Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Hopkins Hockey Tournaments
9527696513
use the links to the left to share this


HHT (Boys Thanksgiving 2017)


  Tournament Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Fri, Nov 24
PeeWee A Wayzata PWA 1 Jefferson PWA 2 8:00 am final
Squirt C Jefferson Blue 3 Hopkins 4 8:00 am final
PeeWee B1 Buffalo PB1 1 Orono PB1 0 8:00 am final OT
Squirt C Osseo Maple Grove 2 Jefferson White 11 9:10 am final
PeeWee A Orono PWA 2 Tartan PWA 3 9:15 am final OT
PeeWee B1 Lakeville South PB1 4 Shakopee PB1 0 9:15 am final
Squirt B Hopkins SQB 6 Buffalo White SQB 2 10:20 am final
PeeWee A Hopkins PWA 7 Rosemount PWA 6 10:30 am final OT
PeeWee B1 Osseo Maple Grove PB1 6 Hastings PB1 2 10:30 am final
Squirt B Stillwater SQB 12 Armstrong Cooper SQB 1 11:30 am final
PeeWee A Armstrong Cooper PWA 1 Stillwater PWA 10 11:45 am final
PeeWee B1 MAML PB1 9 JCPNSP PB1 0 11:45 am final
Squirt B Edina SQB 14 Blaine SQB 1 12:50 pm final
Bantam B1 St Cloud BB1 8 Blaine BB1 1 1:15 pm final
Bantam B2 Hopkins BB2 7 Buffalo BB2 0 1:15 pm final
PeeWee B2 Edina PB2 0 Orono PB2 4 1:15 pm final
Squirt B OMG Maroon SQB 6 Orono SQB 4 2:00 pm final
Bantam B2 Edina Gold BB2 1 Coon Rapids BB2 1 2:30 pm final OT
Bantam B1 Stillwater BB1 2 Buffalo BB1 1 2:30 pm final OT
PeeWee B2 Hopkins PB2 3 Armstrong Cooper PB2 6 2:30 pm final
Squirt A Hopkins SQA 2 Lakeville South SQA 8 3:10 pm final
Bantam B2 Edina Gold BB2 1 Coon Rapids BB2 1 3:30 pm final OT
Squirt C Jefferson Blue 1 Eagan 6 3:45 pm final
Bantam B1 Orono BB1 1 Cottage Grove BB1 4 4:00 pm final
PeeWee B2 St Cloud PB2 1 Lakeville North PB2 9 4:00 pm final
Squirt A Mankato SQA 0 Eden Prairie SQA 9 4:40 pm final
Bantam B1 Armstrong Cooper BB1 2 Delano BB1 6 5:15 pm final
Bantam B2 Buffalo BB2 0 Stillwater BB2 9 5:15 pm final
Squirt A Orono SQA 8 Jefferson SQA 1 5:30 pm final
Bantam A Hopkins BA 3 Rosemount BA 6 6:30 pm final
Bantam A Hermantown BA 1 Stillwater BA 8 6:30 pm final
Squirt A Prior Lake-Savage SQA 5 St Cloud SQA 4 6:40 pm final
PeeWee B2 Coon Rapids PB2 0 Wayzata PB2 4 7:50 pm final
Bantam A Centennial BA 4 Andover BA 2 8:15 pm final
Bantam A Orono BA 8 Coon Rapids BA 4 8:15 pm final
Sat, Nov 25
PeeWee A Wayzata PWA 0 Orono PWA 3 8:00 am final
PeeWee B2 Edina PB2 10 St Cloud PB2 1 8:00 am final
Squirt B Buffalo White SQB 5 Armstrong Cooper SQB 2 8:10 am final
PeeWee A Rosemount PWA 4 Armstrong Cooper PWA 3 9:15 am final OT
Squirt B Blaine SQB 0 Orono SQB 5 9:20 am final
PeeWee B2 Lakeville North PB2 0 Orono PB2 3 10:30 am final
PeeWee A Tartan PWA 2 Jefferson PWA 3 10:30 am final
Squirt C Hopkins 2 Eagan 8 10:30 am final
PeeWee A Hopkins PWA 0 Stillwater PWA 9 11:45 am final
PeeWee B2 Armstrong Cooper PB2 3 Wayzata PB2 2 11:45 am final
Squirt C Jefferson White 2 Edina White 5 11:50 am final
PeeWee B1 Orono PB1 1 Shakopee PB1 5 1:00 pm final
Bantam B2 Edina Gold BB2 7 Delano BB2 1 1:00 pm final
Squirt B Hopkins SQB 3 Stillwater SQB 7 1:00 pm final
Squirt B Edina SQB 8 OMG Maroon SQB 0 2:10 pm final
PeeWee B1 Hastings PB1 4 JCPNSP PB1 1 2:15 pm final
Bantam B2 Hopkins BB2 1 Stillwater BB2 4 2:15 pm final
Squirt A Hopkins SQA 7 Mankato SQA 1 3:20 pm final
PeeWee B1 Buffalo PB1 1 Lakeville South PB1 3 3:30 pm final
Bantam B1 Blaine BB1 3 Buffalo BB1 6 3:30 pm final
Bantam B1 Blaine BB1 Buffalo BB1 3:30 pm data pending
Squirt A Jefferson SQA 10 St Cloud SQA 1 4:30 pm final
Squirt C Edina White Osseo Maple Grove 4:30 pm data pending
PeeWee B1 Osseo Maple Grove PB1 5 MAML PB1 3 4:45 pm final
Bantam B1 St Cloud BB1 Stillwater BB1 4:45 pm data pending
Squirt A Lakeville South SQA 7 Eden Prairie SQA 2 5:40 pm final
Bantam B2 Delano BB2 Coon Rapids BB2 5:45 pm data pending
Bantam B1 Cottage Grove BB1 Delano BB1 6:00 pm data pending
Bantam B1 Orono BB1 3 Armstrong Cooper BB1 4 6:00 pm final
Squirt A Orono SQA 8 Prior Lake-Savage SQA 1 6:50 pm final
Bantam A Hopkins BA 3 Andover BA 0 7:15 pm final
Bantam A Rosemount BA Centennial BA 7:15 pm data pending
Bantam A Hermantown BA Coon Rapids BA 9:00 pm data pending
Bantam A Stillwater BA Orono BA 9:00 pm data pending
Sun, Nov 26
Squirt C Osseo Maple Grove 1 Jefferson Blue 6 8:00 am final
PeeWee A Orono PWA 7 Rosemount PWA 2 8:00 am final
PeeWee B2 Edina PB2 Hopkins PB2 8:00 am data pending
Squirt B Armstrong Cooper SQB 6 Blaine SQB 7 9:00 am final OT
Squirt C Jefferson White Hopkins 9:10 am data pending
PeeWee B1 Shakopee PB1 4 Hastings PB1 1 9:15 am final
Squirt A Mankato SQA 0 St Cloud SQA 9 10:15 am final
Squirt B Hopkins SQB 1 OMG Maroon SQB 2 10:30 am final
PeeWee B2 Lakeville North PB2 1 Wayzata PB2 2 10:45 am final
Bantam A Andover BA Coon Rapids BA 11:30 am data pending
Bantam A Andover BA 8 Hermantown BA 5 11:45 am final
Bantam B1 Buffalo BB1 0 Armstrong Cooper BB1 6 12:00 pm final
PeeWee B2 Orono PB2 3 Armstrong Cooper PB2 1 12:15 pm final
Bantam B2 Buffalo BB2 2 Delano BB2 5 12:45 pm final
Squirt B Stillwater SQB 3 Edina SQB 4 12:50 pm final
Bantam B2 Hopkins BB2 Coon Rapids BB2 1:30 pm data pending
PeeWee B1 Lakeville South PB1 Osseo Maple Grove PB1 1:45 pm data pending
PeeWee B1 Orono PB1 6 JCPNSP PB1 2 2:00 pm final
Squirt A Eden Prairie SQA 5 Prior Lake-Savage SQA 2 2:00 pm final
PeeWee B1 Buffalo PB1 MAML PB1 3:00 pm data pending
PeeWee A Wayzata PWA 4 Armstrong Cooper PWA 3 3:15 pm final OT
PeeWee A Jefferson PWA Stillwater PWA 3:15 pm data pending
Squirt A Jefferson SQA 3:30 pm data pending
PeeWee A Tartan PWA Hopkins PWA 4:30 pm data pending
PeeWee B2 St Cloud PB2 11 Coon Rapids PB2 5 4:30 pm final
Squirt A Lakeville South SQA Eden Prairie SQA 4:40 pm data pending
Bantam B2 Stillwater BB2 Edina Gold BB2 5:00 pm data pending
Bantam B1 Blaine BB1 0 Orono BB1 6 5:45 pm final
Squirt C Eagan Edina White 6:00 pm data pending
Bantam A Hopkins BA Hermantown BA 6:15 pm data pending

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -