Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Saskatoon Ball Hockey League
use the links to the left to share this


SBHL (Winter Playoffs 2016/2017)


  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Sat, Jan 21
Tyke Jaguars (black) 4 Cougars (white) 3 8:45 am final
Tyke Lynx (orange) 11 Panthers (blue) 3 8:45 am final
Nov Lightning (green) 7 Sharks (sky) 2 9:15 am final
Init A Oilers (purple) 4 Flames (red) 11 9:45 am final
Init A Jets (blue) 8 Leafs (light blue) 5 9:45 am final
Nov Kings (grey) 1 Flyers (gold) 2 10:15 am final
Init B Canadiens (white) 4 Penguins (black) 3 10:45 am final SO
Init B Canucks (gold) 0 Senators (green) 5 10:45 am final
Atom Stealth (orange) 3 Enforcers (green) 1 11:15 am final
Atom Bandits (blue) 0 Knights (white) 1 12:15 pm final
Pw Crusaders (gold) 4 Grizzlies (black) 2 1:15 pm final
Pw Gladiators (grey) 1 Jackals (green) 2 2:15 pm final
Sun, Jan 22
Nov Red Wings (red) 1 Kings (grey) 11 2:45 pm final
Atom Outlaws (red) 1 Bandits (blue) 2 3:45 pm final
Co-ed B Dekes of Hazzard 3 Baby Blue Balls 7 4:45 pm final
Co-ed B Muff N Men 3 Benchwarmers 4 5:45 pm final
Sat, Jan 28
Tyke Lynx (orange) 13 Jaguars (black) 4 8:45 am final
Tyke Panthers (blue) 5 Cougars (white) 6 8:45 am final
Nov Flyers (gold) 8 Sharks (sky) 1 9:15 am final
Init B Canadiens (white) 8 Canucks (gold) 6 9:45 am final
Init B Senators (green) 4 Penguins (black) 2 9:45 am final
Nov Lightning (green) 4 Red Wings (red) 1 10:15 am final
Init A Jets (blue) 5 Oilers (purple) 3 10:45 am final
Init A Leafs (light blue) 7 Flames (red) 6 10:45 am final SO
Atom Knights (white) 1 Enforcers (green) 8 11:15 am final
Ban Sweden (gold) 2 North America (silver) 4 11:45 am final
Atom Stealth (orange) 3 Outlaws (red) 2 12:15 pm final
Ban Russia (white) 6 United States (black) 2 12:45 pm final
Pw Crusaders (gold) 4 Gladiators (grey) 9 1:15 pm final
Pw Grizzlies (black) 5 Jackals (green) 3 2:15 pm final
Sun, Jan 29
Ban Russia (white) 3 Canada (red) 2 10:45 am final
Nov Lightning (green) 4 Flyers (gold) 3 11:45 am final SO
Atom Stealth (orange) 0 Knights (white) 4 12:45 pm final
Co-ed B Baby Blue Balls 3 Puck Dynasty 2 2:15 pm final
Co-ed B Dekes of Hazzard 3 Muff N Men 4 4:45 pm final SO
Womens Ball Busters 4 Empty 26ers 0 5:45 pm final
B Division Bastardos 5 Bridge City Massacre 0 6:15 pm final
Womens Young and The Rest of Us 2 Caught Hooking 5 6:45 pm final
C Division swamp donkeys 1 Violent Gentlemen 2 7:15 pm final
Co-ed A MUS Knuckles 11 Loose Slots 4 7:45 pm final
C Division Ball Slappers 1 Red Fridays (white) 3 8:15 pm final
Co-ed A Douggie Fisters Top Cheddar 8:45 pm data pending
B Division P.I.N.K. 6 Firin Dragons 1 9:15 pm final
D Division Book Hockey 6 Raw Dawgs 2 9:45 pm final
D Division Mighty Ducks 4 Maroons 2 10:15 pm final
Sun, Feb 05
Womens Empty 26ers 2 Wild Cougars 1 6:15 pm final
Womens Caught Hooking 8 Free Agent Team 0 7:15 pm final
Co-ed B Puck Dynasty 4 Benchwarmers 11 8:15 pm final
Co-ed B Baby Blue Balls 3 Muff N Men 4 9:15 pm final SO
Sat, Feb 11
Tyke Lynx (orange) 7 Cougars (white) 5 8:15 am final
Tyke Jaguars (black) 3 Panthers (blue) 4 8:15 am final
Init B Canucks (gold) 1 Penguins (black) 2 9:15 am final
Init B Canadiens (white) 2 Senators (green) 8 9:15 am final
Init A Jets (blue) 2 Flames (red) 9 10:15 am final
Init A Oilers (purple) 5 Leafs (light blue) 4 10:15 am final SO
Nov Red Wings (red) 4 Sharks (sky) 0 11:15 am final
Nov Lightning (green) 0 Kings (grey) 3 12:15 pm final
Atom Outlaws (red) 4 Enforcers (green) 7 1:15 pm final
Atom Stealth (orange) 1 Bandits (blue) 2 2:15 pm final SO
Pw Gladiators (grey) 2 Grizzlies (black) 3 3:15 pm final
Pw Crusaders (gold) 2 Jackals (green) 1 4:15 pm final SO
Sun, Feb 12
Nov Flyers (gold) 4 Red Wings (red) 3 8:00 am final SO
Nov Kings (grey) 6 Sharks (sky) 1 9:00 am final
Atom Knights (white) 8 Outlaws (red) 0 10:00 am final
Atom Bandits (blue) 2 Enforcers (green) 0 11:00 am final
Ban United States (black) 5 Canada (red) 6 12:00 pm final
Ban Sweden (gold) 5 Europe (green) 4 1:00 pm final
Ban North America (silver) 3 Europe (green) 2 1:15 pm final
Co-ed A Top Cheddar 2 Douggie Fisters 0 4:45 pm final
Co-ed A Loose Slots 3 MUS Knuckles 8 5:45 pm final
B Division Bastardos 5 Violent Gentlemen 1 6:15 pm final
Womens Ball Busters 2 Wild Cougars 1 6:45 pm final
B Division P.I.N.K. 3 Red Fridays (white) 0 7:15 pm final
Womens Young and The Rest of Us 8 Free Agent Team 0 7:45 pm final
C Division swamp donkeys 3 Bridge City Massacre 3 8:15 pm final
Co-ed B Muff N Men 4 Puck Dynasty 3 8:45 pm final
C Division Ball Slappers 2 Firin Dragons 5 9:15 pm final
Co-ed B Benchwarmers 11 Dekes of Hazzard 4 9:45 pm final
D Division Maroons 2 Mighty Ducks 8 10:15 pm final
D Division Raw Dawgs 1 Book Hockey 6 10:45 pm final
Sat, Feb 25
Tyke Lynx (orange) 8 Jaguars (black) 3 9:45 am final
Tyke Cougars (white) 10 Panthers (blue) 1 9:45 am final
Init B Senators (green) 8 Canucks (gold) 3 10:45 am final
Init B Canadiens (white) 3 Penguins (black) 2 10:45 am final
Init A Flames (red) 10 Oilers (purple) 3 11:45 am final
Init A Jets (blue) 6 Leafs (light blue) 4 11:45 am final
Nov Flyers (gold) 5 Lightning (green) 2 12:15 pm final
Ban United States (black) 5 Europe (green) 3 12:45 pm final
Atom Bandits (blue) 1 Stealth (orange) 0 1:15 pm final
Ban Russia (white) 9 Sweden (gold) 2 1:45 pm final
Pw Grizzlies (black) 6 Gladiators (grey) 5 2:15 pm final
Pw Crusaders (gold) 0 Jackals (green) 6 3:15 pm final
Ban North America (silver) 7 Canada (red) 6 3:45 pm final
Sun, Feb 26
Co-ed A MUS Knuckles 5 Top Cheddar 1 4:45 pm final
Co-ed A Douggie Fisters 5 Loose Slots 6 5:45 pm final
C Division swamp donkeys 3 Bridge City Massacre 0 6:15 pm final
Co-ed B Puck Dynasty 4 Dekes of Hazzard 3 6:45 pm final SO
C Division Ball Slappers 3 Firin Dragons 2 7:15 pm final OT
Co-ed B Baby Blue Balls 1 Benchwarmers 0 7:45 pm forfeit
B Division Bastardos 2 Violent Gentlemen 0 8:40 pm final
Womens Ball Busters 2 Young and The Rest of Us 3 8:45 pm final SO
B Division P.I.N.K. 2 Red Fridays (white) 6 9:40 pm final OT
Womens Caught Hooking 2 Empty 26ers 1 9:45 pm final SO
Womens Wild Cougars 8 Free Agent Team 3 10:45 pm final
D Division Book Hockey 8 Mighty Ducks 1 10:50 pm final
D Division Raw Dawgs 4 Maroons 2 11:40 pm final
Sat, Mar 04
Nov Red Wings (red) 6 Sharks (sky) 0 8:15 am final
Tyke Panthers (blue) 1 Jaguars (black) 6 8:45 am final
Tyke Lynx (orange) 2 Cougars (white) 6 8:45 am final
Atom Enforcers (green) 9 Outlaws (red) 3 9:15 am final
Init B Canucks (gold) 4 Penguins (black) 2 9:45 am final
Init B Senators (green) 10 Canadiens (white) 2 9:45 am final
Pw Gladiators (grey) 5 Crusaders (gold) 2 10:15 am final
Init A Leafs (light blue) 6 Oilers (purple) 4 10:45 am final
Init A Jets (blue) 3 Flames (red) 6 10:45 am final
Nov Kings (grey) 5 Flyers (gold) 1 11:15 am final
Ban United States (black) 5 Europe (green) 4 11:45 am final
Atom Knights (white) 4 Bandits (blue) 0 12:15 pm final
Ban Sweden (gold) 12 Canada (red) 3 12:45 pm final
Pw Grizzlies (black) 1 Jackals (green) 2 1:15 pm final
Co-ed B Baby Blue Balls 6 Benchwarmers 5 1:45 pm final
Ban Russia (white) 4 North America (silver) 3 2:15 pm final
Co-ed B Puck Dynasty 3 Dekes of Hazzard 4 2:45 pm final
Sun, Mar 05
Co-ed B Benchwarmers 9 Muff N Men 2 4:45 pm final
Co-ed B Dekes of Hazzard 3 Puck Dynasty 7 5:45 pm final SO
B Division Bastardos 4 Red Fridays (white) 2 6:15 pm final
Co-ed A Loose Slots 6 Douggie Fisters 6 6:45 pm final SO
B Division P.I.N.K. 7 Violent Gentlemen 1 7:15 pm final
Co-ed B Baby Blue Balls 4 Muff N Men 2 7:45 pm final
C Division swamp donkeys 2 Firin Dragons 5 8:15 pm final
Womens Ball Busters 4 Empty 26ers 2 8:45 pm final
C Division Bridge City Massacre 5 Ball Slappers 1 9:15 pm final
Womens Wild Cougars 8 Free Agent Team 2 9:45 pm final
D Division Raw Dawgs 3 Maroons 2 10:15 pm final
Sun, Mar 12
C Division Firin Dragons 1 swamp donkeys 4 6:15 pm final OT
D Division Book Hockey 3 Mighty Ducks 6 6:45 pm final OT
Womens Caught Hooking 1 Young and The Rest of Us 3 7:15 pm final
Co-ed B Baby Blue Balls 0 Benchwarmers 6 7:45 pm final
Co-ed A Top Cheddar 4 MUS Knuckles 8 8:15 pm final
B Division Violent Gentlemen 3 P.I.N.K. 5 8:45 pm final
B Division Red Fridays (white) 0 Bastardos 3 9:15 pm final
C Division Ball Slappers 2 Bridge City Massacre 3 9:45 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -