CRHL (Summer 2011) POINTSTREAK PRINTABLE PAGE
Alexander Keiths

  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
AB Sports Proshop 4 Team Wild 9 Tue, May 03 9:45 pm final
Fidlers 4 Ghost Dusters 3 Wed, May 04 8:00 pm final
Greely Grizzlies 3 Here for Beer 4 Wed, May 04 9:00 pm final SO
D-League Danglers 6 Mustangs 1 Wed, May 04 10:00 pm final
The Broken Rubbers 1 Trains and Airplanes 5 Wed, May 04 10:00 pm final
Defectors 2 Peter North Stars 7 Wed, May 04 11:00 pm final
Top Cheese Cartel 4 Best Friends 5 Wed, May 04 11:00 pm final
Dragon Slayers 1 The Blades 7 Thu, May 05 7:00 pm final
Deliverance 0 The Mighty Kalibs 6 Thu, May 05 8:00 pm final
Cleveland Steamers 3 Revolution 3 Thu, May 05 8:00 pm final SO
Ottawa Chew 7 Pirates 5 Thu, May 05 10:00 pm final
Gladiators 0 The Spaphones 9 Thu, May 05 10:45 pm final
Top Guns 6 Best Friends 5 Tue, May 10 9:30 pm final
Revolution 7 Boom Town 4 Tue, May 10 9:45 pm final
D-League Danglers 6 The Blades 7 Tue, May 10 10:00 pm final
Defectors 2 Dragon Slayers 5 Tue, May 10 11:00 pm final
The Hawks 10 AB Sports Proshop 6 Tue, May 10 11:00 pm final
Cleveland Steamers 5 Pirates 1 Wed, May 11 8:45 pm final
HC Troijalaiset 6 Ottawa Chew 8 Wed, May 11 9:45 pm final
Fidlers 6 Greely Grizzlies 2 Wed, May 11 11:00 pm final
Flying Hellfish 4 The Spaphones 7 Thu, May 12 8:00 pm final
Ghost Dusters 2 Ched Farm Team 4 Thu, May 12 8:00 pm final
The Broken Rubbers 3 Top Cheese Cartel 0 Thu, May 12 10:00 pm final
Trains and Airplanes 2 Top Guns 4 Thu, May 12 11:00 pm final
The Mighty Kalibs 4 Norsemen 3 Sun, May 15 8:00 pm final
Mustangs 2 The Blades 4 Mon, May 16 9:45 pm final
AB Sports Proshop 3 Tigol Bitties 6 Mon, May 16 10:00 pm final
D-League Danglers 4 Defectors 5 Mon, May 16 10:45 pm final
The Blades 1 The Stepfathers 2 Tue, May 17 6:00 pm final
Revolution 5 Pirates 4 Tue, May 17 7:00 pm final
The Blazers 2 Ottawa Chew 1 Tue, May 17 8:00 pm final
Cleveland Steamers 5 HC Troijalaiset 3 Tue, May 17 9:00 pm final
Master Debaters 1 The Spaphones 3 Tue, May 17 11:00 pm final
Ghost Dusters 6 Greely Grizzlies 6 Wed, May 18 10:00 pm final SO
Best Friends 4 The Broken Rubbers 5 Thu, May 19 8:00 pm final
The Mighty Kalibs 10 Ice Dawgz 1 Thu, May 19 9:30 pm final
Brew Crew 5 AB Sports Proshop 1 Mon, May 23 6:45 pm final
Mustangs 3 Defectors 4 Mon, May 23 9:45 pm final
Peter North Stars 4 D-League Danglers 6 Tue, May 24 7:00 pm final
Predators 4 Ottawa Chew 7 Tue, May 24 8:00 pm final
Revolution 5 HC Troijalaiset 1 Tue, May 24 9:00 pm final
The Blazers 1 Cleveland Steamers 2 Tue, May 24 10:00 pm final
Trains and Airplanes 4 Top Cheese Cartel 3 Tue, May 24 10:00 pm final SO
The Spaphones 6 Blades of Glory [Boston Pizza] 0 Tue, May 24 11:00 pm final
AB Sports Proshop 4 Ottawa Chew 4 Sun, May 29 5:30 pm final SO
Bardown Bandits 1 Cleveland Steamers 9 Sun, May 29 6:30 pm final
The Blades 5 Peter North Stars 4 Sun, May 29 6:30 pm final
Top Guns 7 The Broken Rubbers 1 Sun, May 29 7:30 pm final
Best Friends 2 Trains and Airplanes 7 Sun, May 29 8:30 pm final
Team Wild 5 Revolution 1 Sun, May 29 9:30 pm final
Red Light District 5 The Mighty Kalibs 1 Sun, May 29 9:30 pm final
Defectors 2 D-League Danglers 3 Sun, May 29 10:30 pm final
Predators 3 The Spaphones 5 Sun, May 29 11:00 pm final
The Mighty Kalibs 4 Bytown Barnmuckers 9 Tue, May 31 10:00 pm final
Best Friends 2 Ghost Dusters 9 Tue, May 31 11:00 pm final
Here for Beer 8 Ghost Dusters 5 Wed, Jun 01 7:00 pm final
Trains and Airplanes 3 The Broken Rubbers 2 Wed, Jun 01 8:00 pm final SO
Greely Grizzlies 7 Ched Farm Team 4 Wed, Jun 01 10:30 pm final
Cleveland Steamers 8 AB Sports Proshop 0 Sun, Jun 05 6:00 pm final
Ottawa Chew 5 Revolution 3 Sun, Jun 05 7:00 pm final
Bardown Bandits 1 D-League Danglers 11 Sun, Jun 05 8:00 pm final
The Blades 2 Defectors 1 Sun, Jun 05 9:00 pm final
Fidlers 7 Greely Grizzlies 7 Sun, Jun 05 10:30 pm final SO
The Spaphones 3 Mustangs 0 Sun, Jun 05 11:00 pm final
Ghost Dusters 1 Trains and Airplanes 4 Mon, Jun 06 9:30 pm final
Best Friends 6 The Mighty Kalibs 5 Mon, Jun 06 10:00 pm final SO
The Broken Rubbers 7 Bytown Barnmuckers 6 Mon, Jun 06 10:30 pm final
Greely Grizzlies 3 Here for Beer 6 Mon, Jun 06 10:30 pm final
The Spaphones 6 Revolution 1 Tue, Jun 07 7:45 pm final
Cleveland Steamers 5 D-League Danglers 4 Thu, Jun 09 9:45 pm final
Ottawa Chew 7 Defectors 4 Thu, Jun 09 10:30 pm final
AB Sports Proshop 5 Revolution 5 Thu, Jun 09 10:45 pm final SO
The Spaphones 3 The Blades 2 Sun, Jun 12 8:30 pm final
The Broken Rubbers 3 Best Friends 4 Sun, Jun 12 8:30 pm final
Trains and Airplanes 3 Greely Grizzlies 6 Sun, Jun 12 9:30 pm final
Ghost Dusters 4 The Mighty Kalibs 3 Sun, Jun 12 10:30 pm final
The Mighty Kalibs 1 Trains and Airplanes 3 Wed, Jun 15 9:00 pm final
Greely Grizzlies 9 Best Friends 6 Wed, Jun 15 10:00 pm final
Ghost Dusters 4 The Broken Rubbers 3 Wed, Jun 15 11:00 pm final SO
Revolution 6 Defectors 7 Thu, Jun 16 8:45 pm final SO
Cleveland Steamers 5 The Blades 7 Thu, Jun 16 9:45 pm final
Ottawa Chew 4 The Spaphones 6 Thu, Jun 16 10:45 pm final
D-League Danglers 5 AB Sports Proshop 5 Thu, Jun 16 11:00 pm final SO
Greely Grizzlies 4 Ghost Dusters 4 Tue, Jun 21 7:00 pm final SO
Trains and Airplanes 6 Best Friends 3 Tue, Jun 21 9:30 pm final
The Mighty Kalibs 3 The Broken Rubbers 12 Tue, Jun 21 10:30 pm final
AB Sports Proshop 4 Defectors 3 Wed, Jun 22 8:30 pm final
D-League Danglers 5 The Blades 4 Wed, Jun 22 10:00 pm final
Revolution 1 The Spaphones 6 Wed, Jun 22 10:30 pm final
Cleveland Steamers 12 Ottawa Chew 3 Thu, Jun 23 7:00 pm final
The Broken Rubbers 3 Trains and Airplanes 8 Sun, Jun 26 11:00 pm final
Ghost Dusters 1 Best Friends 6 Mon, Jun 27 8:30 pm final
Greely Grizzlies 6 The Mighty Kalibs 7 Mon, Jun 27 9:30 pm final
Defectors 0 The Spaphones 5 Tue, Jun 28 6:45 pm final
D-League Danglers 10 Ottawa Chew 5 Tue, Jun 28 7:45 pm final
The Blades 0 AB Sports Proshop 6 Tue, Jun 28 11:00 pm final
Revolution 3 Cleveland Steamers 4 Wed, Jun 29 8:45 pm final
Greely Grizzlies 4 The Broken Rubbers 8 Sun, Jul 03 7:30 pm final
The Mighty Kalibs 7 Best Friends 4 Sun, Jul 03 8:30 pm final
Trains and Airplanes 9 Ghost Dusters 4 Sun, Jul 03 10:30 pm final
D-League Danglers 2 Revolution 7 Mon, Jul 04 7:00 pm final
AB Sports Proshop 2 The Spaphones 0 Tue, Jul 05 9:00 pm final
The Blades 0 Ottawa Chew 3 Tue, Jul 05 10:00 pm final
Defectors 2 Cleveland Steamers 4 Tue, Jul 05 11:00 pm final
Best Friends 3 The Broken Rubbers 3 Wed, Jul 06 7:00 pm final SO
Greely Grizzlies 6 Trains and Airplanes 1 Wed, Jul 06 9:30 pm final
The Mighty Kalibs 6 Ghost Dusters 2 Wed, Jul 06 11:00 pm final
Revolution 3 The Blades 3 Sun, Jul 10 11:00 pm final SO
Ottawa Chew 4 AB Sports Proshop 5 Mon, Jul 11 9:00 pm final
Best Friends 3 Greely Grizzlies 7 Mon, Jul 11 9:30 pm final
Cleveland Steamers 0 The Spaphones 3 Mon, Jul 11 10:00 pm final
The Broken Rubbers 5 Ghost Dusters 11 Mon, Jul 11 10:30 pm final
Trains and Airplanes 1 The Mighty Kalibs 5 Mon, Jul 11 10:30 pm final
D-League Danglers 5 Defectors 3 Tue, Jul 12 7:00 pm final
Best Friends 3 Trains and Airplanes 6 Sun, Jul 17 9:00 pm final
The Broken Rubbers 7 The Mighty Kalibs 2 Sun, Jul 17 10:00 pm final
Ghost Dusters 3 Greely Grizzlies 9 Sun, Jul 17 11:00 pm final
D-League Danglers 1 The Spaphones 2 Mon, Jul 18 7:00 pm final
Defectors 5 The Blades 2 Mon, Jul 18 8:00 pm final
AB Sports Proshop 5 Cleveland Steamers 4 Mon, Jul 18 8:00 pm final
Revolution 5 Ottawa Chew 7 Mon, Jul 18 9:00 pm final
The Broken Rubbers 3 Trains and Airplanes 6 Mon, Jul 18 11:00 pm final
Ghost Dusters 7 Best Friends 8 Tue, Jul 19 8:30 pm final SO
Greely Grizzlies 7 The Mighty Kalibs 2 Tue, Jul 19 9:30 pm final
Revolution 1 AB Sports Proshop 12 Thu, Jul 21 7:00 pm final
D-League Danglers 4 Cleveland Steamers 6 Thu, Jul 21 8:00 pm final
Defectors 2 Ottawa Chew 9 Thu, Jul 21 9:00 pm final
The Blades 1 The Spaphones 7 Thu, Jul 21 10:00 pm final
The Mighty Kalibs 5 Best Friends 1 Sun, Jul 24 8:30 pm final
Trains and Airplanes 4 Ghost Dusters 0 Sun, Jul 24 9:30 pm final
Greely Grizzlies 1 The Broken Rubbers 0 Sun, Jul 24 10:30 pm forfeit
Defectors 4 Revolution 3 Mon, Jul 25 7:30 pm final SO
The Blades 3 Cleveland Steamers 2 Mon, Jul 25 8:30 pm final
The Spaphones 1 Ottawa Chew 2 Mon, Jul 25 9:30 pm final
AB Sports Proshop 8 D-League Danglers 3 Mon, Jul 25 11:00 pm final
Ottawa Chew 4 Cleveland Steamers 2 Mon, Aug 01 8:00 pm final
Defectors 4 AB Sports Proshop 7 Mon, Aug 01 10:00 pm final
The Blades 6 D-League Danglers 4 Mon, Aug 01 11:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -