Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
|
Wed, Dec 26 |
BT3 |
Cloverdale Colts A3 3 |
Richmond Jets A3 3 |
3:00 pm |
final OT |
|
BT2 |
North Delta A1 2 |
Langley A2 4 |
3:45 pm |
final |
|
MT2 |
Orange County U16 AA2 3 |
Richmond Jets A2 8 |
3:45 pm |
final |
|
BT3 |
Burnaby Minor Bantam A2 6 |
Langley Eagles A4 5 |
4:00 pm |
final |
|
MT1 |
Richmond Jets Midget A1 8 |
South Delta Storm A1 3 |
5:15 pm |
final |
|
BT3 |
North Delta Bantam A2 8 |
South Delta A2 5 |
5:30 pm |
final |
|
BT2 |
Semiahmoo Ravens A2 1 |
California Golden Bears 8 |
6:00 pm |
final |
|
MT3 |
Burnaby Midget A2 3 |
New Westminster A1 8 |
6:00 pm |
final |
|
BT2 |
Surrey Thunder A2 4 |
Richmond Jets A2 4 |
6:15 pm |
final OT |
|
Thu, Dec 27 |
BT2 |
Cowichan Valley Capitals 4 |
Anaheim Jr. Ducks 3 |
7:00 am |
final |
|
MT2 |
Cloverdale Colts A2 2 |
Alaska Oilers U16 0 |
7:00 am |
final |
|
MT2 |
Valley Thunder U16 7 |
Orange County U16 AA2 4 |
7:15 am |
final |
|
MT3 |
Peninsula Midget B T3 6 |
Surrey Thunder Midget A3 1 |
7:15 am |
final |
|
BT2 |
SSAC Innovation Physio Therapy 2 |
North Delta A1 4 |
7:30 am |
final |
|
BT3 |
Saanich Bantam T3 1 |
Surrey Thunder Bantam A3 5 |
7:30 am |
final |
|
MT1 |
North Central Bobcats, PG 1 |
Alaska Wolves U18 AA 9 |
8:15 am |
final |
|
MT1 |
Burnaby Midget A1 3 |
Saanich Braves A1 2 |
9:15 am |
final |
|
MT1 |
Anchorage North Stars U16 AA 6 |
Mission Stars Midget A1 3 |
9:15 am |
final |
|
MT1 |
South Delta Storm A1 7 |
Surrey Thunder Midget A1 7 |
9:30 am |
final OT |
|
MT2 |
Arctic Lions U16 3 |
Portland Jr Winterhawks U18 A2 3 |
9:30 am |
final OT |
|
BT3 |
Sno King Jr U14 2 |
South Delta A2 6 |
9:45 am |
final |
|
BT3 |
Cloverdale Colts A3 5 |
Langley Eagles A4 2 |
10:30 am |
final |
|
MT1 |
Chilliwack A1 1 |
Sno King U16 T1 8 |
11:30 am |
final |
|
MT1 |
Ridge Meadows Rustlers A1 1 |
Portland Jr Winterhawks A1 3 |
11:30 am |
final |
|
BT2 |
Peninsula Eagles Bantam T2 0 |
Richmond Jets A2 2 |
11:45 am |
final |
|
MT2 |
Peninsula Eagles Midget T2 2 |
Arizona Jr Sun Devils 6 |
12:00 pm |
final |
|
MT3 |
Nanaimo Clippers T2 2 |
Burnaby Midget A2 6 |
12:00 pm |
final |
|
MT2 |
Alaska Oilers U16 8 |
Orange County U16 AA2 0 |
12:45 pm |
final |
|
BT2 |
Surrey Thunder Bantam A1 3 |
Alaska North Stars T2 0 |
1:45 pm |
final |
|
MT2 |
Cloverdale Colts A2 4 |
Valley Thunder U16 3 |
1:45 pm |
final |
|
BT2 |
Alaska Oilers U14 0 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 1 |
2:00 pm |
final |
|
BT2 |
California Golden Bears 7 |
Surrey Thunder A2 4 |
2:00 pm |
final |
|
BT2 |
Langley A2 6 |
Cowichan Valley Capitals 2 |
2:15 pm |
final |
|
BT2 |
SSAC Innovation Physio Therapy 4 |
Anaheim Jr. Ducks 3 |
2:15 pm |
final |
|
BT3 |
Richmond Jets A3 3 |
Saanich Bantam T3 5 |
3:00 pm |
final |
|
MT1 |
Anchorage North Stars U16 AA 4 |
Saanich Braves A1 2 |
4:00 pm |
final |
|
MT1 |
Nanaimo Clippers Midget A 3 |
Burnaby Midget A1 7 |
4:00 pm |
final |
|
BT3 |
Surrey Thunder Bantam A3 1 |
North Delta Bantam A2 8 |
4:15 pm |
final |
|
MT3 |
Surrey Thunder Midget A3 0 |
New Westminster A1 7 |
4:15 pm |
final |
|
BT3 |
Sno King Jr U14 1 |
Burnaby Minor Bantam A2 4 |
4:30 pm |
final |
|
MT2 |
Arctic Lions U16 5 |
Sunshine Coast Blues Midget A1 8 |
4:30 pm |
final |
|
MT1 |
Surrey Thunder Midget A1 4 |
North Central Bobcats, PG 5 |
5:15 pm |
final |
|
MT1 |
Alaska Wolves U18 AA 5 |
Richmond Jets Midget A1 3 |
7:30 pm |
final |
|
Fri, Dec 28 |
MT1 |
JDF Midget T1 6 |
Ridge Meadows Rustlers A1 2 |
7:00 am |
final |
|
MT1 |
Chilliwack A1 3 |
Portland Jr Winterhawks A1 1 |
7:00 am |
final |
|
MT1 |
Burnaby Midget A1 3 |
Anchorage North Stars U16 AA 6 |
8:15 am |
final |
|
MT1 |
Mission Stars Midget A1 6 |
Nanaimo Clippers Midget A 6 |
9:15 am |
final OT |
|
MT1 |
North Central Bobcats, PG 1 |
South Delta Storm A1 4 |
9:15 am |
final |
|
BT2 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 1 |
California Golden Bears 7 |
9:30 am |
final |
|
MT2 |
Sunshine Coast Blues Midget A1 3 |
Peninsula Eagles Midget T2 3 |
9:30 am |
final OT |
|
BT2 |
Richmond Jets A2 3 |
Alaska Oilers U14 2 |
9:45 am |
final |
|
BT3 |
Saanich Bantam T3 0 |
North Delta Bantam A2 2 |
9:45 am |
final |
|
BT2 |
Alaska North Stars T2 1 |
SSAC Innovation Physio Therapy 0 |
10:30 am |
forfeit |
|
MT2 |
Arizona Jr Sun Devils 7 |
Arctic Lions U16 0 |
11:30 am |
final |
|
MT2 |
Valley Thunder U16 5 |
Richmond Jets A2 5 |
11:30 am |
final OT |
|
BT2 |
North Delta A1 3 |
Cowichan Valley Capitals 5 |
11:45 am |
final |
|
BT2 |
Langley A2 3 |
Surrey Thunder Bantam A1 5 |
11:45 am |
final |
|
MT3 |
Peninsula Midget B T3 4 |
Nanaimo Clippers T2 3 |
12:00 pm |
final |
|
BT2 |
Semiahmoo Ravens A2 1 |
Peninsula Eagles Bantam T2 4 |
12:45 pm |
final |
|
BT3 |
South Delta A2 3 |
Burnaby Minor Bantam A2 4 |
2:00 pm |
final |
|
BT3 |
Surrey Thunder Bantam A3 4 |
Cloverdale Colts A3 3 |
2:00 pm |
final |
|
BT3 |
Richmond Jets A3 5 |
Sno King Jr U14 1 |
2:15 pm |
final |
|
MT1 |
Surrey Thunder Midget A1 0 |
Richmond Jets Midget A1 8 |
3:00 pm |
final |
|
MT1 |
Sno King U16 T1 9 |
JDF Midget T1 1 |
4:00 pm |
final |
|
MT1 |
Ridge Meadows Rustlers A1 4 |
Chilliwack A1 7 |
4:15 pm |
final |
|
MT3 |
New Westminster A1 4 |
Peninsula Midget B T3 2 |
5:15 pm |
final |
|
MT2 |
Richmond Jets A2 0 |
Cloverdale Colts A2 1 |
6:15 pm |
final |
|
MT3 |
Nanaimo Clippers T2 1 |
Surrey Thunder Midget A3 4 |
6:15 pm |
final |
|
BT2 |
Anaheim Jr. Ducks 5 |
Alaska North Stars T2 1 |
8:30 pm |
final |
|
MT2 |
Portland Jr Winterhawks U18 A2 2 |
Peninsula Eagles Midget T2 4 |
8:30 pm |
final |
|
Sat, Dec 29 |
MT2 |
Arizona Jr Sun Devils 6 |
Sunshine Coast Blues Midget A1 1 |
7:00 am |
final |
|
BT2 |
Cowichan Valley Capitals 4 |
Surrey Thunder Bantam A1 8 |
7:30 am |
final |
|
MT1 |
Portland Jr Winterhawks A1 3 |
Sno King U16 T1 6 |
7:30 am |
final |
|
MT3 |
Surrey Thunder Midget A3 5 |
Burnaby Midget A2 2 |
7:30 am |
final |
|
MT1 |
Alaska Wolves U18 AA 5 |
Surrey Thunder Midget A1 1 |
9:15 am |
final |
|
MT1 |
JDF Midget T1 3 |
Chilliwack A1 2 |
9:15 am |
final |
|
BT2 |
Surrey Thunder A2 5 |
Semiahmoo Ravens A2 1 |
9:30 am |
final |
|
BT2 |
Peninsula Eagles Bantam T2 3 |
Alaska Oilers U14 0 |
9:30 am |
final |
|
BT2 |
Richmond Jets A2 1 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 1 |
9:45 am |
final OT |
|
BT3 |
Langley Eagles A4 2 |
Richmond Jets A3 1 |
9:45 am |
final |
|
MT1 |
Saanich Braves A1 1 |
Mission Stars Midget A1 2 |
9:45 am |
final |
|
MT1 |
Nanaimo Clippers Midget A 1 |
Anchorage North Stars U16 AA 4 |
11:30 am |
final |
|
MT2 |
Alaska Oilers U16 2 |
Valley Thunder U16 7 |
11:30 am |
final |
|
BT2 |
Anaheim Jr. Ducks 2 |
Langley A2 5 |
11:45 am |
final |
|
MT3 |
New Westminster A1 9 |
Nanaimo Clippers T2 2 |
11:45 am |
final |
|
BT2 |
Surrey Thunder Bantam A1 5 |
SSAC Innovation Physio Therapy 3 |
12:00 pm |
final |
|
BT2 |
Alaska North Stars T2 3 |
North Delta A1 6 |
12:00 pm |
final |
|
MT1 |
Richmond Jets Midget A1 6 |
North Central Bobcats, PG 0 |
12:00 pm |
final |
|
MT2 |
Sunshine Coast Blues Midget A1 6 |
Portland Jr Winterhawks U18 A2 2 |
1:45 pm |
final |
|
MT2 |
Peninsula Eagles Midget T2 3 |
Arctic Lions U16 4 |
1:45 pm |
final |
|
BT3 |
South Delta A2 6 |
Surrey Thunder Bantam A3 4 |
2:00 pm |
final |
|
BT3 |
Burnaby Minor Bantam A2 3 |
Saanich Bantam T3 4 |
2:15 pm |
final |
|
BT3 |
North Delta Bantam A2 2 |
Cloverdale Colts A3 2 |
2:15 pm |
final OT |
|
MT2 |
Orange County U16 AA2 1 |
Cloverdale Colts A2 9 |
2:15 pm |
final |
|
MT2 |
Richmond Jets A2 5 |
Alaska Oilers U16 2 |
4:00 pm |
final |
|
MT3 |
Burnaby Midget A2 0 |
Peninsula Midget B T3 3 |
4:00 pm |
final |
|
MT1 |
Sno King U16 T1 7 |
Ridge Meadows Rustlers A1 0 |
6:15 pm |
final |
|
MT1 |
Portland Jr Winterhawks A1 3 |
JDF Midget T1 0 |
6:15 pm |
final |
|
BT2 |
Alaska Oilers U14 5 |
Surrey Thunder A2 0 |
6:30 pm |
final |
|
BT2 |
California Golden Bears 6 |
Peninsula Eagles Bantam T2 1 |
6:30 pm |
final |
|
BT2 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 4 |
Semiahmoo Ravens A2 2 |
6:45 pm |
final |
|
BT3 |
Langley Eagles A4 7 |
Sno King Jr U14 4 |
6:45 pm |
final |
|
MT1 |
South Delta Storm A1 2 |
Alaska Wolves U18 AA 8 |
8:30 pm |
final |
|
MT1 |
Mission Stars Midget A1 0 |
Burnaby Midget A1 5 |
8:30 pm |
final |
|
MT1 |
Saanich Braves A1 4 |
Nanaimo Clippers Midget A 0 |
8:45 pm |
final |
|
MT2 |
Portland Jr Winterhawks U18 A2 0 |
Arizona Jr Sun Devils 5 |
8:45 pm |
final |
|
Sun, Dec 30 |
BT2 |
Surrey Thunder Bantam A1 6 |
Peninsula Eagles Bantam T2 0 |
7:00 am |
final |
|
BT2 |
California Golden Bears 1 |
North Delta A1 2 |
7:00 am |
final |
|
BT2 |
Langley A2 3 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 4 |
7:15 am |
final OT |
|
BT2 |
Richmond Jets A2 2 |
Cowichan Valley Capitals 0 |
7:15 am |
final |
|
BT3 |
North Delta Bantam A2 3 |
Richmond Jets A3 2 |
7:30 am |
final OT |
|
BT3 |
Burnaby Minor Bantam A2 1 |
Cloverdale Colts A3 5 |
7:30 am |
final |
|
MT1 |
Sno King U16 T1 4 |
JDF Midget T1 1 |
8:15 am |
final |
|
MT1 |
Richmond Jets Midget A1 4 |
Burnaby Midget A1 5 |
9:15 am |
final OT |
|
MT1 |
Anchorage North Stars U16 AA 3 |
Portland Jr Winterhawks A1 4 |
9:15 am |
final OT |
|
MT2 |
Cloverdale Colts A2 4 |
Peninsula Eagles Midget T2 6 |
9:30 am |
final |
|
MT2 |
Arizona Jr Sun Devils 3 |
Alaska Oilers U16 1 |
9:30 am |
final |
|
MT2 |
Richmond Jets A2 2 |
Arctic Lions U16 3 |
9:45 am |
final |
|
MT2 |
Sunshine Coast Blues Midget A1 2 |
Valley Thunder U16 4 |
9:45 am |
final |
|
MT1 |
Alaska Wolves U18 AA 6 |
Chilliwack A1 1 |
10:30 am |
final |
|
BT3 |
Surrey Thunder Bantam A3 6 |
Langley Eagles A4 3 |
11:30 am |
final |
|
BT3 |
South Delta A2 4 |
Saanich Bantam T3 3 |
11:30 am |
final |
|
MT1 |
Saanich Braves A1 4 |
North Central Bobcats, PG 1 |
11:45 am |
final |
|
MT1 |
Mission Stars Midget A1 4 |
South Delta Storm A1 0 |
11:45 am |
final |
|
MT2 |
Orange County U16 AA2 1 |
Portland Jr Winterhawks U18 A2 8 |
12:00 pm |
final |
|
MT1 |
Nanaimo Clippers Midget A 2 |
Surrey Thunder Midget A1 2 |
12:00 pm |
final OT |
|
MT3 |
Peninsula Midget B T3 9 |
Surrey Thunder Midget A3 1 |
1:45 pm |
final |
|
MT3 |
New Westminster A1 2 |
Burnaby Midget A2 0 |
1:45 pm |
final |
|
BT2 |
Surrey Thunder A2 1 |
Anaheim Jr. Ducks 4 |
2:00 pm |
final |
|
BT2 |
Alaska Oilers U14 1 |
SSAC Innovation Physio Therapy 3 |
2:00 pm |
final |
|
BT2 |
Semiahmoo Ravens A2 3 |
Alaska North Stars T2 5 |
2:15 pm |
final |
|
MT1 |
Sno King U16 T1 5 |
Burnaby Midget A1 1 |
3:00 pm |
final |
|
MT2 |
Arizona Jr Sun Devils 7 |
Arctic Lions U16 5 |
4:00 pm |
final |
|
MT2 |
Peninsula Eagles Midget T2 3 |
Valley Thunder U16 4 |
4:00 pm |
final OT |
|
BT2 |
Surrey Thunder Bantam A1 1 |
Richmond Jets A2 2 |
4:15 pm |
final OT |
|
BT2 |
North Delta A1 4 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 5 |
4:15 pm |
final |
|
BT3 |
Cloverdale Colts A3 3 |
South Delta A2 4 |
4:30 pm |
final |
|
BT3 |
North Delta Bantam A2 5 |
Surrey Thunder Bantam A3 3 |
4:30 pm |
final |
|
MT1 |
Alaska Wolves U18 AA 2 |
Portland Jr Winterhawks A1 5 |
5:15 pm |
final |
|
Mon, Dec 31 |
MT3 |
New Westminster A1 2 |
Peninsula Midget B T3 1 |
8:30 am |
final |
|
BT2 |
Portland Jr Winterhawks Bantam 1 |
Richmond Jets A2 6 |
10:00 am |
final |
|
BT3 |
North Delta Bantam A2 4 |
South Delta A2 1 |
10:00 am |
final |
|
MT2 |
Valley Thunder U16 2 |
Arizona Jr Sun Devils 5 |
11:15 am |
final |
|
MT1 |
Sno King U16 T1 7 |
Portland Jr Winterhawks A1 0 |
2:00 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |