NFMHA (NFMH Christmas) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE

  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Mon, Dec 27
NOVICE NFMHA #4 - LOURAS 8 MOHA RED SHARKS - LEITAO 4 8:30 am final
NOVICE NFMHA #5 - SICA 0 PELHAM RED WINGS 8 8:30 am final
PEEWEE NF OPTIMISTS 2 ST. ALFRED''S CYO SHARKS 5 9:00 am final
NOVICE NFMHA #1 - SHANTZ 1 LAWFIELD FLYERS 5 9:00 am final
NOVICE CLARKSON HURRICANES 3 WRANGLERS 0 9:30 am final
NOVICE OAKVILLE WHITE EAGLES 11 NEW HAMBURG HUSKIES ULMER 0 9:30 am final
NOVICE MOHA RED SHARKS - HEWITT 4 OAK RIDGES 3 1 10:00 am final
ATOM CENTRAL COLLISION 3 NEW HAMBURG HUSKIES LL#3 2 10:30 am final
NOVICE NFMHA #6 - BREW 5 SIX NATIONS 2 10:30 am final
NOVICE NEW HAMBURG LL4 2 NOTL #3 2 11:00 am final
ATOM SCOTIABANK-A 4 OAKVILLE WINGS 6 11:30 am final
ATOM REMAX NIAGARA 3 LL2 1 11:30 am final
ATOM MACKINNON GUARDIAN DRUGS 12 MERIDIAN CREDIT UNION NOTL 4 12:00 pm final
ATOM BARRIE APPLEBEE''S MAJORS 10 OAKVILLE HOUND DOGS 0 12:30 pm final
ATOM VIKINGS 2 GUELPH TEAM #5 5 12:30 pm final
ATOM PIZZA PIZZA-A 2 FLYERS 6 1:00 pm final
PEEWEE SWISS CHALET 9 PORT COLBORNE #1 0 1:30 pm final
PEEWEE PENINSULA CONSTRUCTION 2 GOODNESS ME FLYERS 4 1:30 pm final
PEEWEE WEST LONDON HAWKS 25 0 NF SOCCER CLUB 7 2:00 pm final
ATOM NEW HAMBURG LL1 2 ERINDALE JETS 1 2:00 pm final
PEEWEE DDS/winmar 3 WHITBY BLACKHAWKS #4 0 2:30 pm final
PEEWEE PIZZA PIZZA 0 HURON HOUSE 5 2:30 pm final
NOVICE PELHAM RED WINGS 0 OAKVILLE WHITE EAGLES 5 3:00 pm final
NOVICE LAWFIELD FLYERS 0 MOHA RED SHARKS - HEWITT 10 3:30 pm final
NOVICE MOHA RED SHARKS - LEITAO 1 CLARKSON HURRICANES 14 3:30 pm final
NOVICE NEW HAMBURG HUSKIES ULMER 8 NFMHA #5 - SICA 0 4:00 pm final
NOVICE OAK RIDGES 3 2 NFMHA #1 - SHANTZ 0 4:30 pm final
NOVICE WRANGLERS 9 NFMHA #4 - LOURAS 2 4:30 pm final
NOVICE SIX NATIONS 3 NEW HAMBURG LL4 7 5:00 pm final
ATOM NEW HAMBURG HUSKIES LL#3 4 VIKINGS 0 5:30 pm final
NOVICE NOTL #3 6 NFMHA #6 - BREW 4 5:30 pm final
ATOM LL2 2 MACKINNON GUARDIAN DRUGS 5 6:00 pm final
ATOM GUELPH TEAM #5 3 CENTRAL COLLISION 2 6:30 pm final
ATOM OAKVILLE WINGS 5 BARRIE APPLEBEE''S MAJORS 0 6:30 pm final
ATOM MERIDIAN CREDIT UNION NOTL 0 REMAX NIAGARA 4 7:00 pm final
ATOM FLYERS 1 NEW HAMBURG LL1 5 7:30 pm final
ATOM OAKVILLE HOUND DOGS 0 SCOTIABANK-A 4 7:30 pm final
PEEWEE MEADOWVALE HAWKS 14 OAKVILLE PHANTOMS 0 8:00 pm final
ATOM ERINDALE JETS 3 PIZZA PIZZA-A 3 8:30 pm final
PEEWEE HANG UPS 4 WEST LONDON A6 2 9:00 pm final
Tue, Dec 28
PEEWEE GOODNESS ME FLYERS 5 PIZZA PIZZA 1 8:30 am final
PEEWEE PORT COLBORNE #1 1 DDS/winmar 2 8:30 am final
PEEWEE OAKVILLE PHANTOMS 1 HANG UPS 10 9:00 am final
PEEWEE ST. ALFRED''S CYO SHARKS 8 WEST LONDON HAWKS 25 0 9:00 am final
PEEWEE HURON HOUSE 3 PENINSULA CONSTRUCTION 2 9:30 am final
PEEWEE WHITBY BLACKHAWKS #4 1 SWISS CHALET 3 9:30 am final
PEEWEE WEST LONDON A6 2 MEADOWVALE HAWKS 4 10:00 am final
PEEWEE NF SOCCER CLUB 2 NF OPTIMISTS 5 10:00 am final
NOVICE NEW HAMBURG HUSKIES ULMER 0 PELHAM RED WINGS 3 10:30 am final
NOVICE OAK RIDGES 3 2 LAWFIELD FLYERS 3 10:30 am final
ATOM REMAX NIAGARA 2 MACKINNON GUARDIAN DRUGS 0 11:00 am final
NOVICE WRANGLERS 18 MOHA RED SHARKS - LEITAO 0 11:00 am final
NOVICE NFMHA #5 - SICA 0 OAKVILLE WHITE EAGLES 16 11:30 am final
NOVICE NFMHA #1 - SHANTZ 0 MOHA RED SHARKS - HEWITT 7 11:30 am final
NOVICE NFMHA #6 - BREW 1 NEW HAMBURG LL4 2 12:00 pm final
NOVICE NFMHA #4 - LOURAS 0 CLARKSON HURRICANES 4 12:00 pm final
ATOM ERINDALE JETS 1 FLYERS 4 12:30 pm final
ATOM GUELPH TEAM #5 6 NEW HAMBURG HUSKIES LL#3 2 12:30 pm final
ATOM MERIDIAN CREDIT UNION NOTL 3 LL2 2 1:00 pm final
ATOM OAKVILLE HOUND DOGS 0 OAKVILLE WINGS 3 1:00 pm final
ATOM PIZZA PIZZA-A 0 NEW HAMBURG LL1 3 1:30 pm final
ATOM CENTRAL COLLISION 2 VIKINGS 2 1:30 pm final
NOVICE NOTL #3 2 SIX NATIONS 0 2:00 pm final
ATOM SCOTIABANK-A 7 BARRIE APPLEBEE''S MAJORS 2 2:00 pm final
PEEWEE WHITBY BLACKHAWKS #4 4 PORT COLBORNE #1 2 2:30 pm final
PEEWEE HURON HOUSE 6 GOODNESS ME FLYERS 0 2:30 pm final
PEEWEE NF SOCCER CLUB 0 ST. ALFRED''S CYO SHARKS 2 3:00 pm final
PEEWEE WEST LONDON A6 9 OAKVILLE PHANTOMS 2 3:00 pm final
PEEWEE SWISS CHALET 2 DDS/winmar 2 3:30 pm final
PEEWEE PENINSULA CONSTRUCTION 6 PIZZA PIZZA 1 3:30 pm final
PEEWEE NF OPTIMISTS 13 WEST LONDON HAWKS 25 0 4:00 pm final
PEEWEE MEADOWVALE HAWKS 0 HANG UPS 4 4:00 pm final
BANTAM TEAM ALEX - PREDATORS 6 ELMVALE COYOTES 0 4:30 pm final
BANTAM SCOTIABANK 7 OAKVILLE FLYERS 3 4:30 pm final
BANTAM OAKRIDGES KINGS #3 6 APPLEWOOD COYOTES 92 0 5:00 pm final
BANTAM FIRSTONTARIO 0 LMHA 6 5:00 pm final
BANTAM OAKVILLE RAIDERS 1 MEADOWVALE HAWKS #92 4 5:30 pm final
BANTAM OAK RIDGES KINGS #4 6 BLU CLOTHING 0 5:30 pm final
MIDGET OAKVILLE DANSAR GREYHOUNDS 2 MISSISSAUGA WARRIORS 1 6:00 pm final
BANTAM SAKS INVENTORY 4 BRADFORD BULLDOGS #2 0 6:00 pm final
MIDGET OPG 4 BURLINGTON BRUINS 6 6:30 pm final
BANTAM OAK RIDGES #5 1 SSE C8 6 6:30 pm final
BANTAM OAKVILLE STORM 0 FLAMBOROUGH #6 4 7:00 pm final
MIDGET PORT CREDIT STORM 1 FERGUS DUCKS 2 7:30 pm final
MIDGET SSE WILD - MCDONALD 4 OAK RIDGES 3 7:30 pm final
MIDGET BARRIE COLTS 2 CREDIT VALLEY 3 8:00 pm final
MIDGET SSE WILD - DANN 5 NOBLEKING KNIGHTS 4 8:30 pm final
Wed, Dec 29
PEEWEE SWISS CHALET 2 ST. ALFRED''S CYO SHARKS 0 8:30 am final
PEEWEE HURON HOUSE 1 HANG UPS 4 8:30 am final
NOVICE OAKVILLE WHITE EAGLES 6 NEW HAMBURG LL4 0 9:00 am final
NOVICE MOHA RED SHARKS - HEWITT 0 CLARKSON HURRICANES 6 9:00 am final
BANTAM OAK RIDGES KINGS #4 1 OAKVILLE FLYERS 1 9:30 am final
BANTAM TEAM ALEX - PREDATORS 6 APPLEWOOD COYOTES 92 1 9:30 am final
ATOM OAKVILLE WINGS 3 NEW HAMBURG LL1 2 10:00 am final
ATOM REMAX NIAGARA 3 GUELPH TEAM #5 1 10:00 am final
BANTAM OAK RIDGES #5 3 BLU CLOTHING 1 10:30 am final
BANTAM OAKVILLE RAIDERS 7 ELMVALE COYOTES 0 10:30 am final
BANTAM SAKS INVENTORY 4 LMHA 1 11:00 am final
BANTAM OAKVILLE STORM 5 BRADFORD BULLDOGS #2 3 11:00 am final
BANTAM SCOTIABANK 1 SSE C8 4 11:30 am final
BANTAM OAKRIDGES KINGS #3 1 MEADOWVALE HAWKS #92 4 11:30 am final
BANTAM FIRSTONTARIO 4 FLAMBOROUGH #6 3 12:00 pm final
MIDGET BURLINGTON BRUINS 5 PORT CREDIT STORM 2 12:00 pm final
MIDGET MISSISSAUGA WARRIORS 8 SSE WILD - MCDONALD 1 12:30 pm final
MIDGET CREDIT VALLEY 2 SSE WILD - DANN 7 12:30 pm final
MIDGET FERGUS DUCKS 3 OPG 3 1:00 pm final
NOVICE CLARKSON HURRICANES 4 OAKVILLE WHITE EAGLES 1 1:00 pm final
MIDGET OAK RIDGES 0 OAKVILLE DANSAR GREYHOUNDS 6 1:30 pm final
MIDGET NOBLEKING KNIGHTS 6 BARRIE COLTS 1 1:30 pm final
PEEWEE HANG UPS 2 SWISS CHALET 1 2:00 pm final OT
ATOM REMAX NIAGARA 0 OAKVILLE WINGS 1 2:30 pm final
BANTAM TEAM ALEX - PREDATORS 7 MEADOWVALE HAWKS #92 2 4:00 pm final
BANTAM OAKRIDGES KINGS #3 8 ELMVALE COYOTES 1 4:00 pm final
BANTAM OAK RIDGES KINGS #4 1 SSE C8 6 4:30 pm final
BANTAM SAKS INVENTORY 1 FLAMBOROUGH #6 0 4:30 pm final
BANTAM OAKVILLE RAIDERS 1 APPLEWOOD COYOTES 92 0 5:00 pm final
BANTAM FIRSTONTARIO 2 BRADFORD BULLDOGS #2 3 5:00 pm final
BANTAM SCOTIABANK 6 BLU CLOTHING 4 5:30 pm final
BANTAM OAKVILLE STORM 0 LMHA 10 5:30 pm final
MIDGET OAK RIDGES 1 MISSISSAUGA WARRIORS 5 6:00 pm final
BANTAM OAK RIDGES #5 5 OAKVILLE FLYERS 4 6:30 pm final
MIDGET FERGUS DUCKS 2 BURLINGTON BRUINS 3 6:30 pm final
MIDGET OAKVILLE DANSAR GREYHOUNDS 11 SSE WILD - MCDONALD 0 7:00 pm final
MIDGET NOBLEKING KNIGHTS 8 CREDIT VALLEY 0 7:30 pm final
MIDGET OPG 1 PORT CREDIT STORM 2 7:30 pm final
MIDGET BARRIE COLTS 1 SSE WILD - DANN 6 8:00 pm final
Thu, Dec 30
BANTAM TEAM ALEX - PREDATORS 10 SCOTIABANK 3 8:00 am final
BANTAM SAKS INVENTORY 1 OAKVILLE RAIDERS 2 8:30 am final
BANTAM LMHA 0 OAKRIDGES KINGS #3 2 8:30 am final
BANTAM SSE C8 4 MEADOWVALE HAWKS #92 0 9:00 am final
MIDGET BURLINGTON BRUINS 2 SSE WILD - DANN 1 9:30 am final OT
MIDGET OAKVILLE DANSAR GREYHOUNDS 5 NOBLEKING KNIGHTS 2 9:30 am final
BANTAM SSE C8 3 OAKRIDGES KINGS #3 0 12:00 pm final
BANTAM TEAM ALEX - PREDATORS 4 OAKVILLE RAIDERS 1 12:30 pm final
MIDGET OAKVILLE DANSAR GREYHOUNDS 3 BURLINGTON BRUINS 0 1:00 pm final
BANTAM TEAM ALEX - PREDATORS 0 SSE C8 1 4:00 pm final OT

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -