Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Capital Recreation Hockey League
(613) 862-4305
use the links to the left to share this


CRHL (Summer 2007)

 

Molson Export (East)


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
G# Home Away Date Time Rink/GS GT
Aylmer Aces 0 The Pirates 6 Mon, Apr 30 9:00 pm final
MicroWorks Danglers 2 Ottawa Selects 5 Tue, May 01 10:00 pm final
Ice Hawks 3 Wild colts 1 Sun, May 06 8:30 pm final
Wilds 4 The 420 Mafia 5 Mon, May 07 10:30 pm final OT
Ice Hawks 3 Mr. Ts A-Team 5 Tue, May 08 9:00 pm final
Controlled Chaos 5 MicroWorks Danglers 4 Tue, May 08 9:30 pm final OT
Banditos 4 Chicos Bowl 3 Tue, May 08 11:00 pm final
The Jets 6 Aylmer Aces 3 Thu, May 10 7:00 pm final
The Broken Rubbers 8 Wilds 5 Thu, May 10 9:00 pm final
Chicos Bowl 4 Wild colts 2 Thu, May 10 9:30 pm final
Banditos 2 Mr. Ts A-Team 10 Sun, May 13 5:30 pm final
Ottawa Selects 3 Bloodsport 4 Sun, May 13 6:30 pm final
Gamblers 7 Wilds 4 Sun, May 13 9:00 pm final
MicroWorks Danglers 1 Casselman Colts 8 Sun, May 13 10:30 pm final
Chicos Bowl 5 Ice Hawks 3 Mon, May 14 7:30 pm final
Mr. Ts A-Team 6 Wild colts 5 Mon, May 14 8:30 pm final
Gamblers 8 Ottawa Selects 1 Tue, May 15 8:30 pm final
Banditos 2 Ice Hawks 2 Wed, May 16 8:30 pm final OT
Aylmer Aces 4 Chicos Bowl 5 Wed, May 16 9:30 pm final
Banditos 5 Wild colts 1 Thu, May 17 7:30 pm final
Aylmer Aces 3 Ottawa Selects 2 Thu, May 17 10:00 pm final
Mr. Ts A-Team 7 MicroWorks Danglers 3 Tue, May 22 10:00 pm final
Wild colts 6 Ice Dogs 3 Sun, May 27 10:00 pm final
Play it Again Sports 6 Ottawa Selects 3 Thu, May 31 9:30 pm final
MicroWorks Danglers 3 Banditos 5 Thu, May 31 9:30 pm final
Top Guns 8 Wilds 7 Thu, May 31 10:00 pm final OT
Aylmer Aces 3 Ice Hawks 1 Thu, May 31 10:30 pm final
Wilds 4 Bloodsport 5 Sun, Jun 03 7:00 pm final
MicroWorks Danglers 2 Ice Hawks 3 Sun, Jun 03 8:30 pm final OT
Banditos 1 Ottawa Selects 5 Sun, Jun 03 9:00 pm final
Play it Again Sports 3 Aylmer Aces 0 Sun, Jun 03 9:30 pm final
Wild colts 3 Saints 6 Tue, Jun 05 7:00 pm final
Ottawa Selects 2 Banditos 2 Tue, Jun 05 10:00 pm final OT
Play it Again Sports 6 Ice Hawks 0 Wed, Jun 06 8:30 pm final
MicroWorks Danglers 3 Aylmer Aces 5 Wed, Jun 06 9:30 pm final
Wild colts 5 Ice Dogs 0 Sun, Jun 10 7:30 pm final
Wilds 4 Banditos 2 Sun, Jun 10 9:00 pm final
Ice Hawks 1 Aylmer Aces 3 Sun, Jun 10 9:30 pm final
Ottawa Selects 1 MicroWorks Danglers 4 Sun, Jun 10 10:30 pm final
Wilds 4 Bloodsport 3 Mon, Jun 11 10:30 pm final
Wild colts 12 Carver Communications 2 Wed, Jun 13 8:00 pm final
Ottawa Selects 2 Aylmer Aces 5 Wed, Jun 13 9:30 pm final
Ice Hawks 4 Banditos 5 Wed, Jun 13 10:30 pm final OT
Wilds 4 MicroWorks Danglers 5 Thu, Jun 14 10:30 pm final OT
Wilds 4 Aylmer Aces 2 Sun, Jun 17 6:30 pm final
Wild colts 7 Red Devils 2 Sun, Jun 17 7:00 pm final
Ice Hawks 3 Ottawa Selects 1 Sun, Jun 17 8:30 pm final
MicroWorks Danglers 0 Banditos 3 Sun, Jun 17 9:30 pm final
Aylmer Aces 3 Banditos 6 Tue, Jun 19 10:00 pm final
Ice Hawks 0 MicroWorks Danglers 1 Tue, Jun 19 11:00 pm final
Wild colts 7 Canadian Tire Orleans 0 Wed, Jun 20 8:00 pm final
Ottawa Selects 4 Wilds 5 Wed, Jun 20 8:30 pm final
Top Guns 6 Wilds 4 Mon, Jun 25 7:30 pm final
Mr. Ts A-Team 4 Wilds 5 Wed, Jun 27 8:30 pm final
Saints 1 Wild colts 3 Wed, Jun 27 9:00 pm final
Aylmer Aces 5 MicroWorks Danglers 2 Wed, Jul 04 8:30 pm final
Ice Hawks 3 Wilds 1 Wed, Jul 04 9:30 pm final
Ice Dogs 1 Wild colts 2 Wed, Jul 04 10:00 pm final
Banditos 2 Ottawa Selects 3 Wed, Jul 04 10:30 pm final
Ottawa Selects 3 Predators 6 Mon, Jul 09 7:30 pm final
CMC Coyotes 6 Banditos 4 Mon, Jul 09 7:30 pm final
Aylmer Aces 4 Capes Crusaders 0 Mon, Jul 09 8:30 pm final
Garys Old Town Tavern 5 MicroWorks Danglers 2 Mon, Jul 09 9:30 pm final
The Amazing Jets 1 Wilds 6 Mon, Jul 09 9:30 pm final
Ice Hawks 3 GGFG Guards 2 Mon, Jul 09 9:30 pm final
Wilds 5 Wild colts 6 Tue, Jul 10 10:00 pm final OT
Banditos 2 Wild colts 7 Sun, Jul 15 10:00 pm final
MicroWorks Danglers 2 Ottawa Selects 5 Tue, Jul 17 11:00 pm final
Aylmer Aces 5 Ice Hawks 2 Wed, Jul 18 8:30 pm final
Aylmer Aces 1 Ottawa Selects 3 Mon, Jul 23 7:30 pm final
MicroWorks Danglers 3 Wilds 8 Mon, Jul 23 8:30 pm final
Banditos 3 Ice Hawks 2 Mon, Jul 23 10:30 pm final OT
Banditos 4 MicroWorks Danglers 1 Sun, Jul 29 6:00 pm final
Aylmer Aces 8 Wilds 1 Sun, Jul 29 7:00 pm final
Wild colts 2 Ice Hawks 1 Sun, Jul 29 9:30 pm final OT
Wild colts 5 Banditos 1 Wed, Aug 01 9:30 pm final
Ice Hawks 2 Ottawa Selects 3 Wed, Aug 01 10:30 pm final OT
Aylmer Aces 2 MicroWorks Danglers 5 Thu, Aug 02 10:30 pm final
Ottawa Selects 5 Wild colts 6 Thu, Aug 02 11:00 pm final OT

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -