SS Parkhill (14/15Parkhill Reg) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

G# Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Sat, Dec 27
1 C Lucan 4 East Lambton 3 8:00 am final
2 C Delhi 4 Plattsville 2 9:00 am final
3 C Lambton Shores 2 Belmont 3 10:00 am final
4 C North Middlesex 4 Aylmer 3 11:00 am final
5 B Mt. Brydges 7 Lambeth 0 12:00 pm final
6 C Delhi 4 Lucan 4 1:00 pm final
7 C East Lambton 2 Plattsville 3 2:00 pm final
8 B Ilderton 1 Wallaceburg 3 3:00 pm final
9 B Ingersoll 0 South Huron 5 4:00 pm final
10 A St. Thomas 1 London Bandits 10 5:00 pm final
11 A Strathroy 1 North London 2 6:00 pm final
Sun, Dec 28
12 C North Middlesex 7 Belmont 1 8:00 am final
13 C Lambton Shores 2 Aylmer 5 9:00 am final
14 B Petrolia 3 Lambeth 1 10:00 am final
15 A Mooretown 2 Amherstburg 2 11:00 am final
16 A Sarnia 2 West London 2 12:00 pm final
17 C Aylmer 5 Belmont 1 1:00 pm final
18 B South Huron 12 Petrolia 2 2:00 pm final
19 B Ilderton 3 Mt. Brydges 2 3:00 pm final
20 A Mooretown 1 West London 7 4:00 pm final
21 A Sarnia 1 Amherstburg 1 5:00 pm final
22 B Wallaceburg 0 Ingersoll 2 6:00 pm final
23 C North Middlesex 5 Lambton Shores 3 7:15 pm final
Mon, Dec 29
24 A Strathroy 1 London Bandits 3 8:00 am final
25 A North London 5 St. Thomas 1 9:00 am final
26 B Mt. Brydges 9 Lambeth 0 10:00 am final
27 A Mooretown 1 Sarnia 8 11:00 am final
28 A West London 7 Amherstburg 0 12:00 pm final
29 A St. Thomas 0 Strathroy 8 1:00 pm final
30 A London Bandits 2 North London 3 2:00 pm final
31 B Wallaceburg 2 Petrolia 1 3:00 pm final
32 B Ilderton 2 Ingersoll 3 4:00 pm final
33 C East Lambton 2 Delhi 5 5:00 pm final
34 C Plattsville 1 Lucan 4 6:00 pm final
Tue, Dec 30
35 A North London 6 Sarnia 3 9:00 am final
36 A West London 4 London Bandits 0 10:00 am final
37 B South Huron 4 Ingersoll 0 11:00 am final
38 B Mt. Brydges 5 Wallaceburg 2 12:00 pm final
39 C North Middlesex 6 Delhi 3 1:00 pm final
40 C Lucan 4 Aylmer 1 2:00 pm final
41 A North London 0 West London 1 3:00 pm final
42 B South Huron 2 Mt. Brydges 7 4:00 pm final
43 C North Middlesex 2 Lucan 3 5:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -