Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Triangle Adult Hockey League
919-644-0339
use the links to the left to share this


TAHL (Summer 2013)


  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Tue, Apr 23
C Division Torpedoes 3 WORThogs 2 7:30 pm final
C Division Dragons 5 Puckaneers 2 9:00 pm final
C Division Chiefs 4 River Rats 8 10:30 pm final
Tue, Apr 30
C Division River Rats 4 Puckaneers 3 7:30 pm final
C Division Chiefs 4 Torpedoes 3 9:00 pm final
C Division Dragons 4 WORThogs 3 10:30 pm final
Tue, May 07
C Division Dragons 4 Chiefs 2 7:30 pm final
C Division River Rats 3 WORThogs 2 9:00 pm final
C Division Torpedoes 2 Puckaneers 5 10:30 pm final
Sun, May 12
B division AGS 9 Tantrums 5 5:45 pm final
B division Devils 8 Shockers 0 7:15 pm final
B division Hosers 4 Whalers 3 8:45 pm final SO
B division Misfits 7 OCSC Clowns 3 10:15 pm final
Tue, May 14
C Division Dragons 8 Torpedoes 1 7:29 pm final
C Division Chiefs 7 Puckaneers 1 8:51 pm final
C Division River Rats 3 WORThogs 4 10:12 pm final SO
Sun, May 19
B division Hosers 5 OCSC Clowns 1 5:38 pm final
B division Misfits 6 Whalers 11 7:06 pm final
B division Devils 8 Tantrums 6 8:27 pm final
B division AGS 11 Shockers 2 10:01 pm final
Tue, May 21
C Division River Rats 4 Torpedoes 3 7:30 pm final SO
C Division Dragons 0 Puckaneers 3 9:00 pm final
C Division Chiefs 3 WORThogs 2 10:30 pm final
Thu, May 23
D Division Tropical Depression 2 Nailers 1 7:54 pm final
D Division Paws 1 Pylons 2 9:14 pm final
D Division Rusty Blades 1 Tripods 3 10:41 pm final
Tue, May 28
C Division WORThogs 4 Dragons 3 7:30 pm final
C Division Torpedoes 3 Chiefs 2 9:00 pm final
C Division Puckaneers 4 River Rats 6 10:30 pm final
Thu, May 30
D Division Tropical Depression 2 Tripods 1 7:54 pm final
D Division Nailers 0 Pylons 1 9:20 pm final SO
D Division Paws 2 Rusty Blades 0 11:14 pm final
Sun, Jun 02
B division AGS 4 Devils 6 5:46 pm final
B division Shockers 9 Tantrums 8 7:02 pm final SO
B division Hosers 7 Misfits 5 8:35 pm final
B division Whalers 5 OCSC Clowns 3 9:59 pm final
Tue, Jun 04
C Division WORThogs 1 Chiefs 5 7:30 pm final
C Division Puckaneers 1 Torpedoes 13 9:00 pm final
C Division River Rats 3 Dragons 5 10:30 pm final
Thu, Jun 06
D Division Tripods 1 Pylons 5 7:53 pm final
D Division Tropical Depression 8 Rusty Blades 2 8:59 pm final
D Division Paws 5 Nailers 3 10:40 pm final
Sun, Jun 09
B division Shockers 6 Hosers 4 5:53 pm final
B division AGS 5 OCSC Clowns 2 7:04 pm final
B division Tantrums 5 Misfits 16 8:30 pm final
B division Devils 11 Whalers 3 9:58 pm final
Tue, Jun 11
C Division Chiefs 5 River Rats 4 7:37 pm final
C Division Puckaneers 2 WORThogs 4 8:51 pm final
C Division Torpedoes 2 Dragons 1 10:27 pm final
Thu, Jun 13
D Division Tropical Depression 4 Paws 1 7:30 pm final
D Division Rusty Blades 3 Pylons 2 9:00 pm final OT
D Division Tripods 6 Nailers 3 10:30 pm final
Sun, Jun 16
B division OCSC Clowns 7 Shockers 6 5:50 pm final SO
B division Whalers 11 Tantrums 12 7:05 pm final SO
B division Misfits 4 AGS 3 8:43 pm final
B division Hosers 4 Devils 8 10:09 pm final
Tue, Jun 18
C Division River Rats 10 Puckaneers 3 7:30 pm final
C Division Dragons 8 Chiefs 3 8:46 pm final
C Division Torpedoes 12 WORThogs 5 10:26 pm final
Thu, Jun 20
D Division Rusty Blades 4 Nailers 5 7:30 pm final OT
D Division Paws 1 Tripods 3 9:15 pm final
D Division Tropical Depression 3 Pylons 1 10:35 pm final
Sun, Jun 23
B division Devils 4 OCSC Clowns 1 5:42 pm final
B division AGS 4 Whalers 3 7:16 pm final
B division Shockers 6 Misfits 5 8:33 pm final
B division Tantrums 5 Hosers 4 9:58 pm final
Tue, Jun 25
C Division Torpedoes 2 Dragons 1 7:36 pm final
C Division WORThogs 6 River Rats 3 9:00 pm final
C Division Puckaneers 9 Chiefs 6 10:30 pm final
Thu, Jun 27
D Division Rusty Blades 1 Tripods 8 7:45 pm final
D Division Paws 0 Pylons 3 9:15 pm final
D Division Tropical Depression 4 Nailers 1 10:15 pm final
Sun, Jun 30
B division Hosers 2 Whalers 3 5:39 pm final SO
B division Devils 11 Shockers 4 7:17 pm final
B division AGS 3 Tantrums 6 8:42 pm final
B division Misfits 7 OCSC Clowns 3 10:07 pm final
Sun, Jul 07
B division Whalers 11 Misfits 1 5:39 pm final
B division Tantrums 5 Devils 6 7:33 pm final
B division OCSC Clowns 5 Hosers 3 9:05 pm final
B division Shockers 4 AGS 10 10:31 pm final
Tue, Jul 09
C Division Puckaneers 2 Dragons 3 7:19 pm final
C Division Torpedoes 4 River Rats 5 9:03 pm final
C Division WORThogs 4 Chiefs 7 10:26 pm final
Thu, Jul 11
D Division Rusty Blades 0 Paws 1 7:30 pm final OT
D Division Tripods 1 Tropical Depression 3 8:58 pm final
D Division Pylons 8 Nailers 0 10:30 pm final
Sun, Jul 14
B division Whalers 8 OCSC Clowns 5 5:48 pm final
B division AGS 4 Devils 5 7:02 pm final
B division Hosers 6 Misfits 5 8:35 pm final
B division Shockers 7 Tantrums 6 10:03 pm final SO
Tue, Jul 16
C Division Puckaneers 2 WORThogs 6 7:30 pm final
C Division Chiefs 7 Torpedoes 4 9:04 pm final
C Division River Rats 6 Dragons 8 10:27 pm final
Thu, Jul 18
D Division Nailers 1 Paws 3 7:30 pm final
D Division Pylons 3 Tripods 2 9:00 pm final SO
D Division Rusty Blades 0 Tropical Depression 8 10:20 pm final
Sun, Jul 21
B division OCSC Clowns 6 Tantrums 7 5:48 pm final SO
B division Whalers 9 Shockers 2 7:17 pm final
B division Hosers 2 AGS 6 8:31 pm final
B division Misfits 6 Devils 8 9:57 pm final
Tue, Jul 23
C Division Dragons 5 River Rats 4 7:41 pm final
C Division Puckaneers 2 Chiefs 6 8:58 pm final
C Division WORThogs 0 Torpedoes 3 10:31 pm final
Thu, Jul 25
D Division Tripods 10 Nailers 0 7:30 pm final
D Division Tropical Depression 3 Paws 0 8:39 pm final
D Division Pylons 6 Rusty Blades 1 10:30 pm final
Sun, Jul 28
B division Whalers 10 Tantrums 4 5:44 pm final
B division Hosers 4 Devils 3 7:12 pm final SO
B division OCSC Clowns 0 Shockers 2 8:39 pm final
B division Misfits 1 AGS 0 10:15 pm forfeit
Tue, Jul 30
C Division Dragons 5 Torpedoes 4 7:35 pm final SO
C Division Chiefs 5 River Rats 2 9:20 pm final
C Division Puckaneers 5 WORThogs 1 10:48 pm final
Thu, Aug 01
D Division Nailers 7 Rusty Blades 1 7:30 pm final
D Division Pylons 3 Tropical Depression 6 9:00 pm final
D Division Tripods 4 Paws 3 10:30 pm final SO
Sun, Aug 04
B division Devils 7 OCSC Clowns 1 5:47 pm final
B division AGS 4 Whalers 12 7:00 pm final
B division Shockers 6 Misfits 4 8:25 pm final
B division Tantrums 12 Hosers 5 9:53 pm final
Tue, Aug 06
C Division Dragons 3 Chiefs 4 7:25 pm final
C Division River Rats 2 Puckaneers 4 9:02 pm final
C Division Torpedoes 4 WORThogs 1 10:33 pm final
Thu, Aug 08
D Division Tropical Depression 11 Pylons 1 7:30 pm final
D Division Tripods 3 Rusty Blades 4 9:00 pm final OT
D Division Paws 0 Nailers 3 10:30 pm final
Sun, Aug 11
B division Devils 7 OCSC Clowns 3 5:49 pm final
B division Whalers 2 Hosers 3 7:17 pm final
B division AGS 0 Tantrums 0 8:39 pm forfeit
B division Shockers 5 Misfits 6 10:16 pm final
Thu, Aug 15
D Division Tropical Depression 2 Rusty Blades 1 7:30 pm final
D Division Pylons 7 Nailers 5 9:00 pm final
D Division Tripods 3 Paws 4 10:30 pm final SO
Sun, Aug 18
B division Devils 5 Hosers 4 5:43 pm final OT
B division AGS 12 Misfits 1 7:27 pm final
B division Whalers 7 OCSC Clowns 0 8:48 pm final
B division Shockers 13 Tantrums 7 10:23 pm final
Thu, Aug 22
D Division Tropical Depression 3 Pylons 1 7:30 pm final
D Division Paws 1 Nailers 4 9:00 pm final
D Division Tripods 5 Rusty Blades 1 10:15 pm final
Sun, Aug 25
B division Whalers 12 Tantrums 6 5:47 pm final
B division Devils 6 AGS 3 7:11 pm final
B division Shockers 3 Hosers 4 8:49 pm final
B division Misfits 7 OCSC Clowns 6 10:10 pm final SO

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -