Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Spring Playoffs 2004)


  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

G# Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Wed, Jul 28
Div 3 The Players 3 NFC 3 10:00 pm final
Wed, Aug 04
Div 5 Barrys Bulldogs 7 Kaos 0 8:30 pm final
Div 1R Valleymen 9 Missle Crisis 3 9:30 pm final
Div 4R Nitro 1 Ice Dogs 2 10:00 pm final
Div 5R Buzznuts 4 2K3 9 10:30 pm final
Thu, Aug 05
Div 2R Shooters 1 C-ENG 5 9:30 pm final
Div 4 Underdogs 2 Ice Hawks 5 10:30 pm final
Sun, Aug 08
Div 4R Jimmys Garage 7 Choppers 1 6:30 pm final
Div 5 Oxiode Toxins 3 Ottawa Thunder 2 7:30 pm final SO
Div 3 Comgate Icecats 3 Akara 2 8:00 pm final
Div 3R Knights 9 Canucks 2 8:00 pm final
Div 5 Magnificent 7 4 NDHQ 0 9:00 pm final
Div 5 Wegotda Blues 4 Gladiators 5 9:00 pm final SO
Div 2 House of Commons Guards 3 Mortgage Centre Pylons 7 9:00 pm final
Div 3 Silly Puckers 5 Billy Co 0 9:30 pm forfeit
Div 5R Buzznuts 4 Killer Ducks 2 10:00 pm final
Div 3 Controlled Chaos 5 Guerillas 4 10:00 pm final
Div 2 Posse 5 Lorenzos 0 10:00 pm final
Div 4 Flying Elbows 4 Allegra 0 10:30 pm final
Div 4R Carver Communications 2 Rockland Legion Bar & Grill 3 11:00 pm final
Div 4R The Herd 8 No Names 5 11:00 pm final
Div 1 Empire Flyers 4 Gamblers 2 11:00 pm final
Mon, Aug 09
Div 2 Bourget Blues 3 Mortgage Centre Pylons 3 7:00 pm final
Div 1R Valleymen 3 Missle Crisis 3 7:30 pm final
Div 4 Saints 6 74s 2 8:00 pm final
Div 3 Silly Puckers 7 The Players 2 8:00 pm final
Div 1 Young Guns 3 Wallaces Wizards 6 8:30 pm final
Div 2 Lorenzos 8 Ballistik Hockey 1 9:00 pm final
Div 5 Kaos 6 Ottawa Thunder 2 9:30 pm final
Div 3 NFC 5 Billy Co 0 10:00 pm forfeit
Div 4R Choppers 5 Nitro 0 10:00 pm forfeit
Div 2R Krazy Kanucks 9 No Stars 3 10:00 pm final
Div 4 Ice Hawks 0 Flying Elbows 6 10:30 pm final
Div 5 NDHQ 2 Wegotda Blues 6 11:00 pm final
Tue, Aug 10
Div 2 Posse 5 Ballistik Hockey 3 10:00 pm final
Div 4 Underdogs 2 Allegra 7 11:00 pm final
Wed, Aug 11
Div 4 Saints 0 Rockland Legion Bar & Grill 5 8:30 pm forfeit
Div 3 Controlled Chaos 6 Akara 3 9:30 pm final
Div 3R Knights 10 Arsenal 5 10:00 pm final
Div 3 Comgate Icecats 1 Guerillas 4 10:30 pm final
Sun, Aug 15
Div 5 Barrys Bulldogs 5 Oxiode Toxins 4 6:30 pm final
Div 1R Missle Crisis 0 Valleymen 5 7:30 pm forfeit
Div 3 Comgate Icecats 1 Controlled Chaos 3 8:00 pm final
Div 2 Bourget Blues 7 House of Commons Guards 2 8:00 pm final
Div 4R Carver Communications 6 74s 0 9:00 pm final
Div 3 Silly Puckers 6 NFC 6 9:00 pm final
Div 2R Krazy Kanucks 2 C-ENG 1 9:00 pm final
Div 4 Flying Elbows 9 Rockland Legion Bar & Grill 1 9:30 pm final
Div 3 The Players 6 Billy Co 3 10:00 pm final
Div 2R Shooters 7 No Stars 3 10:00 pm final
Div 5 Wegotda Blues 2 Kaos 3 10:00 pm final SO
Div 4R Choppers 1 No Names 4 10:30 pm final
Div 5R 2K3 3 Killer Ducks 6 11:00 pm final
Div 4R Jimmys Garage 5 Ice Dogs 4 11:00 pm final
Div 3R Arsenal 8 Canucks 10 11:00 pm final
Mon, Aug 16
Div 1R Wallaces Wizards 1 Young Guns 6 7:30 pm final
Div 5 Magnificent 7 7 Gladiators 4 8:00 pm final
Div 1 Gamblers 3 Empire Flyers 3 8:30 pm final
Div 2 Posse 2 Bourget Blues 4 9:00 pm final
Div 4R The Herd 5 Carver Communications 13 9:30 pm final
Div 3R Arsenal 5 Knights 9 10:00 pm final
Div 3 Guerillas 4 Akara 4 10:30 pm final
Tue, Aug 17
Div 1 Empire Flyers 3 Young Guns 4 10:00 pm final
Wed, Aug 18
Div 1R Wallaces Wizards 5 Gamblers 0 8:30 pm forfeit
Div 5 Barrys Bulldogs 1 Magnificent 7 3 9:30 pm final
Div 4R Jimmys Garage 3 Allegra 0 10:00 pm final
Div 3R Canucks 0 Knights 5 10:30 pm forfeit
Thu, Aug 19
Div 1 Young Guns 5 Empire Flyers 1 9:30 pm final
Div 1R Valleymen 5 Wallaces Wizards 0 10:30 pm forfeit
Sun, Aug 22
Div 3 NFC 2 Guerillas 1 9:00 pm final
Div 3 Silly Puckers 1 Controlled Chaos 4 10:00 pm final
Div 3R Canucks 0 Arsenal 5 10:30 pm forfeit

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -