League Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
G# | Div |
Home |
Away |
Time |
boxscore/Rink/GS |
GT
| Sun, Sep 13 |
| Div 2 |
| Bytown Bandits 6 |
|
KGB 3 |
7:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Don Cherrys Ottawa 3 |
|
Team Showers 0 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Shockers 12 |
|
Bulldogs 8 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Blades of Glory 1 |
|
The Pirates 4 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 11 |
|
Master Debaters 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Chiefs 3 |
|
Predators 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Barons 3 |
|
Gladiators 4 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Knight Riders 0 |
|
The Blades 4 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| The Bandits 5 |
|
Ottawa HC 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Beaver Blasters 8 |
|
The B-Team 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Scrat 9 |
|
Easton Construction 1 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Girth Kings 4 |
|
Ottawa Waterfront.ca 3 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Jagr Bombers 2 |
|
Ducks 5 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Westend Warriors 3 |
|
The Untouchables 2 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Cougar Bait 7 |
|
Toe Dragons 1 |
11:15 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Flyers 7 |
|
Ottawas Most Hated 2 |
11:15 pm |
final |
|
Mon, Sep 14 |
| Div 6 |
| Blizzards 1 |
|
The Four King Iceholes 5 |
7:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Knights Templar 3 |
|
Gregs Dirty Rejects 0 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Shockers 3 |
|
Ottawa Waterfront.ca 4 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Esprit de Corps Commandos 3 |
|
Blood Sweat and Beers 2 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 7 |
| The Petes 1 |
|
Nepean Ballet 6 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Bytown Bandits 7 |
|
The Bandits 4 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| The Shlebs 5 |
|
Hammerheads 0 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| The Bananas 6 |
|
Trojans 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Bulldogs 5 |
|
Maniacs 4 |
11:00 pm |
final SO |
|
| Div 2 |
| KGB 8 |
|
Team Showers 0 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Blue Nuit 2 |
|
The Rehabs 0 |
11:15 pm |
final |
|
Tue, Sep 15 |
| Div 2 |
| Don Cherrys Ottawa 3 |
|
Ottawa HC 4 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Knight Riders 9 |
|
Gladiators 0 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| The Untouchables 0 |
|
Premature Shooters 3 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Predators 1 |
|
Cougar Bait 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Bardown Bandits 4 |
|
pTeraMachtyls 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Trojans 4 |
|
Westend Warriors 6 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Gordon Bombays All Stars 1 |
|
HatTrick Swayzes 3 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 3 |
| The Blades 4 |
|
Blades of Glory 1 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| The Pirates 5 |
|
Iceholes 2 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Chiefs 3 |
|
Easton Construction 4 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Sep 16 |
| Div 6 |
| Jagr Bombers 1 |
|
Blizzards 5 |
8:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Gregs Dirty Rejects 2 |
|
The Petes 5 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Ducks 0 |
|
Flyers 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Blue Nuit 4 |
|
Esprit de Corps Commandos 1 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Ottawas Most Hated 4 |
|
West Wolves 3 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Nepean Ballet 8 |
|
Whalers 2 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Knights Templar 3 |
|
The B-Team 2 |
11:15 pm |
final |
|
Thu, Sep 17 |
| Div 8 |
| The Rehabs 2 |
|
Hammerheads 1 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 8 |
| The Shlebs 4 |
|
Blood Sweat and Beers 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Bulldogs 5 |
|
Girth Kings 4 |
10:15 pm |
final SO |
|
| Div 1 |
| Ottawa Shockers 5 |
|
Maniacs 6 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Gladiators 0 |
|
Iceholes 1 |
11:15 pm |
forfeit |
|
Sun, Sep 20 |
| Div 2 |
| Team Showers 5 |
|
Barons 2 |
7:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Knight Riders 7 |
|
The Pirates 3 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Westend Warriors 3 |
|
Master Debaters 2 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Easton Construction 7 |
|
Gordon Bombays All Stars 1 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| pTeraMachtyls 1 |
|
The Bananas 6 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| KGB 6 |
|
Ottawa HC 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Chiefs 6 |
|
Toe Dragons 3 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| HatTrick Swayzes 2 |
|
Scrat 5 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Gregs Dirty Rejects 5 |
|
Beaver Blasters 1 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Ducks 3 |
|
The Four King Iceholes 4 |
11:15 pm |
final |
|
Mon, Sep 21 |
| Div 6 |
| Blizzards 1 |
|
West Wolves 7 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Jagr Bombers 1 |
|
Ottawas Most Hated 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Trojans 4 |
|
Bardown Bandits 5 |
11:00 pm |
final SO |
|
Tue, Sep 22 |
| Div 7 |
| The B-Team 1 |
|
Whalers 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Knights Templar 3 |
|
Nepean Ballet 2 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 3 |
| The Blades 2 |
|
Bytown Bandits 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| The Bandits 1 |
|
Don Cherrys Ottawa 1 |
11:00 pm |
final SO |
|
| Div 3 |
| The Pirates 8 |
|
Barons 1 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Sep 23 |
| Div 3 |
| Blades of Glory 6 |
|
Iceholes 4 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Shockers 8 |
|
Girth Kings 5 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Team Showers 6 |
|
Gladiators 2 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Ottawa Waterfront.ca 2 |
|
Maniacs 5 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 4 |
| The Untouchables 0 |
|
pTeraMachtyls 5 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 3 |
|
The Bananas 7 |
11:15 pm |
final |
|
Thu, Sep 24 |
| Div 4 |
| Master Debaters 3 |
|
Bardown Bandits 5 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Gregs Dirty Rejects 4 |
|
The B-Team 3 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 5 |
| Predators 7 |
|
HatTrick Swayzes 4 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Toe Dragons 13 |
|
Gordon Bombays All Stars 0 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Flyers 7 |
|
West Wolves 0 |
11:15 pm |
final |
|
Sun, Sep 27 |
| Div 6 |
| Ducks 2 |
|
Blizzards 6 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Ottawas Most Hated 4 |
|
The Four King Iceholes 3 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 7 |
| Nepean Ballet 7 |
|
Beaver Blasters 4 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Scrat 0 |
|
Cougar Bait 3 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Blue Nuit 1 |
|
Hammerheads 0 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| The Rehabs 3 |
|
Blood Sweat and Beers 6 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 7 |
| The Petes 3 |
|
Whalers 5 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 2 |
| Bytown Bandits 4 |
|
Ottawa HC 7 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Esprit de Corps Commandos 2 |
|
The Shlebs 3 |
11:15 pm |
final |
|
Mon, Sep 28 |
| Div 2 |
| KGB 1 |
|
Don Cherrys Ottawa 1 |
9:00 pm |
final SO |
|
| Div 2 |
| The Bandits 1 |
|
The Blades 3 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 1 |
| Bulldogs 2 |
|
Ottawa Waterfront.ca 6 |
11:00 pm |
final |
|
Tue, Sep 29 |
| Div 1 |
| Girth Kings 4 |
|
Maniacs 6 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 3 |
| Knight Riders 4 |
|
Iceholes 5 |
10:00 pm |
final SO |
|
| Div 4 |
| Premature Shooters 3 |
|
Trojans 3 |
10:15 pm |
final SO |
|
| Div 3 |
| Blades of Glory 2 |
|
Barons 3 |
11:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Bardown Bandits 2 |
|
Westend Warriors 3 |
11:15 pm |
final |
|
Wed, Sep 30 |
| Div 5 |
| Gordon Bombays All Stars 2 |
|
Chiefs 4 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 6 |
| Jagr Bombers 2 |
|
West Wolves 1 |
11:00 pm |
final |
|
Thu, Oct 01 |
| Div 5 |
| Predators 4 |
|
Scrat 0 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Cougar Bait 4 |
|
Easton Construction 2 |
11:15 pm |
final |
|
Fri, Oct 02 |
| Div 6 |
| Flyers 6 |
|
The Four King Iceholes 1 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 7 |
| Knights Templar 1 |
|
Whalers 2 |
9:00 pm |
final |
|
Sun, Oct 04 |
| Div 7 |
| The Petes 4 |
|
Beaver Blasters 3 |
7:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| The Rehabs 5 |
|
The Shlebs 4 |
8:00 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Blue Nuit 10 |
|
Blood Sweat and Beers 3 |
9:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| The Untouchables 4 |
|
The Bananas 7 |
9:15 pm |
final |
|
| Div 5 |
| Toe Dragons 7 |
|
HatTrick Swayzes 4 |
10:00 pm |
final |
|
| Div 4 |
| Master Debaters 3 |
|
pTeraMachtyls 7 |
10:15 pm |
final |
|
| Div 8 |
| Esprit de Corps Commandos 4 |
|
Hammerheads 4 |
11:00 pm |
final SO |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|