Coors Light - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2012/2013)

Coors Light


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
FBS Hammers 4 #twoopers 3 Thu, Sep 13 10:15 pm final SO
The Spaphones 5 The Stepfathers 3 Thu, Sep 13 11:00 pm final
The Blades 2 Brew Crew 6 Thu, Sep 13 11:15 pm final
Blue Steel 4 Shamrocks Hockey 1 Sun, Sep 16 9:00 pm final
Loggers 2 Kings 1 Sun, Sep 16 9:15 pm final SO
Dan Paquette HC 2 Sauce Slingers 3 Sun, Sep 16 10:00 pm final
Vipond Fire Protection 5 Gladiators 3 Sun, Sep 16 10:15 pm final
Jackeyes 3 The Friendos 2 Sun, Sep 16 11:00 pm final
Perfect Strangers 2 Pat Burns Mustache Experience 5 Mon, Sep 17 10:00 pm final
Shanks Hockey 1 Bytown Barnmuckers 6 Mon, Sep 17 11:00 pm final
Kings 0 The Spaphones 0 Wed, Sep 19 9:15 pm final SO
Brew Crew 3 FBS Hammers 7 Wed, Sep 19 9:15 pm final
#twoopers 3 Blue Tories 4 Wed, Sep 19 10:15 pm final
The Stepfathers 0 Gladiators 5 Wed, Sep 19 10:15 pm final
Loggers 1 Vipond Fire Protection 6 Wed, Sep 19 11:15 pm final
A.M. Lumber 2 The Boys 6 Thu, Sep 20 10:00 pm final
The Blades 3 Ottawa Waterfront.ca 2 Sun, Sep 23 10:00 pm final
Pints 3 Shamrocks Hockey 10 Tue, Sep 25 10:00 pm final
Sauce Slingers 7 Pat Burns Mustache Experience 5 Tue, Sep 25 11:00 pm final
#twoopers 4 The Blades 1 Wed, Sep 26 9:00 pm final
The Spaphones 3 Gladiators 4 Wed, Sep 26 10:00 pm final
FBS Hammers 0 Blue Tories 8 Wed, Sep 26 10:15 pm final
Kings 3 Vipond Fire Protection 6 Wed, Sep 26 11:00 pm final
Dan Paquette HC 0 Blue Steel 4 Wed, Sep 26 11:00 pm final
Brew Crew 2 Ottawa Waterfront.ca 7 Wed, Sep 26 11:15 pm final
The Friendos 5 Bytown Barnmuckers 4 Thu, Sep 27 10:00 pm final SO
The Stepfathers 2 Loggers 2 Thu, Sep 27 10:00 pm final SO
Bytown Bulldogs 4 The Boys 3 Sun, Sep 30 11:00 pm final
Shamrocks Hockey 6 Dan Paquette HC 8 Thu, Oct 04 10:00 pm final
Ottawa Waterfront.ca 9 FBS Hammers 5 Thu, Oct 04 10:00 pm final
Brew Crew 6 #twoopers 5 Thu, Oct 04 10:15 pm final
Blue Tories 5 The Blades 4 Thu, Oct 04 11:00 pm final
Pat Burns Mustache Experience 8 Pints 3 Thu, Oct 04 11:00 pm final
Vipond Fire Protection 4 The Spaphones 7 Thu, Oct 04 11:15 pm final
Gladiators 2 Loggers 3 Mon, Oct 08 9:15 pm final
Bytown Barnmuckers 7 4th Liners 5 Mon, Oct 08 10:00 pm final
The Boys 10 Knights 4 Mon, Oct 08 11:00 pm final
Trains and Airplanes 5 The Friendos 6 Mon, Oct 08 11:00 pm final SO
Pat Burns Mustache Experience 6 Blue Steel 7 Mon, Oct 15 10:00 pm final
Dan Paquette HC 8 The Ottawa Outlaws 1 Mon, Oct 15 10:00 pm final
Shamrocks Hockey 3 Sauce Slingers 5 Mon, Oct 15 11:00 pm final
The Friendos 8 Avengers 2 Mon, Oct 15 11:00 pm final
The Spaphones 8 Gladiators 1 Tue, Oct 16 9:15 pm final
The Boys 6 Golden Seals 5 Tue, Oct 16 10:00 pm final
Brew Crew 4 Loggers 0 Tue, Oct 16 10:15 pm final
#twoopers 6 FBS Hammers 3 Tue, Oct 16 11:00 pm final
Bytown Barnmuckers 1 Addicted 2 Tue, Oct 16 11:00 pm final SO
The Blades 1 Vipond Fire Protection 1 Tue, Oct 16 11:15 pm final SO
Bytown Bulldogs 4 Bytown Barnmuckers 7 Mon, Oct 22 10:00 pm final
The Boys 8 Dan Paquette HC 3 Tue, Oct 23 10:00 pm final
Shamrocks Hockey 5 The Friendos 3 Tue, Oct 23 11:00 pm final
Pat Burns Mustache Experience 7 Jackeyes 2 Tue, Oct 23 11:00 pm final
The Spaphones 6 Brew Crew 7 Sun, Oct 28 10:00 pm final
FBS Hammers 3 Loggers 5 Sun, Oct 28 10:15 pm final
#twoopers 7 The Blades 6 Sun, Oct 28 11:00 pm final
Gladiators 1 Vipond Fire Protection 2 Sun, Oct 28 11:15 pm final
The Friendos 5 Bytown Barnmuckers 3 Tue, Oct 30 9:30 pm final
Dan Paquette HC 5 Pat Burns Mustache Experience 3 Tue, Oct 30 11:00 pm final
Shamrocks Hockey 4 The Boys 3 Wed, Oct 31 10:00 pm final
Vipond Fire Protection 2 #twoopers 3 Sun, Nov 04 10:00 pm final
Loggers 4 Gladiators 2 Sun, Nov 04 11:00 pm final
The Blades 5 The Spaphones 2 Mon, Nov 05 11:15 pm final
Pat Burns Mustache Experience 9 The Friendos 6 Wed, Nov 07 10:00 pm final
Shamrocks Hockey 4 Dan Paquette HC 2 Wed, Nov 07 11:00 pm final
The Boys 5 Bytown Barnmuckers 8 Thu, Nov 08 10:00 pm final
Brew Crew 5 FBS Hammers 4 Thu, Nov 08 10:15 pm final
Loggers 0 The Blades 3 Wed, Nov 14 10:00 pm final
Gladiators 2 Brew Crew 8 Wed, Nov 14 11:00 pm final
The Boys 3 The Friendos 8 Thu, Nov 15 10:00 pm final
#twoopers 5 The Spaphones 7 Thu, Nov 15 10:00 pm final
FBS Hammers 4 Vipond Fire Protection 3 Thu, Nov 15 10:15 pm final SO
Shamrocks Hockey 6 Pat Burns Mustache Experience 4 Thu, Nov 15 11:00 pm final
Bytown Barnmuckers 3 Dan Paquette HC 4 Thu, Nov 15 11:00 pm final
Pat Burns Mustache Experience 4 The Boys 3 Thu, Nov 22 11:00 pm final
Bytown Barnmuckers 3 Shamrocks Hockey 8 Sun, Nov 25 10:00 pm final
FBS Hammers 4 The Spaphones 0 Sun, Nov 25 10:00 pm final
Vipond Fire Protection 0 Loggers 1 Sun, Nov 25 10:00 pm forfeit
Brew Crew 4 #twoopers 9 Sun, Nov 25 10:00 pm final
Dan Paquette HC 7 The Friendos 6 Sun, Nov 25 11:00 pm final
The Blades 6 Gladiators 4 Sun, Nov 25 11:00 pm final
The Friendos 2 Shamrocks Hockey 10 Thu, Nov 29 10:00 pm final
Bytown Barnmuckers 6 Pat Burns Mustache Experience 3 Sun, Dec 02 8:00 pm final
Dan Paquette HC 5 The Boys 1 Sun, Dec 02 9:00 pm final
#twoopers 4 Loggers 2 Tue, Dec 04 9:15 pm final
Gladiators 1 FBS Hammers 6 Tue, Dec 04 10:15 pm final
Brew Crew 3 The Blades 6 Tue, Dec 04 11:15 pm final
The Spaphones 5 Vipond Fire Protection 2 Wed, Dec 05 10:00 pm final
Pat Burns Mustache Experience 3 Dan Paquette HC 1 Sun, Dec 09 10:00 pm final
Bytown Barnmuckers 7 The Friendos 2 Sun, Dec 09 11:00 pm final
The Boys 6 Shamrocks Hockey 7 Mon, Dec 10 10:00 pm final
FBS Hammers 5 The Blades 6 Sun, Dec 16 9:00 pm final SO
Vipond Fire Protection 0 Brew Crew 4 Sun, Dec 16 10:00 pm final
Dan Paquette HC 0 Shamrocks Hockey 0 Sun, Dec 16 10:00 pm forfeit
Loggers 3 The Spaphones 1 Sun, Dec 16 10:15 pm final
The Friendos 6 Pat Burns Mustache Experience 8 Sun, Dec 16 11:00 pm final
Bytown Barnmuckers 11 The Boys 3 Sun, Dec 16 11:00 pm final
Gladiators 2 #twoopers 7 Sun, Dec 16 11:15 pm final
Vipond Fire Protection 0 The Blades 9 Sun, Jan 06 8:00 pm final
Dan Paquette HC 4 Bytown Barnmuckers 2 Sun, Jan 06 9:00 pm final
Gladiators 5 The Spaphones 6 Sun, Jan 06 9:00 pm final
FBS Hammers 4 #twoopers 11 Sun, Jan 06 9:15 pm final
The Friendos 3 The Boys 8 Sun, Jan 06 10:00 pm final
Pat Burns Mustache Experience 2 Shamrocks Hockey 8 Sun, Jan 06 11:00 pm final
Loggers 1 Brew Crew 4 Sun, Jan 06 11:15 pm final
The Friendos 6 Dan Paquette HC 3 Sun, Jan 13 10:00 pm final
Shamrocks Hockey 5 Bytown Barnmuckers 4 Sun, Jan 13 10:00 pm final
The Boys 4 Pat Burns Mustache Experience 8 Sun, Jan 13 11:00 pm final
Vipond Fire Protection 7 Gladiators 2 Mon, Jan 14 10:00 pm final
Brew Crew 8 The Spaphones 2 Mon, Jan 14 10:15 pm final
The Blades 7 #twoopers 4 Mon, Jan 14 11:00 pm final
Loggers 1 FBS Hammers 2 Mon, Jan 14 11:15 pm final SO
Shamrocks Hockey 5 The Friendos 2 Sun, Jan 20 8:30 pm final
Pat Burns Mustache Experience 7 Bytown Barnmuckers 6 Sun, Jan 20 10:00 pm final SO
The Boys 7 Dan Paquette HC 0 Sun, Jan 20 11:00 pm final
Gladiators 4 Loggers 6 Thu, Jan 24 10:15 pm final
#twoopers 3 Vipond Fire Protection 6 Thu, Jan 24 11:00 pm final
FBS Hammers 2 Brew Crew 0 Thu, Jan 24 11:15 pm final
Sauce Slingers 5 Shamrocks Hockey 6 Sun, Jan 27 10:00 pm final
The Spaphones 5 The Blades 1 Sun, Jan 27 11:15 pm final
Dan Paquette HC 1 Pat Burns Mustache Experience 2 Mon, Jan 28 10:00 pm final
Shamrocks Hockey 5 The Boys 3 Mon, Jan 28 10:00 pm final
The Friendos 7 Bytown Barnmuckers 1 Mon, Jan 28 11:00 pm final
The Spaphones 0 #twoopers 1 Sun, Feb 03 8:15 pm forfeit
Brew Crew 1 Gladiators 0 Sun, Feb 03 10:00 pm forfeit
The Blades 6 Loggers 5 Sun, Feb 03 11:00 pm final SO
Pat Burns Mustache Experience 5 The Friendos 6 Mon, Feb 04 10:00 pm final
FBS Hammers 5 Vipond Fire Protection 4 Mon, Feb 04 10:15 pm final
Shamrocks Hockey 3 Dan Paquette HC 6 Mon, Feb 04 11:00 pm final
The Boys 6 Bytown Barnmuckers 3 Tue, Feb 05 10:00 pm final
#twoopers 10 Brew Crew 3 Tue, Feb 12 9:15 pm final
Gladiators 2 The Blades 4 Tue, Feb 12 10:15 pm final
The Spaphones 3 FBS Hammers 0 Tue, Feb 12 11:00 pm final
Loggers 4 Vipond Fire Protection 3 Tue, Feb 12 11:15 pm final
Shamrocks Hockey 5 Pat Burns Mustache Experience 6 Wed, Feb 13 10:00 pm final
The Boys 5 The Friendos 6 Wed, Feb 13 11:00 pm final
Bytown Barnmuckers 1 Dan Paquette HC 6 Thu, Feb 14 10:00 pm final
The Blades 8 Brew Crew 4 Wed, Feb 20 10:00 pm final
FBS Hammers 1 Gladiators 0 Wed, Feb 20 11:00 pm forfeit
Loggers 2 #twoopers 6 Thu, Feb 21 10:00 pm final
Vipond Fire Protection 3 The Spaphones 1 Thu, Feb 21 11:00 pm final
Ottawa Waterfront.ca 3 Bytown Barnmuckers 1 Sun, Feb 24 8:30 pm final
Pat Burns Mustache Experience 16 The Boys 4 Sun, Feb 24 10:00 pm final
Dan Paquette HC 6 The Friendos 3 Sun, Feb 24 10:00 pm final
The Spaphones 2 Loggers 3 Sun, Mar 03 9:00 pm final
#twoopers 1 Gladiators 0 Sun, Mar 03 10:00 pm forfeit
The Blades 5 FBS Hammers 3 Sun, Mar 03 10:00 pm final
Brew Crew 4 Vipond Fire Protection 5 Sun, Mar 03 11:00 pm final SO
#twoopers 7 FBS Hammers 5 Sun, Mar 10 10:00 pm final
The Spaphones 1 Gladiators 0 Sun, Mar 10 11:00 pm forfeit
Brew Crew 3 Loggers 4 Mon, Mar 11 8:15 pm final SO
The Blades 1 Vipond Fire Protection 0 Mon, Mar 11 9:15 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -