3 | SMHC |
Team Adams 5 |
Team McFarlane 4 |
7:20 pm |
final SO |
|
15-4 | SMHC |
Team Gagnon 4 |
Team Barker 6 |
8:30 pm |
final |
|
Mon, Apr 11 |
Champ | SMHC |
Team Adams 3 |
Team Barker 5 |
7:40 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|