Division Schedule | gamesheet view printable gamesheet |
Home |
Away |
Date |
Time |
Rink/GS |
GT |
| Brookfield Battalion 5 |
| West Bend Bombers 3 |
Sat, Oct 29 |
8:20 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 3 |
| Fox Cities Ice Dogs 6 |
Fri, Nov 04 |
12:51 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 4 |
| Vernon Hills 7 |
Sat, Nov 05 |
6:30 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 7 |
| Brookfield Battalion 2 |
Sat, Nov 05 |
6:30 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 5 |
| Fox Cities Ice Dogs 3 |
Sat, Nov 05 |
8:00 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 6 |
| Vernon Hills 8 |
Sun, Nov 06 |
11:00 am |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 11 |
| Brookfield Battalion 1 |
Sun, Nov 06 |
12:00 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 3 |
| Portage Lake Pioneers 6 |
Fri, Nov 11 |
6:12 pm |
final |
|
| Brookfield Battalion 2 |
| Eagle River Falcons 5 |
Fri, Nov 11 |
8:02 pm |
final |
|
| Brookfield Battalion 1 |
| Mosinee Papermakers 5 |
Sat, Nov 12 |
7:35 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 9 |
| Portage Lake Pioneers 7 |
Sat, Nov 12 |
8:00 pm |
final |
|
| Vernon Hills 8 |
| Eagle River Falcons 4 |
Sat, Nov 12 |
8:00 pm |
final |
|
| Vernon Hills 10 |
| Madison Blues 2 |
Sat, Nov 19 |
8:00 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 1 |
| Brookfield Battalion 0 |
Fri, Nov 25 |
8:00 pm |
forfeit |
|
| Mosinee Papermakers 5 |
| Fox Cities Ice Dogs 2 |
Sat, Nov 26 |
8:00 pm |
final |
|
| Brookfield Battalion 2 |
| Fond du Lac Bears 12 |
Sat, Nov 26 |
8:00 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 4 |
| Vernon Hills 2 |
Fri, Dec 02 |
8:02 pm |
final |
|
| Madison Blues 2 |
| Fox Cities Ice Dogs 7 |
Fri, Dec 02 |
8:30 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 6 |
| Green Bay Deacons 4 |
Sat, Dec 03 |
8:40 am |
final |
|
| Brookfield Battalion 5 |
| Fox Cities Ice Dogs 4 |
Sat, Dec 03 |
7:35 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 5 |
| Vernon Hills 9 |
Sat, Dec 03 |
8:00 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 3 |
| Portage Lake Pioneers 0 |
Sat, Dec 03 |
8:08 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 6 |
| West Bend Bombers 5 |
Fri, Dec 09 |
7:30 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 2 |
| Fond du Lac Bears 4 |
Fri, Dec 09 |
8:01 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 7 |
| Mosinee Papermakers 3 |
Sat, Dec 10 |
7:30 pm |
final |
|
| Vernon Hills 7 |
| Calumet Wolverines 4 |
Sat, Dec 10 |
8:00 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 6 |
| Fond du Lac Bears 7 |
Sat, Dec 10 |
8:00 pm |
final SO |
|
| Brookfield Battalion 4 |
| Portage Lake Pioneers 2 |
Sat, Dec 10 |
8:30 pm |
final |
|
| Vernon Hills 7 |
| Portage Lake Pioneers 3 |
Sun, Dec 11 |
12:00 pm |
final |
|
| Brookfield Battalion 4 |
| Calumet Wolverines 3 |
Sun, Dec 11 |
12:30 pm |
final OT |
|
| Brookfield Battalion 5 |
| Green Bay Deacons 9 |
Fri, Dec 16 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 1 |
| Mosinee Papermakers 6 |
Fri, Dec 16 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 6 |
| Vernon Hills 7 |
Sat, Dec 17 |
8:00 am |
final OT |
|
| Fox Cities Ice Dogs 3 |
| Portage Lake Pioneers 4 |
Sat, Dec 17 |
7:30 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 18 |
| Madison Blues 6 |
Sat, Dec 17 |
8:00 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 4 |
| Portage Lake Pioneers 7 |
Fri, Dec 23 |
6:30 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 6 |
| Eagle River Falcons 3 |
Fri, Dec 23 |
8:00 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 8 |
| Madison Blues 4 |
Fri, Dec 30 |
5:26 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 5 |
| Mosinee Papermakers 3 |
Fri, Dec 30 |
7:30 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 11 |
| Brookfield Battalion 4 |
Fri, Dec 30 |
8:00 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 4 |
| Calumet Wolverines 2 |
Fri, Dec 30 |
8:30 pm |
final |
|
| Vernon Hills 4 |
| Fond du Lac Bears 5 |
Sat, Jan 07 |
12:17 pm |
final SO |
|
| Madison Blues 5 |
| Brookfield Battalion 6 |
Sat, Jan 07 |
8:00 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 8 |
| Eagle River Falcons 2 |
Sat, Jan 07 |
8:00 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 7 |
| Madison Blues 2 |
Fri, Jan 13 |
7:30 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 12 |
| West Bend Bombers 4 |
Fri, Jan 13 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 5 |
| Calumet Wolverines 3 |
Fri, Jan 13 |
8:00 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 3 |
| Green Bay Deacons 8 |
Sat, Jan 14 |
8:00 pm |
final |
|
| Madison Blues 2 |
| Vernon Hills 8 |
Sat, Jan 14 |
8:00 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 9 |
| Calumet Wolverines 10 |
Sat, Jan 14 |
8:32 pm |
final OT |
|
| Portage Lake Pioneers 1 |
| Fox Cities Ice Dogs 2 |
Fri, Jan 20 |
6:30 pm |
final SO |
|
| Madison Blues 2 |
| Mosinee Papermakers 13 |
Fri, Jan 20 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 6 |
| Green Bay Deacons 8 |
Sat, Jan 21 |
8:00 am |
final |
|
| West Bend Bombers 3 |
| Vernon Hills 9 |
Sat, Jan 21 |
12:09 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 6 |
| Fox Cities Ice Dogs 3 |
Sat, Jan 21 |
6:30 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 1 |
| Mosinee Papermakers 6 |
Sat, Jan 21 |
8:00 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 8 |
| West Bend Bombers 3 |
Fri, Jan 27 |
6:30 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 6 |
| Fond du Lac Bears 7 |
Fri, Jan 27 |
6:30 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 3 |
| Fond du Lac Bears 4 |
Sat, Jan 28 |
6:30 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 3 |
| West Bend Bombers 2 |
Sat, Jan 28 |
6:30 pm |
final |
|
| Vernon Hills 9 |
| Green Bay Deacons 3 |
Sat, Jan 28 |
8:00 pm |
final |
|
| Brookfield Battalion 5 |
| Madison Blues 2 |
Sat, Jan 28 |
10:39 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 8 |
| Calumet Wolverines 6 |
Fri, Feb 03 |
7:30 pm |
final |
|
| Madison Blues 4 |
| Eagle River Falcons 8 |
Fri, Feb 03 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 8 |
| West Bend Bombers 2 |
Fri, Feb 03 |
8:00 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 4 |
| Brookfield Battalion 1 |
Sat, Feb 04 |
7:30 pm |
final |
|
| Madison Blues 6 |
| West Bend Bombers 4 |
Sat, Feb 04 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 12 |
| Eagle River Falcons 4 |
Sat, Feb 04 |
8:00 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 4 |
| Calumet Wolverines 2 |
Sat, Feb 04 |
8:30 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 15 |
| Fox Cities Ice Dogs 7 |
Fri, Feb 10 |
7:30 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 10 |
| Calumet Wolverines 6 |
Fri, Feb 10 |
8:00 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 9 |
| Madison Blues 5 |
Fri, Feb 10 |
8:00 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 3 |
| Brookfield Battalion 4 |
Sat, Feb 11 |
9:29 am |
final |
|
| Green Bay Deacons 13 |
| Madison Blues 3 |
Sat, Feb 11 |
7:30 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 8 |
| Portage Lake Pioneers 5 |
Sat, Feb 11 |
8:00 pm |
final |
|
| Vernon Hills 5 |
| Mosinee Papermakers 3 |
Sat, Feb 11 |
8:00 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 2 |
| Brookfield Battalion 1 |
Fri, Feb 17 |
7:30 pm |
final SO |
|
| Calumet Wolverines 11 |
| Green Bay Deacons 3 |
Sat, Feb 18 |
6:30 pm |
final |
|
| Brookfield Battalion 5 |
| Vernon Hills 6 |
Sat, Feb 18 |
8:00 pm |
final SO |
|
| Madison Blues 4 |
| Fond du Lac Bears 12 |
Sat, Feb 18 |
8:00 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 12 |
| Green Bay Deacons 2 |
Sun, Feb 19 |
12:00 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 5 |
| Eagle River Falcons 6 |
Fri, Feb 24 |
4:18 pm |
final |
|
| Madison Blues 3 |
| Portage Lake Pioneers 10 |
Fri, Feb 24 |
8:00 pm |
final |
|
| Vernon Hills 5 |
| Fox Cities Ice Dogs 3 |
Fri, Feb 24 |
8:00 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 6 |
| Mosinee Papermakers 7 |
Sat, Feb 25 |
10:16 am |
final |
|
| Green Bay Deacons 5 |
| Vernon Hills 8 |
Sat, Feb 25 |
7:30 pm |
final |
|
| Madison Blues 5 |
| Calumet Wolverines 12 |
Sat, Feb 25 |
8:00 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 6 |
| Brookfield Battalion 0 |
Sat, Feb 25 |
8:00 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 7 |
| Green Bay Deacons 2 |
Fri, Mar 02 |
8:00 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 6 |
| Portage Lake Pioneers 4 |
Sat, Mar 03 |
7:30 pm |
final |
|
| Vernon Hills 4 |
| Brookfield Battalion 2 |
Sat, Mar 03 |
8:00 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 5 |
| Calumet Wolverines 2 |
Sat, Mar 03 |
8:00 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 8 |
| Madison Blues 5 |
Fri, Mar 09 |
6:30 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 3 |
| Eagle River Falcons 5 |
Fri, Mar 09 |
7:30 pm |
final |
|
| West Bend Bombers 2 |
| Fond du Lac Bears 11 |
Fri, Mar 09 |
9:05 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 12 |
| Madison Blues 5 |
Sat, Mar 10 |
6:30 pm |
final |
|
| Vernon Hills 14 |
| West Bend Bombers 5 |
Sat, Mar 10 |
8:00 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 3 |
| Fox Cities Ice Dogs 11 |
Sat, Mar 10 |
8:00 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 5 |
| Fond du Lac Bears 6 |
Fri, Mar 16 |
7:30 pm |
final |
|
| Mosinee Papermakers 14 |
| West Bend Bombers 2 |
Fri, Mar 16 |
8:00 pm |
final |
|
| Green Bay Deacons 2 |
| Fond du Lac Bears 4 |
Sat, Mar 17 |
7:30 am |
final |
|
| Calumet Wolverines 3 |
| Mosinee Papermakers 7 |
Sat, Mar 17 |
6:30 pm |
final |
|
| Eagle River Falcons 17 |
| West Bend Bombers 6 |
Sat, Mar 17 |
8:00 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 5 |
| Vernon Hills 8 |
Sat, Mar 17 |
8:30 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 2 |
| Mosinee Papermakers 4 |
Fri, Mar 23 |
2:43 pm |
final |
|
| Calumet Wolverines 10 |
| Eagle River Falcons 9 |
Fri, Mar 23 |
6:30 pm |
final |
|
| Fox Cities Ice Dogs 6 |
| Green Bay Deacons 2 |
Fri, Mar 23 |
7:30 pm |
final |
|
| Fond du Lac Bears 12 |
| Madison Blues 1 |
Fri, Mar 23 |
8:00 pm |
final |
|
| Portage Lake Pioneers 3 |
| Eagle River Falcons 1 |
Sat, Mar 24 |
7:00 pm |
final |
|
| Madison Blues 4 |
| Green Bay Deacons 6 |
Sat, Mar 24 |
8:00 pm |
final |
|
Terminal Game/Rink - Laptop Game/Rink - Online Entry Game/Rink - |
|
|