Pointstreak.com
support
|
admin login
Home
News
Hockey
Baseball
Softball
Basketball
Lacrosse
Soccer
The Zone
Products
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact
Rink Exchange Hockey League
541-225-5123
RHL (Spring 2019)
Choose a season
Winter 22
test
Fall 21
RHL Summer 21
RHL Youth 2021
RHL Fall/Winter 2020-2021
Fall/Winter 2019/20
RHL Summer 2020
Summer 2019
Spring 2020
2019 Cross Ice Classic
2019 Spring 3v3 Tournament
Spring 2019
Fall/Winter 2018/19
Fall/Winter (Finter) 2016
Summer 2016
Summer 2018
2018 Cross-Ice Classic
2018 Spring 3v3 Tournament
Spring 2018
Fall/Winter 2017/18
Summer 2017
Rink Exchange Celebration 17
Spring 2017
Rink Exchange Celebration 16
Finter 2015/16
Summer Playoffs 2015
Summer 2015
Spring 2016
Spring Playoffs 2015
Spring 2015
Winter 14 Playoffs
Winter 2014
Fall Playoffs 2014
14 Celebration
Fall 2014
Eugene Generals
League Schedule
gamesheet view
printable gamesheet
G#
Div
Home
Away
Time
boxscore/Rink/GS
GT
Sun, Mar 03
1
"A"
Rogue
5
Oakshire
5
8:00 am
final
OT
2
"A"
PBR
6
Hop Valley
8
9:30 am
final
3
"A"
Ice Dogs
7
RHL Yellow
2
11:00 am
final
4
"C"
Two Towns
0
Purple
8
2:15 pm
final
5
"C"
Block 15
7
Falling Sky
2
3:45 pm
final
6
"B"
Sam Bonds
6
Red Hooks
4
5:15 pm
final
7
"B"
Montucky
3
Orange
4
6:45 pm
final
8
"B"
Americans
4
Ninkasi
4
8:15 pm
final
OT
Sun, Mar 10
9
"B"
Sam Bonds
3
Americans
6
8:00 am
final
10
"B"
Montucky
5
Orange
5
9:30 am
final
OT
11
"B"
Red Hooks
6
Ninkasi
8
11:00 am
final
12
"A"
Rogue
4
Ice Dogs
3
2:15 pm
final
13
"A"
PBR
4
Hop Valley
8
3:45 pm
final
14
"A"
Oakshire
3
RHL Yellow
6
5:15 pm
final
15
"C"
Purple
9
Falling Sky
1
6:45 pm
final
16
"C"
Two Towns
2
Block 15
0
8:15 pm
final
Sun, Mar 17
18
"C"
Purple
6
Block 15
2
9:30 am
final
17
"C"
Falling Sky
3
Two Towns
4
11:00 am
final
19
"B"
Red Hooks
0
Americans
7
2:00 pm
final
20
"B"
Montucky
6
Ninkasi
7
3:45 pm
final
21
"B"
Sam Bonds
2
Orange
3
5:00 pm
final
22
"A"
Oakshire
5
Ice Dogs
4
6:30 pm
final
23
"A"
PBR
7
RHL Yellow
6
8:00 pm
final
24
"A"
Rogue
5
Hop Valley
6
9:30 pm
final
Sun, Mar 31
25
"C"
Two Towns
2
Purple
4
8:00 am
final
26
"C"
Block 15
7
Falling Sky
4
9:30 am
final
27
"B"
Sam Bonds
4
Red Hooks
10
11:00 am
final
28
"B"
Americans
0
Orange
5
2:15 pm
final
29
"B"
Montucky
2
Ninkasi
5
3:45 pm
final
30
"A"
Oakshire
12
Rogue
3
5:15 pm
final
31
"A"
Ice Dogs
6
Hop Valley
4
6:45 pm
final
32
"A"
PBR
7
RHL Yellow
7
8:15 pm
final
OT
Sun, Apr 07
33
"B"
Sam Bonds
3
Americans
2
8:00 am
final
34
"B"
Orange
4
Ninkasi
5
9:30 am
final
35
"B"
Red Hooks
3
Montucky
5
11:00 am
final
36
"A"
Rogue
0
Ice Dogs
9
2:15 pm
final
37
"A"
Hop Valley
2
RHL Yellow
3
3:45 pm
final
38
"A"
Oakshire
4
PBR
7
5:15 pm
final
39
"C"
Purple
8
Falling Sky
1
6:45 pm
final
40
"C"
Two Towns
4
Block 15
1
8:15 pm
final
Sun, Apr 14
41
"A"
Oakshire
3
Ice Dogs
6
8:00 am
final
42
"A"
Hop Valley
7
RHL Yellow
4
9:30 am
final
43
"A"
Rogue
5
PBR
4
11:00 am
final
44
"C"
Purple
6
Block 15
0
2:15 pm
final
45
"C"
Two Towns
5
Falling Sky
2
3:45 pm
final
46
"B"
Red Hooks
5
Americans
5
5:15 pm
final
OT
47
"B"
Orange
1
Ninkasi
2
6:45 pm
final
48
"B"
Sam Bonds
4
Montucky
3
8:15 pm
final
Sun, Apr 21
49
"A"
Rogue
4
RHL Yellow
6
8:00 am
final
50
"A"
Oakshire
5
Hop Valley
5
9:30 am
final
OT
51
"A"
Ice Dogs
8
PBR
8
11:00 am
final
OT
52
"C"
Purple
10
Falling Sky
0
2:15 pm
final
53
"C"
Block 15
1
Two Towns
1
3:45 pm
final
OT
54
"B"
Sam Bonds
6
Ninkasi
3
5:15 pm
final
55
"B"
Red Hooks
3
Orange
3
6:45 pm
final
OT
56
"B"
Americans
6
Montucky
3
8:15 pm
final
Sun, Apr 28
57
"C"
Block 15
3
Falling Sky
2
8:00 am
final
58
"C"
Purple
4
Two Towns
2
9:30 am
final
59
"B"
Orange
3
Americans
3
11:00 am
final
OT
60
"B"
Ninkasi
5
Sam Bonds
1
2:15 pm
final
61
"B"
Red Hooks
5
Montucky
5
3:45 pm
final
OT
62
"A"
Oakshire
6
RHL Yellow
6
5:15 pm
final
OT
63
"A"
Ice Dogs
5
Hop Valley
1
6:45 pm
final
64
"A"
PBR
8
Rogue
4
8:15 pm
final
Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -
print this page