Pointstreak.com
support
|
admin login
Home
News
Hockey
Baseball
Softball
Basketball
Lacrosse
Soccer
The Zone
Products
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact
Silver Stick Parkhill Tournament
SS Parkhill (14/15Parkhill Reg)
Choose a season
14/15Parkhill Reg
13/14Parkhill Reg
12 Parkhill Reg
11 Parkhill Regional
10 Parkhill Regional
League Schedule
gamesheet view
printable gamesheet
G#
Div
Home
Away
Time
boxscore/Rink/GS
GT
Sat, Dec 27
1
C
Lucan
4
East Lambton
3
8:00 am
final
2
C
Delhi
4
Plattsville
2
9:00 am
final
3
C
Lambton Shores
2
Belmont
3
10:00 am
final
4
C
North Middlesex
4
Aylmer
3
11:00 am
final
5
B
Mt. Brydges
7
Lambeth
0
12:00 pm
final
6
C
Delhi
4
Lucan
4
1:00 pm
final
7
C
East Lambton
2
Plattsville
3
2:00 pm
final
8
B
Ilderton
1
Wallaceburg
3
3:00 pm
final
9
B
Ingersoll
0
South Huron
5
4:00 pm
final
10
A
St. Thomas
1
London Bandits
10
5:00 pm
final
11
A
Strathroy
1
North London
2
6:00 pm
final
Sun, Dec 28
12
C
North Middlesex
7
Belmont
1
8:00 am
final
13
C
Lambton Shores
2
Aylmer
5
9:00 am
final
14
B
Petrolia
3
Lambeth
1
10:00 am
final
15
A
Mooretown
2
Amherstburg
2
11:00 am
final
16
A
Sarnia
2
West London
2
12:00 pm
final
17
C
Aylmer
5
Belmont
1
1:00 pm
final
18
B
South Huron
12
Petrolia
2
2:00 pm
final
19
B
Ilderton
3
Mt. Brydges
2
3:00 pm
final
20
A
Mooretown
1
West London
7
4:00 pm
final
21
A
Sarnia
1
Amherstburg
1
5:00 pm
final
22
B
Wallaceburg
0
Ingersoll
2
6:00 pm
final
23
C
North Middlesex
5
Lambton Shores
3
7:15 pm
final
Mon, Dec 29
24
A
Strathroy
1
London Bandits
3
8:00 am
final
25
A
North London
5
St. Thomas
1
9:00 am
final
26
B
Mt. Brydges
9
Lambeth
0
10:00 am
final
27
A
Mooretown
1
Sarnia
8
11:00 am
final
28
A
West London
7
Amherstburg
0
12:00 pm
final
29
A
St. Thomas
0
Strathroy
8
1:00 pm
final
30
A
London Bandits
2
North London
3
2:00 pm
final
31
B
Wallaceburg
2
Petrolia
1
3:00 pm
final
32
B
Ilderton
2
Ingersoll
3
4:00 pm
final
33
C
East Lambton
2
Delhi
5
5:00 pm
final
34
C
Plattsville
1
Lucan
4
6:00 pm
final
Tue, Dec 30
35
A
North London
6
Sarnia
3
9:00 am
final
36
A
West London
4
London Bandits
0
10:00 am
final
37
B
South Huron
4
Ingersoll
0
11:00 am
final
38
B
Mt. Brydges
5
Wallaceburg
2
12:00 pm
final
39
C
North Middlesex
6
Delhi
3
1:00 pm
final
40
C
Lucan
4
Aylmer
1
2:00 pm
final
41
A
North London
0
West London
1
3:00 pm
final
42
B
South Huron
2
Mt. Brydges
7
4:00 pm
final
43
C
North Middlesex
2
Lucan
3
5:00 pm
final
Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -
print this page