Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2015/2016)

Division 8


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Knights Templar 2 Beaver Blasters 7 Thu, Oct 08 11:15 pm final
Ottawas Most Hated 9 Blizzards 4 Tue, Oct 13 10:15 pm final
The Petes 1 Whalers 2 Wed, Oct 14 11:00 pm final
Nepean Ballet 1 Gordon Bombays All Stars 4 Thu, Oct 15 10:00 pm final
Blue Nuit 2 Hammerheads 3 Sun, Oct 18 10:00 pm final
Ottawas Most Hated 5 Ducks 6 Wed, Oct 21 11:00 pm final
Knights Templar 2 Dirty Gregs Rejects 0 Sun, Oct 25 9:00 pm final
Gordon Bombays All Stars 3 Whalers 3 Sun, Oct 25 9:15 pm final SO
The Petes 2 Beaver Blasters 6 Sun, Oct 25 10:00 pm final
Nepean Ballet 2 Jagr Bombers 9 Sun, Oct 25 11:00 pm final
The Shlebs 3 Blood Sweat and Beers 0 Sun, Oct 25 11:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 2 Hammerheads 3 Mon, Oct 26 10:00 pm final
West Wolves 4 Ottawas Most Hated 3 Sun, Nov 01 10:15 pm final SO
Knights Templar 3 The Petes 1 Sun, Nov 01 11:15 pm final
The Rehabs 1 The Shlebs 4 Mon, Nov 02 9:00 pm final
Nepean Ballet 2 Dirty Gregs Rejects 1 Mon, Nov 02 10:00 pm final
Whalers 4 Jagr Bombers 6 Mon, Nov 02 10:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 8 Beaver Blasters 5 Mon, Nov 02 11:00 pm final
Ottawas Most Hated 1 Chiefs 6 Mon, Nov 09 11:15 pm final
Whalers 7 Nepean Ballet 4 Tue, Nov 10 11:15 pm final
Beaver Blasters 8 Dirty Gregs Rejects 2 Sun, Nov 15 9:00 pm final
Knights Templar 3 Gordon Bombays All Stars 1 Sun, Nov 15 10:00 pm final
Blood Sweat and Beers 1 Hammerheads 3 Sun, Nov 15 11:00 pm final
The Shlebs 4 Blue Nuit 3 Mon, Nov 16 9:00 pm final
Nepean Ballet 1 Knights Templar 3 Sun, Nov 22 10:15 pm final
Ottawas Most Hated 4 HatTrick Swayzes 5 Sun, Nov 22 11:00 pm final SO
Dirty Gregs Rejects 5 Whalers 3 Sun, Nov 22 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 2 The Petes 4 Mon, Nov 23 9:00 pm final
Beaver Blasters 2 Jagr Bombers 4 Mon, Nov 23 10:00 pm final
Hammerheads 1 The Rehabs 0 Mon, Nov 23 11:00 pm final
The B-Team 2 The Shlebs 5 Mon, Nov 23 11:15 pm final
Ottawas Most Hated 3 Blizzards 4 Mon, Nov 30 9:00 pm final SO
Whalers 1 Knights Templar 4 Mon, Nov 30 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 1 Jagr Bombers 7 Tue, Dec 01 10:00 pm final
Hammerheads 2 The Shlebs 1 Wed, Dec 02 10:00 pm final
Beaver Blasters 2 Nepean Ballet 6 Sun, Dec 06 11:00 pm final
Dirty Gregs Rejects 1 Gordon Bombays All Stars 3 Thu, Dec 10 11:15 pm final
Nepean Ballet 4 The Petes 3 Fri, Dec 11 8:30 pm final
Whalers 6 Beaver Blasters 5 Fri, Dec 11 9:30 pm final SO
Jagr Bombers 1 Knights Templar 0 Sun, Dec 13 9:00 pm final
The Shlebs 5 Esprit de Corps Commandos 2 Sun, Dec 13 9:15 pm final
The B-Team 1 Hammerheads 5 Sun, Dec 13 10:00 pm final
Ottawas Most Hated 1 Ducks 3 Sun, Dec 13 11:00 pm final
Hammerheads 3 Blue Nuit 2 Wed, Dec 16 10:00 pm final
Chiefs 6 Ottawas Most Hated 2 Sun, Dec 20 10:00 pm final
Whalers 4 The Petes 5 Sun, Jan 03 9:00 pm final
Esprit de Corps Commandos 1 Hammerheads 4 Sun, Jan 03 9:15 pm final
The Shlebs 0 Blood Sweat and Beers 3 Sun, Jan 03 10:00 pm final
Gordon Bombays All Stars 3 Nepean Ballet 8 Sun, Jan 03 10:15 pm final
Beaver Blasters 6 Knights Templar 4 Sun, Jan 03 11:15 pm final
The Shlebs 2 The B-Team 1 Sun, Jan 10 10:00 pm final
Knights Templar 3 Hammerheads 4 Sun, Jan 10 10:00 pm final SO
Nepean Ballet 6 Ottawas Most Hated 3 Sun, Jan 10 11:00 pm final
Gordon Bombays All Stars 3 Whalers 7 Sun, Jan 10 11:00 pm final
Nepean Ballet 2 Hammerheads 0 Mon, Jan 18 10:15 pm final
The Shlebs 0 Beaver Blasters 4 Mon, Jan 18 11:00 pm final
Whalers 4 Ottawas Most Hated 8 Sun, Jan 24 9:15 pm final
Knights Templar 2 The Shlebs 3 Sun, Jan 24 11:15 pm final
Beaver Blasters 0 Gordon Bombays All Stars 1 Tue, Jan 26 10:00 pm final
Knights Templar 0 Nepean Ballet 1 Tue, Feb 02 11:00 pm final SO
Gordon Bombays All Stars 2 The Shlebs 2 Wed, Feb 03 10:00 pm final
Whalers 2 Hammerheads 5 Wed, Feb 03 11:00 pm final
Ottawas Most Hated 4 Beaver Blasters 3 Thu, Feb 04 11:15 pm final
Ottawas Most Hated 2 The Shlebs 7 Thu, Feb 11 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 1 Knights Templar 2 Sun, Feb 14 11:00 pm final
Beaver Blasters 1 Hammerheads 0 Tue, Feb 16 10:00 pm forfeit
Whalers 2 Nepean Ballet 4 Tue, Feb 16 10:15 pm final
Beaver Blasters 5 Nepean Ballet 6 Sun, Feb 21 11:00 pm final
Whalers 7 Knights Templar 1 Wed, Feb 24 10:00 pm final
Hammerheads 2 The Shlebs 1 Wed, Feb 24 11:00 pm final
Ottawas Most Hated 3 Gordon Bombays All Stars 2 Thu, Feb 25 10:15 pm final
Ottawas Most Hated 9 Knights Templar 0 Mon, Feb 29 11:00 pm final
The Shlebs 1 Nepean Ballet 2 Tue, Mar 01 9:00 pm final SO
Hammerheads 1 Gordon Bombays All Stars 2 Tue, Mar 01 10:15 pm final
Whalers 2 Beaver Blasters 3 Tue, Mar 01 11:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 2 Nepean Ballet 2 Tue, Mar 08 11:00 pm final SO
Knights Templar 5 Beaver Blasters 2 Thu, Mar 10 8:15 pm final
Hammerheads 1 Ottawas Most Hated 2 Thu, Mar 10 9:15 pm final
The Shlebs 10 Whalers 1 Sun, Mar 13 6:15 pm final
Knights Templar 1 Hammerheads 2 Sun, Mar 13 11:00 pm final
The Shlebs 5 Beaver Blasters 7 Mon, Mar 14 8:15 pm final
Gordon Bombays All Stars 5 Whalers 3 Mon, Mar 14 9:15 pm final
Nepean Ballet 3 Ottawas Most Hated 0 Mon, Mar 14 10:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -