Carling - Capital Recreation Hockey League - division schedule | Pointstreak Sports Technologies

Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Winter 2009/2010)

Carling


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
The Beavers 1 Beer Bums 0 Mon, Sep 21 10:00 pm final
Stonecutters 2 Undead 4 Mon, Sep 21 11:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 6 Dusty Danglers 4 Mon, Sep 21 11:15 pm final
Capital Living Canucks 4 Nepean Ballet 2 Tue, Sep 22 7:45 pm final
Ninja Turtles 2 Nutz n Bolts 5 Tue, Sep 22 8:45 pm final
Superbees 4 The Beers 2 Tue, Sep 22 9:00 pm final
Saints 3 Spades 6 Tue, Sep 22 10:00 pm final
Trojans 3 Verdun Windows 1 Tue, Sep 22 11:00 pm final
Gordon Bombays 2 Lucky Pucks 2 Tue, Sep 22 11:00 pm final SO
Doms Skate Sharpening Repairs 2 Lads 7 Thu, Sep 24 9:00 pm final
Shut Your Five Hole 4 Nepean Ballet 3 Thu, Sep 24 10:00 pm final
Capital Living Canucks 4 Nutz n Bolts 3 Thu, Sep 24 10:15 pm final
Evil Monkeys 2 The Beers 1 Thu, Sep 24 11:00 pm final SO
Dirty Pirate Hookers 1 Ottawa River Monsters 3 Sun, Sep 27 5:00 pm final
Trojans 7 Shlebs 3 Sun, Sep 27 9:15 pm final
Lucky Pucks 6 Saints 3 Sun, Sep 27 11:00 pm final
Superbees 2 The Mighty Drunks 4 Sun, Sep 27 11:15 pm final
Wayjos 9 Beer Bums 2 Mon, Sep 28 10:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 2 A-Team 6 Tue, Sep 29 9:00 pm final
Gordon Bombays 1 Undead 3 Tue, Sep 29 10:00 pm final
Stonecutters 6 Spades 7 Tue, Sep 29 11:00 pm final SO
Ninja Turtles 1 The Beers 5 Wed, Sep 30 9:15 pm final
Nepean Ballet 2 The Mighty Drunks 10 Wed, Sep 30 9:15 pm final
Trojans 3 Ottawa Steelbacks 2 Wed, Sep 30 10:00 pm final
Superbees 5 Evil Monkeys 3 Wed, Sep 30 11:00 pm final
Nutz n Bolts 1 O-Town Hoyas 7 Wed, Sep 30 11:15 pm final
Reporters 1 Ottawa River Monsters 8 Sun, Oct 04 10:00 pm final
Nepean Ballet 1 Patty Bolands Chiefs 5 Tue, Oct 06 9:15 pm final
Stonecutters 4 Belugas 3 Tue, Oct 06 9:30 pm final
Lucky Pucks 6 Undead 2 Tue, Oct 06 10:00 pm final
Ottawa River Monsters 5 Blue Bombers 2 Tue, Oct 06 10:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 0 The Blades 8 Tue, Oct 06 10:00 pm final
Soviet All-Stars 7 Nutz n Bolts 2 Tue, Oct 06 11:15 pm final
Spades 1 Deliverance 4 Wed, Oct 07 10:00 pm final
Beer Bums 3 The Hammers 6 Wed, Oct 07 11:00 pm final
The Beers 7 Trojans 4 Wed, Oct 07 11:00 pm final
Superbees 6 Ninja Turtles 1 Thu, Oct 08 10:00 pm final
Lucky Pucks 1 Beer Bums 3 Sun, Oct 18 10:00 pm final
Stonecutters 3 Deliverance 3 Sun, Oct 18 10:00 pm final SO
The Hammers 2 Spades 3 Sun, Oct 18 11:00 pm final
Belugas 6 Undead 1 Sun, Oct 18 11:00 pm final
Capital Living Canucks 3 Doms Skate Sharpening Repairs 2 Mon, Oct 19 10:00 pm final
Shut Your Five Hole 5 Trojans 1 Mon, Oct 19 10:15 pm final
Ottawa River Monsters 7 Blue Bombers 6 Mon, Oct 19 11:00 pm final
Soviet All-Stars 8 Superbees 3 Mon, Oct 19 11:15 pm final
Nepean Ballet 4 Nutz n Bolts 6 Tue, Oct 20 11:00 pm final
The Beers 3 Westend Warriors 2 Tue, Oct 20 11:15 pm final
Ottawa River Monsters 3 Beer Bums 5 Sun, Oct 25 8:30 pm final
Stonecutters 1 Undead 8 Sun, Oct 25 9:30 pm final
Lucky Pucks 4 Spades 1 Sun, Oct 25 10:30 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 3 O-Town Hoyas 11 Thu, Oct 29 10:00 pm final
Trojans 5 Nutz n Bolts 0 Thu, Oct 29 10:15 pm final
Superbees 1 Shut Your Five Hole 2 Thu, Oct 29 11:00 pm final SO
Soviet All-Stars 8 Nepean Ballet 1 Thu, Oct 29 11:15 pm final
Ottawa Steelbacks 0 The Beers 1 Sun, Nov 01 11:15 pm forfeit
Undead 5 Ottawa River Monsters 6 Mon, Nov 02 11:00 pm final
Beer Bums 3 Spades 4 Tue, Nov 03 10:00 pm final SO
Stonecutters 1 Lucky Pucks 4 Tue, Nov 03 11:00 pm final
Sir John A Pub 1 The Beers 5 Sun, Nov 08 10:00 pm final
Superbees 4 Nepean Ballet 1 Sun, Nov 08 10:00 pm final
Trojans 2 Soviet All-Stars 5 Sun, Nov 08 10:00 pm final
Shut Your Five Hole 7 Nutz n Bolts 2 Sun, Nov 08 11:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 1 Gladiators 4 Sun, Nov 08 11:15 pm final
Ottawa River Monsters 7 Spades 1 Mon, Nov 09 10:00 pm final
Beer Bums 1 Stonecutters 2 Mon, Nov 09 11:00 pm final SO
Undead 4 Lucky Pucks 6 Mon, Nov 09 11:00 pm final
Nepean Ballet 4 Shut Your Five Hole 3 Tue, Nov 17 9:15 pm final
Spades 1 Stonecutters 0 Tue, Nov 17 10:00 pm final
Nutz n Bolts 1 Soviet All-Stars 5 Tue, Nov 17 10:15 pm final
Undead 6 Beer Bums 4 Tue, Nov 17 11:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 2 Patty Bolands Chiefs 8 Tue, Nov 17 11:00 pm final
Lucky Pucks 3 Ottawa River Monsters 1 Tue, Nov 17 11:00 pm final
Superbees 2 Trojans 2 Tue, Nov 17 11:15 pm final SO
The Beers 9 Mighty Phoques 2 Wed, Nov 18 10:00 pm final
Spades 3 Undead 1 Tue, Nov 24 10:00 pm final
Ottawa River Monsters 6 Stonecutters 2 Tue, Nov 24 10:00 pm final
Lucky Pucks 4 Beer Bums 1 Tue, Nov 24 11:00 pm final
The Beers 7 Doms Skate Sharpening Repairs 1 Wed, Nov 25 11:00 pm final
Nutz n Bolts 5 Superbees 4 Thu, Nov 26 10:15 pm final SO
Nepean Ballet 2 Trojans 8 Thu, Nov 26 11:00 pm final
Undead 7 Stonecutters 4 Tue, Dec 01 9:30 pm final
Beer Bums 1 Ottawa River Monsters 3 Tue, Dec 01 11:00 pm final
Spades 4 Lucky Pucks 6 Wed, Dec 02 10:00 pm final
Trojans 2 The Beers 1 Sun, Dec 06 9:15 pm final
Superbees 5 Doms Skate Sharpening Repairs 2 Sun, Dec 06 10:15 pm final
Nutz n Bolts 3 Nepean Ballet 4 Sun, Dec 06 11:15 pm final SO
Ottawa River Monsters 3 Undead 8 Thu, Dec 10 11:00 pm final
Spades 2 Beer Bums 0 Sun, Dec 13 10:00 pm final
Lucky Pucks 5 Stonecutters 1 Sun, Dec 13 11:00 pm final
The Beers 5 Superbees 1 Sun, Dec 13 11:00 pm final
Nutz n Bolts 2 Trojans 4 Mon, Dec 14 10:00 pm final
Nepean Ballet 1 Doms Skate Sharpening Repairs 5 Mon, Dec 14 11:00 pm final
Spades 2 Ottawa River Monsters 3 Sun, Dec 20 5:00 pm final
Lucky Pucks 4 Undead 0 Sun, Dec 20 9:00 pm final
Stonecutters 7 Beer Bums 1 Sun, Dec 20 11:00 pm final
Nepean Ballet 2 Superbees 7 Sun, Jan 03 9:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 1 Trojans 5 Sun, Jan 03 10:00 pm final
Nutz n Bolts 3 The Beers 6 Sun, Jan 03 11:15 pm final
Stonecutters 2 Spades 3 Tue, Jan 05 10:00 pm final
Beer Bums 4 Undead 3 Tue, Jan 05 11:00 pm final SO
Ottawa River Monsters 5 Lucky Pucks 2 Tue, Jan 05 11:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 1 Nutz n Bolts 5 Mon, Jan 11 10:15 pm final
The Beers 10 Nepean Ballet 3 Mon, Jan 11 11:00 pm final
Trojans 4 Superbees 4 Mon, Jan 11 11:15 pm final SO
Beer Bums 1 Lucky Pucks 8 Tue, Jan 12 9:30 pm final
Stonecutters 2 Ottawa River Monsters 6 Tue, Jan 12 11:00 pm final
Undead 7 Spades 1 Wed, Jan 13 10:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 3 The Beers 7 Wed, Jan 20 11:00 pm final
Trojans 3 Nepean Ballet 5 Thu, Jan 21 10:00 pm final
Lucky Pucks 1 Spades 4 Thu, Jan 21 10:00 pm final
Ottawa River Monsters 9 Beer Bums 2 Thu, Jan 21 10:00 pm final
Superbees 8 Nutz n Bolts 0 Thu, Jan 21 11:00 pm final
Stonecutters 7 Undead 10 Thu, Jan 21 11:00 pm final
Beer Bums 4 Spades 4 Sun, Jan 31 4:00 pm final SO
The Beers 2 Trojans 5 Sun, Jan 31 9:00 pm final
Stonecutters 5 Lucky Pucks 4 Sun, Jan 31 9:00 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 0 Superbees 9 Sun, Jan 31 10:00 pm final
Undead 5 Ottawa River Monsters 4 Sun, Jan 31 11:00 pm final
Nepean Ballet 2 Nutz n Bolts 1 Sun, Jan 31 11:00 pm final
Beer Bums 4 Stonecutters 4 Sun, Feb 07 10:00 pm final SO
Ottawa River Monsters 6 Spades 5 Sun, Feb 07 10:00 pm final
Undead 6 Lucky Pucks 10 Sun, Feb 07 11:00 pm final
Trojans 4 Nutz n Bolts 3 Tue, Feb 09 9:15 pm final
Doms Skate Sharpening Repairs 2 Nepean Ballet 5 Tue, Feb 09 10:15 pm final
Superbees 2 The Beers 5 Tue, Feb 09 11:00 pm final
Lucky Pucks 6 Ottawa River Monsters 5 Sun, Feb 14 8:30 pm final
Spades 4 Stonecutters 6 Sun, Feb 14 9:30 pm final
Undead 7 Beer Bums 3 Sun, Feb 14 10:30 pm final
The Beers 4 Nutz n Bolts 3 Thu, Feb 18 11:15 pm final
Superbees 3 Nepean Ballet 3 Sun, Feb 21 9:15 pm final SO
Trojans 8 Doms Skate Sharpening Repairs 3 Sun, Feb 21 10:15 pm final
Lucky Pucks 4 Beer Bums 2 Mon, Feb 22 10:00 pm final
Spades 6 Undead 2 Mon, Feb 22 11:00 pm final
Ottawa River Monsters 6 Stonecutters 0 Mon, Feb 22 11:00 pm final
Nepean Ballet 2 The Beers 5 Sun, Feb 28 11:00 pm final
Nutz n Bolts 2 Doms Skate Sharpening Repairs 3 Mon, Mar 01 10:00 pm final
Superbees 6 Trojans 2 Mon, Mar 01 11:00 pm final
Beer Bums 3 Ottawa River Monsters 4 Mon, Mar 01 11:00 pm final
Undead 0 Stonecutters 1 Tue, Mar 02 10:00 pm forfeit
Spades 0 Lucky Pucks 6 Tue, Mar 02 11:00 pm final
The Beers 1 Doms Skate Sharpening Repairs 4 Wed, Mar 10 10:00 pm final
Nepean Ballet 8 Trojans 4 Wed, Mar 10 11:00 pm final
Nutz n Bolts 1 Superbees 9 Thu, Mar 11 10:00 pm final
Trojans 2 The Beers 8 Wed, Mar 17 11:00 pm final
Superbees 8 Doms Skate Sharpening Repairs 2 Thu, Mar 18 10:00 pm final
Nutz n Bolts 6 Nepean Ballet 3 Thu, Mar 18 11:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -